Drukas resursa adrese: http://koknese.lv/aktualitates1/ar_rietumu_bankas_labdaribas_fonda_lidzdalibu_uzsakti_remontdarbi
Drukas datums: 06:46:27 07.06.2020

Ar Rietumu Bankas labdarības fonda līdzdalību uzsākti remontdarbi

Kokneses speciālajā internātpamatskolā – attīstības centrā ir uzsākti remontdarbi rehabilitācijas kompleksa izveidei, kurā skolas – centra audzēkņiem varēs organizēt ārstnieciskās vingrošanas un stājas korekcijas, ritmikas un deju nodarbības, tiks ierīkota atsevišķa kustības terapiju telpa ar trenažieriem un sensorā istaba. Rehabilitācijas komplekss tiek veidots pārprojektētajās nedzīvojamajās iekštelpās – neizmantotajās baseina telpās.

Kokneses speciālā internātpamatskola – attīstības centrs 2010. gada nogalē iesniedza projekta pieteikumu Rietumu Bankas labdarības fonda konkursam par apkures sistēmas izveidi rehabilitācijas kompleksā. Rietumu Bankas labdarības fonda pārstāvji izvērtēja projekta pieteikumu, apmeklēja skolu un atzina, ka tas ir interesants, vajadzīgs un iecere atbilst izvirzītajām pamatnostādnēm un apstiprināja pieteikumu.

2010. gadā tika atjaunots jumta segums. Turpinot darbus, tiks izveidota apkures sistēma, nomainīti logi un durvis, ierīkota ventilācijas sistēma, veikti iekštelpu remontdarbi.

Projekta ietvaros plānots renovēt apkures sistēmu topošajam rehabilitācijas kompleksam un pieslēgt to skolas – centra apkures sistēmai. Rehabilitācijas kompleksa apkures sistēmas ierīkošanai noslēgts līgums ar SIA „Mereo”.