faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads
Svarīga informācija iedzīvotājiem
Koknese veselīgāka vide visiem
Koknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Meža cirsmu izsole28.12.2018

Kokneses novada dome pārdod mutiskā  izsolē ar augšupejošu soli tai piederošo Kokneses novadā, saskaņā ar sarakstiem izsoles noteikumos, sekojošu mežu cirsmas: Bebru pagastā "Grīvas 1" un Iršu pagastā "Pie Ošiem", izsoles sākumcena 105 000.00 euro. Izsole notiks 2019.gada 21.janvārī plkst.11.00. Pieteikums izsolei jāiesniedz līdz 2019.gada 17.janvāra plkst.13.00, pievienojot maksājumu dokumentus par dalības maksu 50,00 euro un nodrošinājuma summu 10 500,00 euro norādot mērķi "Kokneses novada mežu "Grīvas 1" un "Pie Ošiem" cirsmu izsolei." Izsoles  pieteikumi un dokumenti iesniedzami un adresēti Kokneses novada domes izsoles komisijai  Melioratoru ielā 1, Koknesē , Kokneses pag., Kokneses nov., LV-5113 vai personīgi 2.stāva 13. kabinetā vai kancelejā. Dalības un nodrošinājuma maksas ieskaitāmas  Kokneses novada domes, reģistrācijas Nr.LV90000043494, AS SEB Bankas UNLALV2X, kontā LV22UNLA0035900130701 norādot mērķi.Izsoles notiks Kokneses novada domes administrācijas ēkas Melioratoru ielā 1, Koknesē,1. stāvā. Ar izsoles noteikumiem var iepazīties pašvaldības mājaslapā www.koknese.lv

IZSOLES NOTEIKUMI

Pieteikuma veidlapa izsolei

printēt

Darba devēji var pieteikt vakances ĒNU DIENAI 201910.01.2019

Ēnu diena ir praktiskās biznesa izglītības organizācijas Junior Achievement Latvia (JA Latvia) organizēta ikgadēja karjeras izglītības programma, kuras mērķis ir veicināt skolēnu izglītības satura sasaisti ar reālo dzīvi, palīdzot skolēniem mērķtiecīgi plānot savu karjeru, izdarīt izvēli par savu nākotnes profesiju un atbilstoši sagatavoties darba tirgum. Ēnu devējiem savukārt tā ir laba iespēja veidot sava uzņēmuma atpazīstamību un piesaistīt nākamos kolēģus. Skolēniem tiek piedāvāta brīnišķīga un neatkārtojama iespēja uz vienas darba dienas 4 - 6 stundām kļūt par kāda darbinieka "ēnu". 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Re:TV aicina vidusskolēnus piedalīties televīzijas spēlē “Vides erudīts”10.01.2019

Lai veicinātu sabiedrības, īpaši jauniešu informēšanu un izglītošanu par videi draudzīgu dzīvesveidu, kanāls "Re:TV" aicina vidusskolēnus no visas Latvijas piedalīties erudīcijas spēlē "Vides erudīts".

 Spēles apraksts:

Kopā erudīcijas spēlē varēs piedalīties 27 komandas - katrā komandā divi dalībnieki. Spēle norisināsies vairākos posmos - 9 ceturtdaļfināli, 3 pusfināli un 1 fināls (kopā 13 spēles). Katrā spēlē skolēniem būs jāatbild uz 16 jautājumiem, kurus uzdos raidījumu vadītājs Māris Olte - par dabas un bioloģisko daudzveidību, klimata pārmaiņām un iespējām tās ierobežot, atbildīgu vides un dabas resursu izmantošanu. Tāpat skolēniem spēles laikā būs arī praktiskie uzdevumi. Spēles sauklis ir "Domā līdzi!".

printēt Lasīt visu ziņu

Ikgadējā uzņēmēju tikšanās Kokneses tūrisma informācijas centrā10.01.2019

Kokneses novada tūrisma un sabiedrisko attiecību nodaļa 9. janvārī  tūrisma informācijas centrā pulcēja tūrisma jomas uzņēmējus,  novada domes pārstāvjus, sadarbības partnerus uz ikgadējo gada sākuma tikšanos, lai izvērtētu pagājušā gadā paveikto un pārrunātu 2019. gada aktualitātes.

