faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads
Svarīga informācija iedzīvotājiem
Koknese novada iedzīvotāju aptaujaKoknese veselīgāka vide visiem
Biznesa ideju konkurss „ESI UZŅĒMĒJS KOKNESES NOVADĀ!”
Koknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaClean r

Pasažieru vilciens izsludina foto konkursu23.08.2011

Akciju sabiedrība Pasažieru vilciens uzņēmuma 10 darba gadu jubilejas ietvaros izsludina foto konkursu „Iepazīsti Latviju ceļojot ar vilcienu”.

Konkursa mērķis ir veikt mākslinieciski kvalitatīvu iekšējos dzelzceļa pasažieru pārvadājumus Latvijā ilustrējošu fotoattēlu atlasi, tādējādi aicinot izmantot dzezlceļa transportu tūrisma mērķiem.

Konkursa nolikumu skatīt šeit.

printēt

Asnate piedalās 1.Ielu Mūzikas Dienā Rīgā22.08.2011

20.augustā Rīgas 810. dzimšanas dienas ietvaros notika 1.Ielu Mūzikas Diena. Tajā piedalījās arī koknesiete Asnate Višķere.

Organizatori, kuru vidū bija arī Intars Busulis un Ieva Kerēvica, uzskata, ka gandrīz ikviens cilvēks dziļi sirdī ir mūziķis - neatkarīgi no vietas, kuras nāk. Neatkarīgi no fakta, vai pabeigta mūzikas skola vai vienkārši patīk klausīties mūziku. Neatkarīgi, vai tiek spēlēts rokgrupā, ansamblī un orķestrī, vai tiek piesists ritms ar kāju. Un nav svarīgi, kāds mūzikas instruments tiek spēlēts - saksofons, ģitāra, trejdeksnis vai ķemmīte.. Ikvienā no mums dzīvo mūzika. Šajā dienā ikviens, kurš sevī jūt mūzikas brīvdomīgo elpu, tika aicināts doties ielās – uzspēlēt, uzdziedāt, pārsteigt līdzcilvēkus un piepildīt Rīgu ar ritmiem, balsīm un skaņām.

printēt Lasīt visu ziņu

Samsung meklē Olimpiskās lāpas nesējus19.08.2011

No 18. augusta Londonas Olimpisko spēļu vispasaules partneris Samsung Electronics Baltics, sadarbībā ar savu sūtni Inetu Radeviču un Latvijas Olimpisko komiteju, aicina ikvienu Latvijas iedzīvotāju izmantot unikālu iespēju nominēt savu kandidātu Olimpiskās lāpas stafetei.

Par Olimpiskās lāpas nesēju var kļūt ikviens, kura nodarbošanās ir viņa aicinājums, bet sasniegumi – Olimpiskās lāpas cienīgi!

Līdz pat septembra beigām Samsung kā oficiālais Olimpiskās lāpas stafetes partneris vadīs lāpas nesēju atlasi Latvijā, kas noritēs vairākās kārtās. No 18. augusta līdz 16. septembrim Samsung interneta mājas lapā www.samsung.lv ikviens Latvijas iedzīvotājs var pieteikt, viņaprāt, visatbilstošāko kandidātu lāpas stafetei, iesniedzot īsu pamatojumu, kāpēc tieši šim cilvēkam būtu jākļūst par Olimpiskās lāpas nesēju.

printēt Lasīt visu ziņu

"Urgas" Jelgavā uz MAIZES svētkiem17.08.2011

Jau pavasarī tikām uzaicinātas kopā ar citām Latvijas un Lietuvas folkloras kopām piedalīties Zemgales un Ziemeļlietuvas kopīgā projektā. Pirmā diena risinājās Jelgavā, 13.augustā. Noslēgums būs Jēkabpilī, 27.augustā.

Sestdiena Jelgavā bija ļoti saulaina un skaista. Viss plānotais bija labi noorganizēts. Visur pilsētā juta svētku noskaņu. Bija daudz manāmu un arī nepamanāmu "rūķīšu", kas gādāja, lai tikšanās un sadraudzības koncerts būtu izdevies.

