Lapas karte
AA+A++
A AAA

Aktualitātes

Iedzīvotājus aicina kopā plānot jaunā Aizkraukles novada attīstību

01.02.2021

anketam.jpg2020. gada nogalē Aizkraukles novada pašvaldība sadarbībā ar  Jaunjelgavas, Kokneses, Skrīveru, Neretas un Pļaviņu novadiem ir uzsākusi darbu pie jaunveidojamā Aizkraukles novada Ilgtspējīgas attīstības stratēģijas un  attīstības programmas izstrādes. Tās veidošanā savu viedokli aicināti izteikt arī iedzīvotāji.  

 Ikviens Aizkraukles, Jaunjelgavas, Kokneses, Skrīveru, Neretas un Pļaviņu novada iedzīvotājs un interesents aicināts piedalīties attīstības programmas izstrādē, piedaloties tematisko grupu diskusijās tiešsaistēkā arī aizpildot aptaujas anketas elektroniski un papīra formā 

 Tematisko grupu diskusijas notiks tiešsaistē (Zoom vai Teams platformās):

Lasīt visu ziņu

Uz karantīnas laiku no 22.februāra - 4.martam slēgta PII "Gundega"

20.02.2021

gundega_karantina.jpgKokneses novada pirmsskolas izglītības iestādē "Gundega" saslimšana ar Covid-19 apstiprināta iestādes medmāsai. No 22. februāra  līdz 4.martam iestāde slēgta uz karantīnas laiku. Iestādes vadītāja Rita Gabaliņa informē: "Šodien, 20. februārī, saņēmu informāciju par medmāsas saslimšanu. Ievērojot epidemioloģiskos drošības pasākumus, bērnudārzā noteikta karantīna līdz 4. martam (ieskaitot). Jaunāko grupu bērniem mācību process nenotiks, savukārt 5-6gadīgo bērnu grupas turpinās mācības attālināti. Lūdzam vecākus sekot līdzi ievietotajai informācijai iestādes E-klasē."

Atrodoties karantīnā, vecāki tiek aicināti sekot līdzi bērnu un savam veselības stāvoklim, vērot, vai neparādās augšējo elpceļu saslimšanas pazīmes – paaugstināta ķermeņa temperatūra, klepus, rīkles iekaisums, apgrūtināta elpošana. Parādoties simptomiem, telefoniski jāsazinās ar ģimenes ārstu par tālāko rīcību.

Vecāki un darbinieki (kuri nestrādās attālināti) šajā laikā var sazināties ar savu ģimenes ārstu un izmantot darba nespējas lapu B. 

Lasīt visu ziņu

Kokneses novadā 1. – 4. klašu skolēni mācības klātienē vēl neatsāks

19.02.2021

macibas_1_4_klasem.jpgNo pirmdienas, 22. februāra, mācības klātienē atsāks 1.- 4. klases pašvaldībās ar zemu Covid-19 saslimstību. Valdība ar 18. februāri noteikusi, ka turpmāk vispārējās izglītības procesa organizēšanā tiks ņemts vērā reģionālais princips, proti, ka tajās pašvaldībās, kurās 14 dienu kumulatīvā saslimstība ar Covid-19 ir zemāka par 200 saslimušajiem uz 100 000 iedzīvotāju, pie konkrētiem nosacījumiem var atsākt klātienes mācības. Kokneses novada pašvaldība pirms divām nedēļām bija to pašvaldību sarakstā, kurās varētu atsākt mācību darbu klātienē, taču šobrīd situācija ir mainījusies.

Kokneses novada izglītības iestādēs 1. - 4. klašu skolēni mācības turpinās attālināti, jo izglītības iestādēs strādājošo vidū ir konstatēti saslimšanas gadījumi ar Covid-19. 

Lasīt visu ziņu

1.-4.klašu skolēnu vecāki 19. februārī aicināti izņemt pārtikas pakas

19.02.2021

1_4_klasu_partikas_pakas.jpgŠodien, 19. februārī, pārtikas pakas izņemt aicināti Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas, Bebru pamatskolas un Pērses sākumskolas 1. – 4. klašu skolēnu vecāki. Pārtikas pakas 1. - 4. klasēm komplektētas par četrām attālināto mācību nedēļām no 25. janvāra līdz 19. februārim. 

