Sāk darboties "Svētku E-maiss" - virtuālā kontaktbirža06.11.2020

Lai atbalstītu vietējos ražotājus un iepazīstinātu ar uzņēmēju piedāvājumu svētkiem, Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrs (ZRKAC) izveidojis virtuālu "Svētku e-maisu", kurā līdz 15. janvārim uzņēmēji, mājražotāji un amatnieki var izvietot savu piedāvājumu.

"Iespējams, ka šogad, ņemot vērā epidemioloģisko situāciju, kā ierasts decembra sākumā, nevarēsim tikties ikgadējā mājražotāju un amatnieku kontaktbiržā, kur uzņēmējiem klātienē ir iespēja iepazīstināt ar saviem jaunumiem un ražojumiem, tādēļ šogad atvērta īpašā kontaktbirža e-vidē – "Svētku e-maiss. Ikvienam uzņēmumam, mājražotājam un amatniekam ir iespēja savu svētku piedāvājumu ievietot "Svētku e-maisā", aizpildot anketu tiešsaistē https://ej.uz/svetku_piedavaju... vai nosūtot pa e-pastu liga.mikelsone@zrkac.jelgava.lv. Informācijā jāiekļauj produktu fotoattēli, produktu nosaukums/īss apraksts un kontaktinformācija (tālrunis, e-pasts, "Facebook" konts, internetveikals)," informē ZRKAC Uzņēmējdarbības atbalsta nodaļas vadītāja Līga Miķelsone.

Ar "Svētku e-maisa" piedāvājumu iespējams iepazīties mājaslapā www.zrkac.lv

printēt Lasīt visu ziņu

LEADER seminārs 15. septembrī par izsludināto 8. kārtu uzņēmējdarbībā14.09.2020

2020. gada 15. septembrī plkst. 10:00 – 15.30  Aizkraukles  pilsētas kultūras namā, Spīdolas ielā 2, Aizkrauklē 

LEADER seminārs 04.10.2020 – 04.11.2020 izsludināta 8.kārta uzņēmējdarbībai. 

Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākumā 19.2 Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītu vietējās attīstības stratēģiju – aktivitātē "Vietējās ekonomikas stiprināšanas iniciatīvas".

printēt Lasīt visu ziņu

Mācības "Kailgliemežu izplatība ierobežošanas iespējas"14.09.2020


LLKC Aizkraukles birojs 2020.gada 28.septembrī aicina uz mācībām "Kailgliemežu izplatība ierobežošanas iespējas".

Lektors - Māris Narvils.

IEPRIEKŠĒJA PIETEIKŠANĀS! 

Informācija un pieteikšanās: valentina.beca@llkc.lv, tālr. 26158775

printēt Lasīt visu ziņu

Mācības jauniešiem - topošajiem uzņēmējiem14.09.2020

SIA LLKC Aizkraukles konsultāciju birojs aicina 9.10.2020. plkst. 10:00 uz pirmo mācību dienu jauniešiem.

Pasākuma mērķis ir atbalstīt gados jaunu cilvēku uzņēmējdarbības uzsākšanu lauku teritorijās, sniedzot iespēju iegūt ar uzņēmējdarbību saistītas zināšanas, apmeklējot intensīvu mācību kursu, un iespēju iegūt naudas balvu, ko var izmantot biznesa idejas īstenošanai, piedaloties jauno uzņēmēju konkursā.

Mācību dalībnieki – jaunieši un jaunie uzņēmēji vecumā no 18 līdz 40 gadiem, individuāli vai komandā: ar esošu uzņēmējdarbības ideju; kuri ir idejas meklējumos un vēlas iegūt praktiskas iemaņas biznesa plāna izstrādē.

Pieteikšanās un sīkāka informācija: valentina.beca@llkc.lv ; Tel. +37126158775.

printēt

Aicina pieteikties Info stundām21.08.2020

Pievienojies plašākajam inkubatoru tīklam Latvijā, piesakot savu biznesa ideju pirmsinkubācijas vai inkubācijas programmai.

