Lapas karte
AA+A++
A AAA

"Gada uzņēmējs Zemgalē 2019" – SIA "Hanza-elektro"

02.12.2019

25.jpgZemgales Plānošanas reģions un tā struktūrvienība "Uzņēmējdarbības centrs" jau ceturto reizi  sveica krietnākos uzņēmējus Zemgalē. 29. novembrī Rundāles pils Baltajā zālē uzņēmēju godināšanas pasākumā "Gada uzņēmējs Zemgalē 2019" Atzinības rakstu, 500 euro naudas balvu un īpaši darinātu vējdzirnavu piemiņas zīmi saņēma Kokneses novada SIA "Hanza-elektro" valdes loceklis Aivis Ščerbinskis kopā ar sievu Anitu Ščerbinsku. Laureātu svinīgi sveica Zemgales Plānošanas reģiona vadītājs Aivars Oknovs un Kokneses novada domes priekšsēdētājs Dainis Vingris.

Atbilstoši Nolikumam, ko apstiprinājusi Zemgales Attīstības padome, visas 22 reģionā ietilpstošās pašvaldības izraudzījušas vienu titula "Gada uzņēmējs Zemgalē 2019" cienīgu ieguvēju. Šādu atzinību var saņemt vidējo un mazo uzņēmumu īpašnieki, kuru uzņēmums reģistrēts vai veic saimniecisko darbību konkrētās pašvaldības teritorijā. Turklāt pretendentiem nedrīkst būt nodokļu vai nodevu parādu, kā arī pārkāpumu darba tiesisko attiecību un darba aizsardzības jomā. Starp kritērijiem tiek vērtēta arī uzņēmuma darbības pozitīvā ietekme uz reģiona ekonomisko izaugsmi, sociālo problēmu risināšana, videi draudzīgu tehnoloģiju ieviešana, radošums un sabiedriskā aktivitāte.

SIA "Hanza-elektro" darbojas no 2008.gada un specializējas elektroietaišu un energoapgādes objektu projektēšanā, izbūvē un apkalpošanā. Uzņēmuma pakalpojumu klāstā ietilpst dažādu energoapgādes objektu projektēšana, gan ārējo, gan iekšējo energotīklu būvniecība, dažādu energoobjektu, piemēram, ielu apgaismojuma uzturēšana un apkalpošana, stadionu apgaismojuma uzturēšana un apkalpošana, dažādu specializēto darbu veikšana (tranšeju rakšana, treilera un kravas celtņa pakalpojumi, autourbja pakalpojumi), elektrisko mērījumu veikšana u.c. Turklāt ar katru gadu uzņēmuma iespējas, gan pakalpojumu klāsts kļūst plašāks.

Uzņēmums ar savu darbību nodrošina 23 darbiniekiem darbavietas,  ir sabiedriski aktīvs, kā arī izmanto videi draudzīgas tehnoloģijas un piedalās zaļajos iepirkumos, piedāvājot un nodrošinot tehnoloģijas ar iespējami mazāku ietekmi uz vidi.

Kokneses novada dome novērtē SIA "Hanza-elektro" ieguldījumu reģiona attīstībā, jo uzņēmums sevi pierādījis kā konkurētspējīgu un ilgtspējīgu, vienmēr draudzīgi nākot pretī ar padomu un operatīvu rīcību jautājumu risināšanā.

Par šī gada titula Gada uzņēmējs Zemgalē īpašniekiem atzīti: SIA "Slaides" no Aknīstes novada, SIA "Velmaraiši" no Jaunjelgavas novada, z/s "Cielavas" no Jēkabpils novada, z/s "Bērzi" no Neretas novada, SIA "Miķelāni bekons" no Salas novada, z/s "Bogdani" no Vecumnieku novada, SIA "Jēkabpils zieds" no Jēkabpils, SIA "Kronis" no Bauskas novada, SIA "RA 5 "no Viesītes novada, SIA "Aizkraukles saldumi" no Aizkraukles novada, biedrība "Radošuma meka" no Jelgavas novada, z/s "Avotiņi" no Krustpils novada, SIA "Ecos" no Pļaviņu novada, SIA "Kommats" no Rundāles novada, SIA "Lielķēniņš" no Tērvetes novada, IK "Zaigas nams" no Auces novada, SIA "EVOPIPES" no Jelgavas, SIA "J.E.F." no Dobeles novada, SIA "VIZULO" no Iecavas novada, SIA "Hanza - elektro" no Kokneses novada, SIA "BILDBERG"no Ozolnieku novada un SIA "WOOD print" no Skrīveru novada.

Pasākuma muzikālo noformējumu veidoja Dobeles mūzikas skolas audzēkņi, Adriana Turlaja no Salas novada un Rundāles novada sieviešu vokālais ansamblis "Naktsvijoles".

 Informāciju sagatavoja:

Projektu vadītāja Ieva Rusiņa,

Kokneses novada domes Attīstības nodaļa

Foto: No Zemgales Plānošanas reģiona arhīva

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top