Eiduka pirmo reizi pasaules kausa posmā sprintā iekļūst ceturtdaļfinālā14.12.2020

eiduka.jpgŠveices pilsētā Davosā notiekošo otro pasaules kausa posmu distanču slēpošanā lieliski iesākusi Latvijas labākā slēpotāja Patrīcija Eiduka, kura 51 dalībnieces konkurencē 1,5km brīvā stila sprinta kvalifikācijā uzrādīja 14.laiku (+6.79 sekundes; 50,92 FIS punkti), pirmo reizi iekļūstot ceturtdaļfinālā, informē slēpotāju pārstāvis Ivars Bācis. Finālbraucienos slēpotāja no Kokneses novada izcīnīja 18. vietu, pirmo reizi karjerā tiekot labāko divdesmitniekā un otro reizi šosezon nopelnot punktus pasaules kausa kopvērtējumā. Tikmēr vīriešiem, kur uz starta izgāja 80 dalībnieku, abi vadošie mūsu slēpotāji Raimo Vīgants un Indulis Bikše ierindojās attiecīgi 52. (+8,89.sekundes, 77,05 FIS punkti) un 69. vietā (+ 14,97 sekundes, 129,75 FIS punkti).

printēt Lasīt visu ziņu

Iegūtais tituls nozīmīgs pašvaldībai un iedzīvotājiem11.12.2020

teterovskis.jpgŠogad atzinīgi novērtēts Kokneses novada pašvaldības atbalsts brīvprātīgā darba veicējiem.  5. decembrī, Starptautiskajā brīvprātīgo dienā, jau septīto gadu tika godināti gada čaklākie brīvprātīgā darba veicēji, organizētāji un brīvprātībai draudzīgākās pašvaldības. Goda zīme kā brīvprātībai draudzīgākajai pašvaldībai piešķirta Kokneses novadam. Godināšanas ceremonija noritēja attālināti, bet saņemtais tituls jau ir atceļojis uz Koknesi.

Brīvprātīgo projekta vadītājs un Latvijā pazīstamais diriģents Ints Teterovskis 9. decembrī ieradās Koknesē un pie lielās svētku egles pasniedza Goda zīmi "Gada brīvprātīgais 2020" Kokneses novada domes priekšsēdētājam Dainis Vingrim. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)

Zemgalē nosauc gada krietnākos uzņēmējus, bet cildināšanu atliek līdz pavasarim11.12.2020

capture.jpgZemgalē, kas ir izteikts lauksaimnieku un pārtikas ražotāju reģions, tradicionāli rudenī, kad lauki nokopti un augsne sagatavota nākamajai ražai, Plānošanas reģions un Uzņēmējdarbības atbalsta centrs organizē krietnāko uzņēmēju godināšanu. Izņēmums nav arī aizvadāmais gads, kas iezīmējies ar daudz un dažādiem globālās Covid 19 vīrusa pandēmijas izraisītiem pārbaudījumiem un ierobežojumiem saimnieciskajā darbībā. Tāpēc par katrā no 22 reģionā ietilpstošajām pašvaldībām izraudzīto vienu krietnāko uzņēmēju - titula "Gada uzņēmējs Zemgalē 2020" pretendentu ir vēl jo lielāks prieks un lepnums.

printēt Lasīt visu ziņu

Paziņojums iedzīvotājiem10.12.2020

SIA “Kokneses Komunālie pakalpojumi” strādā attālināti.

Aicinām klientus ar mums sazināties telefoniski vai elektroniski:

  • valdes loceklis - 29374819
  • lietvedība - 20009628
  • dežūrsantehniķis - 29904196
  • e-pasts: komunalie@inbox.lv
printēt Lasīt visu ziņu

VUGD atgādina: atrasties uz ūdenstilpju ledus ir bīstami11.12.2020

atgadinam.jpgLaikā, kad uz ūdenstilpēm veidojas ledus kārta, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) aicina būt piesardzīgiem, jo ledus kārta joprojām ir ļoti plāna un atrasties uz ūdenstilpju ledus ir bīstami! Ik gadu ziemas periodā vairāki desmiti cilvēku ielūzt ledū un noslīkst. Pēdējo divu dienu laikā VUGD saņēma sešus izsaukumus uz gadījumiem, kad cilvēki ielūza ledū – seši cilvēki gāja bojā, bet divi tika izglābti.

