Lapas karte
AA+A++
A AAA

Aktualitātes

NVA aicina darba devējus pieteikt darba vietas skolēniem vasaras brīvlaikā

08.04.2021

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) filiāles visā Latvijā no 7. aprīļa līdz 23.aprīlim pieņem darba devēju pieteikumus skolēnu nodarbinātības pasākuma īstenošanai 2021.gada vasarā.

 Pieteikties pasākuma īstenošanai darba devēji aicināti tajā NVA filiālē, kuras apkalpošanas teritorijā ir plānota darba vietu izveide skolēniem. Pieteikumu, piedāvāto darba vietu sarakstu un darba pienākumu aprakstu darba devēji var iesniegt NVA filiālē klātienē, nogādāt pa pastu vai nosūtīt  elektroniski uz NVA filiāles e-pasta adresi, ja dokumenti ir parakstīti ar drošu elektronisku parakstu. Visu NVA filiāļu kontaktinformācija atrodama NVA tīmekļvietnes sadaļā “Kontakti”.

Lasīt visu ziņu

Noderīga informācija Sociālā dienesta klientiem

07.04.2021

Saskaņā ar Slimību profilakses un kontroles centra rekomendācijām, lai mazinātu saslimstības ar koronavīrusa COVID-19 izplatīšanos, sociālais dienests turpina darbu, ievērojot sekojošus ierobežojumus:

  1. klientu konsultācijas klātienē nodrošina neatliekamos gadījumos, ja to nevar nodrošināt attālināti, tikšanās laikā gan darbiniekam, gan klientam ir noteikts lietot individuālos aizsardzības līdzekļus;
  2. veic klientu apsekošanu dzīvesvietā tikai īpašos gadījumos, kas saistīti ar krīzes situāciju un iepriekš neparedzētiem apstākļiem, vai ja ir nepieciešams risināt jautājumus par pakalpojumu neatliekamu nodrošināšanu klientiem, veicot klientu apsekošanu dzīvesvietā, darbinieki lieto individuālos aizsardzības līdzekļus;
  3. ja klients ir ziņojis, ka viņa sociālā situācija nav mainījusies, pārceļ klientu apsekošanu dzīvesvietā un pakalpojumu novērtēšanu līdz laikam, kad epidemioloģiskā situācija pašvaldībā tiks uzskatīta par drošu;
  4. sociālās palīdzības pabalstu izmaksu nodrošina, veicot pārskaitījumus uz klientu norādītajiem kontiem, maksimāli izvairoties no izmaksas skaidrā naudā;
  5. dokumentus pieņem attālināti, klienti tos var iesniegt izmantojot pasta pakalpojumus, nosūtot parakstītu ar drošu elektronisko parakstu e-pastā vai ievietojot iesniegumu sociālā dienesta priekštelpā novietotajā pastkastītē. Aizpildot iesniegumu, lūgums precīzi norādīt iesniedzēja personas kontaktinformāciju;
  6. dušas pakalpojumu un veļas mazgāšanas pakalpojumu nodrošina tikai ar iepriekšēju pieteikšanos. Pakalpojumu jāpiesaka telefoniski, zvanot dežurantei uz t.26479372.
Lasīt visu ziņu

"Lasi, klausies, stāsti!"

07.04.2021

twing2.jpgetwng.jpgeTwinning ir Eiropas skolu sadarbības tīkls, daļa no Erasmus+, kura mērķis ir veicināt izglītības iestāžu sadarbību, izmantojot projektu kā metodi mācību procesā, nodrošinot kompetenču pieeju izglītībā, kā arī veicinot skolotāju tālākizglītību informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) jomā. Pievienošanās eTwinning, lielākajam skolotāju tīklam Eiropā, Kokneses pamatskolai – attīstības centram bija viens no 2020.gada izaicinājumiem, jo tā nav tikai platforma, bet kopiena uzņēmīgiem, radošiem un moderni domājošiem pedagogiem.

Lasīt visu ziņu

Lieldienu raibumi Koknesē

07.04.2021

Daudz prieka, pavasara saulīti, krāsainus pārsteigumus Lieldienu svinētājiem Koknesē atveda galvenais svētku varonis – Lieldienu Zaķis kopā ar savu draugu Gaili. Ar svētkiem rotātu auto viņi devās sasveicināšanās tūrē pa Kokneses ielām, vēlot priecīgas Lieldienas lieliem un maziem svētku gaidītājiem. Savukārt mazie koknesieši un viņu vecāki svētku prieka vēstnešus sagaidīja savu māju pagalmos, līksmi sasveicinoties un parādot, cik ļoti viņiem patīk svinēt Lieldienas. Paldies Kokneses kultūras nama kolektīvam par sarūpēto svētku prieku! Aicinām noskatīties Ingus Pugačova uzņemto video – Lieldienu Zaķa un Gaiļa lielisko braucienu pa Koknesi!

Drošības pasākumi no 7. aprīļa

06.04.2021

169114833_3033727950189651_2087963163285659247_n.jpgMinistru kabinets 1. aprīlī precizēja Covid-19 saslimstības ierobežošanai nepieciešamos noteikumus, kādi būs spēkā no 7. aprīļa pēc ārkārtējās situācijas beigām. Ņemot vērā, ka pēdējās nedēļās vairs nav vērojams saslimstības kritums, valdība nostiprināja stingrus drošības pasākumus, kurus kopīgi ievērojot ir iespējams piesardzīgi paplašināt izglītības procesu un mazumtirdzniecību klātienē, kā arī privātu pulcēšanos. Ja saslimstība strauji pieaugs, Ministru kabinets var pastiprināt drošības pasākumus un ieviest jaunus ierobežojumus.

