Aicinām uz sarunu par pusaudžu garīgo veselību13.02.2020

Aicinām potenciālos audžuvecākus, aizbildņus un adoptētājus un, visus kam rūp krīzes situācijās vai bez aprūpes palikušu jauniešu labklājība, uz sarunu ar Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Pusaudžu resursu centra vadītāju, bērnu un pusaudžu psihoterapeitu Nilu Saksu Konstantinovu par pusaudžu garīgo veselību un ar to saistītiem jautājumiem: 

Kādas ir biežākās pusaudžu garīgās veselības problēmas? Kas tās izraisa? Kā atpazīt problēmas un traucējumus? Kādos gadījumos un kur meklēt profesionālu atbalstu? Ko darīt, ja pusaudzis neklausa, klaiņo vai uzvedas agresīvi? Kādi praktiski paņēmieni palīdzēs labāk saprasties ar pusaudzi? Kad jāsāk uztraukties par atkarībām?

 Pasākums notiks 2020. gada 26. februārī plkst. 15.00 – 18.00, Viestura ielā 35, Jēkabpilī.  

Dalība pasākumā ir bez maksas aizpildot pieteikumu šeit https://forms.gle/n6oVyQV3JfmaGuas6, projekta “Atver sirdi Zemgalē” feisbuka lapā @atversirdi vai rakstot pieteikumu uz e-pastu ilva.kalnaja@zpr.gov.lv norādot vārdu, uzvārdu un kontaktinformāciju un, veiksmīgākai pasākuma norisei, būtiskāko jautājumu, uz kuru vēlās saņemt atbildi.

Uz sarunu tiek aicināti Jēkabpils un apkārtējo novadu iedzīvotāji. Līdzīgi pasākumi drīzumā notiks arī Bauskā un Jelgavā. Pasākumi tiek organizēti projekta “Atver sirdi Zemgalē” ietvaros - informējoši, izglītojoši un motivējoši pasākumi ar mērķi atbalstīt un motivēt potenciālos aizbildņus, adoptētājus un audžuģimenes un sniedzot praktisku informāciju. Uzskatām, ka ikvienam bērnam un pusaudzim ir tiesības izaugt ģimenē.

 Ilva Kalnāja

Projekta "Atver sirdi Zemgalē" komunikāciju speciāliste

Kontaktinformācija: 266814226; ilva.kalnaja@zpr.gov.lv

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top