Lapas karte
AA+A++
A AAA

Aktualitātes

Pagarināts termiņš gada pārskatu par 2020. gadu iesniegšanai

30.03.2021

gada_parskatu_iesniegsanas_termins.jpgArī šogad uzņēmējdarbības un nodarbināto atbalstam par trim mēnešiem pagarināts termiņš gada pārskatu un konsolidēto gadu pārskatu iesniegšanai par 2020.gadu. Arī sabiedriskā labuma organizācijas un sociālie uzņēmumi darbības pārskatu par 2020. gadu varēs iesniegt vēlāk.

Garāks termiņš pārskatu iesniegšanai Valsts ieņēmumu dienestam (VID) noteikts Gada pārskatu un konsolidēto gadu pārskata likumu subjektiem, biedrībām, nodibinājumiem un reliģiskajām organizācijām, sabiedriskā labuma organizācijām un sociālajiem uzņēmumiem, kā arī publiskas personas pārskatiem par dāvinājuma (ziedojumu) izlietojumu.

Lasīt visu ziņu

NVA uzsāk sezonas darbu akciju

30.03.2021

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) arī šogad rīko akciju „Sezonas darbi” un aicina darba devējus reģistrēt sezonas darba piedāvājumus NVA CV un vakanču portālā vai tuvākajā NVA filiālē. Darba devēju reģistrētās sezonas vakances tiks operatīvi publicētas un ik dienu aktualizētas īpašajā  akcijas sadaļā “Sezonas darbi”  NVA mājaslapā. Darba meklētāji šajā sadaļā varēs ērti un ātri iegūt informāciju par aktuālajām sezonas vakancēm un piemeklēt sev vispiemērotāko darba vietu. Gan darba devēju, gan darba meklētāju dalība akcijā ir bez maksas!

Lasīt visu ziņu

Lieldienu gaidīšanas prieks izstādē

30.03.2021

z_garkakle.jpgKurā gan vēl bibliotēkā Lieldienu svinētājiem ir sava spoguļsiena zaļumu ielenkumā? Nāc pie mums aplūkot brīnišķīgās Lieldienu olas no Zigrīdas Garkakles kolekcijas!
Par drošību ir padomāts - izstāde apskatāma, dziļāk neienākot bibliotēkas telpās!

Lasīt visu ziņu galerija (9)

Lai top dāvana bibliotēkas dzimšanas dienā

30.03.2021

terpi.jpg18. aprīlī Kokneses pagasta bibliotēka atzīmēs savu 98.dzimšanas dienu! Piedāvājam lieliem un maziem sagatavot bibliotēkai dāvanu - uzzīmēt mūsu darba tērpu!

Lasīt visu ziņu galerija (3)

Gražuļa "Trieste" zaudē "Treviso" un atkrīt uz 7.vietu Itālijā

29.03.2021

grazulis_823x400.jpgVakardien Itālijas basketbola čempionātā kārtējo spēli aizvadīja Andreja Gražuļa pārstāvētā Triestes komanda, kas viesos bija spiesta atzīt “Treviso” komandas pārākumu ar 76:95. Andrejs šoreiz izcēlās ar 2 gūtiem punktiem.

Spēles pirmo ceturtdaļu abas komandas noslēdza neizšķirti – 19:19, bet otrajā ceturtdaļā Trevīzo spēlētāji bija labāki un puslaiks tika noslēgts ar 11 punktu lielu mājnieku pārsvaru. Trešajā ceturtdaļā abas komandas demonstrēja rezultatīvu basketbolu kopā gūstot 54 punktus, bet rezultāta starpības ziņā Trevīzo pārsvars pieauga jau līdz 13 punktiem. Pēdējā ceturtdaļā Triestei neizdevās pietuvoties un spēle noslēdzās ar 76:95. Andrejs laukumā pavadīja 15 minūtes, kuru laikā guva 2 punktus (1/1 2pts, 0/2 3pt), bloķēja vienu metienu un ieguva +/- rādītāju -15.

Šī bija ļoti svarīga spēle abām komandām cīņā par palikšanu Top8, kas garantētu vietu izslēgšanas spēlēs. Pirms šīs cīņas abām komandām bija bilance 11-11 un tās dalīja 6./7. vietu, bet tagad “Treviso” ir sestie, bet “Trieste” – septītie. Tiesa, astotās vietas īpašniece piecas kārtas pirms čempionāta beigām atpaliek par divām uzvarām. Nākamo spēli “Trieste” aizvadīs tikai 11.aprīlī, kad viesos tiksies ar spēcīgo Boloņas “Virtus” komandu, kas šobrīd ieņem trešo vietu turnīra tabulā.

