Lapas karte
AA+A++
A AAA

Seminārs par Produkta mārketingu un noformējumu

05.02.2020

Biedrība "Aizkraukles rajona partnerība" sadarbībā ar biedrību "Latvijas Lauku forums" aicina uz semināru par Produkta mārketingu un noformējumu. 

Seminārs ir daļa no projekta «No tradicionālām amata prasmēm līdz mūsdienu lauku tūrisma produktiem» (Nr. 18-00-A019.333-000017) ietvaros rīkotā desmit semināru cikla mājražotājiem, lauksaimniecības produkcijas ražotājiem, amatniekiem un tūrisma pakalpojumu sniedzējiem par aktuālajām tēmām esošās uzņēmējdarbības pilnveidošanai un jaunas uzņēmējdarbības uzsākšanai.

Vieta: Aizkraukles kultūras nams, Spīdolas ielā 2, Aizkraukle. Laiks: 2020. gada 13.februāris, no pulksten 10.00 līdz 16.30.

Seminārs notiks par divām tēmām:

  1. Produkta mārketings- kā veiksmīgāk virzīt tirgū savu produktu ? Āris Ādlers, RTU Inženierekonomikas fakultātes doktorants/lektors.
  2. Lekcija – Produkta dizains, noformējums un iepakojums. Darbnīca* – Kā pievilcīgāk noformēt savu produktu Iveta Krauja, Latvijas Iepakojumu Asociācija *dalībniekiem iespējams atnest jau esošo produktu iepakojumus klātienes konsultācijai.

Dalībai seminārā pieteikties var aizpildot pieteikšanās anketu šeit https://forms.gle/cavtxY77RgCP5E59A vai sazinoties ar projektu vadītāju Ilviju Ašmani ilvija.asmane@aizkrauklespartneriba.lv, 28367981.

Semināra programma Aizkraukles kultūras namā


Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top