Lapas karte
AA+A++
A AAA
aizkraukles novads jaunumi

Aktualitātes

Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas teritorijā izveidota Zaļā klase

15.11.2021

img_20211109_wa0002.jpgIlmāra Gaiša Kokneses vidusskolas teritorijā izveidota moderna mācību zona "Zaļā klase" - mūsdienīga un radoša vide daudzveidīgam mācību darbam, kā arī dažādu nodarbību un aktivitāšu organizēšanai brīvā dabā. Zaļās klases būvniecība tika uzsākta šī gada vasarā, 1. jūlijā, un noritēja līdz 25. oktobrim.

 Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas direktore Inese Saulīte stāsta, ka Zaļās klases būvniecības darbu pabeigšana ir gaidīts un priecīgs notikums, lai arī šobrīd nav iespējama svinīga atklāšana. "Jaunās mācību ārtelpas izveide ir teicams atbalsts pedagogiem jauno kompetenču īstenošanā un pašvaldības vērienīgs ieguldījums nākotnē," uzsver izglītības iestādes direktore. Vadot nodarbības un mācību stundas Zaļajā klasē, pedagogi pilnveidos un dažādos mācību metodes vispārējās izglītības satura apguvē, kā arī veicinās skolēnu vēlmi izglītoties svaigā gaisā.

Lasīt visu ziņu galerija (2)

Turpināsies peldbaseina apmeklējumi

16.11.2021 - 09.12.2021 kur : Kokneses sporta centrs

afisa_peldbaseins_iedzivotajiem4.jpgNo 16.novembra iedzīvotājiem būs pieejams peldbaseins peldēšanai bez maksas otrdienās no plkst.19.00 – 20.00 un ceturtdienās no plkst.18.00 – 19.00. Peldbaseina lietošanas ilgums - 1 stunda. Aicinām iedzīvotājus būt aktīviem un izmantot iespēju apmeklēt peldbaseinu, lai stiprinātu savu veselību!

Ņemot vērā valstī noteiktos ierobežojumus, ieeja tikai ar derīgu Covid-19 sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu, kas parāda, ka persona ir (izpildās viens no sekojošiem nosacījumiem):

- Vakcinējusies pret Covid-19;

- Pēdējā pusgada laikā ir pārslimojusi Covid-19.

Lūgums pārliecināties, ka Jūsu Covid-19 sertifikāts ir derīgs, jo pretējā gadījumā peldbaseina apmeklējums būs liegts.

Iedzīvotāji peldbaseinā tiks pieņemti pēc dzīvās rindas principa bez iepriekšējas pieteikšanās. Aicinām ierasties savlaicīgi, jo vietu skaits ir ierobežots!

Lasīt visu ziņu

Turpināsies vingrošanas nodarbības ūdenī senioriem

16.11.2021 18:00 - 10.12.2021 - 19:00 kur : Kokneses sporta centrs

afisa_udens_vingrosana_senioriem5.jpgNo 16. novembra turpināsies ārstnieciskās vingrošanas nodarbības ūdenī senioriem! Nodarbības notiks divas reizes nedēļā Kokneses sporta centrā otrdienās un piektdienās no plkst.18.00 – 19.00. Nodarbību ilgums - 1 stunda.

Ņemot vērā valstī noteiktos ierobežojumus, ieeja tikai ar derīgu Covid-19 sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu, kas parāda, ka persona ir (izpildās viens no sekojošiem nosacījumiem):

* Vakcinējusies pret Covid-19;

* Pēdējā pusgada laikā ir pārslimojusi Covid-19.

Lūgums pirms nodarbību apmeklējuma pārliecināties, ka Jūsu Covid-19 sertifikāts ir derīgs, jo pretējā gadījumā nodarbību apmeklēšana būs liegta.

Lasīt visu ziņu

Kokneses sporta centrs apmeklētājiem atvērts no 15. novembra

13.11.2021

No 15.novembra Kokneses sporta centrs atsāks pakalpojumu sniegšanu “zaļajā režīmā”. Apmeklētājiem būs pieejams peldbaseins, trenažieru zāle un sporta halle. Pakalpojumi tiks sniegti epidemioloģiski drošā vidē personām, kuras varēs uzrādīt sadarbspējīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu: 
- personām no 12 gadu vecumam ar sadarbspējīgu Covid-19 sertifikātu;
- bērniem līdz 11 gadiem, kuriem ir Covid-19 pārslimošanas sertifikāts.