To, cik ledus ir mānīgs, apliecina arī notikums Ludzā, kur izdevās glābt ledū ielūzušu cilvēka dzīvību. 9.decembrī VUGD Latgales reģiona Ludzas daļa saņēma informāciju, ka Ludzā ūdenstilpē slīkst cilvēks. Uz notikumu izbrauca autocisterna, bet daļas komandieris Jānis Klodāns nevarēja palikt malā un kopā ar vada komandiera vietnieku Aldi Guitanu arī devās uz notikuma vietu ar vieglo automašīnu. Abas automašīnas steidzās uz notikuma vietu pa dažādiem maršrutiem, lai ātrāk atrastu glābjamo. Pirmie notikuma vietā ieradās J.Klodāns un A.Guitans un steidzās glābt nelaimē nonākušo cilvēku.

printēt Lasīt visu ziņu

Valsts asinsdonoru centrs pateicas donoru dienas apmeklētājiem10.12.2020

donori4.jpg9. decembrī, ievērojot epidemioloģiskās drošības noteikumus, Kokneses kultūras namā notika Valsts asinsdonoru centra (VADC) rīkotā donoru diena, kuru apmeklēja 36 cilvēki, bet asinis ziedoja 23 donori. Zemais hemoglobīna līmenis liedza iespēju asinis nodot 13 cilvēkiem. Pirmo reizi asinis ziedoja divi jaunieši. Paldies visiem, kuri atsaucās donoru dienas aicinājumam!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (10)

Izmaiņas maksā par atkritumu izvešanu10.12.2020

Atkritumu apsaimniekotājs SIA "Ķilupe" informē, ka no 2021. gada 1. janvāra Kokneses novadā pieaug sadzīves atkritumu apsaimniekošanas tarifs.

Pamatojoties uz Dabas resursu nodokļa likumu (spēkā no 01.01.2006.), ar 2021. gada 1. janvāri dabas resursu nodokļa likme pieaug no 50,00 EUR uz 65,00 EUR par tonnu. Sakarā ar šīm izmaiņām sadzīves atkritumu apsaimniekošanas tarifs no 13,89/ m3  pieaug uz 15,39 m3 (bez PVN).

Lai iedzīvotājiem būtiski nepalielinātos maksa par atkritumu izvešanu, aicinām apzinīgi šķirot sadzīves atkritumus, jo šķirotos atkritumus izved bez maksas. 

printēt Lasīt visu ziņu

Būtiskas izmaiņas šķiroto atkritumu pieņemšanas laukuma darba laikā ar 2021. gadu10.12.2020

img_4552.jpgAtkritumu apsaimniekošanas uzņēmums "Ķilupe" informē savus klientus, ka ar 2021. gada 1. janvāri šķiroto atkritumu pieņemšanas laukumā, kas atrodas PAUGU IELĀ 1D, KOKNESĒ, mainīsies darba laiks. Vēršam uzmanību, ka trešdienās laukums būs slēgts.

 Laukuma darba laiks ar 2021. gada 1. janvāri būs šāds:

 Pirmdiena - brīvs

Otrdiena - no plkst. 10:00 līdz 18:00

Trešdiena – brīvs

Ceturtdiena - no plkst. 11:00 līdz 19:00

Piektdiena, sestdiena - no plkst. 10:00 līdz 18.00

Svētdiena – brīvs

printēt Lasīt visu ziņu

Ziemassvētku vecītis apciemo Koknesi

09.12.2020 17:00 - 18:00

auto7.jpgKlāt brīnumu laiks, kad Ziemassvētku vecītim ļoti gribas iepriecināt vismazākos svētku gaidītājus. 9. decembra vakarā viņš ar savu sapņu auto ieradās Koknesē, lai pārliecinātos, vai bērni gaida Ziemassvētkus, vai spoži mirdz lielā svētku egle, svētkiem rotātas mājas un sētas.

Lēnām braucot pa Kokneses ielām, Ziemassvētku vecītis sasveicinājās ar bērniem, viņu vecākiem un vecvecākiem, kuri vecītim māja pretī no māju logiem vai iznākot pagalmos. "Tas tik bija brauciens!" sacīja Ziemassvētku vecītis, sākot savu ceļojumu no Vērenes ielas un noslēdzot tirgus laukumā pie mūsu krāšņās svētku egles.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)

Eiduka nedēļas nogalē Davosā startēs pasaules kausa otrajā posmā 10.12.2020

eiduka_pc2019.jpgŠajā nedēļas nogalē pasaules kausa otrajā posmā distanču slēpošanā, kas norisināsies pazīstamajā Šveices kalnu kūrortā Davosā un kur paredzēts sprints brīvajā stilā un 10km (sievietēm)/15km (vīriešiem) distance ar intervāla startu brīvajā stilā, mūsu valsti pārstāvēs trīs distanču slēpotāji. Rukā novembra beigās pēdējā sacensību dienā trīsdesmitniekā tikušajai Patrīcijai Eidukai no Kokneses novada pievienosies divi mūsu pārstāvji vīriešu konkurencē – pasaules kausa posmos trīsdesmitniekā pirmais no mūsu distanču slēpotājiem tikušais Indulis Bikše (Madonas novads) un šogad pasaules U23 čempionātā 9.vietu izcīnījušais madonietis Raimo Vīgants.

printēt Lasīt visu ziņu
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top