Aicinām piedalīties ekskursiju programmu izstrādē Kokneses viduslaiku pilsdrupās17.10.2019

Kokneses novada dome turpina pilnveidot Kokneses viduslaiku pilsdrupās pieejamos tūrisma pakalpojumus, tāpēc ir izsludinājusi cenu aptauju par trīs ekskursiju programmu izstrādi - "Orientēšanās spēle Kokneses pilsdrupās", "Kvests (izlaušanās spēle) Kokneses viduslaiku pilsdrupu Moku kambarī" un ekskursiju programma "Viduslaiki Kokneses pilī". Aicinām uzņēmējus un tūrisma pakalpojumu sniedzējus, kam ir pieredze līdzīga veida tūrisma pakalpojumu izstrādē, piedalīties cenu aptaujā ar savu piedāvājumu. Ekskursiju programmas sagaidām apraksta formā: rezultātā jāiesniedz ekskursiju programmu apraksti -  kam, kur, kā jāatrodas, kādi materiāli nepieciešami, kādi uzdevumi ekskursiju laikā tiktu piedāvāti. Paši materiāli un nepieciešamās lietas un ekskursiju organizēšana tiktu iepirktas citas cenu aptaujas ietvaros.

  Savu piedāvājumu ar cenu par ekskursiju programmu izstrādi jāiesniedz līdz 31.10.2019. Kokneses novada domē vai ieskenētu jānosūta uz e-pasta adresi anda.mikala@koknese.lv .

Pats piedāvājums ar izstrādātām ekskursiju programmām jāiesniedz līdz 28.02.2020., par ko tiks slēgts līgums ar izvēlēto pretendentu. Pretendents tiks izvēlēts pēc zemākās cenas principa.

  Vairāk informācijas par to, ko sagaidām izstrādātajās ekskursiju programmās, tehniskā specifikācija, instrukcija un pieteikuma veidlapas šeit: http://koknese.lv/cenu_aptaujas .

  Ja nepieciešams precizēt kādus jautājumus attiecībā uz cenu aptauju vai izstrādājamām ekskursijām zvaniet Andai Mikālai vai Sandijai Svarupai pa tālr.65133636.

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top