Tā kā Covid-19 pandēmija apdraud ikviena veselību un dzīvību, turpmāk ikvienam jāievēro drošas sadzīves pamatprincipi – roku un virsmu dezinfekcija, telpu vēdināšana, fiziska distance no apkārtējiem, kā arī masku lietošana darbā un vietās, kur ir daudz cilvēku. Tāpat jācenšas izmantot iespējas saņemt pakalpojumus attālināti, iepirkties internetā un izmantot bezskaidras naudas norēķinus.

Lasīt visu ziņu galerija (6)

Kokneses pamatskola – attīstības centrs iegūst Erasmus akreditāciju

06.04.2021

skola_akred.jpgKokneses pamatskola – attīstības centrs jau vairākus gadus veiksmīgi realizē Erasmus+ projektus, kā rezultātā gūta starptautiska pieredze un jaunas zināšanas mūsdienīgas izglītības nodrošināšanā, iepazīta  inovatīvu un modernu mācību metožu pielietošana izglītojamiem ar speciālām vajadzībām, sekmēta pedagogu personības, pozitīvās domāšanas un pašpilnveides kompetences attīstīšana, uzlabotas pedagogu svešvalodu zināšanas un izpratne par Eiropas kultūrām.

2020.gada rudenī VIAA izsludināja konkursu Erasmus akreditācijai skolu, pieaugušo izglītības, profesionālās izglītības un mācību jomā. Katrai izglītības iestādei tā ir iespēja aktīvi iesaistīties starptautiskā pieredzes apmaiņā un sadarbībā, lai rosinātu  stratēģiski plānot mobilitātes tās attīstības veicināšanai un apliecina plānu īstenot augstas kvalitātes mobilitātes kā attīstības pasākumu kopuma sastāvdaļu.

Lasīt visu ziņu

Aptaujas rezultātu apkopojums

06.04.2021

aptaujas_rezultati.jpgJaunveidojamā Aizkraukles novada Ilgtspējīgas attīstības stratēģijas 2021. – 2037. gadam un attīstības programmas 2021. – 2028.gadam izstrādes ietvaros 2020. gada nogalē Aizkraukles novada pašvaldība, sadarbībā ar  Jaunjelgavas, Kokneses, Skrīveru, Neretas un Pļaviņu novadiem ir uzsākusi darbu pie jaunveidojamā Aizkraukles novada Ilgtspējīgas attīstības stratēģijas un attīstības programmas izstrādes (turpmāk - attīstības plānošanas dokumenti). 

Attīstības plānošanas dokumentu izstrādes ietvaros no  2021. gada 1. februāra līdz 28. februārim notika iedzīvotāju aptauja ar  mērķi noskaidrot Aizkraukles, Kokneses, Pļaviņu, Neretas, Jaunjelgavas, Skrīveru novada iedzīvotāju viedokli par pašvaldības attīstību, problēmām un to iespējamajiem risinājumiem turpmāk. Aptauja ietvēra arī jautājumus par pašvaldības sniegto pakalpojumu kvalitāti un iedzīvotāju dzīves līmeni, iespējamām pašvaldības attīstības prioritātēm un vajadzībām nākotnē.

Lasīt visu ziņu

Eiduka sezonu noslēdz pasaules ranga simtniekā

06.04.2021

eiduka_pc.jpgLatvijas vadošā distanču slēpotāja Patrīcija Eiduka no Kokneses novada noslēgusi sezonu ar stabilām vietām simtniekā pasaules rangā gan distances, gan sprinta vērtējumā, informē slēpotājas pārstāvis Ivars Bācis.

 Pēc panākumiem bagātā "Tour de ski" Patrīcija Eiduka mēnesi nepiedalījās sacensībās, gatavojoties pasaules čempionātam U23, kur sanāca abos startos tikt desmitniekā. Tiesa, pieaugušo čempionātā Vācijā februāra beigās un marta sākumā bija iestājies pārgurums, kā rezultātā 21 gadu vecā Patrīcija nevarēja savā līmenī nostartēt un iegūt labus punktus.

Lasīt visu ziņu

Pašvaldība sniedz palīdzību ugunsgrēkā cietušajiem

06.04.2021

20210406_122524.jpgOtro Lieldienu vakars traģisks izvērtās iedzīvotājiem Koknesē, 1905. gadā ielā Nr. 64. Ap pulksten 21:30 divstāvu koka ēkā vienā no dzīvokļiem izcēlās ugunsgrēks. Pirms Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) ierašanās no mājas bija evakuējušies 11 cilvēki, diemžēl viens cilvēks ugunsnelaimē zaudēja dzīvību. Dzēšanas darbi notikuma vietā noslēdzās pulksten 3:07.

Lasīt visu ziņu

Igaune izcīna ceturto uzvaru sezonā, metot tālāk par 70 metriem

06.04.2021

laura_igaune__foto_guntis_berzins.jpgAmerikas savienoto valstu Ziemeļkarolīnas štata pilsētā Haipointā 1. un 2.aprīlī norisinājās vienas no daudzajām ASV universitāšu sacensībām vieglatlētikā “High Point Vertklasse meeting”, kurās piedalījās arī latviešu vesermetēja un bijusī koknesiete Laura Igaune. Laura guva uzvaru ar rezultātu 70.56 metri.

Laurai Igaunei šīs bija jau ceturtās sacensības šajā sezonā un viņa turpina demonstrēt ļoti augstu stabilitāti. Šajā reizē visi seši metieni bija tālāki par 69 metriem un viens – tālāks par 70 metriem. Laurai padevās šāda metienu sērija – 69.54m, 70.56m, 69.60m, 69.65m, 69.77m, 69.31m. Otrās vietas īpašniece tika apsteigta Mateja Hainza tika apsteigta par gandrīz 13 pilniem metriem.

Lasīt visu ziņu
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top