Lapas karte
AA+A++
A AAA

Aktualitātes

Apstiprina papildu atvieglojumus vakcinētām personām

18.05.2021

Šodien, 18.maijā, Ministru kabineta sēdē apstiprināti grozījumi Ministru kabineta noteikumos*, nosakot cilvēkiem, kuri vakcinējušies vai pārslimojuši Covid-19 noteikt papildu atvieglojumus.

Grozījumi paredz, ka vakcinētas vai Covid-19 pārslimojušās personas varēs brīvāk pulcēties slēgtā un kontrolētā vidē, piemēram, darba kolektīvi darba telpās un sanāksmēs, amatiermākslas kolektīvi vai sporta komandas. Nelietojot mutes un deguna aizsegus un neievērojot distancēšanās prasības, darba vietā vai vienā telpā varēs tikties ne vairāk kā 20 cilvēku, kuri ir vakcinēti vai ir pārslimojuši Covid-19. Šāda kārtība attieksies tikai uz pastāvīgiem kolektīviem, kas var uzrādīt vakcinācijas vai pārslimošanas apliecinājumus. Koplietošanas telpās arī turpmāk būs jālieto mutes un deguna aizsegus un jāievēro distancēšanās.

Lasīt visu ziņu

Vidusskolēni tiek aicināti izmantot savas tehnoloģiju prasmes un piedalīties ES Programmēšanas hakatonā

18.05.2021

Eiropas Komisija un ES Programmēšanas nedēļas vēstnieki Latvijā sadarbībā ar IT Izglītības fondu aicina vidusskolēnus piedalīties unikālā, starptautiskā hakatonā, kas norisināsies tiešsaistē 29.–30. maijā. Hakatona laikā 15 komandas tiksies tiešsaistē, attīstīs savas programmēšanas prasmes un 24 stundās radīs risinājumu kādam vietēja mēroga izaicinājumam.

Lasīt visu ziņu

Attālinātas juridiskās konsultācijas maijā un jūnijā

17.05.2021

juristu_konsultacijas_062021_002.jpgLai veicinātu iedzīvotāju informētību par savām tiesībām un tiesisko interešu aizsardzību, kā arī nodrošinātu juridisku atbalstu strīdu risināšanā un iespējamo seku savlaicīgā novēršanā, Juridiskās palīdzības administrācija sadarbībā ar juridiskās palīdzības sniedzējiem nodrošina iespēju ikvienam iedzīvotājam saņemt konsultāciju, sazinoties ar juridiskās palīdzības sniedzēju pa tālruni.

Konsultāciju tēmas: ģimenes tiesības, aizsardzība no vardarbības, darba tiesības, saistību izpilde, zaudējumu piedziņa, maksātnespējas process u.c. No š.g. 17. maija līdz 11. jūnijam darba dienās plkst. 12.00 - 16.00 ikvienam būs iespēja saņemt informāciju par savām tiesībām un tiesisko interešu aizsardzību juridisku strīdu risināšanā.

Lasīt visu ziņu

Ar pavasara tirdziņiem atklāta tūrisma sezona

15.05.2021

185298440_2862573567325430_6867476093519697112_n.jpgAtklājot aktīvo tūrisma sezonu, 15. maijā, kad svinam arī Starptautisko ģimenes dienu, Kokneses parkā, kur uzplaukušas ziedošas tulpju saliņas un reibina ievziedu smarža, omulīgā noskaņā pie Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas un pie estrādes noritēja pavasara tirdziņi. Lai arī šoreiz izpalika tradicionālie Sama modināšanas svētki ar plašu programmu, stādu un amatnieku tirdziņš vienmēr ir bijis svarīga šo gaidīto pavasara svētku sastāvdaļa. Tirdziņu apmeklējums koknesiešu ģimenēm un ikvienam ciemiņam bija iespēja jauki pavadīt Ģimenes dienas pirmo cēlienu.

Saistībā ar šī brīža ierobežojumiem katrā vietā – gan stādu, gan amatnieku tirdziņā – varēja piedalīties ne vairāk kā 20 tirgotāju. Taču nekādi ierobežojumi neattiecās uz laika apstākļiem – spoži spīdēja saule, dāvājot brīnišķīgu dienu. Tirdziņu organizētāji – Kokneses tūrisma informācijas centrs bija sarūpējis gan labu laiku, gan uzaicinājis tirgotājus, ar kuriem jau izveidojusies veiksmīga sadarbība iepriekšējos gados.

Lasīt visu ziņu galerija (27)

Kokneses skolēni izveido atmiņas spēli par šo mācību gadu un saņem balvu!

14.05.2021

di.jpgŠis ir bijis īpašs mācību gads gan skolēniem un vecākiem, gan skolotājiem – bagāts jauniem izaicinājumiem, apgūstamām prasmēm un pilnveidojamām zināšanām. Kā ir mācīties attālināti, tiešsaistē, digitālajā vidē?  Drossinternets.lv mudināja skolēnus atskatīties uz  gada laikā piedzīvoto - spilgtākajiem notikumiem, sajūtām, pārdomām, un izveidot  atmiņas spēli tiešsaistē "Mēs 2020/2021".

