Mācāmies Latviju un gaismu svinēt citādi nekā ierasts19.11.2020

Latviju paņem rokās, Latviju pieliec pie auss!

Izgaršo Latviju, sasmaržo Latviju,

Un Latvija paliks tevī.

Latvija garšo kā maize, un maize garšo kā Latvija,

Latvija salda kā konfekte un skābene skāba.

Es pieskaros, pieskaros Latvijai

Un sajūtu, sajūtu prieku,

Es pieskaros, pieskaros Latvijai

printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)

No 16. novembra gaidāmas izmaiņas maršrutā Kokneses vidusskola–Kokneses stacija–Vecbebri, Aizkraukle–Vecbebri un Aizkraukle–Skrīveri09.11.2020

Lai pasažieri paspētu pārsēsties no autobusa vilcienā, no 2020. gada 16. novembra gaidāmas izmaiņas maršrutā Nr.6146 Kokneses vidusskola–Kokneses stacija–Vecbebri un Nr.6103 Aizkraukle–Vecbebri. Papildus tam izmaiņas gaidāmas arī maršrutā Nr.6101 Aizkraukle–Skrīveri.

 Maršruta Nr.6149 Koknese vidusskola–Kokneses stacija–Vecbebri autobuss no pieturas Vecbebri darbadienās izbrauks plkst.6.00 (līdz šim izbrauca plkst.6.10).

Savukārt maršruta Nr.6103 Aizkraukle–Vecbebri reiss Aizkraukles autoostā darbadienās tiks uzsākts plkst.5.30 (līdz šim tika uzsākts plkst.5.40).

 Atsaucoties pasažieru ierosinājumiem, pieturas Veckrape nosaukums ir mainīts uz nosaukumu Krapes muiža. Izmaiņas skar maršruta Nr.6101 Aizkraukle–Skrīveri autobusu, kas no pieturas Lobe darbadienās izbrauc plkst.7.45.

printēt Lasīt visu ziņu

Sadzīves atkritumu šķirošana samazinās pakalpojuma izmaksas09.11.2020

Katru gadu tiek paaugstināts dabas resursu nodoklis par nešķiroto sadzīves  atkritumu apglabāšanu poligonā. Lai iedzīvotājiem būtiski nepaaugstinātos samaksa par sadzīves atkritumu izvešanu, aicinām atšķirot papīru, plastmasu, stiklu un metālu un tos ievietot šķiroto atkritumu konteineros, kurus izved bez maksas. Lielgabarīta atkritumus lūdzam vest uz šķiroto atkritumu laukumu Paugu iela 1d Koknesē.

Šķiroto atkritumu laukuma darba laiks:

* Pirmdiena - brīvs

* Otrdiena, trešdiena - no plkst. 10:00 līdz 18:00

* Ceturtdiena - no plkst. 12:00 līdz 20:00

* Piektdiena, sestdiena - no plkst. 10:00 līdz 18.00

* Svētdiena – brīvs

printēt Lasīt visu ziņu

Svētku sajūta Likteņdārzā 18. novembrī neizpaliks13.11.2020

Lai arī saulrieta sagaidīšana par godu Latvijas dzimšanas dienai 18. novembrī Likteņdārza amfiteātrī ir viena no dārza tradīcijām, šogad valsts svētki ikvienam būs personiskāki un ģimenes lokā. Ievērojot ārkārtas situācijas dēļ noteiktos pulcēšanās ierobežojumus, “Kokneses fonds” aicina Likteņdārzu apmeklēt vienīgi ar saviem vistuvākajiem, pastaigu laikā ievērot distanci no citiem cilvēkiem un nepieciešamības gadījumā valkāt arī mutes un deguna aizsegu.

Svētku sajūta Likteņdārzā 18. novembrī neizpaliks – no pusdienlaika amfiteātrī būs iedegtas sveces un ugunskuri, svinot Latvijas valstiskuma 102. gadadienu.

printēt Lasīt visu ziņu

Par domes darba laiku 17.novembrī16.11.2020

Kokneses novada domes darba laiks 17.novembrī: no pulksten 8.00 - 14.00 bez pusdienu pārtraukuma.

printēt

Stāstu laiks16.11.2020

Novembris mums visiem ir īpašs! Tas ir Latvijas svētku mēnesis! Arī Lāčplēša diena ir šajā tumšajā mēnesī. Un tradicionālajā kultūrā šis ir laiks pasaku, teiku, nostāstu, atgadījumu stāstīšanai. 

3.novembrī I.Gaiša Kokneses vidusskolā notika skolas Stāstnieku konkurss, bet 13.novembrī Aizkrauklē - Piedaugavas novada Stāstnieku konkursa "Teci, teci, valodiņa" pusfināls. Tajā piedalījās stāstnieki no Kokneses, Pļaviņām, Aizkraukles, Lielvārdes un Allažiem. Šogad žūrija vērtēja iesūtītos stāstnieku video priekšnesumus. 23 dalībnieku vidū bija arī 4 mūsu skolas audzēkņi: Rimants Keišs, 2.a, Evija Kramiņa, 2.a, Valters Riekstiņš, 2.a un Laura Vilde, 3.b. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

10 idejas, kā svinēt Latvijas valsts svētkus12.11.2020

Šogad aprit 102. gadadiena kopš Latvijas Republikas neatkarības proklamēšanas 1918. gada 18. novembrī Rīgas pilsētas Otrajā teātrī, kuru šodien pazīstam kā Latvijas Nacionālo teātri. Piedāvājam desmit idejas, kā šogad svinēt Latvijas valsts dzimšanas dienu. Lai šīs idejas kalpo kā ierosme valsts svētku svinēšanai! Priecāsimies, ja šim sarakstam pievienosiet arī savas idejas, kā valsts svētku laiku padarīt īpašu.

Svinēsim svētkus atbildīgi, saudzējot sevi un apkārtējos un vienlaikus radot svētku prieku un noskaņu visapkārt. Tāpat atcerēsimies, ka ikvienam cilvēkam svarīgi just savstarpēju atbalstu un pleca sajūtu, jo īpaši šogad, kad svētkos netiekamies klātienē.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Balsosim par Gada sportisti - Patrīciju Eiduku!12.11.2020

Šogad Latvijas sportā tiek ieviests jauns koncepts sasniegumu godināšanā – "Trīs Zvaigžņu balva 2020". Pirmo reizi liela nozīme uzvarētāju noteikšanā būs tieši sabiedrības viedoklim, līdz ar to mājaslapā – https://triszvaigznubalva.lv/ ir sācies tautas balsojums par 10 nominācijām, kas noslēgsies 29. novembrī. 

Mūsu novadniece Patrīcija Eiduka ir izvirzīta nominācijai GADA SPORTISTE. Atbalstīsim ar savu balsojumu jauno un talantīgo sportisti, kura ar saviem sasniegumiem ir nesusi pasaulē arī Kokneses novada vārdu!

printēt Lasīt visu ziņu
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top