Saeimas deputāta Jāņa Vitenberga vizīte Koknesē24.01.2020

24. janvārī Kokneses novada pašvaldībā reģionālajā vizītē ieradās Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas priekšsēdētājs Jānis Vitenbergs (KPV LV). Kokneses novada domes priekšsēdētājs Dainis Vingris iepazīstināja Saeimas deputātu ar lielākajiem pēdējos gados veiktajiem projektiem un attīstības plāniem nākotnei.

Turpinājumā noritēja tikšanās ar Kokneses novada mednieku kolektīvu pārstāvjiem, lai pārrunātu Valsts meža dienesta (VMD) sagatavoto un Zemkopības ministrijai (ZM) iesniegto valsts nodevu apmēra projektu, kas paredz septiņas reizes palielināt maksu par medību atļaujām un trīs reizes palielināt gada maksu mednieku sezonas kartēm.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Gustavam Jakubovičam 3. vieta jauno dziedātāju konkursā26.01.2020

Kokneses Mūzikas skolas kora klases audzēknis Gustavs Jakubovičs 18. janvārī piedalījās X Terēzes Brokas Jauno dziedātāju konkursā, ko organizēja Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskola.

Konkurss līdz šim bija pazīstams ar Staņislava Broka vārdu, bet, saglabājot konkursam raksturīgās tradīcijas - latgaliešu tautasdziesmu dziedāšanu a capella (bez pavadījuma), šoreiz, pieminot mūžībā aizgājušo kordiriģenti Terēzi Broku, tika pārdēvēts un turpmāk nesīs viņas vārdu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (1)

Pārdod apbūves zemes gabalu Koknesē 02.01.2020

Kokneses novada dome pārdod otrā mutiskā izsolē ar augšupejošu soli tai piederošo zemes gabalu ar kadastra Nr. 3260 014 0224 platība 1706 m2 (lietošanas mērķis individuālo dzīvojamo māju apbūve – kods 0601) Vērenes ielā 14, Koknesē, Kokneses pagastā, Kokneses novadā. Izsoles sākuma cena 5 960 euro  (pieci tūkstoši deviņi simti sešdesmit euro). Lai piedalītos Objekta izsolē līdz 2020.gada 11.februāra plkst. 10:00 ir jāiesniedz rakstisku pieteikumu un dokumentus par reģistrācijas  maksas 30 euro  un  drošības naudas 596 euro nomaksu. Objekta izsole notiks 2020.gada 14.februārī plkst. 10:00  Kokneses novada domes ēkā Melioratoru ielā 1, Koknesē, 1. stāva mazajā zālē. Ar izsoles noteikumiem var iepazīties Kokneses novada domes 13. kabinetā vai kancelejā, Melioratoru ielā 1, Koknesē un pašvaldības mājaslapā www.koknese.lv Objekta apskati iepriekš saskaņot ar nekustamo īpašumu speciālisti pa tālruni 65133634.

printēt Lasīt visu ziņu

Aicinām piedalīties biznesa ideju konkursā "ESI UZŅĒMĒJS KOKNESES NOVADĀ!"02.12.2019

2019.gada 2.decembrī tika izsludināts ikgadējais biznesa ideju konkurss "ESI UZŅĒMĒJS KOKNESES NOVADĀ!". Aicinām konkursā piedalīties ikvienu fizisku vai juridisku personu, kurai ir biznesa ideja un kura ir gatava to attīstīt saimnieciskās darbības uzsākšanai, jaunu pakalpojumu vai produktu radīšanai Kokneses, Bebru vai Iršu pagastā.

Konkursa pirmo trīs vietu ieguvēji savu biznesa ideju realizācijai saņems naudas balvas (1.vieta – 1 500,00 euro, 2.vieta – 1000,00 euro, 3.vieta – 700,00 euro).

Pieteikumu iesniegšanas termiņš ir līdz 2020.gada 14.februārim, plkst. 15:00.

