Nosaka stingrākus pulcēšanās un citus drošības pasākumus26.10.2020

Turpinot ierobežot straujo Covid-19 izplatības pieaugumu Latvijā, valdība 23. oktobrī lēma, ka no 24. oktobra sejas maskas  jālieto plašāk, kā arī privātos pasākumos iekštelpās var pulcēties līdz 10 cilvēkiem. Savukārt no šodienas, 26. oktobra, noteikti stingrāki pulcēšanās ierobežojumi, tostarp uz laiku pārtraukta bērnu izklaides vietu darbība.

Diemžēl epidemioloģiskā situācija Latvijā liecina, ka Covid-19 izplatība turpina strauji pieaugt. Līdz ar to valdība lēma, ka sejas maskas būs obligāti jālieto visās sabiedriskās vietās iekštelpās, tai skaitā pasākumos, kur ir fiksētas sēdvietas, piemēram, teātrī, kino u.tml. Tas nozīmē, ka maskas būs jālieto pakalpojumu sniegšanas vietās gan valsts un pašvaldību iestādēs, gan privātajos uzņēmumus. 

Prasība par obligātu masku lietošanu neattiecas uz izglītības iestādēm. Izņēmums ir arī , kur masku lietošana nav iespējama, piemēram, peldbaseinos un sportošanas laikā, kā arī sejas procedūru laikā un līdzīgās situācijās. Attiecībā uz bāriem, kafejnīcām, restorāniem u.tml. norādām, ka sejas masku vari novilkt, kad cilvēks sēž pie sava galdiņa, ēd un dzer. Savukārt brīžos, kad dodas veikt pasūtījumu, gaida rindā, pārvietojies pa telpu, sejas maskai ir jābūt. 
Arī šo vietu darbiniekiem ir jāvalkā sejas maskas vai vairogi, piemēram, viesmīļiem, bārmeņiem u.tml.  (attiecībā uz sabiedrisko ēdināšanu rindkopa precizēta 24.10.)

printēt Lasīt visu ziņu

Likteņdārzā top jauns, izglītojošs vides objekts26.10.2020

Aizvadītajā nedēļā Likteņdārzā uzsākta jauna, izglītojoša vides objekta būvniecība, kas īpaši interesēs ģimenes ar bērniem un skolēnu ekskursiju dalībniekus. Tā būs lapene, kuru papildinās liepas un ozola koka fragmenti, dodot iespēju iepazīt šo koku izskatu, struktūru un atpazīstamākos elementus: zīles, liepu ziedus u.c. Liepozolu lapene atradīsies bērnu rotaļu laukumā līdzās automašīnu stāvlaukumam.

"Ozols un liepa latviešiem vienmēr bijuši ļoti īpaši koki. Ozols mums asociējas ar vīrišķību, diženumu, savukārt liepa – ar visu sievišķo. Izveidojot šo vides objektu, vēlējāmies bērniem dot iespēju iepazīt abu koku izskatu, izpētīt koksnes rakstu, pieskarties tam. Aptuveni trešdaļa Likteņdārza apmeklētāju ir bērni un jaunieši, kuri Likteņdārzā var uzzināt ne tikai par Latvijas vēsturi, bet arī mūsu unikālajām dabas bagātībām. Šobrīd Likteņdārzā aug ap 500 ozolu un 80 liepu, kuras stādījuši ziedotāji sev nozīmīgu cilvēku vai notikumu piemiņai," stāsta “Kokneses fonda” valdes priekšsēdētājs Jānis Karalis.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

QR kodu skrējiena/jautājumu spēles 2. kārtas atskats26.10.2020

25. oktobra laika apstākļi bija draudzīgi un termometrs rādīja vairāk par +10 grādiem, kad Vecbebru stadionā pamazām viens pēc otra ierādās QR kodu spēles cienītāju pulciņš. Šajā spēles kārtā bija jāatrod 15 kontrolpunkti un šīs reizes jautājumu tematika bija "Sports". 

