Aicinām apmeklēt labdarības koncertu, kur iegūtie līdzekļi tiks ziedoti Viļņa Plūmes piemiņas stipendijai13.05.2014

Šī gada 1.jūnijā vairāki Latvijas mūziķi, tai skaitā arī ārpus valsts robežām labi pazīstamais dziedātājs Lauris Reiniks, satiksies labdarības koncertā, lai vāktu līdzekļus Viļņa Plūmes piemiņas stipendijai un atbalstītu Aizkraukles talantīgos jauniešus.

Koncertā uzstāsies ar Vilni Plūmi un Aizkraukli saistīti mūziķi - Lauris Reiniks, šova "Dvīņi dzied" uzvarētāji Rūdolfs un Reinholds Sprukuļi, kā arī J.Mediņa mūzikas vidusskolas džeza orķestris, Aizkraukles novada kultūras nama popgrupas "Meduslāsītes" un "Tikai tā”.

Turpinot pērn aizsākto tradīciju, koncerta ieņēmumi tiks novirzīti V.Plūmes piemiņas stipendijai, kas Aizkraukles talantīgajiem jauniešiem palīdz iegūt augstāko izglītību. Pirms trim gadiem tika uzsākta ziedojumu vākšana, lai izveidotu šo stipendiju, un šobrīd ir savākta puse no nepieciešamajiem līdzekļiem, lai stipendiju padarītu par mūžīgu. Stipendiju apsaimnieko pieredzējušais „Vītolu fonds”.

Koncerta laikā tiks paziņots arī šī gada Viļņa Plūmes piemiņas stipendijas saņēmējs, kā arī pirmizrādi piedzīvos dokumentāla īsfilma par V.Plūmes personību, kuram šogad būtu apritējuši 70 gadi. Tiksimies, lai atminētu viņa labos darbus Aizkrauklei un kopā radītu jaunus - visi koncerta ieņēmumi tiks ziedoti stipendijām, kas palīdz talantīgiem Aizkraukles jauniešiem no mazturīgām ģimenēm iegūt augstāko izglītību.

“Pateicoties ziedotāju atbalstam, šogad varēsim pasniegt jau ceturto stipendiju kādam talantīgam Aizkraukles jaunietim, kurš ir pelnījis iespēju studēt, bet viņam ir nepieciešams finansiāls atbalsts. Mēs ticam, ka šie stipendiāti kādreiz atgriezīsies Aizkrauklē, lai sekmētu mūsu pilsētas labklājību un, iespējams, arī ziedos savu laiku un līdzekļus nākamās paaudzes izglītošanā,” skaidro Leons Līdums, Aizkraukles novada domes priekšsēdētājs.

Biļetes iespējams iegādāties Biļešu Paradīzes kasēs un Aizkraukles Kultūras namā. Biļešu cena iepriekšpārdošanā 4 eiro, skolēniem un pensionāriem 3 eiro. Koncerta dienā – 5 eiro. Koncerta sākums plkst. 18.00.

Plašāk par stipendiju: http://www.draugiem.lv/stipendija/.

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top