faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads
Svarīga informācija iedzīvotājiem
Koknese veselīgāka vide visiem
Koknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Atkritumu šķirošanas laukumam Koknesē mainīsies darba laiks05.12.2018

No 2019. gada 01. janvāra sadzīves atkritumu apsaimniekošanu Kokneses novadā nodrošinās uzņēmums SIA “Ķilupe”. Uzņēmums ieguvis tiesības turpmākos piecus gadus nodrošināt atkritumu apsaimniekošanu novadā, uzvarot pašvaldības rīkotajā atklātajā konkursā.

 Atkritumu apsaimniekotājs „Ķilupe” informē, ka ar 2019.gada 01.janvāri mainīsies šķiroto atkritumu pieņemšanas laukuma, kas atrodas Paugu ielā 1d, Koknesē, darba laiks. Jaunais darba laiks ir šāds:

  •  Pirmdiena - brīvs
  • Otrdiena, trešdiena - no plkst. 10:00 līdz 18:00
  • Ceturtdiena - no plkst. 12:00 līdz 20:00
  • Piektdiena, sestdiena - no plkst. 10:00 līdz 18.00
  • Svētdiena – brīvs

 Kokneses iedzīvotāji šķiroto atkritumu pieņemšanas laukumā var nodot dažādus iepriekš sašķirotus atkritumus:

printēt Lasīt visu ziņu

Ar 2019. gadu sadzīves atkritumu apsaimniekošanu Kokneses novadā nodrošinās SIA "Ķilupe"07.11.2018

No 2019. gada 1. janvāra sadzīves atkritumu apsaimniekošanu Kokneses novadā nodrošinās SIA "Ķilupe". Uzņēmums ieguvis tiesības turpmākos piecus gadus nodrošināt atkritumu apsaimniekošanu novadā, uzvarot pašvaldības rīkotajā atklātajā konkursā. SIA "Ķilupe" atkritumu apsaimniekošanas nozarē strādā jau 20 gadus, uzņēmums ir no Ogres un šobrīd veic atkritumu izvešanas pakalpojumu Skrīveru, Lielvārdes, Ķeguma un Ogres novados.

 Kokneses novada iedzīvotājiem par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu no 2019. gada 1. janvāra būs jāmaksā 15,96 euro par m3 (t.sk. PVN). SIA "Ķilupe" turpinās nodrošināt iedzīvotājiem līdz šim pieejamās atkritumu šķirošanas iespējas, kā arī organizēs šķiroto atkritumu savākšanas laukuma (Paugu ielā 1d, Koknese) darbu.

 Visām Kokneses novada privātpersonām un uzņēmumiem jānoslēdz jauns līgums par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu ar uzņēmumu SIA "Ķilupe".

 Līgumu iespējams noslēgt vairākos veidos:

 * Interneta vietnē www.kilupe.lv, aizpildot līguma slēgšanas pieteikumu sadaļā on-line pieteikumi. Šis ir ātrākais un ērtākais veids līguma slēgšanai.

!!!Kokneses novada iedzīvotāji elektroniski aizpildot līguma pieteikumu, drīkst līguma pieteikuma veidlapā neizvēlēties konteinera tilpumu, jo klientu lietošanā paliks šobrīd esošie konteineri, kas ar 01.01.2019. būs SIA Ķilupe īpašums. 

 * Aizpildot un parakstot līguma pieteikuma veidlapas kādā no klientu apkalpošanas punktiem, kur iespējams saņemt arī konsultāciju: 

Kokneses novada domē

Melioratoru iela 1, Koknese

Iršu pagasta pārvaldē

“Kūlēni”, Iršu pagasts

Bebru pagasta pārvaldē

“Papardes”, Vecbebri

19.12. plkst. 14:00 – 16:00

19.12. plkst. 11:00 – 12:00


19.12. plkst. 9:00 – 10:00


* Ierodoties personīgi SIA "Ķilupe" birojā Ogrē, Preses ielā 2. Darba laiks – darba dienās no plkst. 8:00 līdz 17:00 (bez pusdienu pārtraukuma).

 Ja radušās neskaidrības, aicinām zvanīt SIA "Ķilupe" klientu apkalpošanas centram pa tālruni 65071222, 29104053 vai sūtīt e-pastu: kilupe@gmail.com

 

printēt

VUGD aptauja liecina – iedzīvotājiem aktīvāk jārūpējas par ugunsdrošību mājokļos02.01.2019

Aizvadītajā gadā no 10.augusta līdz 3.decembrim Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) amatpersonas no teritoriālajām struktūrvienībām visā Latvijā veica vairāk nekā 10 400 mājokļu īpašnieku (lietotāju) aptauju un konsultācijas par ugunsdrošību.

