Lapas karte
AA+A++
A AAA
aizkraukles novads jaunumi

Apkopotas iedzīvotāju līdzdalības iespējas Aizkraukles novada pašvaldības darbā

22.11.2021

logo_kopa.jpgBiedrība "Aizkraukles rajona partnerība" 2021.gadā projekta Nr. 2021.LV/NVOF/MIC/031/10 "Iedzīvotāju stiprināšana par pilsonisko līdzdalību Aizkraukles rajona partnerības darbības teritorijā" ietvaros ir īstenojusi NVO fonda projektu, kura laikā visos bijušajos novados ir īstenotas šādas aktivitātes:

* sešas NVO domnīcas novados – Ērberģē, Secē, Skrīveros, Aizkrauklē, Iršos, Pļaviņās; ar rezultātu apkopojumu iespējams iepazīties ŠEIT;

* divi pieredzes apmaiņas braucieni – uz Pierīgas (Jaunolaines attīstībai, Mežinieku apkaimes attīstībai) un Sēlijas (Sēļu pūrs, Sēlijas salas, Dvietes vīnogas, Ūdenszīmes) biedrībām;

* divi semināri par iedzīvotāju tiesībām iedzīvotāju valdēs un lauku cilvēku līdzdalības rīkiem – Jaunjelgavā un Sunākstē.

Projekta laikā tika veikts apkopojums par teritorijā esošajām biedrībām, to skaits, analīze pa darbības jomām, finansiālo aktivitāti un iesaisti projektos. Ar visu tekstu iespējams iepazīties ŠEIT.

Galvenais projekta rezultāts ir INFOLAPA, kurā ir apkopoti visi līdzdalības rīki, kādus jebkurš iedzīvotājs var izmantot mūsu Aizkraukles novadā – piedalīšanās domes un komiteju sēdēs, sabiedriskajās apspriešanās, priekšlikumu un ierosinājumu iesniegšana, biznesa ideju konkurss, brīvprātīgais darbs un jaunā Pašvaldību likuma sabiedrības iesaistes formas – kolektīvais iesniegums, iedzīvotāju padomes un līdzdalības budžets.

Papildus informācija par projektu atrodama mājaslapā: http://aizkrauklespartneriba.lv/nevalstiskas-organizacijas/

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top