Lapas karte
AA+A++
A AAA
aizkraukles novads jaunumi

Aktualitātes

Vakance - sociālais pedagogs

10.11.2021

teirdabs.jpgKokneses pamatskola – attīstības centrs aicina darbā

SOCIĀLO PEDAGOGU

Lasīt visu ziņu

ERASMUS + projektu veidošanas un pieredzes apmaiņas vizīte Spānijā

05.11.2021

eu_flag_erasmus_vect_pos_2.jpg

Kokneses pamatskolas – attīstības centra skolotājas L. Gūte un M. Zeilāne no 2021.gada 10. oktobra līdz 16. oktobrim piedalījās Erasmus+ (PMSE+) kursu programmā Spānijā, mazā, tūristu iecienītā pilsētā pie Vidusjūras – Alikantē. Tajā piedalījās 42  dalībnieki no 24 dažādām Eiropas valstīm. Mēs, pārstāvot Latviju un Aizkraukles novadu, apmeklējām Erasmus+ projektu un izglītības vadības kursus.

Lasīt visu ziņu galerija (11)

Iekļaujošā izglītība Latvijā un pasaulē

25.10.2021

eu_flag_erasmus_vect_pos_2.jpg“Nozīmīgs pilnveidotā mācību satura un pieejas īstenošanas princips ir iekļaujošas izglītības pieeja. To iespējams īstenot, atzīstot un novērtējot skolēnu dažādās mācīšanās vajadzības un nodrošinot to apmierināšanu, izmantojot daudzveidīgas metodes un pieejas, atvērtu komunikāciju, kā arī veidojot skolā drošu un atbalstošu vidi un nepieļaujot diskrimināciju”1

Lasīt visu ziņu galerija (4)

Pedagogu profesionālās pilnveides kursi Aizkraukles pirmsskolas izglītības skolotājiem

18.10.2021

foto_laumakalnina_7245.jpgPirmsskolas izglītības satura īstenošanas mērķis ir zinātkārs,

radošs un dzīvespriecīgs bērns, kas dzīvo veselīgi, droši un aktīvi,

darbojas patstāvīgi un mācās ieinteresēti un ar prieku, gūstot pieredzi par sevi,

citiem, apkārtējo pasauli un savstarpējo mijiedarbību tajā.

 Noteikumi par valsts pirmsskolas izglītības vadlīnijām un pirmsskolas izglītības programmu paraugiem

 Mūsdienu straujajam dzīves ritmam ir raksturīgas būtiskas pārmaiņas un attīstība, kas ietekmē arī visus izglītības sistēmā sastrādājošos, tajā skaitā – pirmsskolas izglītības skolotājus, jo notiek likumsakarīgas pārmaiņas un kopā ar sabiedrību mainās arī pirmsskolas vecuma bērni. Nozīmīga kļūst katra spēja domāt, pieņemt lēmumus, komunicēt, būt atbildīgam, apgūt ikdienas dzīvei nepieciešamās prasmes un iemaņas.

Lasīt visu ziņu

Profesionālās pilnveides kursi Jēkabpils 2.vidusskolas pedagogiem

25.10.2021

foto_laumakalnina_5641.jpg2021. gada 20.oktobrī Kokneses pamatskolas – attīstības centra metodiskā dienesta speciālisti virtuālajā vidē tikās ar Jēkabpils 2.vidusskolas pedagogiem un atbalsta komandas speciālistiem, lai kursu “Skolēnu uzvedības vadīšana un korekcija izglītības iestādē” laikā paaugstinātu kvalitatīva, praksē balstīta pedagoģiskā personāla profesionālo kompetenci darbā ar izglītojamiem, kuriem ir uzvedības traucējumi, un veicinātu šo problēmu risināšanas prasmju pilnveidošanu izglītības iestādē.

Lasīt visu ziņu

Koknesē ierīkota stēla Tēvzemes aizstāvjiem

09.11.2021

stela.jpgDaugavas krastā pie Kokneses luterāņu baznīcas oktobra nogalē ierīkota granītā veidotā piemiņas stēla 14 Lāčplēša Kara ordeņa kavalieriem (LKOK), kuru dzīves gaitas saistās ar līdzšinējā Kokneses novada pagastiem.

 Stēla izgatavota pēc Aizsardzības ministrijas iniciatīvas un ar bijušās Kokneses novada domes finansiālu atbalstu. Tās mākslinieciskais autors ir mākslinieks Jānis Strupulis, bet šo piemiņas zīmi izveidojis un ierīkojis Koknesē labi pazīstamais akmeņkalis Modris Stiliņš. Paldies par palīdzību stēlas ierīkošanā organizācijas "Daugavas Vanagi Latvijā" Kokneses nodaļas vadītājam Jānim Mārtinsonam.

Lasīt visu ziņu

14. novembris - Pasaules diabēta diena

09.11.2021

virtuala_pastkarte_cd_dienai_opitis.jpgKatru gadu 14. novembrī tiek atzīmēta Pasaules diabēta diena. 

Cukura diabēts ir hroniska, progresējoša vielmaiņas slimība, kuras rezultātā organismam nav spējas patstāvīgi regulēt cukura līmeni asinīs. Cukura diabēts ir viena no nozīmīgākajām neinfekcijas slimībām gan saslimstības, gan mirstības cēloņu ziņā Latvijā, kā arī citās Eiropas Savienības valstīs un pasaulē kopumā.  

Lasīt visu ziņu

NVA aicina pieteikt brīvprātīgos godināšanai "Gada brīvprātīgais 2021"

08.11.2021

gada_brivpratigais_2021.jpgNodarbinātības valsts aģentūra (NVA) aicina Latvijas iedzīvotājus un organizācijas pieteikt labākos brīvprātīgā darba veicējus un organizētājus, kuri laika posmā no 2020. gada 1. novembra līdz 2021. gada 15. decembrim aktīvi darbojās sabiedrības labā, kā arī brīvprātīgajiem draudzīgākās pašvaldības.

Lasīt visu ziņu

Emocionālās veselības mēnesis Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolā

08.11.2021

lejupielade.jpgAugusta sākumā, no 9. – 11.augustam, Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas skolēnu pašpārvalde četru dalībnieku sastāvā - Paula, Marta, Alise un Patrīcija,  kopā ar jaunatnes lietu speciālistu Ievu Ūtēnu devās uz Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras mācībām, projekta "Atbalsts psihoemocionālās veselības veicināšanas pasākumiem skolās Covid-19 pandēmijas radīto seku mazināšanai" ietvaros, savas emocionālās kompetences stiprināšanai Malnavā. Mācību laikā pašpārvaldes līderi un atbalsta persona apguva zināšanas par jauniešu psihoemocionālo veselību, vienaudžu atbalsta formām, iniciatīvas attīstīšanu un projekta iesniegšanu, kā arī pārmaiņu vadību.

Lasīt visu ziņu galerija (10)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top