Kopumā četru mēnešu laikā konsultēti vairāk nekā 860 iedzīvotāji Rīgā un pierīgas teritorijā, 740 Zemgalē, 1705 Kurzemē, 3020 Vidzemē un 4100 mājokļu īpašnieku Latgalē. VUGD amatpersonas ieinteresētos iedzīvotājus konsultēja par ugunsdrošības prasībām, kas jāievēro privātmāju un daudzdzīvokļu dzīvojamo māju iemītniekiem, lai novērstu ugunsgrēkus vai mazinātu to sekas, kā arī veica aptauju, lai gūtu ieskatu mājokļu ugunsdrošībā kopumā.

printēt Lasīt visu ziņu

Slēpotāja Eiduka ar labāko Latvijas sprinta rezultātu debitējusi “Tour de ski” 02.01.2019

Latvijas labākā distanču slēpotāja Patrīcija Eiduka sestdien Itālijas kalnu ciematā Toblahā debitēja distanču slēpošanas vairāku posmu seriālā ”Tour de ski”, esot pirmajai Latvijas sievietei, kas piedalījusies šajā prestižajā un grūtajā slēpošanas seriālā, un pirmajai no Latvijas slēpotājiem pasaules kausa posmos sprintā iegūstot zem 100 FIS punktiem. 18 gadus vecā Eiduka kvalifikācijā 1,3km sprintu brīvajā stilā veica 2:48,25 un labākā laika uzrādītājai Sadijai Bjornsenai no ASV piekāpās 12,30 sekundes, kas 75 dalībnieču vidū latvietei deva 58.vietu un 94,65 FIS punktus. Olimpiete no Vecbebriem ir pirmā, kas no mūsu sievietēm šāda augstākā līmeņa sacensībās iegūst mazāk par 100 FIS punktiem, un pirmā no visiem Latvijas slēpotājiem, kas to izdara sprinta disciplīnā, jo neviens no mūsu vīriešiem to nav spējis.

Pirms diviem gadiem decembra beigās madonietis Indulis Bikše kļuva par pirmo latvieti, kas piedalījies “Tour de ski”, šodien 29.decembrī, Patrīcija Eiduka kā pirmā no Latvijas sievietēm izgāja  uz starta daudzdienu slēpošanas seriālā ”Tour de ski”, kas norisinās trīspadsmito reizi. Un kuplās Eiduku ģimenes pārstāve, ne tikai izgāja uz starta, bet arī parādīja ļoti atzīstamu rezultātu, tādējādi apliecinot, ka Kokneses novada pašvaldības, igauņu, SIA ”Merks”, Latvijas Olimpiskās vienības, SIA “Virši A”, SIA “Ievas siers” sniegtais finansiālais atbalsts treniņiem ir devis vajadzīgo progresu.

printēt Lasīt visu ziņu

Radošā māja gaida ciemos!02.01.2019

Trešdienās – 9., 16., 23., 30.janvārī biedrības "Baltaine" Radošajā mājā Koknesē, Melioratoru ielā 1A no plkst.10:00 līdz plkst.14:00  

ATVĒRTO DURVJU DIENA                                                               

  • varēs iepazīties un spēlēt dažādas spēles
  • apskatīt un iegādāties amatnieku darbus
  • darīt praktiskus rokdarbus kopā ar meistariem
  • ja kāds vēlēsies, varēs mieloties ar pankūkām  
printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

AS „Sadales tīkls” spēcīgā vēja laikā aicina būt uzmanīgiem gaisvadu elektrolīniju tuvumā. Uzņēmums ir gatavs operatīvi novērst iespējamos elektroapgādes traucējumus02.01.2019

Gatavojoties prognozētājai vētrai, kas šodien, 2.janvārī, šķērsos Latvijas teritoriju, AS „Sadales tīkls” paaugstinājusi personāla operatīvo gatavību visā Latvijā, lai nepieciešamības gadījumā novērstu elektrotīkla bojājumus un operatīvi atjaunotu elektroenerģijas piegādi saviem klientiem. AS „Sadales tīkls” brīdina, ka spēcīgā vēja laikā var lūzt koki un to zari, pārraujot elektrolīniju vadus un radot bīstamas situācijas, kas apdraud cilvēka dzīvību, tādēļ uzņēmums aicina būt īpaši uzmanīgiem un piesardzīgiem elektrolīniju un elektroiekārtu tuvumā un par bīstamām situācijām ziņot AS “Sadales tīkls”, zvanot uz diennakts bezmaksas bojājumu pieteikšanas tālruni 8404, vai Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestam, zvanot - 112!

