Drukas resursa adrese: http://koknese.lv/aktualitates1/anglu_valodas_nometne_vecbebros_active_scientists
Drukas datums: 20:50:29 24.02.2020

Angļu valodas nometne Vecbebros "Active scientists"19.06.2019

Vasaras diennakts nometne augustā "Active scientists" ir angļu valodas nometne, kuras mērķis ir stiprināt angļu sarunvalodu un angļu valodas zināšanas, apvienojot ar izzinošām, eksperimentus ietverošām nodarbībām un piedzīvojumu bagātām, kustīgām aktivitātēm angļu valodā gleznainajā nometnes norises apkārtnē. Nometni vada zinoši, aizrautīgi, azartiski pedagogi, kuri rūpēsies par katra dalībnieka socializēšanos, izglītošanos, aizrautību un acu mirdzumu. Nometni organizējam bērniem no 8 līdz 13 gadiem, laika posmā no 18.08.2019. līdz 25.08.2019., nakšņošana labiekārtotās Vecbebru tehnikuma kopmītnes telpās, istabiņās pa 4 bērniem.

Dalībniekiem būs arī iespēja iesaistīties apkārtni izzinošās aktivitātēs, izmantojot IT, mācoties tās jēgpilni lietot. Izmantosim lietotni Actionbound. 

Nometnes kodols ir sava latviskuma un piederības dabai apzināšanās, iepazīstot simbolus, dabas elementus, dodoties ekspedīcijās,nakts trasēs, dodoties izbraukuma ekskursijās. Nometni noslēdz  Bezgalīgo sajūtu stāstu "Zilā" izrāde izbraukumā.  Nometnes vērtības ietver draudzīgu, izzinošu, radošu un aktīvu kopā būšanu - atklāt, apgūt, radīt un rādīt! Lai pieteiktu bērnu nometnei, zvanīt 20200628. 

 Nometnes vadītāja Daiga Igaune, Bezgalīgie sajūtu stāsti