Pieteikumi jāsagatavo atbilstoši konkursa nolikuma prasībām un jāiesniedz personīgi vai sūtot pa pastu Kokneses novada domē (2.stāvs, 2.kab.), Melioratoru ielā 1, Koknesē, vai ar elektronisko parakstu sūtot uz e-pastu dome@koknese.lv.

printēt Lasīt visu ziņu

Pateicības koncerts donoriem23.01.2020

Valsts asinsdonoru centrs kopā ar Latvijas Sarkanais Krustu (LSK) rīko ikgadējo pateicības koncertu asins donoriem. Koncerts notiks 15. februārī pulksten 17 Splendid Palace koncertzālē, Elizabetes ielā 61, Rīgā. Koncertā piedalās Marta, Monta, Matīss Pavītols un grupas "Tautumeitas", "Keksi" un "Saldās sejas". 

LSK Viduslatvijas komitejas Kokneses novada nodaļa informē, ka asins donoriem un brīvprātīgā darba veicējiem ir iespējams koncertu apmeklēt, iepriekš piesakoties līdz 10.februārim pa tālruņiem 20011290 (Līva) vai 26423431 (Lība).

printēt Lasīt visu ziņu

Parakstu vākšana tautas nobalsošanas ierosināšanai par apturētajiem likumiem13.01.2020

No 2020. gada 16. janvāra līdz 14. februārim notiks parakstu vākšana tautas nobalsošanas ierosināšanai par Valsts prezidenta apturētajiem likumiem "Grozījumi Republikas pilsētas domes un novada domes vēlēšanu likumā" un "Grozījums likumā "Par pašvaldībām".

Parakstīties par apturēto likumu nodošanu tautas nobalsošanai varēs klātienē, parakstu vākšanas vietā Latvijā un ārvalstīs.

Kokneses novada administratīvajā teritorijā vēlētāju parakstu vākšanas vieta noteikta domes ēkā Melioratoru ielā 1, Koknesē, Kokneses pagastā, Kokneses novadā.

printēt Lasīt visu ziņu

Foto izstāde "Ziemeļblāzmu meklējot"

21.01.2020 - 21.03.2020 kur : Kokneses pagasta bibliotēka

Kokneses pagasta bibliotēkā līdz 21. martam apskatāma pļaviņieša Gunta Grandāna fotogrāfijās iemūžinātā ziemeļblāzma. Guntis Grandāns ar fotografēšanu nodarbojas jau vairāk nekā 45 gadus. Autors teic: "Mans stāsts ir par divkāršu aizrautību - fotogrāfiju un ziemeļblāzmu. Pēc vienas nejaušas ziemeļblāzmu nakts kādreiz Īslandē ir radusies noturīga interese, kas liek šai neatkārtojamajai dabas parādībai sekot līdzi nepārtraukti." 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)

Kokneses novada rokdarbnieces aicinātas iesaistīties Hanzas telšu tapšanā15.01.2020

2020. gadā no 4.-7.jūnijam Brilonā (Vācijā) notiks starptautiskās Hanzas dienas. To laikā pilsētā tiks uzstādītas īpašas "Sanāksmju teltis" ("Zelte der Begegnung"), kuras darinātas no adītiem un tamborētiem kvadrātiem. To diametrs būs apmēram 4,5 metri un augstumā ap 5 metriem, katras telts tapšanai plānots izmantot ap 1200 kvadrātiņu. Projekta ideja pieder vācu māksliniekam Utem Lenardam-Lembekam (Ute Lennartz-Lembeck). 

Brilonieši paši vienu telti jau ir sarūpējuši, un tagad aicina Hanzas savienības pilsētu iedzīvotājus palīgā, lai varētu izveidot pārējās, kurās svētku laikā tiks uzņemti viesi, notiks viedokļu apmaiņas un diskusijas. Telts tapšanā ir aicinātas iesaistīties arī Kokneses novada rokdarbnieces - darināt kvadrātiņus - sveicienus, kuri tiks nosūtīti uz Brilonu.

printēt Lasīt visu ziņu
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top