 Pēc Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sniegtajām ziņām šodien, 2.janvārī, Latviju šķērsos spēcīgs vējš, kas brāzmās pastiprināsies līdz 20-23 m/s, bet  piekrastes rajonos sasniegs ātrumu 25-28 m/s.

printēt Lasīt visu ziņu

"Kokneses fondu" turpmāk vadīs Sandra Kalniete28.12.2018

Pēc 13 gadu darba Likteņdārza idejas autoru Vili Vītolu „Kokneses fonda” padomes priekšsēdētāja amatā nomainīs viena no Fonda dibinātajām un Likteņdārza aktīvākajām veidotājām Sandra Kalniete. Kopš Fonda dibināšanas 2005. gadā Sandra Kalniete aktīvi darbojusies Fonda padomē un no 2019. gada 1. janvāra kļūs par tā vadītāju. Vilis Vītols turpmāk būs Likteņdārza labās gribas vēstnieks. Viņa vietā Fonda padomes locekles amatā, saskaņā ar Fonda Statūtiem, darbosies viņa meita Kristīne Klišāne.

"Es apzinos, ka "iekāpt Viļa Vītola kurpēs" būs grūts uzdevums. Īpaši tāpēc, ka viņa vadībā ir strādāts kopš "Kokneses fonda" dibināšanas, un es izjūtu neizmērojamu cieņu un pateicību par visu, ko no Vītola kunga esmu iemācījusies. Vēlos turpināt viņa darbu gan mazās, gan lielās lietās. Vispirms jāpabeidz iesāktais Saieta nams un Ziedu pakalns, kā arī Likteņdārza draugu aleja. Taču vissvarīgākais uzdevums ir piesaistīt Likteņdārzam arvien jaunus draugus un atbalstītājus, kas tur pulcētos visos gadalaikos," uzsver "Kokneses fonda" jaunā padomes priekšsēdētāja Sandra Kalniete.

printēt Lasīt visu ziņu

Ārstnieciskās vingrošanas nodarbības ūdenī dažāda vecuma un fiziskās sagatavotības dalībniekiem

08.01.2019 19:00 kur : Kokneses sporta centrs

Jaunajā 2019.gadā, sākot ar 8. janvāri, otrdienās iedzīvotājiem būs iespēja apmeklēt ārstnieciskās vingrošanas nodarbības ūdenī, kas paredzētas dažāda vecuma un fiziskās sagatavotības dalībniekiem Kokneses sporta centra baseinā! Nodarbību vadītāja ir fizioterapeite Zane Skadiņa. Uz nodarbībām ir obligāta iepriekšēja pieteikšanās pa tālr. 28314921 (Zane), jo vienā nodarbībā var piedalīties ierobežots dalībnieku skaits. Ja uz nodarbību grupa ir nokomplektējusies pilna un nav iespējams tikt, tad iespējams pierakstīties uz nākamo nodarbību. Gadījumā, ja rodas neparedzētas izmaiņas un nodarbību nevarat apmeklēt – lūdzu, paziņot par to nodarbību trenerei tiklīdz iespējams. Nodarbības dažāda vecuma un fiziskās sagatavotības dalībniekiem ir ar vidēju intensitāti, tāpēc lieliski piemērotas senioriem, jaunajām māmiņām, cilvēkiem ar bijušām traumām u.c. interesentiem. 

printēt Lasīt visu ziņu

Augstas intensitātes ārstnieciskās vingrošanas nodarbības ūdenī

08.01.2019 20:00 kur : Kokneses sporta centrs

Jaunajā 2019.gadā, sākot ar 8. janvāri, otrdienās iedzīvotājiem būs iespēja apmeklēt augstas intensitātes ārstnieciskās vingrošanas nodarbības ūdenī Kokneses sporta centra baseinā! 

Nodarbības lieliski piemērotas jauniem cilvēkiem, cilvēkiem darbspējas vecumā, kā arī senioriem ar labu fizisko sagatavotību – jebkuram, kuru nebiedē lielāka piepūle un vingrojumu intensitāte! Nodarbību vadītāja ir fizioterapeite Zane Skadiņa.
Uz nodarbībām ir obligāta iepriekšēja pieteikšanās pa tālr. 28314921 (Zane), jo vienā nodarbībā var piedalīties ierobežots dalībnieku skaits!
Ja uz nodarbību grupa nokomplektējusies pilna un nav iespējams tikt, tad iespējams pierakstīties uz citu nodarbību. Gadījumā, ja rodas neparedzētas izmaiņas un nodarbību nav iespējams apmeklēt – lūdzu, paziņot par to nodarbību trenerei tiklīdz iespējams.

printēt Lasīt visu ziņu

Riekstiņciema rūķi un Ziemassvētku vecītis iepriecina seniorus02.01.2019

"Pa baltu sniega taciņu mazs rūķītis ciemos nāk, Viņš dāvaniņas atnesis un priecīgs iekšā nāk. Vai sniegi, vai lietus līst, viņš vienmēr atradīs, To sirdi, kura ilgosies un prieku sagaidīs!"

