Drukas resursa adrese: http://koknese.lv/aktualitates1/asnate_piedalas_latvijas_talantigo_meitenu_2011_festivala
Drukas datums: 05:04:21 07.06.2020

Asnate piedalās Latvijas Talantīgo meiteņu 2011 festivālā09.06.2011

Mazā koknesiete Asnate Višķere piedalījās Latvijas Talantīgo meiteņu 2011 festivālā - konkursā, kurš notika 5.jūnijā Spīķeru koncertzālē. Par Asnates piedalīšanos konkursā stāsta viņas mamma Ingrīda: „Šāds pasākums notika jau 7.reizi. Tā mērķis ir dot iespēju talantīgiem bērniem demonstrēt savus talantus un daudzveidot iespējas turpmākiem sasniegumiem.

Konkurss notika 2 kārtās - pirmajā bija jāraksta eseja par noteiktu tēmu - šogad tā bija draudzība. Pēc tam pārdomāti jāaizpilda anketa. No 70 meitenēm uz 2.kārtu tika uzaicinātas 25. Finālā bija jāpārvar nedrošība un jāatbild uz visdažādākajiem žūrijas jautājumiem. Asnatei jautāja par flautas spēli, baletu, orķestri, Jāņu svinēšanu, autogrāfu kolekcionēšanu (tagad viņai ir arī žūrijas locekles, dejotājas Violas Abramovas autogrāfs). Bija jārāda arī savs priekšnesums. Te vislielākais paldies dziedāšanas skolotājai Leldei Gagainei - Kamzolei un Jānim Ostrovskim par mācīšanu, padomiem, jauko fonogrammu, iespējām uzstāties Kokneses pasākumos un Aizkraukles novada svētkos.

Galveno balvu gan uz mājām neatvedām, bet Asnate kļuva par Evitas Peroni balvas favorīti. Pasākums bija garš, bet ļoti labi organizēts, katrs bērns bija gaidīts un atbalstīts. Noslēgumā visi baudīja cienastu un brauca izklaidēties pa Rīgu ar Party busu. Tagad Asnate ir Talantīgo meiteņu kluba dalībniece - gaida jaunas iespējas, ir iepazinusies ar citām dalībniecēm un saka, ka gribot šādu piedzīvojumu izbaudīt vēlreiz.”

Kokneses Novada Vēstis