Drukas resursa adrese: http://koknese.lv/aktualitates1/apspriez_novada_attistibas_iespejas
Drukas datums: 07:57:03 06.06.2020

Apspriež novada attīstības iespējas16.05.2014

Šodien, 16. maijā, Kokneses novada domē uz tikšanos ar pašvaldības vadību ieradās Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) parlamentārais sekretārs Einārs Cilinskis. Kopā ar Kokneses novada domes priekšsēdētāju Daini Vingri, izpilddirektoru Ilmāru Klaužu, Attīstības nodaļas vadītāju Andu Mikālu un "Kokneses Fonda" dibinātāju Vili Vītolu pārrunāja būtiskus jautājumus par nākošā plānošas perioda iespējām pašvaldībai.

"Pašlaik tiek izstrādāta prezentācija par pašvaldību iespējām nākošajā plānošanas periodā visu ministriju programmās. Mums ir svarīgi uzklausīt pašvaldību viedokli un runāt, lai izprastu situāciju novados," uzsvēra Cilinska kungs.

Tikšanās laikā Kokneses novada vadība informēja VARAM parlamentāro sekretāru par Kokneses novada attīstībai būtiskiem jautājumiem - tūrisma attīstību un perspektīvām, uzņēmējdarbības vidi un nepieciešamajiem ieguldījumiem, kā arī ūdenssaimniecības problēmām u.c.

Pēc Kokneses novada domes priekšsēdētāja uzaicinājuma, Cilinska kungs viesojās I. Gaiša Kokneses vidusskolā, sporta centrā, apskatīja industriālās teritorijas, kā arī apmeklēja Likteņdārzu.