 Pirmsinkubācijas programma ir piemērota gan fiziskām, gan juridiskām personām, kuras vēlas izvērtēt savas biznesa idejas dzīvotspēju. Programma ilgs sešus mēnešus un tās laikā dalībnieki saņem visu nepieciešamo (semināri, lekcijas, mentorings) savas idejas attīstīšanai. Izklausās interesanti? Vairāk par programmu uzzini šeit:  https://ej.uz/magneticPINK

 Inkubācijas programmā papildus pirmsinkubācijas atbalstam dalībnieks saņem 50% līdzfinansējumu biznesa attīstībai nepieciešamo pakalpojumu iegādei, kā arī iekārtu un izejmateriālu izmaksu segšanai. Inkubācijas atbalstu var saņemt komersanti, kas nav reģistrēti ilgāk par 3 gadiem. Izklausās interesanti? Vairāk par programmu uzzini šeit: https://ej.uz/magneticINK

 Piesakies INFO stundām šeit:

Aizkrauklē: https://www.liaa.gov.lv/lv/notikumu-kalendars/info-stunda-aizkraukle-25-aug-2020/pieteiksanas

Jēkabpilī: https://www.liaa.gov.lv/lv/notikumu-kalendars/info-stunda-jekabpili-25-aug-2020/pieteiksanas

printēt Lasīt visu ziņu

Iedzīvotājus aicina pieteikties biznesa ideju konkursam “Ideju kauss”11.08.2020

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) izsludina pieteikšanos inovatīvo biznesa ideju konkursam “Ideju kauss” un aicina piedalīties ikvienu Latvijas iedzīvotāju, kurš sasniedzis 18 gadu vecumu un ir gatavs uzsākt uzņēmējdarbību, realizējot savu biznesa ideju.

 “Veicot pētījumu par uzņēmējdarbības uzsākšanu, secinājām, ka aptuveni trešdaļai Latvijas sabiedrības savs bizness ir sapnis, bet nerealizēta biznesa ideja kopumā – 42% iedzīvotāju. Par sarežģītāko posmu biznesa uzsākšanā vairums uzskata finansējuma un kapitāla piesaisti. Tāpēc vēlos uzsvērt, ka ikviens “Ideju kausa” dalībnieks no A4 lapas ar idejas pieteikumu var soli pa solim nonākt līdz pilnvērtīgai biznesa prezentācijai un iegūt pirmo starta kapitālu biznesa idejas īstenošanai,” norāda LIAA direktors Kaspars Rožkalns.

 Pieteikšanās konkursam “Ideju kauss” ir atvērta līdz 6. septembrim. Pretendenti savas biznesa idejas var iesniegt elektroniski nosūtot uz e-pastu idejukauss@liaa.gov.lv. Pieteikuma veidlapa un konkursa nolikums pieejami mājaslapā www.idejukauss.lv. Biznesa idejas izvērtēs profesionāla vērtēšanas komisija, virzot spēcīgākos kandidātus dalībai konkursa “Ideju kauss” otrajā kārtā.

printēt Lasīt visu ziņu

Meliorācijas sistēmu īpašniekiem jāapseko meliorācijas sistēmas un jāveic tām nepieciešamie kopšanas darbi05.03.2020

Zemkopības ministrija (ZM) vēršas pie visiem meliorācijas sistēmu īpašniekiem un aicina apsekot savā īpašumā vai valdījumā esošās meliorētās zemes, izvērtēt meliorācijas sistēmu darbību un veikt nepieciešamos meliorācijas sistēmu kopšanas darbus – novākt kokus, koku un krūmu atvases, kas traucē ūdens plūsmu gultnē, izvākt grunts ieskalojumus, sadzīves atkritumus un kritušus kokus, pielūžņojumu, piesērējumu, bebru aizsprostojumus, kā arī aizbērt dzīvnieku alas, atbrīvot drenu iztekas, drenu akas nosegt ar vākiem un ierīkot signālstabiņus, ja tādi nav ierīkoti, labot atklātos bojājumus, tostarp atjaunot meliorācijas sistēmas konstruktīvos elementus, kur tas nepieciešams, un veikt citus nepieciešamos darbus. Kopšanas darbi atkarībā no meliorācijas sistēmas veida ir uzskaitīti  Ministru kabineta 2010. gada 3. augusta noteikumos Nr.714 “Meliorācijas sistēmas ekspluatācijas un uzturēšanas noteikumi”. 

printēt Lasīt visu ziņu
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top