Pārtikas pakas gatavo SIA "Danis plus", kas nodrošina ēdināšanu Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolā. Komplektēto paku saturā ir: milti, makaroni (spageti un spirāles), rapšu eļļa, raugu pankūku maisījums, cukurs, rīsi, griķi, konservētas pupiņas, olas, siers, sviests, salami desa, kukurūzas, šķeltie zirņi, putraimi, auzu pārslas, tomātu mērce, saldie batoniņi. Pārtikas pakās ir arī LAD projektu "Skolas piens'' un "Skolas auglis" produkti. Pārtikas pakas sakomplektētas kastēs un to svars ir 17,5 kg.

  • Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas un Bebru pamatskolas 1. – 4. klašu skolēnu vecāki pārtikas pakas var izņemt 19. februārī no plkst. 10:00 līdz 19:00 Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas ēdnīcā (ieeja no skolas pagalma puses).
  • Pērses sākumskolas 1. - 4. klašu skolēnu vecāki pēc pārtikas pakām būs gaidīti 19. februārī no plkst. 13:00 līdz 15:00 Iršu pagasta pārvaldē. 
Lasīt visu ziņu

Valsts asinsdonoru centrs pateicas par atsaucību

18.02.2021

img_20210218_wa0018.jpg17. februārī Kokneses kultūras nama telpās, ievērojot epidemioloģiskos noteikumus, noritēja kārtējā Valsts asinsdonoru centra (VADC) rīkotā donoru diena. Donoru dienu apmeklēja 46 novada iedzīvotāji, bet asinis ziedoja 43 cilvēki, divi no viņiem pirmo reizi kļuva par donoriem. Liels paldies visiem donoru dienas apmeklētājiem, kuri arī šajā ārkārtas situācijas laikā ar savu nesavtīgo rīcību palīdz dzīvot citiem.

Lasīt visu ziņu galerija (20)

Sākas traktortehnikas valsts tehnisko apskašu sezona

18.02.2021

vtua_img_3497.jpgAr 2021.gada martu Valsts tehniskās uzraudzības aģentūra (turpmāk-VTUA) atklāj lauksaimniecības sezonas sākumu, t.i., dosies maksimāli tuvu traktortehnikas atrašanās vietai veikt valsts tehnisko apskati.

 Traktortehnikas valsts tehniskās apskates laikā obligāti jāievēro valstī noteiktās epidemioloģiskās prasības (vismaz 2m x 2 cilvēki, lietojam sejas maskas, utt.). Situācijās, ja pakalpojuma saņēmējs atsakās ievērot VTUA nodarbinātā norādījumus vai ārkārtas situācijas drošības pasākumus, VTUA var pārtraukt pakalpojumu sniegšanas procesu un aicinās atkārtoti ievērot noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus.

Lasīt visu ziņu

Pieaug saslimstība ar Covid-19 novada izglītības iestādēs

17.02.2021

17022021.jpgEpidemioloģiskā situācija Latvijā saistībā ar Covid-19 izplatību joprojām pasliktinās, un saslimstība pieaug arī bērnu un izglītības iestādēs strādājošo vidū, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) sniegtā informācija. Diemžēl arī Kokneses novada izglītības iestādēs ir konstatēti inficēšanās gadījumi. No 17. februāra līdz 27. februārim slēgta Bebru pagasta pirmsskolas izglītības iestāde "Bitīte", mājas karantīna līdz 24. februārim noteikta Bebru pamatskolas pedagogiem un tehniskajiem darbiniekiem, bet no 18. februāra līdz 5. martam slēgta pirmsskolas grupa Pērses sākumskolā un iestādē strādājošie ievēro karantīnu. Kokneses pagasta pirmsskolas izglītības iestādē "Gundega" līdz 22. februārim slēgta grupiņa "Sprīdītis", bet no 18. februāra līdz 2. martam nedarbosies grupiņas "Vāverīte" un "Pelīte".


Lasīt visu ziņu

Pašvaldība nodrošina pārtikas pakas 1.- 4. klašu skolēniem attālināto mācību laikā

12.02.2021

1_4_klasu_partikas_pakas.jpgAttālināto mācību laikā 2020./2021. mācību gada 2. semestrī 1. - 4. klašu skolēniem pašvaldības piešķirto brīvpusdienu nauda tiek novirzīta kā atbalsts ģimenēm pārtikas paku nodrošināšanai skolēniem attālinātā mācību procesa laikā.

Pārtikas pakas 1. - 4. klasēm tiks komplektētas par četrām attālināto mācību nedēļām no 25. janvāra līdz 19. februārim. Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas, Bebru pamatskolas un Pērses sākumskolas 1. – 4. klašu skolēnu vecāki pārtikas pakas varēs saņemt šodien, 19. februārī.

Lasīt visu ziņu
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top