Lapas karte
AA+A++
A AAA

Aktualitātes

Pērses sākumskolas pirmsskolas grupa atsāks darbu

08.03.2021

logo_perses_sakumskola.jpg"Uz karantīnas laiku slēgtā Pērses sākumskolas pirmsskolas grupa rīt, 9. martā, atsāks darbu klātienē," informē Santa Kalniņa, Pērses sākumskolas direktora pienākumu izpildītāja. Vairāk nekā divas nedēļas, no 18. februāra līdz 5. martam,  pirmsskolas grupā bija noteikta karantīna, kad saslimšana ar Covid-19 bija konstatēta vienam Pērses sākumskolas tehniskajam darbiniekam.

Lasīt visu ziņu

Jaunās sniega lāpstas pirmā darba diena

08.03.2021

img_20210308_wa0010.jpgPirmajā pavasara mēnesī ziema vēl negrib atkāpties. Šodien, 8. martā, Kokneses pagasta Komunālās nodaļas traktors John Deere 5115M pirmo reizi devās izmēģinājuma braucienā ar jauno sniega lāpstu, tīrot Parka un Daugavas ielas.

Labiekārtošanas darbu veikšanai un ceļu uzturēšanai traktoru John Deere 5115M ar frontālo iekrāvēju Kokneses pagasta Komunālā nodaļa iegādājās aizvadītā gada nogalē. Kokneses novada domes sēdē 27. janvārī tika piešķirti papildu līdzekļi – 3800 eiro sniega lāpstas un priekšējās uzkares iegādei. Traktoram jauno aprīkojumu Komunālā nodaļa iegādājās februāra mēnesī. Kokneses novada domes priekšsēdētājs Dainis Vingris teic, ka modernā tehnika ir vērtīgs ieguldījums Kokneses pagasta Komunālās nodaļas darba apstākļu uzlabošanā.

Lasīt visu ziņu galerija (5)

Krustvārdu mīkla par Iršiem atminēta

08.03.2021

irsi_08_03_21_2.jpgIršu pagasta bibliotēkā ir noslēdzies krustvārdu mīklas par pagastu risināšanas laiks. Par iedzīvotāju interesi un atsaucību var tikai priecāties. Jāatzīst, ka mīklu nevarēja atminēt balstoties tikai uz interneta resursiem. Daļa informācijas ir atrodama bibliotēkas savāktajos un noformētajos novadpētniecības materiālos. Izrādās, ka "prāta mežģis" ir veicinājis ģimeniskas sarunas par Iršiem un kopīgu atbilžu meklēšanu. 

Lasīt visu ziņu galerija (2)

Veiks Kokneses novada teritorijas apsekošanu dabā

08.03.2021

Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūra (turpmāk - Aģentūra) ir Aizsardzības ministrijas pārraudzībā esoša valsts pārvaldes iestāde, kas saskaņā ar Ģeotelpiskās informācijas likumu un Ministru kabineta 2013. gada 9. jūlija noteikumos Nr.384  "Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūras nolikums" noteiktajām funkcijām un uzdevumiem iegūst, sagatavo un atjaunina ģeotelpiskās informācijas pamatdatus, tai skaitā ģeotelpisko informāciju, kas ietverta topogrāfiskajos plānos un topogrāfiskajās kartēs mērogu rindas 1:250 000 – 1:2 000 ietvaros.

Lasīt visu ziņu

Vienreizējais 500 eiro atbalsts par bērnu: jautājumi un atbildes

08.03.2021

Saeimā pieņemtie Grozījumi Covid-19 infekcijas izplatības seku pārvarēšanas likumā paredz sniegt vienreizēju atbalstu 500 eiro apmērā ģimenēm par katru bērnu. Cilvēkiem, kuru ģimenēs aug bērni, rodas daudz jautājumu par šo atbalstu. Labklājības ministrija ir apkopojusi būtiskākos un piedāvā atbildes.

 Kādam nolūkam paredzēts šis pabalsts?