Lasīt visu ziņu

Igaune ar stadiona rekordu uzvar "Raleigh Relays"

29.03.2021

laura_igaune__foto_guntis_berzins.jpgAizvadītajā nedēļas nogalē Raleigh pilsētā norisinājās “Raleigh Relays” sacensībās, kurās uz starta izgāja vesermetēja Laura Igaune. Metienu sērijā viņa sasniedza gandrīz 70 metru atzīmi un izcīnīja šīs sezonas trešo uzvaru. Sešu metienu sērija uzsākās ar 68,91 m, sekoja 69,09 m, 65,02 m, 68,51 m. Priekšpēdējā metienā veseris sasniedza 69,74 m, bet pēdējā 69,73 m.

Lauras uzrādītais rezultāts 69,74 metri ir jauns “Raleigh Relays” sacensību rekords un arī stadiona rekords, kurš arī iepriekš piederēja Laurai (68.93m). Nākamās sacensības Laura Igaune, visticamāk, aizvadīs jau šīs nedēļas beigās.

Lasīt visu ziņu

Tiešsaistes pasākums "DIH kā MVU digitālās transformācijas veicinātājs"

29.03.2021

baneris.jpgElektronikas un datorzinātņu institūts organizē tiešsaistes pasākumu 15. aprīlī uzņēmumiem, īpaši mazajiem un vidējiem, kuri strādā ražojošajās nozarē – "DIH kā MVU digitālās transformācijas veicinātājs" DIH-World Community Days ietvaros. Virtuālās tikšanās laikā ar Eiropas un Latvijas ekspertiem, uzņēmējiem būs iespēja saņemt apkopotu informāciju par industrijas 4.0 attīstības un ietekmes tendencēm, Digitālās inovācijas centra atbalsta mehānismiem – finansējums, pieredzes stāsti, konkurentspējas celšana un citi temati. 

Lasīt visu ziņu

Kā sagatavot un iesniegt ieceres iesniegumu inženierbūvei Būvniecības informācijas sistēmā (BIS)

29.03.2021

Būvniecības valsts kontroles birojs aicina noklausīties tiešsaistes semināru "Kā sagatavot un iesniegt ieceres iesniegumu inženierbūvei BIS?" 2021.gada 1.aprīlī no plkst. 10:00 līdz 12:00.

 Apmācību laikā tiks apskatītas sekojošas tēmas.

1. Kā sagatavot ieceri par inženierbūvi? 

Lasīt visu ziņu

SIA "Vidusdaugavas SPAAO" informācija par apsaimniekošanas kārtību sadzīves atkritumu poligonā “Dziļā vāda”

29.03.2021

azbests.jpglogo.jpgSIA "Vidusdaugavas SPAAO" sadzīves atkritumu poligonā "'Dziļā vāda" azbestu saturošu būvmateriālu (atkritumu klase 170605) apsaimniekošanas kārtība:

* Azbestu saturoši būvmateriāli (dažāda izmēra šīfera loksnes, caurules, siltināšanas materiāli u.c.) tiek pieņemti tikai sadzīves atkritumu apsaimniekošanas poligonā "Dziļā vāda" ("Dziļā Vāda", Mežāres pag., Krustpils nov., LV-5226)

* Šīferim, kas ir izplatītākais no azbestu saturošiem būvmateriālu veidiem, ir jābūt novietotam uz paliktņiem un nostiprinātam (piem., ar ietināmo plēvi) vai arī ievietotam Big-Bag maisos. Vajadzības gadījumā sniedzam arī transporta pakalpojumu.

Lasīt visu ziņu

No 29. marta gaidāmas izmaiņas septiņos maršrutos Kokneses pusē

26.03.2021

Ņemot vērā, ka Kokneses pusē izglītības iestādēs tiks atjaunotas mācības klātienē, no 2021. gada 29. marta gaidāmas izmaiņas maršrutā Nr.6425 Aizkraukle–Irši, Nr.5976 Aizkraukle–Koknese–Austrumi–Zvejnieki–Aizkraukle, Nr.6080 Kokneses vidusskola–Upeslīči–Ratnicēni, Nr.6105 Vecbebri–Ozoli, Nr.5982 Koknese–Vecbebri–Ozoli, Nr.6146 Kokneses vidusskola–Kokneses stacija–Bebri un Nr.5975 Kaplava–Zvejnieki–Koknese.

Lasīt visu ziņu
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top