"Urgām" rīts sākās ar CD ierakstu, kam gatavojām 3 teicamās dziesmas. Tās bija par arājiem. 1 stundā tika ierakstītas 3 dziesmas! Tas nav viegli. Protams, skaņu vīrs šo ierakstu vēl vētīs un spriedīs, ko labāk likt diskā, jo savas balsis ierakstīja arī citas kopas.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (13)

"Urgas" kāzu godos Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā

14.08.2011

14.augusts atnāca cerīgs un pilns gaišuma no rīta, bet tādu lietu, kā mēs pieredzējām, dziedādamas Brīvdabas muzejā Vidzemes dienā kāzu godos... tādu nebijām baudījušas nekad.

Visas Vidzemes folkloras kopas tika aicinātas uz kāzu godiem. Tas bija NOVADU DIENU RĪGĀ 2011 noslēdzošais pasākums. Citi novadi jau bija uz Rīgu rādīties pavasarī un vasaras sākumā. Pirms mums 24.jūlijā zemgalieši Brīvdabas muzejā svinēja Jēkabus un Annas.

Šajā kāzu godu reizē varēja redzēt, kā notiek gatavošanās kāzām, kādas ir norises līgavas un līgavaiņa mājās - precības, derības, izdevas, līgavas ģērbšana, līdzināšana, mičošana, pūra dalīšana, sadancošana... Bija arī nelūgto viesu - kūjinieku ierašanās un apdziedāšanās.

printēt Lasīt visu ziņu

KOKNESES NOVADA VĒLĒŠANU KOMISIJAS PAZIŅOJUMS01.08.2011

Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) noteikusi, ka 2011. gada 17. septembrī notiks 11. Saeimas vēlēšanas.

Pamatojoties uz Republikas pilsētu un novadu vēlēšanu komisiju un vēlēšanu iecirkņu komisiju likumu, CVK instrukciju „Vēlēšanu iecirkņu komisiju izveidošana republikas pilsētās un novados” /apstiprināta ar CVK 2011. gada 3. jūnija lēmumu Nr. 14 /, lai nodrošinātu 11. Saeimas vēlēšanas, Kokneses novada vēlēšanu komisija izsludina pieteikšanu vēlēšanu iecirkņu komisiju locekļu vietām darbam sekojošos Kokneses novada vēlēšanu iecirkņos:

 1. Nr. 274 – (Bebru pagasta pārvalde, ”Papardes”, Bebru pagasts, Kokneses novads- 7 locekļi);
 2. Nr. 276 (Iršu pagasta pārvalde, „Kūlēni”, Iršu pagasts, Kokneses novads-7 locekļi);
 3. Nr. 278 (Kokneses novada dome, Melioratoru iela 1, Koknese, Kokneses novads- 7 locekļi).

Tiesības izvirzīt un pieteikt savus pārstāvjus Iecirkņa komisijā ir:

printēt Lasīt visu ziņu

VECĀKI AIZBRAUC, BĒRNS PALIEK ...28.07.2011

Šī brīža sociāli ekonomiska situācija daudzām Latvijas ģimenēm liek pieņemt lēmumu meklēt darbu citos valsts reģionos vai ārvalstīs. Visbiežāk tas nozīmē-vecāki dodas prom un bērni paliek. Daudzi bērnu vecāki dodas darbā uz ārzemēm, lai nopelnītu iztiku ģimenei, bet bērni tiek atstāti Latvijā citu personu/radinieku, vecvecāku un draugu/ aprūpē. Pirms aizbrauciet, padomājiet - kas notiks ar bērnu, vai viņam būs viss nepieciešamais? Kas šajā laikā par bērnu rūpēsies un pārstāvēs viņa intereses?

Kā rīkoties vecākiem, lai bērni paliktu drošos apstākļos pie personām, kuras spēj aprūpēt bērnu un nodrošināt viņa interešu ievērošanu?

