Angļu valodas nometne Vecbebros22.03.2019

Vasaras diennakts nometne "Active scientists. Explore, enjoy the Midsummer" ir angļu valodas nometne, kuras mērķis ir stiprināt angļu sarunvalodu un angļu valodas zināšanas, apvienojot ar izzinošām, eksperimentus ietverošām nodarbībām un piedzīvojumu bagātām, kustīgām aktivitātēm angļu valodā gleznainajā nometnes norises apkārtnē. Nometni vada zinoši, aizrautīgi, azartiski pedagogi, kuri rūpēsies par katra dalībnieka socializēšanos, izglītošanos, aizrautību un acu mirdzumu. Nometni organizējam bērniem vecuma grupā no 8-13 gadi, laika posmā no 02.06.2019. līdz 09.06.2019., nakšņošana labiekārtotās Vecbebru tehnikuma kopmītnes telpās, istabiņās pa 4 bērniem.

Dalībniekiem būs arī iespēja iesaistīties apkārtni izzinošās aktivitātēs, izmantojot IT, mācoties tās jēgpilni lietot. Izmantosim lietotnes Actionbound, QR Code Reader. (Veidosim animācijas filmiņas programmā Stop Motion.)

Nometnes kodols ir sava latviskuma un piederības dabai apzināšanās, iepazīstot simbolus, dabas elementus, dodoties ekspedīcijās,nakts trasēs, iepazīstot Jāņu svinēšanas tradīcijas, dodoties izbraukuma ekskursijās. Nometni noslēdz  Bezgalīgo sajūtu stāstu "Zaļā teātra" izrāde izbraukumā angļu valodā un Jāņu ieskandināšana.

Nometnes vērtības ietver draudzīgu, izzinošu, radošu un aktīvu kopā būšanu - atklāt, apgūt, radīt un rādīt! Lai pieteiktu bērnu nometnei, zvanīt 20200628. Nometnes vadītāja Daiga Igaune, Bezgalīgie sajūtu stāsti.

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top