AA+A++
A AAA

Aktualitātes

Mūsu pieredze pedagogu izaugsmei

04.12.2020

bilde_vaditaji_ineta_inese_elina.jpgMūsdienu dzīves temps kļūst straujāks, pedagogiem jābūt labi izglītotiem un radošiem profesionāļiem, kas pārdomā savu pedagoģisko darbību un pielāgo to bērnu vajadzībām, tādēļ arvien svarīgāka kļūst nepieciešamība pēc zināšanu papildināšanas un pilnveidošanas, jo pedagogam ir jāpiemērojas pilnīgi jaunām situācijām skolu ikdienā. Latvijas izglītības sistēma ir ceļā uz iekļaujošu izglītību, tomēr daudziem vispārizglītojošo skolu pedagogiem nepietiek pieredzes un vajadzīgo zināšanu par bērniem ar speciālām vajadzībām, par izglītības procesa organizēšanu un uzvedības problēmu risināšanas iespējām.

Lasīt visu ziņu

Veiksmīgi aizvadīta foto orientēšanās spēle Iršos

07.12.2020

img_20201202_wa0004.jpgSporta halle ''Irši''no 23. novembra līdz 7. decembrim piedāvāja ikvienam interesentam piedalīties foto orientēšanās spēlē ''Iršu Slepenais Kods''. Katram bija iespēja saņemt bilžu kolāžu un iejusties detektīva lomā, lai atrastu nepieciešamos objektus un tajos apslēptos atšifrējuma burtus, kā arī ieraudzīt ko jaunu, iepriekš varbūt pat nepamanītu un neievērotu. 

Lai atšifrētu slepeno kodu, bija jāatrod 24 objekti gan Iršu pagasta centrā, gan ārpus tā. Lai atrastu vajadzīgo, katrs varēja izvēlēties, kā tos atradīs, ejot kājām, braucot ar velosipēdu vai automašīnu, varbūt pat zirga kamanās. Kopējais ceļa garums bija 30 km. 

Lasīt visu ziņu galerija (23)

"Gada brīvprātīgais 2020" tituls Kokneses novada pašvaldībai

07.12.2020

Brīvprātīgo kustība Latvijā iegūst arvien plašāku vērienu. 5. decembrī, Starptautiskajā brīvprātīgo dienā, septīto gadu pēc kārtas tika godināti gada čaklākie brīvprātīgā darba veicēji, organizētāji un brīvprātībai draudzīgākās pašvaldības. Svinīgā godināšana šoreiz norisinājās attālināti, tās ierakstu varēja vērot 6. decembrī Rīga TV24 ēterā.

Lepojamies, ka tituls "Gada brīvprātīgais 2020" ir piešķirts Kokneses novada pašvaldībai! Video sižetā žūrijas pārstāvis, diriģents un Brīvprātīgo projekta vadītājs Ints Teterovskis uzsvēra pašvaldības lielo nozīmi brīvprātīgo kustības veicināšanā: Kokneses novada pašvaldība regulāri un aktīvi atbalsta novada brīvprātīgo organizāciju iniciatīvas, brīvprātīgo darbību, īsteno jaunas iniciatīvas sabiedrības iesaistīšanā brīvprātīgo darbā. Tuvākajā laikā Ints Teterovskis ieradīsies Kokneses novada pašvaldībā, lai svinīgi pasniegtu  Goda zīmi "Gada brīvprātīgais 2020".   

Lasīt visu ziņu galerija (7)

Koknesē iedegta lielā svētku egle

03.12.2020

img_20201203_173403.jpgAr Kokneses lielās svētku egles iedegšanu kļuvis gaišāks un priecīgāks Ziemassvētku gaidīšanas laiks. 3. decembra vakarā Kokneses tirgus laukumā krāšņi iemirdzējās svētku vēstnese, rotājusies jostā ar latvju zīmju rakstiem. Gluži kā tautumeita, kas saposies goda kārtā, zaļā meža karaliene dāvā mums svētku noskaņu un cerību, ka spēks, kas latvju zīmēs ierakstīts, palīdzēs mums izturēt visus pārbaudījumus. 

Paldies Kokneses Komunālās nodaļas darbiniekiem – čaklajiem rūķiem, kuri no daudzām mazām eglītēm uzbūra lielo svētku egli, to skaisti izrotājot! 

Lasīt visu ziņu galerija (5)

Donoru diena Koknesē

09.12.2020 10:00 - 13:00 kur : Kokneses kultūras nams

vadc_covid.jpg9. decembrī no pulksten 10 līdz 13 Kokneses kultūras namā, ievērojot epidemioloģiskās drošības noteikumus, Kokneses novada iedzīvotāji būs gaidīti Valsts asinsdonoru centra rīkotajā DONORU DIENĀ. Iesaistoties asinsdonoru kustībā, ikvienam ir iespēja palīdzēt nelaimē nonākušajiem, kam nepieciešamas asinis.  

