sleptasleptaslepta sleptasleptaslepta
Tekstu izmērs: small medium
2017. gada 28. jūnijs
Vārda dienas svin: Kitija, Viesturs, Viestards

2016./2017. mācību gads

26.09.2016
 

2016./2017. mācību gadā Valsts izglītības satura centra noteiktās olimpiādes:

SKATĪT ŠEIT - http://visc.gov.lv/vispizglitiba/olimpiades/kartiba.shtml




2015./2016. mācību gads

02.09.2015
 

Starpnovadu (2.posma) olimpiāžu laureāti 2015./2016. mācību gadā

2015./2016. mācību gadā VISC noteiktās olimpiādes

Pedagogu streika dēļ pārcels divu mācību priekšmetu olimpiāžu datumus




2014./2015. mācību gads

02.09.2014
 

2014./2015.mācību gadā VISC noteiktās olimpiādes

VISC rīkojums par olimpiāžu norisi:

Konkursi un skates, gatavojoties XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem.

 

Starpnovadu olimpiādes (doc)

Zinātniski pētnieciskie darbi (doc)

VISC noteiktās skates, gatavojoties XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem (06.07.-12.07.2015.)

  Datums Vieta Dalībnieki
Skatuves runa 11. marts Jēkabpils  
Instrumentālie ansambļi 14. marts Jēkabpils Jēkabpils - Latgale
Tautisko deju kolektīvi 31. marts Aizkraukle Aizkraukles, Pļaviņu, Kokneses, Jaunjelgavas, Neretas, Skrīveru novadi
Folklora 18. aprīlis Katlakalns Piedaugava
Profesionālā izglītība 29. aprīlis Jēkabpils Zemgale
Kori 11. maijs Aizkraukle Aizkraukles, Jaunjelgavas, Kokneses, Skrīveru, Pļaviņu, Neretas novadi





2013./2014. mācību gads

21.08.2013
 

Aktualitātes par olimpiādēm un konkursiem 2013./2014. mācību gadā




Mācību priekšmetu olimpiādes 2013./2014.mācību gadā

21.08.2013
 

Pielikums VISC 2013.gada 20.augusta rīkojumam Nr. 1-03/275

Mācību priekšmets  Klase  Olimpiādes norises laiks

2.posms

novados/pilsētās/

novadu apvienībās

3.posms valsts olimpiāde
Latviešu valoda un literatūra 8. un 9. 20.01. 04.04.
Latviešu valoda un literatūra 11. un 12.
27.01. 07.03.
Latviešu valoda (mazākumtautību izglītības programmu) 7.-8. 25.10.

29.11.– I kārta

10.01.– II kārta

Vācu valoda 10.-12. 27.11.

01.02. – I kārta

28.02. – II kārta

Franču valoda 5.-12. 09.01. 15.03.
Krievu valoda (svešvaloda) 10.-12. 14.11. 01.03.
Matemātika 9.-12. 07.02. 13.-14.03.
Fizika 9.-12. 06.12. 10.-11.04.
Ķīmija 9.-12. 11.02. 26.-28.03.
Bioloģija 9., 11.-12. 22.11. 23.-25.01.
Ģeogrāfija 10.-12. 31.01. 06.03.
Ekonomika 10.-12. 17.01. 21.02.
Informātika (programmēšana) 8.-12. 15.01. 27.-28.02.
Vēsture 9. un 12.
10.12. 25.02.
Vides projekti 8.-9. līdz 13.01. 05.03.