Peldētapmācību var apmeklēt arī bērni līdz 12 gadu vecumam bez sertifikāta, kuri uzrāda apliecinājumu (papīra vai digitālā formā) par negatīvu Covid-19 testa rezultātu (pirmsskolas izglītības bērniem nav jāuzrāda).

Šobrīd meklējam risinājumu, lai peldbaseinu varētu apmeklēt arī bērni līdz 12 gadu vecumam, kuriem nav pārslimošanas sertifikāta un kuri neapmeklē peldētapmācību. Informēsim tuvākajā laikā.

Lasīt visu ziņu

Atcelts maršruta Aizkraukle-Irši reiss

13.11.2021

Autotransporta direkcija informē - ņemot vērā, ka vairāki pasažieru pārvadājumu uzņēmuma CATA šoferi ir saslimuši, no šī gada 15. līdz 17. novembrim tiks atcelts maršruta Nr.6425 Aizkraukle–Irši reiss, kas pieturā "Irši" darbadienās tiek sākts plkst. 9.40 un Aizkraukles autoostā – plkst.14.15. Tā vietā iedzīvotāji var braukt autobusā, kas kursē maršrutā Nr.6096 Aizkraukle–Irši–Aizkraukle un Nr.5981 Aizkraukle–Ērgļi.

Lasīt visu ziņu

Lai spīd liesmiņas piemiņai - ar gaismiņu logā un sirdī

13.11.2021

 img_20211112_wa0020.jpg11. novembrī, Lāčplēša dienā, pieminot Latvijas brīvības cīnītājus, arī Iršu pagastā, aizdedzot svecītes, mēs katrs savā sirdī teicām paldies tiem cilvēkiem, kuri toreiz, pirms daudziem gadiem, mūs nosargāja, lai mēs tagad varētu dzīvot brīvu un mierīgu dzīvi.

 Godinot savus Lāčplēšus katrs atsevišķi, bet visi kopā, aicinājām ikvienu iedegt gaišu svecītes liesmiņu savās mājās, savu māju logos un pagastā par visiem tiem, kuri cīnījušies par savu valsti, par savu Latviju. Ar lepnumu par savu valsti, ar mīlestību pret savu ģimeni un tuviniekiem, par visiem, kas cīnās un nepadodas, iemirdzējās lāpu un svecīšu gaismiņas, spītējot aukstumam un lietus lāsēm.

Lasīt visu ziņu galerija (4)

Gaismas ceļš varoņu piemiņai

11.11.2021

img_20211111_wa0013.jpgŠodien, Lāčplēša dienā, godinot mūsu tautas varonīgo brīvības cīnītāju piemiņu, Latvija kļuvusi par ziedošu gaismas dārzu. Arī Koknesē, Bebru un Iršu pagastos piemiņas vietās un māju logos iedegtā svecīšu gaisma apliecina brīvības dziesminieka Kārļa Skalbes vārdus: "Tauta dzīvo savos varoņos".

Pirmo reizi siltas un mirdzošas uguns liesmas uzziedēja Daugavas krastā pie Kokneses luterāņu baznīcas, kur pavisam nesen uzstādīta piemiņas stēla 14 Lāčplēša Kara ordeņa kavalieriem, kuru dzīves gaitas saistītas ar līdzšinējo Kokneses novadu.

Lasīt visu ziņu galerija (7)

Valsts svētkos izmaiņas reģionālo autobusu maršrutos

11.11.2021

Šo sestdien, 13. novembrī, kā arī Latvijas Republikas valsts svētku brīvdienās, no 2021. gada 18. līdz 21. novembrim, gaidāmas izmaiņas vairāk nekā 500 reģionālo autobusu maršrutu visā Latvijā. Daļā maršrutu tiks atklāti jauni reisi, bet daļā tie tiks slēgti. Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus pirms brauciena atkārtoti pārbaudīt aktuālo autobusu kustības sarakstu mājaslapā www.atd.lv sadaļā Kustības saraksti vai portālā 1188!

Lasīt visu ziņu

Vakance - mājturības (zēniem) skolotājs

10.11.2021

teirdabs.jpgKokneses pamatskola – attīstības centrs aicina darbā

MĀJTURĪBAS (ZĒNIEM) SKOLOTĀJU

Lasīt visu ziņu
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top