Covid - 19 vīrusa izplatība ir radījusi daudz jaunus izaicinājumus visiem, tai skaitā donoru kustībai. Tomēr vīruss  nav apturējis citas smagas saslimšanas un nelaimes gadījumus. Arī šobrīd slimnīcās atrodas daudzi pacienti, kuriem vajadzīga asins pārliešana. Lai glābtu šo pacientu dzīvības, nepieciešams donoru atbalsts.  

Lasīt visu ziņu

Dalība LVA konkursā "Zeltmatīte un trīs lāči"

30.11.2020

20201105_104614.jpg

Kokneses pamatskolas – attīstības centra 1. – 2. klases skolēni piedalījās Latviešu valodas aģentūras rīkotajā konkursā “Zeltmatīte un 3 lāči”.

Lasīt visu ziņu galerija (3)

Konkurss “Es protu glīti rakstīt!”

30.11.2020

20201116_20_valodas_nedela_kolaza.jpg

Valodas un mākslas mācību priekšmeta mēneša ietvaros 2020.gadā no 16.11 līdz 20.11 Kokneses pamatskolā – attīstības centrā notika valodu nedēļa, kuras laikā skolēni piedalījās konkursā “Es protu glīti rakstīt!”.

Lasīt visu ziņu

Latvijas Veselības sporta nedēļa 2020 Kokneses pamatskolā – attīstības centrā

10.11.2020

20201105_162256_1.jpgJau devīto reizi Latvijā notika veselības nedēļa, kuras ietvaros tiek popularizēts veselīgs un fiziski aktīvs dzīvesveids. Šogad Kokneses pamatskola – attīstības centrs pirmo reizi piedalījās šinī pasākumā  un vienu nedēļu katru dienu - no 26. oktobra līdz 1. novembrim, organizēja sportiskas, izzinošas aktivitātes.

Lasīt visu ziņu galerija (10)

LIAA biznesa inkubatoros uzņemti 336 jauni uzņēmumi

03.12.2020

lejupielade.jpgLatvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) biznesa inkubatoros noslēdzies 2020. gada rudens biznesa ideju un jauno uzņēmumu atlases process atbalsta saņemšanai pirmsinkubācijas un inkubācijas programmās. Pavisam uzņemti 77 uzņēmumi inkubācijas un 259 biznesa ideju autori pirmsinkubācijas atbalsta programmā. LIAA Ogres biznesa inkubatorā uzņemti 8 uzņēmumi inkubācijas un 34 biznesa ideju autori pirmsinkubācijas atbalsta programmā. 15 uzņēmumi pievienojas LIAA Ogres biznesa inkubatoram, un 19 uzņēmumi kļūst par LIAA Ogres biznesa inkubatora atbalsta vienības Jēkabpilī klientiem.

"Vērtējot 2020. gada rudens uzsaukumā pieteiktos uzņēmumus, secināms, ka uzņēmēji Latvijā vēlas attīstīt tādus produktus un pakalpojumus, kas atbilst šī brīža vajadzībām un nākotnes tendencēm - attālinātu pakalpojumu nodrošināšanas platformas, produkti, kas uzlabo dzīves kvalitāti un veicina veselīgu dzīvesveidu, kā arī netiek aizmirsts par izklaidi ar nebijušām inovācijām. Ceru, ka visiem jaunuzņemtajiem uzņēmējiem pietiks drosmes un jaudas šos produktus virzīt tālāk pasaules tirgū," stāsta Laura Očagova, LIAA Biznesa inkubatoru departamenta direktore.

Lasīt visu ziņu

PII "Bitīte" ziedo "Drosmes kastei"

03.12.2020

img_20201203_wa0004.jpgPirmsskolas izglītības iestāde "Bitīte" pirmo gadu piedalās akcijā "Drosmes kaste". Akcijas "Drosmes kaste" pamatideja ir aicinājums ziedot rotaļlietas Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Onkoloģijas pacientiem.

Kaste ir piepildīta ar daudz dažādām rotaļlietām un spēlēm, kuras mazie pacienti pēc procedūrām un manipulācijām var saņemt kā drosmes apliecinājumu. Bērni dodas pie kastes un izvēlas sev iepatikušos dāvaniņu. Mūsu dāvinājums daudziem palīdzēs veikt nepieciešamās, sāpīgās procedūras. 

Bērniem uz Rīgu aizceļoja rakstāmpiederumi, dažādas grāmatas, puzles, spēles, burbuļpūšamie, mašīnas, lelles un sadzīviskas lietas.

Lasīt visu ziņu galerija (7)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top