No 1. septembra izmaiņas autobusu kustībā27.08.2020

Skolēnu ērtībām no 2020. gada 1. septembra gaidāmas izmaiņas maršrutā Nr.5982 Koknese–Vecbebri–Ozoli, Nr.6096 Aizkraukle–Irši–Aizkraukle, Nr.6125 Aizkraukles AO–Aizkraukles pagasts un Nr.6146 Kokneses vidusskola–Kokneses stacija–Vecbebri.

 Maršruta Nr.5982 Koknese–Vecbebri–Ozoli autobuss mācību laikā no pieturas Kokneses vidusskola darbadienās izbrauks plkst. 7:50, savukārt skolas brīvlaikā – no pieturas Kokneses stacija plkst. 7:53.

printēt Lasīt visu ziņu

Par Kokneses novada izglītības darba speciālisti apstiprināta Ilona Lazda27.08.2020

Kokneses novada domes deputāti 26. augusta domes sēdē par Kokneses novada izglītības darba speciālisti apstiprināja Ilonu Lazdu.

Kokneses novada domes izpilddirektors Ilmārs Klaužs informēja deputātus, ka pašvaldības izsludinātājā konkursā uz izglītības darba speciālista vakanci tika saņemti trīs pieteikumi. Vērtēšanas komisija par amatam atbilstošāko izvēlējās Pļaviņu novada izglītības darba speciālistes Ilonas Lazdas kandidatūru. Domes deputāti vienbalsīgi lēma par viņas apstiprināšanu amatā. Darba pienākumus Ilona Lazda sāks ar jaunā mācību gada sākumu – 1. septembri.

printēt Lasīt visu ziņu

LIAA Biznesa inkubatoros gaida jaunos uzņēmējus26.08.2020

Uzņēmumi, kuri izstrādājuši inovatīvus produktus vai pakalpojumus un vēlas attīstīt savu uzņēmējdarbību, tiek aicināti pieteikties uzņemšanai 14 Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) biznesa inkubatoros. Pieteikumus pirmsinkubācijas (PINK) un inkubācijas (INK) programmās varēs iesniegt no 1. līdz 20. septembrim. PINK programmā tiks uzņemti 257 topošie uzņēmēji, bet inkubācijas programmā 76 uzņēmumi.

printēt Lasīt visu ziņu

Aicina pieteikties sociālās uzņēmējdarbības ideju un projektu konkursam26.08.2020

Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija sadarbībā ar British Council pārstāvniecību Latvijā izsludina pieteikšanos sociālās uzņēmējdarbības piču jeb prezentāciju konkursam "Tam labam būs augt" ar iespēju saņemt 1200 eiro finansējumu no British Council pārstāvniecības Latvijā un SEB bankas savas sociālās biznesa idejas vai projekta realizēšanai.

 Konkursā aicināti piedalīties esošie un topošie sociālie uzņēmēji no visas Latvijas - uzņēmumi ar vai bez sociālā uzņēmuma statusa, biedrības un nodibinājumi, kam nepieciešamas finansējums kādas jaunas idejas vai jau esoša projekta realizēšanai, kā arī individuālas personas, kuras vēl tikai lolo savu sociālās uzņēmējdarbības ideju un meklē tai starta finansējumu.

printēt Lasīt visu ziņu

Aizvadīta Vecbebru skrējiena 7. kārta 27.08.2020

Vecbebru stadionā 30 minūšu skrējiena 7. kārtā pulcējāmies un startējām 20 dalībnieki. Šoreiz labākos rezultātus uzrādīja Lauris Bičenko un Kristers Bičenko, abi izcīnot 15 apļus. Atkal lietojām biedrības "Daugavas ceļotājs" Sporta Identu aprīkojumu, šoreiz  to apkalpojām saviem spēkiem. Nācās secināt, ka līdz veiksmīgam rezultātam mums vēl nedaudz jāpatrenējas, savukārt skolotājas Ļenas rezultātu uzskaite tabulā darbojās bez kļūmēm. 

printēt Lasīt visu ziņu

Mūsu skola katram bērnam19.08.2020

Vērtības nepastāv izolēti pašas par sevi. Tās arī nav harmoniskas, nepretrunīgas. Bieži tās nonāk pretrunā cita ar citu. Tādēļ vēl svarīgāka par pašām vērtībām ir vērtību sistēma ar savām hierarhijām un morālajām dilemmām. Tieši morālās dilemmas, kad ir jāizšķiras starp divām vai vairāk vērtībām, atklāj attiecīgās sabiedrības vērtību sistēmu. Katram cilvēkam tā ir konkrēti sava, taču lielākoties tā vienā sabiedrībā tomēr ir kopīga. Tieši šī kopīgā vērtību sistēma raksturo konkrēto sabiedrību kā tādu. Un tā savukārt atrodas ciešā saistībā ar attiecīgo valsts iekārtu. Autoritārā, totalitārā sabiedrībā ir sava vērtību sistēma, demokrātiskā sabiedrībā tā ir cita, kas būtiski atšķiras no autoritāras vai totalitāras sabiedrības vērtību sistēmas.

No valsts prezidenta Egila Levita runas Skola2030 konferencē “Skola katram bērnam”

 18. augustā Kokneses pamatskolas – attīstības centra projekta “Skola 2030” komanda devās uz Ādažiem, kur norisinājās projekta noslēguma konference “Mūsu skola katram bērnam”.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top