 Šī atbalsta mērķis ir sniegt atspaidu vecākiem, kas ir spiesti ieguldīt ārkārtīgi lielu resursus, lai, nezaudējot darbu, spētu apvienot darba pienākumus un bērnu izglītošanu. Nauda domāta arī dažādu citu papildus izdevumu segšanai, ko radījusi ārkārtējā situācija. Piemēram, papildu izdevumi pārtikas iegādei, komunālajiem maksājumiem u.c. izdevumiem, skolēniem mācībām nepieciešamā datora iegādei vai  papildus atbalsta personas algošanai, kas sniegtu atbalstu bērnu pieskatīšanā vai izglītošanas procesā, vai arī citā sev nepieciešamajā veidā pēc ģimenes individuālajām vajadzībām. Tādējādi valsts īsteno pienākumu, savu iespēju robežās, nodrošināt atbalstu krīzes pārvarēšanai.

Lasīt visu ziņu

Svinam pavasari kopā!

24.02.2021

add_a_heading_2.jpgPavasaris tuvojas! Kokneses kultūras nams aicina no 8. marta līdz 14. martam piedalīties dažādās aktivitātēs ar devīzi: "IELAID SIRDĪ PAVASARI!" Pavasara svētku nedēļā savu radošumu varēs apliecināt gan pieaugušie, gan bērni. Aicinām iepazīties ar katrai dienai iecerēto darbošanos!

Par savām aktivitātēm ikviens tiek aicināts dalīties "Facebook", pievienojot mirkļbirku #ielaidsirdipavasari

Lasīt visu ziņu galerija (8)

Izsludināta “Zemgales kultūras programma 2021”

05.03.2021

zemgaleskp2021.jpgZemgales Plānošanas reģions no 2021. gada 3. marta līdz 31. martam izsludina kultūras projektu konkursu "Latvijas Valsts mežu un Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstītā Zemgales Kultūras programma 2021".

Programmas mērķis ir veicināt Zemgalei raksturīgo kultūras vērtību saglabāšanu, popularizēšanu, attīstību un pieejamību plašai sabiedrībai, sniedzot ieguldījumu Latvijas kultūrvides līdzsvarotā un kvalitatīvā attīstībā. Minētā mērķa sasniegšanai finansiāli tiks atbalstīti reģionālas un vietējas nozīmes kultūras projekti, kas īstenoti Zemgales plānošanas reģionā un orientēti uz zemgaļu un sēļu materiālās un nemateriālās kultūras vērtību izzināšanu un daudzināšanu. 

Lasīt visu ziņu

PII "Gundega" tiek pagarināta karantīna, iestāde slēgta līdz 12. martam

04.03.2021

logo_kokneses_novada_pirmsskolas_izglitibas_iestade_gundega.jpgJau iepriekš tika ziņots, ka no 22. februāra līdz 7. martam uz karantīnas laiku slēgta Kokneses novada pirmsskolas izglītības iestāde "Gundega". Informējam, ka no 8. marta līdz 12. martam bērnudārzs darbu neatsāks.

Šodien, 4. martā, ņemot vērā PII "Gundega" vadītājas Ritas Gabaliņas iesniegumu, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) saņemtos norādījumus, informāciju par 14 dienu kumulatīvo Covid-19 gadījumu skaitu uz 100 000 iedzīvotājiem Kokneses novadā uz 2021. gada 3. martu, tika izdots Kokneses novada domes priekšsēdētāja Daiņa Vingra rīkojums Nr. 7 par pašizolācijas noteikšanu pirmsskolas izglītības iestādes "Gundega" audzēkņiem un darbiniekiem no 2021. gada 8. marta līdz 12. martam.

Lasīt visu ziņu

Kokneses novada iedzīvotāju aptauja 2020

04.03.2021

koknesesnov_kr_jpg_samaz.jpgKokneses novada dome no 2020. gada 14. decembra līdz 2021. gada 15. februārim organizēja novada iedzīvotāju aptauju ar mērķi noskaidrot Kokneses novada iedzīvotāju viedokli par dzīves kvalitāti novadā, par novada attīstības iespējām, problēmām un to iespējamiem risinājumiem, un lai sagatavotu priekšlikumus Kokneses novada attīstības programmas Rīcības plāna pilnveidošanai, Kokneses novada attīstības programmas 2020. – 2026. gada uzraudzības ziņojuma 2020. – 2026. gadam izstrādei.

Paldies visiem novada iedzīvotājiem, kuri bija atsaucīgi un atvēlēja savu laiku anketas aizpildīšanai elektroniski Kokneses novada mājaslapā.

Kopā tika saņemtas 167  elektroniski aizpildītas anketas.

Kokneses novada iedzīvotāju 2020. gada aptaujas rezultātu apkopojums

Lasīt visu ziņu
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top