Lapas karte
AA+A++
A AAA

Aktualitātes

Kur saņemt medicīnisko palīdzību svētku laikā?

01.04.2021

1.jpgPirms gaidāmajām Lieldienu brīvdienām, no 2. līdz 5. aprīlim, Nacionālais veselības dienests (NVD) iedzīvotājiem atgādina par medicīniskās palīdzības saņemšanas iespējām. Gaidāmo svētku laikā iedzīvotāji, gadījumos, kad  būs nepieciešama medicīniskā palīdzība vai ārsta konsultācija, to varēs saņemt ne tikai pie dežūrārstiem, steidzamās medicīniskās palīdzības punktos, slimnīcu uzņemšanas nodaļās vai zvanot ģimenes ārstu konsultatīvā tālruņa 66016001 speciālistiem, bet arī atsevišķās ģimenes ārstu praksēs visā valsts teritorijā. Ārstniecības iestādē jāievēro divu metru distance, jālieto sejas aizsargmaska vai respirators, kā arī regulāri jādezinficē rokas.

Informācija par pieejamo veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēju darba laiku svētkos pieejama NVD tīmekļvietnes www.vmnvd.gov.lv sadaļā – "Kur saņemt medicīnisko palīdzību?".

Lasīt visu ziņu galerija (4)

Lai Lieldienu šeptēšanās virtuvē un citas aktivitātes neizsauc nelaimi: TOP6 elektrodrošības padomi

31.03.2021

lieldienas_publ_foto.jpgLieldienas priecē ar brīvdienām, svētku aktivitātēm un svētku galdu. Lai mazāko vidū iecienītās Lieldienu olu meklēšanas aktivitātes, kā arī svētku neatņemama sastāvdaļa – šeptēšanās virtuvē un grilsezonas atklāšana – neradītu elektrotraumu vai ugunsgrēku riskus, būtiski ievērot elektrodrošības principus. Nedrīkst aizmirst: virtuve, kur ikdienā darbojamies gan ar elektroiekārtām, gan dažādiem šķidrumiem, ir viena no elektronedrošākajām telpām visā mājoklī. Kā rāda AS "Sadales tīkls" Elektrodrošības indekss[1], katrs sestais Latvijas iedzīvotājs (17 %) nav no elektrodrošības viedokļa pārdomājis elektroierīču novietojumu virtuvē – šāda un līdzīga neuzmanība ik gadu noved pie desmitiem elektrotraumu. Lai svētkus nepārtrauktu nepatīkami negadījumi, atceries un ievēro šos elektrodrošības principus!

Lasīt visu ziņu

Seriāla "5 nedēļu kilometri Vecbebriem" 4. nedēļas rezultāti

31.03.2021

whatsapp_image_2021_03_31_at_13_52_58.jpgNoslēgusies 4. nedēļa seriālam "5 nedēļu kilometri Vecbebriem". Aizvadītās nedēļas laika apstākļi bija draudzīgi, jo sniegs vai lietus seja nebija jāsatiek.

Nedēļas lielāko distanci 44.61 km veica Sarmīte Jurjāne, krājot kilometrus katrā no 7 nedēļas dienām. Sarmītei atkal izdevies pārspēt skrējējus, kas apliecina, ka ar apņēmību un neatlaidību var sasniegt ļoti daudz.

Lasīt visu ziņu galerija (2)

Pagarināts termiņš gada pārskatu par 2020. gadu iesniegšanai

30.03.2021

gada_parskatu_iesniegsanas_termins.jpgArī šogad uzņēmējdarbības un nodarbināto atbalstam par trim mēnešiem pagarināts termiņš gada pārskatu un konsolidēto gadu pārskatu iesniegšanai par 2020.gadu. Arī sabiedriskā labuma organizācijas un sociālie uzņēmumi darbības pārskatu par 2020. gadu varēs iesniegt vēlāk.

Garāks termiņš pārskatu iesniegšanai Valsts ieņēmumu dienestam (VID) noteikts Gada pārskatu un konsolidēto gadu pārskata likumu subjektiem, biedrībām, nodibinājumiem un reliģiskajām organizācijām, sabiedriskā labuma organizācijām un sociālajiem uzņēmumiem, kā arī publiskas personas pārskatiem par dāvinājuma (ziedojumu) izlietojumu.