Dalībnieki pārstāvēja gan ģimenes, gan draugus un kopā piedalījās 8 komandas ar 22 dalībniekiem un līdzjutējiem. Spēlē piedalījās komandas "Pērles", "Pikaču", "4 vienā", "Silikona ieleja", "Salti", "Nēģeri", "BB4", "Maize". 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)

Informācija par turpmāko mācību procesu Kokneses Mūzikas skolā no 26.oktobra līdz 6.novembrim!20.10.2020

Saistībā ar jaunajiem Covid-19 ierobežojumiem, no 26.oktobra līdz 6.novembrim Kokneses Mūzikas skolā individuālās mācību stundas  notiks pēc stundu saraksta klātienē, par kolektīvo muzicēšanu katrs pedagogs ar savu audzēkni sazināsies atsevišķi.  Teorijas mācību stundas - mūzikas mācība, solfedžo un mūzikas literatūra notiks gan klātienē, gan neklātienē. Tuvāka informācija nedēļas nogalē būs E-klasē.

No 26.oktobra visiem vecākiem un audzēkņiem, kuri vecāki par 13 gadiem, skolā ierašanās un uzturēšanās koplietošanas telpās tikai ar sejas maskām.

printēt Lasīt visu ziņu

Atceltas projekta “Koknese-veselīgākā vide visiem!” aktivitātes, sekojiet līdzi informācijai19.10.2020

Projekta nr. 9.2.4.2./16/I/019 "Koknese-veselīgākā vide visiem!" ietvaros visas plānotās nodarbības un pasākumi ir atcelti, pamatojoties uz Ministru kabineta 2020.gada 13.oktobra noteikumiem Nr.624 "Grozījumi Ministru kabineta 2020. gada 9. jūnija noteikumos Nr. 360 "Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai". Augstāk minētie grozījumi paredz, ka no 2020. gada 17. oktobra līdz 2020. gada 6. novembrim ir aizliegts organizēt sporta pasākumus, bet sporta treniņi (nodarbības) tiek organizētas ārtelpās, individuāli vai attālināti.  

Ņemot vērā Covid-19 infekcijas izplatīšanos valstī un pieņemtos ierobežojumus ir atceltas ārstnieciskās vingrošanas nodarbības fizioterapeita pavadībā, brīvie peldbaseina apmeklējumi, atvērtie sporta vakari Kokneses sporta centrā un ārstnieciskā vingrošana ūdenī senioriem. Aktivitātes projekta ietveros tiks turpinātas tiklīdz valstī noteiktie ierobežojumi tiks atcelti vai tiks rastas iespējas aktivitātes īstenot drošā veidā, ievērojot normatīvo aktu prasības un visus epidemioloģiskās drošības pasākumus!

printēt Lasīt visu ziņu

Aicinām pieteikt pretendentus Kokneses novada domes apbalvojumiem19.10.2020

Kokneses novada pašvaldība turpina ikgadēju tradīciju – valsts svētku laikā pateikt paldies cilvēkiem, kuri veicinājuši mūsu novada attīstību, izaugsmi un atpazīstamību. Kokneses novada iedzīvotāji līdz 2020. gada 6. novembrim pulksten 15 Kokneses novada domē aicināti iesniegt iesniegumus šādu apbalvojumu piešķiršanai: "Kokneses novada Goda pilsonis", "Gada koknesietis", "Gada bebrēnietis", "Gada iršēnietis".

printēt Lasīt visu ziņu

Piedalies biznesa ideju konkursā "ESI UZŅĒMĒJS KOKNESES NOVADĀ!"13.10.2020

Tiek izsludināts ikgadējais biznesa ideju konkurss „ESI UZŅĒMĒJS KOKNESES NOVADĀ!”. Aicinām konkursā piedalīties ikvienu fizisku vai juridisku personu, kurai ir biznesa ideja un kura ir gatava to attīstīt saimnieciskās darbības uzsākšanai, jaunu pakalpojumu vai produktu radīšanai Kokneses, Bebru vai Iršu pagastā.

Konkursa pirmo trīs vietu ieguvēji savu biznesa ideju realizācijai saņems naudas balvas (1.vieta – 1 500,00 euro, 2.vieta – 1000,00 euro, 3.vieta – 700,00 euro).

Pieteikumu iesniegšanas termiņš ir no 2020.gada 2.novembra līdz 2021.gada 5.februārim, plkst. 15:00.

Pieteikumi jāsagatavo atbilstoši konkursa nolikuma prasībām un jāiesniedz personīgi vai sūtot pa pastu Kokneses novada domē (2.stāvs, 2.kab.), Melioratoru ielā 1, Koknesē, vai ar elektronisko parakstu sūtot uz e-pastu dome@koknese.lv   

printēt Lasīt visu ziņu
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top