2012./2013. mācību gads

07.11.2012
 

Aktualitātes par olimpiādēm un konkursiem 2012./2013. mācību gadā




 

Jelgavā, Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā 21.martā norisinājās Zemgales reģionālā skolēnu zinātniski pētniecisko darbu 4. konference, kurā piedalījās skolēni no Zemgales reģiona izglītības iestādēm. Konferenci atklāja Jelgavas Izglītības pārvaldes vadītāja Gunta Auza, sekmīgus startus vēlēja Zemgales Plānošanas reģiona attīstības padomes priekšsēdētājs Guntis Libeks, Latvijas Lauksaimniecības universitātes zinātņu prorektors Pēteris Rivža, VISC Interešu izglītības un tālākizglītības departamenta vecākā referente Mudīte Kalniņa, kā arī Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centra galvenā speciāliste Dace Pētersone-Gūtmane. Pēc konferences atklāšanas skolēni devās uz zinātniski pētniecisko darbu aizstāvēšanu sekcijās. Kopumā tika vērtēti 140 skolēnu zinātniski pētnieciskie darbi 3 zinātņu cikla grupās: humanitāro zinātņu, dabaszinātņu un sociālo zinātņu cikla sekcijās.

lasīt vairāk

14.03.2013
 

2012./2013. mācību gada mācību priekšmetu olimpiāžu, zinātniski pētniecisko darbu un konkursu laureātu sarakstu skatīt šeit.

lasīt vairāk

 

26. februārī I.Gaiša Kokneses vidusskolā norisinājās Kokneses un Pļaviņu starpnovadu skolēnu zinātniski pētniecisko darbu prezentēšanas konference. I.Gaiša Kokneses vidusskolas, Bebru internātvidusskolas un Pļaviņu novada ģimnāzijas skolēniem un pedagogiem bija iespēja redzēt kā savu prasmi izstrādāt zinātniski pētniecisku darbu un to prezentēt rāda četrpadsmit Kokneses un Pļaviņu novadu vidusskolēni (10., 11.un 12.klases audzēkņi).

lasīt vairāk

Kokneses un Pļaviņu starpnovadu olimpiādes 2012./2013.mācību gadā

07.11.2012
 
Datums Olimpiāde Klase

Norises vieta

Olimpiādes norise valstī

(3. posms)

Piezīmes
12.10. Vēsture 9.      
26.11. Vēsture 9.   26.02.  
29.11. Bioloģija

9.,

11.-12.

Pļaviņu novada ģimnāzija
24.-26.01.  
05.12. Vācu valoda 10.-12. I. Gaiša Kokneses vidusskola

02.02. I kārta

01.03. II kārta

 
15.01.
Vēsture 12. Pļaviņu novada ģimnāzija
26.02.  
18.01. Fizika 9.-12.

I. Gaiša Kokneses vidusskola,

Pļaviņu novada ģimnāzija

14.-15.03.

 
01.02.
Matemātika 9.-12. Pļaviņu novada ģimnāzija
20.-21.03.  
06.02. Ekonomika 10.-12. Pļaviņu novada ģimnāzija
08.03.  
11.02. Latviešu valoda un literatūra 8.-9. I. Gaiša Kokneses vidusskola
05.04.  
14.02. Ķīmija 9.-12.
Pļaviņu novada ģimnāzija
03.-04.04.  
19.02. Ģeogrāfija 10.-12.
Pļaviņu novada ģimnāzija
22.-23.03.  
20.02. Latviešu valoda un literatūra 6.
I. Gaiša Kokneses vidusskola
  Novadu olimpiāde
22.02. Matemātika 5.-8
I. Gaiša Kokneses vidusskola
   
25.02. Latviešu valoda un literatūra 11.-12.
Pļaviņu novada ģimnāzija
12.04.  
27.02. Vācu valoda 8.
I. Gaiša Kokneses vidusskola
   
04.03. Angļu valoda 9.
I. Gaiša Kokneses vidusskola
  Novadu olimpiāde
18.02. Angļu valoda 10.-12.
I. Gaiša Kokneses vidusskola
  Novadu olimpiāde
16.04.
Latviešu valoda un literatūra 4.
I. Gaiša Kokneses vidusskola
  Novadu olimpiāde
23.04. Matemātika 4.
I. Gaiša Kokneses vidusskola
  Novadu olimpiāde






1 2 next