Līdz pilngadībai bērns ir vecāku aizgādībā. Tas nozīmē, ka vecākiem ir tiesības un pienākums rūpēties par bērnu un viņa mantu, un pārstāvēt bērnu personiskajās un mantiskajās attiecībās. Bērnu tiesību aizsardzības likums paredz kārtību, kādā vecāki var nodot bērnu citas personas aprūpē Latvijā.

printēt Lasīt visu ziņu

Ir atsākta kuponu izsniegšana nodarbinātajiem, neformālās izglītības iegūšanai28.07.2011

No 18.jūlija ir atsākta kuponu izsniegšana nodarbinātajiem, neformālās izglītības iegūšanai. (Sīkāk var lasīt: http://www.nva.lv/index.php?cid=328&mid=312). Kuponu skaits ir ierobežots - tādēļ jāpiesakās pēc iespējas ātrāk!

Šī programma ir paredzēta nodarbinātajiem (vai pašnodarbinātajiem), vecumā no 25 g., kas pēdējo izglītību ieguvuši ilgāk kā gadu atpakaļ.

Tā ir iespēja apgūt angļu valodu Koknesē - Kokneses vidusskolā, pie skolotājas Dzidras Žmuidenas. Kursi ir 80 mācību stundas - notiks 2 x nedēļā, vakaros, pa 2-3 mācību stundām vienā reizē.

printēt Lasīt visu ziņu

Par Kokneses novada domes priekšsēdētāju ievēlēts DAINIS VINGRIS27.07.2011

Šodien, 27. jūlijā, kārtējā Kokneses novada domes sēde sākās ar klusuma brīdi, pieminot 12. jūlijā mūžībā aizgājušo ilggadējo Kokneses pašvaldības vadītāju Viesturu Cīruli.

Plkst. 14.00 tika atklāta Kokneses novada domes sēde, kurā Kokneses novada vēlēšanu komisija, pēc Kokneses novada domes lūguma, likumdošanā noteiktajā kārtībā, sniedza informāciju par nākošo Kokneses novada domes deputātu no politisko partiju „TAUTAS PARTIJA” un „PILSONISKĀ SAVIENĪBA” saraksta. Pēc vēlēšanu rezultātu aprēķināšanas 2009. gada 6. jūnija protokola, nākamais deputātu kandidāts no politisko partiju „Tautas partijas” un „Pilsoniskā savienība” kandidātu saraksta, ir Ēriks Cīrulis.

Nākamā deputāta kandidāta apstiprināšana notika atbilstoši likumam „Republikas pilsētas domes un novada vēlēšanu likuma” 43. panta un CVK 2009. g. 20. aprīļa Instrukcijai „Kārtība, kādā nosakāms deputāta kandidāts bijušā deputāta vietā”.

printēt Lasīt visu ziņu

Tautas nobalsošanas rezultāti Kokneses novadā26.07.2011

23.07.2011. Tautas nobalsošanas rezultāti Kokneses novadā:

 • balsošanas kastēs atrasto apzīmogoto balsošanas zīmju kopskaits - 2293
 • balsošanas zīmju skaits ar atbildi "PAR" - 2190
 • balsošanas zīmju skaits ar atbildi "PRET" - 98
 • balsošanas zīmes, kurās balsotāju griba nav saprotama- 5
printēt

Saimnieču diena „Galdiņos”

26.07.2011

Jau izsenis latvieši Annas dienu, 26. jūliju, dēvēja par Saimnieču dienu, kad raudzīja pirmos kartupeļus un cēla galdā jauno rudzu maizi.

Dienu pirms Annām, tēlnieka Voldemāra Jākobsona memoriālajā mājā – muzejā jau ceturto vasaru svinējām Saimnieču svētkus, kuros satikās Bebru pagasta Annas un citas saimnieces. Svētkos no četrpadsmit Annām, kuras dzīvo Bebros, piedalījās piecas šī skaistā vārda nēsātājas: Bite, Pilipjonoka, Piliena, Priekule un Romanovska. Paldies viņām par atsaucību, jo šīs kundzes ir piedalījušās arī visās iepriekšējās svētku reizēs.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (10)

Rīkojums Nr.43 Par sēru dienas izsludināšanu14.07.2011

Pieminot Kokneses novada domes priekšsēdētāju Viesturu Cīruli, sestdiena, 16. jūlijs, Kokneses novadā tiek izsludināta par sēru dienu.