Atsaucoties aicinājumam, Latvijas skolēni ir izveidojuši 62 interesantas, emocijām un atmiņām bagātas tiešsaistes spēles. Redzam, ka šis mācību gads skolēniem ļāvis izbaudīt plašu emociju gammu, tāpēc īpaši priecājamies par skolēnu spēju uzsvērt un atmiņās saglabāt tieši priecīgos mirkļus.

Dāvanu karti atpūtas un sporta inventāra iegādei EUR 50 vērtībā saņem Kokneses pamatskolas – attīstības centra 9.klase. 

Lasīt visu ziņu

Līdz 17. maijam veicams kārtējais nekustamā īpašuma nodokļa maksājums

14.05.2021

nin_vizualis.jpgAtgādinām, ka līdz 2021. gada 17. maijam veicams kārtējais nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) maksājums. Saskaņā ar likumu "Par nekustamā īpašuma nodokli", nekustamā īpašuma nodokļa maksājumi veicami vienu reizi ceturksnī ne vēlāk kā 31. martā, 17. maijā, 16. augustā un 15. novembrī vai kā katra pašvaldība lēmusi atbilstoši "Covid-19 infekcijas izplatības seku pārvarēšanas likuma" 5.pantā minētajām tiesībām 2021.gadā noteikt citus nekustamā īpašuma nodokļa samaksas termiņus, kas atšķiras no likumā "Par nekustamā īpašuma nodokli" noteiktajiem, tos pārceļot uz vēlāku laiku 2021. gada ietvaros.

Lasīt visu ziņu

Koknese pošas tūrisma sezonai

07.05.2021

afisa_15_maijs.jpgNo maija vidus Koknesē sāksies lielāka rosība tūrisma jomā. Šogad izpaliks ierastie Sama modināšanas svētki ar kuplu pulcēšanos svētku norises vietās, taču atbilstoši valstī esošajiem noteikumiem, 15. maijā norisināsies pavasara tirdziņš. 

Šoreiz tirgus apmeklētāji būs gaidīti divās vietās Kokneses parkā no pulksten 9 līdz pulksten 14. Pie Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas vārtiem ikviens varēs iegādāties dažādus stādus un citas dārzam aktuālas un noderīgas lietas, savukārt pa taku no estrādes laukuma līdz viduslaiku pilsdrupām apmeklētājus priecēs amatnieku tirdziņš. Apmeklējot tirdziņu, jāievēro noteiktā vienvirziena plūsma, jālieto sejas maskas un jāievēro 2 metru distance.

Rosību 15. maijā uzsāks arī Kokneses novada tūrisma pakalpojumu sniedzēji. Atbilstoši epidemioloģiskajiem nosacījumiem un ar iepriekšēju pieteikšanos, apmeklētāji tiek aicināti iepazīt šīs sezonas aktualitātes.

Lasīt visu ziņu

17. maijā sākas skolēnu elektroniskā reģistrācija dalībai NVA vasaras nodarbinātības pasākumā

14.05.2021

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) mājaslapā 17. maijā sākas skolēnu elektroniskā reģistrācija dalībai NVA īstenotajā skolēnu vasaras nodarbinātības pasākumā. Skolēnu reģistrācija tiek uzsākta pakāpeniski: 17. maijā no plkst. 10.00 dalībai vasaras nodarbinātības pasākumā sāk reģistrēties tie skolēni, kuri vēlas vasaras brīvlaikā strādāt Kurzemē un Vidzemē.

18. maijā no plkst. 10.00 dalībai vasaras nodarbinātības pasākumā varēs sākt reģistrēties skolēni, kuri vēlas vasaras brīvlaikā strādāt Rīgas reģionā.

19. maijā no plkst. 10.00 dalībai vasaras nodarbinātības pasākumā varēs sākt reģistrēties skolēni, kuri vēlas vasaras brīvlaikā strādāt Latgalē un Zemgalē.

Lasīt visu ziņu

Pieņem nākamos papildu atvieglojumus vakcinētiem cilvēkiem

14.05.2021

pasizolacija_13_05_fb.jpgCilvēki, kuri būs saņēmuši pilnu vakcinācijas pret Covid-19 kursu, atgriežoties Latvijā no ārzemēm, varēs neievērot pašizolāciju. Šis ir nākamais solis papildu atvieglojumu ieviešanā vakcinētām personām, par ko 13. maijā lēma valdība. Par citām priekšrocībām plānots lemt jau tuvākajā laikā.

Lasīt visu ziņu

Patrīcija Eiduka dodas uz treniņnometni Polijā

14.05.2021

eiduka_pk2020_drezdene.jpgPasaules kausa posmos divas reizes desmitniekā tikusī Patrīcija Eiduka pamazām atgūstas no sezonas beigu pusē uzkrātā pārguruma un ar jauniem spēkiem uzsāks gatavošanos Olimpiskajai sezonai. Pasaules U23 čempionātā 7.vietu izcīnījusī slēpotāja no Kokneses novada Vecbebriem vakar, 13. maijā,  devās uz treniņnometni Zakopanē (Polija), informē slēpotājas pārstāvis Ivars Bācis.

Lasīt visu ziņu
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top