23.decembrī Riekstiņciema rūķi apciemoja Bebru pagasta seniorus, bet 25. un 26.decembrī - Iršu ļaudis.

Šogad tika sarūpētas pārtikas pakas Kokneses novada vientuļajiem pensionāriem, saldumu pakas Iršu un Bebru vientuļajiem, kā arī citiem senioriem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (25)

Budēļi Iršu pagastā02.01.2019

"Ielaid mūs,saimeniece, Neba mēs daudz bijām. Bijām pieci,bijām seši - Līdz trešam desmitam.'' Pirmajos Ziemassvētkos, 25.decembrī, Riekstiņciema rūķi nolēma iet budēļos, lai veicinātu svētību un auglību, kā arī vairotu bagātību Iršu pagastā.

Ar dejām un dziesmām ķekatnieki staigāja no mājas uz māju,trokšņodami,mūzikas instrumentus skandinādami,mudinādami ikvienu būt līksmiem un priecīgiem garajos ziemas vakaros.

Ar savu rūkšanu tūļīgais lācis kopā ar pārējiem dzina prom ļaunumu un nelaimes  no malu malām, Saules simbols - kaza un Dieva suns - vilks aicināja rotaļā ''Vilks un kaza''.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)

Ziepju burbuļu šovs - Burbuļu ballīte ĢAC ''Dzeguzīte''02.01.2019

 28.decembrī ĢAC ''Dzeguzīte'' viesojās mākslinieki no BURBUĻU BIROJA, lai ar ziepju burbuļu šovu mūzikas pavadījumā iepriecinātu lielus un mazus skatītājus no malu malām. Viņu ierašanās nebija nejauša - laimests burbuļu šova izlozē.

Lai gan burbuļus uzskata par populārāko vasaras izklaidi,izrādās,ka burbuļu šovs telpās iespējams jebkurā gadalaikā,tā piešķirot īpašu noskaņu svētkiem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)

Ar mūzikas skaņām paver ceļu Ziemassvētku brīnumam28.12.2018

18. decembrī  izskanēja Kokneses Mūzikas skolas audzēkņu koncerts "Ceļā uz Ziemassvētkiem".  Šoreiz tas bija pūtēju zīmē divu stundu garumā. Janvārī  izglītības programmai "Pūšaminstrumentu spēle" Valsts konkurss Daugavpils Mūzikas vidusskolā. Turēsim īkšķus!

Aizvien vairāk pārliecinos, ka mūsu skolas audzēkņiem var uzticēt darīt svarīgas lietas.

Koncertu vadīja mūsu skolas audzēkņi Arita Niedre, Estere Riekstiņa, Keitija Skribāne un Mārcis Briģis. Prieks par viņiem, jo mācīties skaidri izrunāt tekstus un sarežģītos komponistu uzvārdus nav viegli. Paldies viņiem par atsaucību. Vislielākais paldies Kora klases audzēknēm Kristai Strazdiņai un Viktorijai Lenorai Krauklei, kuras pedagoga Leldes Kamzoles – Gagaines prombūtnes laikā ar lielu atbildības sajūtu iedziedināja un vadīja kori, ansambli un kora klases koncertu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (10)

Jauno Saules gadu gaidot27.12.2018

21. decembrī pēc jautra un bagātīga tradicionālā Ziemassvētku tirdziņa Bebru pamatskola pie iedegtas Ziemassvētku egles svinīgi beidza mācību gada pirmo semestri, un centrālais notikums svētku brīdī nebija liecību un dāvanu saņemšana – tās aizēnoja Bluķa vilkšanas pasākums.

Pie rotātās eglītes kā ģimenes lokā gājām rotaļās, dziedājām dziesmas, sagaidījām un pavadījām ķekatniekus, ēdām pīrāgus un zirņus, skandējām tautasdziesmas, īsāk sakot, cēlām godā senču tradīcijas. Pasākuma nobeigumā īpaši sagatavotā bluķī iepildījām katrs savu netikumu, nedarbu vai neveiksmi. Tad apsaitētais bluķis tika izvilkts skolas pagalmā, kur, trīs reizes ejot pa sauli, zēnu spēkiem piepalīdzot, bluķis apgāja vairākus lokus un nonāca ugunskurā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (15)
Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top