Līdz ar to sestdien, 16. jūlijā, Latvijas valsts karogs paceļams sēru noformējumā – virs karoga pie kāta piestiprinot melnu lenti vai mastā uzvilkto Latvijas valsts karogu nolaižot pusmastā.

Pamatojums: domes priekšsēdētāja V.Cīruļa nāve 2011.gada 12. jūlijā.

Domes priekšsēdētāja vietnieks M.Reinbergs

printēt

Kokneses novada vēlēšanu iecirkņu darba laiki12.07.2011

Kokneses novada vēlēšanu iecirkņu darba laiki pirms Tautas nobalsošanas par 10. Saeimas atlaišanu 2011. gada 23. jūlijā no 13.07.2011. līdz 22.07.2011.

23.07.2011. datumā iecirkņu darba laiks 07:00-22:00

Datums

Bebru pagasta vēlēšanu iecirknis Nr. 274

Adrese: "PAPARDES", VECBEBRI, BEBRU PAGASTS

Tālrunis līdz nobalsošanas dienai un

nobalsošanas dienā: 65164291; 65164293; 28685746.

Iršu pagasta vēlēšanu iecirknis Nr. 276

Adrese: KŪLĒNI, IRŠI, IRŠU PAGASTS

Tālrunis līdz nobalsošanas dienai un

nobalsošanas dienā: 65163538 20287162.

Kokneses pagasta vēlēšanu iecirknis Nr.278

Adrese: MELIORATORU IELA 1, KOKNESE

Tālrunis līdz nobalsošanas dienai un

nobalsošanas dienā: 29244515.

13.07.9.00 - 13.00 9.00 - 13.00 9.00 - 13.00
14.07.14.00 - 18.00 14.00 - 18.00 14.00 - 18.00
15.07.  9.00. - 13.00 9.00 - 13.00 9.00 - 13.00
16.07. 9.00 - 13.00 9.00 - 13.00 9.00 - 13.00
17.07. 9.00 - 13.00 9.00 - 13.00 9.00 - 13.00
18.07. 9.00 - 13.00 9.00 - 13.00 9.00 - 13.00
19.07. 14.00 - 18.00 14.00 - 18.00 14.00 - 18.00
20.07. 9.00 - 13.00 9.00 - 13.00 9.00 - 13.00
21.07. 14.00 - 18.00 14.00 - 18.00 14.00 - 18.00
22.07. 9.00 - 13.00 9.00 - 13.00 9.00 - 13.00

Kokneses novada vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja S. Vēze

printēt

Aicinām pieteikties būvuzraugu „Normatīvo aktu prasībām neatbilstošās Kokneses novada Bebru pagasta izgāztuves „Cenši” Nr.32468/2816/PPV rekultivācijas būvdarbu inženiertehniskai uzraudzībai”.08.07.2011

Objekta būvniecības izmaksas ar PVN 48695,00 LVL.

Būvniecības laiks 3 - 4 mēneši.

Lūdzam ierasties ar būvuzraudzības cenas piedāvājumu 2011.gada 13.jūlijā plkst.10:00, Kokneses novada domē.

Sīkāka informācija pa tālruni 65133644 darbadienās no 8.00-17.00.

Prasības:

 1. Profesionālās darbības sertifikāts.
 2. Vēlama pieredze rekultivācijas būvdarbu būvuzraudzībā.
printēt

Piesakies kļūt par viesģimeni kādam viesskolēnam no Austrālijas, Dānijas, Itālijas, Taizemes, Turcijas, Vācijas vai Venecuēlas!08.07.2011

Kas nepieciešams no viesģimenes?

 • Vēlme visai ģimenei gūt šo pieredzi;
 • Brīva gultasvieta;
 • Nodrošināt skolēnu ar ēdināšanu;
 • Uzņemt kā savu ģimenes locekli;
 • Būt spējīgiem pieņemt citādo.

Ko tālāk?

printēt Lasīt visu ziņu
Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top