Lapas karte
AA+A++
A AAA
aizkraukles novads jaunumi

Aktualitātes

Citādie Ziemassvētki

22.12.2021

dsc00892.jpgNāk jauns SAULESGADS. Nāk ar visu, kas tam pieder: ar cerībām, ar priekiem, veiksmēm, neveiksmēm un ar bēdām. Nāk, jo tāds ir Dabas un Dzīves ritums: cik baltā, tik melnā. Mums tas jāsaņem un jādzīvo pateicībā un bijībā, jo gads ir stiprāks par mums – ne mums to aizkavēt, ne apturēt, ne aizdzīt.

Velc, Saulīte, baltu kreklu,

Met melno Jūriņā,

Lai velēja jūras meitas

Ar sudraba vālītēm!

Sēžot pie skaisti un bagātīgi klātiem klašu kolektīvu svētku galdiem un izvērtējot 1. semestrī padarīto, Bebru pamatskolā tika pabeigts 1. mācību semestris. Katras klases kolektīvs tiešsaistē noklausījās skolas direktores apsveikumu saulgriežu svētkos, kurā tika pasacīts paldies par visu labo, kas ar mums šai grūtajā un jauniem pārbaudījumiem pilnajā laikā noticis, un cildināti mācībās uzcītīgākie.

Lasīt visu ziņu galerija (25)

Velkam svētkus kalniņā!

22.12.2021

img-20211221-wa0032.jpgAi, bagāti Ziemassvētki,

Lejiņā nogājuši,

Tekam veci, tekam jauni,

Velkam svētkus kalniņā.

Ziemas saulgriežu laiks Bebru pagasta bērnudārzā "Bitīte" tiek sagaidīts ar senām Ziemassvētku svinēšanas tradīcijām. Gada visīsākajā dienā, 21. decembrī, kad līņāja sīks sidraba lietutiņš, "Bitītes" pagalmā uz bluķa vilkšanu sanāca 3. un 4. grupiņas  ķekatnieki.

Lasīt visu ziņu galerija (57)

Ziemassvētku koncerts “Rūķis meklē ziemassvētku prieku” Kokneses pamatskolā – attīstības centrā

17.12.2021

titulbildezsstasts2021.jpgDecembra mēnesis mūs visus šogad pārsteidza ar baltām sniega pārslām, kas pārklāja zemi. Baltas kupenas, balta pasaule visapkārt! Un tā vien gribas, lai balta kļūst katra diena. Mūsu skoliņā internāta audzinātāji kopā ar bērniem uzbūra klasēs, gaiteņos, internāta istabiņās pasakainus brīnumus. Raugoties visā, gribas pieaicināt eņģelīti, lai prieku rastu ne tikai sev, bet arī visiem, kas apkārt.

Lasīt visu ziņu

Ziemassvētku dievkalpojumi Koknesē, Bebros un Iršos

22.12.2021

0082katolubaznicaainars007ziema.jpgKokneses sv. Jāņa Kristītāja Romas katoļu baznīcā

24. decembrī pulksten 14 un pulksten 15:30 – Ziemassvētku dievkalpojums.

25. decembrī pulksten 9:30 – Ziemassvētku dievkalpojums.

26. decembrī pulksten 9:30 – Svētās Ģimenes svētki.

Lasīt visu ziņu

Brīnumi notiek, ja brīnumiem tic…

20.12.2021

20211216dzirnaskoncerts1.jpgAr mūsu skolā notika brīnums. 2021.gada 16.decembra  vakarā, kad jau bija tumšs, Kokneses pamatskolas – attīstības centra pagalmā ieripoja vairāki auto pilni ar lieliem un maziem. Ciemos atbrauca deju skola “Dzirnas” – bērni, vecāki un pasniedzēji, lai dāvātu Ziemassvētku prieku skolas saimei.

Lasīt visu ziņu galerija (5)

Lepojamies ar stāstnieku konkursa finālistiem!

20.12.2021

Stāstnieku konkurss "Teci, teci, valodiņa" šogad notika jau 25.reizi! Šogad finālā piedalījās 94 dalībnieki no visas Latvijas. Kā katru gadu, arī Piedaugavas novada stāstnieki tajā ir kuplā skaitā! Šoreiz stāstnieki pārstāvēja Aizkraukles novada vidusskolu, Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolu, Pļaviņu vidusskolu, Lielvārdes pamatskolu un Allažu tautas namu follkloras kopu "Tiptaiņi". 
Arī šogad, diemžēl, atkal video formātā. Tas prasīja gan no paša dalībnieka, gan arī skolotājiem un vecākiem, citādu gatavošanos un dažādas prasmes.

Lasīt visu ziņu

Pašsacerēto Ziemassvētku dzejoļu konkurss

20.12.2021

kopskats.jpgZiemassvētkus gaidot, daudz darāmā. Jāpaspēj vēl dzejoļi atkārtot, jaunas dziesmas iemācīties... 

Šogad Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas 1.-4.klašu skolēni bija aicināti paši sacerēt dzejoļus, kurus var noskaitīt pie eglītes. Darbu bija daudz! 58! Visi bija centušies! Ne tikai sacerēt, glīti uzrakstīt, bet arī noformēt. 
Dzejoļus lasīja un vērtēja paši skolēni no 2.līdz 4.klasei un skolotājas Andra Kārkliņa, Inguna Žogota. 

Lasīt visu ziņu galerija (12)

Bluķa vakars Koknesē

20.12.2021 17:00

uzraksti_isu_pamattekstu_5.jpgAi, bagāti Ziemassvētki,

Lejiņā nogājuši,

Tekam veci, tekam jauni,

Velkam svētkus kalniņā.

 Masku gājiens notiks 20. decembrī. Gaidām visus plkst.17:00 pie Kokneses kultūras nama. Maskotos ļaudis varēsiet satikt Hanzas ielā, Dzeņu ielā, 1905.gada ielā, dosimies arī gar lielo ceļu, Melioratoru ielā. Uzvelc latvisku masku un pievienojies! Bluķi kopā ar visām nelaimēm sadedzināsim pie Radošās mājas.

Folkloras kopa "Urgas" aicina ikvienu pievienoties! Vilksim svētkus kalniņā!

Lasīt visu ziņu
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top