Militāro gaisa kuģu lidojumi virs Kokneses novada29.06.2020

Kokneses novada pašvaldība, saņemot daudzu iedzīvotāju jautājumus par 24. un 25. jūnijā notikušajiem militāro kuģu lidojumiem virs Kokneses novada, sazinājās ar Aizsardzības ministrijas (AM) Militāri publisko attiecību departamenta Preses nodaļu, kas sniedza sekojošu skaidrojumu: "24. un 25. jūnijā gaisa telpā virs Kokneses novada treniņlidojumus veica sabiedroto bruņoto spēku gaisa kuģi, kas veic patrulēšanu NATO gaisa telpā virs Baltijas. Treniņlidojumi notiek saskaņā ar iepriekš saskaņotiem lidojumu plāniem, ievērojot noteiktos lidojuma augstumus.  Arī turpmāk iespējami šādi treniņlidojumi virs Kokneses novada. Vēršam uzmanību, ka Latvijas gaisa telpā militāro gaisa kuģu lidojumi notiek tikai normatīvajos aktos noteiktajā augstumā un ātrumā, līdz ar to radītais troksnis ir īslaicīgs un nenodara kaitējumu cilvēkam un īpašumam."

printēt Lasīt visu ziņu

Informācija par ceļu remontdarbiem 25.06.2020

Informējam, ka no 25. jūnija tiek veikti ceļu remontdarbi Kokneses Stacijas laukumā, Stacijas ielā un Hanzas ielas posmā līdz Dzeņu ielai. Satiksme var būt apgrūtināta. Aicinām būt uzmanīgiem!

printēt Lasīt visu ziņu

Vieglatlētikas vasaras sezona atklāta arī Koknesē 25.06.2020

Ja citus gadus jūnija vidū jau tiek sadalīti pirmie medaļu komplekti Latvijas čempionātos vieglatlētikā, tad šajā gadā jūnijā vidū varēja notikt tikai pirmās sacensības. 19.jūnijā Koknesē notika Aizkraukles novada sporta skolas slēgtās sacensības vieglatlētikā, kurā piedalījās sportisti no Kokneses, Aizkraukles, Jaunjelgavas un Neretas.

Sacensībās tika pārstāvētas vecuma grupas no U12 līdz U20 un sacensību mērķis šoreiz bija pārbaudīt šī brīža sportisko formu un uzrādīt rezultātus, ar kuriem būtu iespējams kvalificēties Latvijas jaunatnes čempionātiem, kuri notiks jūlijā. Tika sasniegti vairāki jauni personīgie rekordi un uzrādīti sezonas labākie rezultāti, kā arī vairāki sportisti ieguva tiesības startēt Latvijas čempionātā, izpildot kvalifikācijas normas.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (15)

"Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2020" sāk darboties!02.06.2020

Kokneses pagasta bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļa aicina piedalīties "Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijā 2020"!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Ērika Cīruļa kauss vesermešanā un smaguma mešanā

03.07.2020 kur : Kokneses sporta centrs

Ērika Cīruļa kauss vesermešanā un smaguma mešanā

SACENSĪBU NOLIKUMS

Kokneses novada uzņēmēji uzstāj uz reģionālā autoceļa P79 Koknese-Ērgļi atjaunošanas darbiem15.06.2020

Vadošie Kokneses novada uzņēmēji un lauksaimnieki apvienojušies cīņā par infrastruktūras uzlabošanu, tostarp kritiskā stāvoklī esošā autoceļa Koknese-Ērgļi atzīšanu par topošā Aizkraukles novada prioritāti. Autoceļa kvalitāte vienlīdz nozīmīga ir arī divām skolām un ģimenes atbalsta centram.

P79 autoceļš Koknese-Ērgļi ir Latvijas reģionālais autoceļš, kas savieno autoceļu A6 un E22 Koknesē caur Vecbebriem un Iršiem ar Ērgļiem. Autoceļš jau labu laiku neatbilst nedz mūsdienīgas tirgus ekonomikas vajadzībām, nedz Eiropas Savienības (ES) prasībām (11,5 t ass slodze, 44t kopējā kravas transporta slodze). Pieguļošajās teritorijās attīstoties lieliem uzņēmumiem, strauji palielinājusies satiksmes intensitāte un smago transportlīdzekļu īpatsvars. Iepriekš minēto apstākļu dēļ, jau ilgstoši notiek autoceļa sabrukšana. Esošā ceļa kvalitāte ievērojami apgrūtina ražošanu un palielina tās izmaksas.

printēt Lasīt visu ziņu

Skolēni var pieteikties darbam vasaras brīvlaikā12.06.2020

13. jūnijā no plkst. 9.00 dalībai NVA vasaras nodarbinātības pasākumā var sākt reģistrēties skolēni, kuri vēlas vasaras brīvlaikā strādāt Zemgales reģionā:

 Pasākuma mērķis: Veicināt skolēnu īslaicīgu nodarbinātību vasaras brīvlaikā valsts līdzfinansētās darba vietās, nodrošinot skolēniem iespēju iegūt prasmes, iemaņas un pieredzi.

 Pasākuma dalībnieki: Skolēni vecumā no 15 līdz 20 gadiem (ieskaitot), kuri iegūst izglītību vispārējās, speciālās vai profesionālās izglītības iestādēs. Kā pieteikties dalībai? Dalībai Pasākumā jāreģistrējas elektroniski aizpildot pieteikuma anketu Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapā.

printēt Lasīt visu ziņu

Iegādāti jauni sporta kameru komplekti zivju resursu aizsardzībai13.06.2020

Kokneses novada dome iegādājusies divus sporta kameru komplektus Reveal D3, projekta "Zivju resursu aizsardzības un kontroles pasākumu efektivitātes uzlabošana Kokneses novadā" ietvaros, kas īstenots 2020.gada 1.kārtas Zivju fonda pasākumā "Zivju resursu aizsardzības pasākumi, ko veic valsts iestādes vai pašvaldības, kuru kompetencē ir zivju resursu aizsardzība (izņemot attiecīgās institūcijas kārtējos izdevumus)".

Projekta mērķis ir uzlabot zivju resursu aizsardzības un kontroles pasākumu efektivitāti, lai nodrošinātu to ilgtspējīgu izmantošanu. Ar projekta ietvaros iegādātā aprīkojuma palīdzību Kokneses novadā tiks risinātas pašvaldības teritorijā esošo ūdenstilpņu un tai pieguļošo teritoriju apsaimniekošanas problēmas, kā arī uzlaboti makšķernieku kontroles mehānismi, lai aizsargātu zivju resursus un nodrošinātu to ilgtspējīgu izmantošanu.

printēt Lasīt visu ziņu
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top