Lasīt visu ziņu

NVA uzsāk sezonas darbu akciju

30.03.2021

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) arī šogad rīko akciju „Sezonas darbi” un aicina darba devējus reģistrēt sezonas darba piedāvājumus NVA CV un vakanču portālā vai tuvākajā NVA filiālē. Darba devēju reģistrētās sezonas vakances tiks operatīvi publicētas un ik dienu aktualizētas īpašajā  akcijas sadaļā “Sezonas darbi”  NVA mājaslapā. Darba meklētāji šajā sadaļā varēs ērti un ātri iegūt informāciju par aktuālajām sezonas vakancēm un piemeklēt sev vispiemērotāko darba vietu. Gan darba devēju, gan darba meklētāju dalība akcijā ir bez maksas!

Lasīt visu ziņu

Lieldienu gaidīšanas prieks izstādē

30.03.2021

z_garkakle.jpgKurā gan vēl bibliotēkā Lieldienu svinētājiem ir sava spoguļsiena zaļumu ielenkumā? Nāc pie mums aplūkot brīnišķīgās Lieldienu olas no Zigrīdas Garkakles kolekcijas!
Par drošību ir padomāts - izstāde apskatāma, dziļāk neienākot bibliotēkas telpās!

Lasīt visu ziņu galerija (9)

Lai top dāvana bibliotēkas dzimšanas dienā

30.03.2021

terpi.jpg18. aprīlī Kokneses pagasta bibliotēka atzīmēs savu 98.dzimšanas dienu! Piedāvājam lieliem un maziem sagatavot bibliotēkai dāvanu - uzzīmēt mūsu darba tērpu!

Lasīt visu ziņu galerija (3)

Gražuļa "Trieste" zaudē "Treviso" un atkrīt uz 7.vietu Itālijā

29.03.2021

grazulis_823x400.jpgVakardien Itālijas basketbola čempionātā kārtējo spēli aizvadīja Andreja Gražuļa pārstāvētā Triestes komanda, kas viesos bija spiesta atzīt “Treviso” komandas pārākumu ar 76:95. Andrejs šoreiz izcēlās ar 2 gūtiem punktiem.

Spēles pirmo ceturtdaļu abas komandas noslēdza neizšķirti – 19:19, bet otrajā ceturtdaļā Trevīzo spēlētāji bija labāki un puslaiks tika noslēgts ar 11 punktu lielu mājnieku pārsvaru. Trešajā ceturtdaļā abas komandas demonstrēja rezultatīvu basketbolu kopā gūstot 54 punktus, bet rezultāta starpības ziņā Trevīzo pārsvars pieauga jau līdz 13 punktiem. Pēdējā ceturtdaļā Triestei neizdevās pietuvoties un spēle noslēdzās ar 76:95. Andrejs laukumā pavadīja 15 minūtes, kuru laikā guva 2 punktus (1/1 2pts, 0/2 3pt), bloķēja vienu metienu un ieguva +/- rādītāju -15.

Šī bija ļoti svarīga spēle abām komandām cīņā par palikšanu Top8, kas garantētu vietu izslēgšanas spēlēs. Pirms šīs cīņas abām komandām bija bilance 11-11 un tās dalīja 6./7. vietu, bet tagad “Treviso” ir sestie, bet “Trieste” – septītie. Tiesa, astotās vietas īpašniece piecas kārtas pirms čempionāta beigām atpaliek par divām uzvarām. Nākamo spēli “Trieste” aizvadīs tikai 11.aprīlī, kad viesos tiksies ar spēcīgo Boloņas “Virtus” komandu, kas šobrīd ieņem trešo vietu turnīra tabulā.

Lasīt visu ziņu

Igaune ar stadiona rekordu uzvar "Raleigh Relays"

29.03.2021

laura_igaune__foto_guntis_berzins.jpgAizvadītajā nedēļas nogalē Raleigh pilsētā norisinājās “Raleigh Relays” sacensībās, kurās uz starta izgāja vesermetēja Laura Igaune. Metienu sērijā viņa sasniedza gandrīz 70 metru atzīmi un izcīnīja šīs sezonas trešo uzvaru. Sešu metienu sērija uzsākās ar 68,91 m, sekoja 69,09 m, 65,02 m, 68,51 m. Priekšpēdējā metienā veseris sasniedza 69,74 m, bet pēdējā 69,73 m.

Lauras uzrādītais rezultāts 69,74 metri ir jauns “Raleigh Relays” sacensību rekords un arī stadiona rekords, kurš arī iepriekš piederēja Laurai (68.93m). Nākamās sacensības Laura Igaune, visticamāk, aizvadīs jau šīs nedēļas beigās.

Lasīt visu ziņu
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top