Uz raženu, notikumiem bagātu gadu atskatījās tūrisma informācijas centra darbinieces.  2018. gadā liela rosība norisinājās divos lielos projektos – Latvijas-Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2014.-2020.gadam projekta Nr.LLI-211 „Ilgtspējīgu tūrisma pakalpojumu attīstība un tūrisma infrastruktūras pieejamības uzlabošana” (AttractiveFORyou)  un projekta HANSA jeb  "Hanzas vērtības ilgtspējīgai sadarbībai (Nr.CB110) ietvaros. Visa gada garumā notika projekta partneru tikšanās, pieredzes apmaiņas braucieni, mediju vizītes, Kokneses pašdarbības kolektīvu un tūrisma informācijas centra līdzdalība ar informatīvajiem stendiem partneru pilsētu lielākajos svētkos. Kā pozitīvs ieguvums projektu realizācijas laika publicitātei, ir tūristu no Lietuvas un Igaunijas piesaiste. Ar projektu atbalstu uzņēmējiem un interesentiem bija iespēja piedalīties lekcijās par tūrisma attīstības tendencēm un iespējām, uzzināt jaunu informāciju par senās Hanzas pilsētas Kokneses vēsturi. Projektu ieguvumi ir arī izveidotie vienotie tūrisma maršruti, kas balstīti uz aktīvā tūrisma un kulinārijas tūrisma piedāvājumiem, tūrisma profesionāļiem bija iespēja iepazīt labās prakses piemērus, ir izveidotas aizraujošas virtuālās tūres. Ar projektu atbalstu Koknese tika pārstāvēta trīs starptautiskajās izstādēs Viļņā, Tallinā un Rīgā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (17)

Kokneses novada centralizētā grāmatvedība informē iedzīvotājus08.01.2019

Kokneses novada centralizētā grāmatvedība  lūdz iedzīvotājus  salīdzināt norēķinus ar Kokneses novada domi pēc stāvokļa uz  2018.gada 31.decembri, par sekojošiem maksājumu veidiem:

  • Kokneses mūzikas skolas mācību maksām – saraksti par parāda vai pārmaksas summām atrodas mūzikas skolā;
  • Pirmskolas izglītības iestādes „Gundega” ēdināšanas maksām- saraksti par parāda vai pārmaksas summām atrodas  PII „Gundega” bērnu grupiņās;
  • Pirmskolas izglītības iestādes „Bitīte” ēdināšanas maksām – saraksti par parāda vai pārmaksas summām atrodas PII „Bitīte” bērnu grupiņās.
  • Zemes nomas maksām – Kokneses novada domē grāmatvedībā;
  • Komunālo pakalpojumu maksām Bebru pagastā – saraksti par parāda vai pārmaksas summām atrodas Bebru pagasta pārvaldes kasē;
  • Skolēnu ēdināšanas maksas Bebru pamatskolā – saraksti par parāda vai pārmaksas summām atrodas Bebru pagasta pārvaldes kasē;
  • Komunālo pakalpojumu maksām Iršu pagastā – saraksti par parāda vai pārmaksas summām atrodas Iršu pagasta pārvaldes kasē.
  • Skolēnu ēdināšanas maksas Pērses pamatskolā – saraksti par parāda vai pārmaksas summām atrodas Iršu pagasta pārvaldes kasē.

Norēķinus salīdzināt no 2019.gada 21.janvāra līdz 15. martam.  Ja līdz noteiktam termiņam norēķini netiks salīdzināti, uzskatīsim Kokneses novada domes norēķinu atlikumus par pareiziem.

printēt Lasīt visu ziņu

Aizvadīta pirmā donoru diena jaunajā gadā09.01.2019

8. janvārī Kokneses kultūras namā notika Valsts asinsdonoru centra (VADC) rīkotā pirmā donoru diena šajā gadā Kokneses novadā. Donoru dienu apmeklēja 48 novada iedzīvotāji, bet asinis ziedoja 42 donori, jo 6 cilvēkiem konstatēja pārāk zemu hemoglobīna līmeni asinīs. Latvijas Sarkanā Krusta (LSK) Kokneses nodaļas brīvprātīgā Lība Zukule stāsta: "Priecājamies, ka uz donoru dienu nāk ģimenes. Vienmēr atsaucīga ir Orlovu ģimene no Kokneses, Jirgenu ģimene no Iršiem, Rutkovsku ģimene no Bebriem. Šajā dienā, neskatoties uz laika apstākļiem, donori ieradās smaidoši un priecīgā noskaņojumā, ar vēlmi palīdzēt citiem."

printēt Lasīt visu ziņu galerija (16)

Izgaismotais Kokneses parks kļuvis par iecienītu pastaigu vietu08.01.2019

Kokneses parks nebeidz pārsteigt! Koknesieši un ciemiņi jau paguvuši atzinīgi novērtēt mūsu novada pašvaldības īstenoto projektu par apgaismojuma ierīkošanu Kokneses parkā. Tumšajās vakara stundās izgaismotie parka celiņi aicina doties romantiskās pastaigās, lai kā no jauna iepazītu jau labi zināmas un iemīļotas vietas.  No koka skulptūras „Mūžībai” spožas gaismiņas senatnīgajās lampās izgaismo ceļu līdz estrādei un tuvējām Kokneses viduslaiku pilsdrupām, aicina pakavēties un sajust ziemas burvību Tējas namiņā. Latvijā arvien populārāki kļūst gaismas parki, un arī mums Koknesē ir brīnišķīga iespēja kopā ar ģimeni vai draugiem baudīt patīkamu atpūtu un kā iedvesmas staru notvert mirkli, kad skatam paveras izgaismota ziemas ainava. Fotogrāfam Ingum Pugačovam tas ir lieliski izdevies!

Varbūt tieši šovakar ir laiks doties iedvesmojošā pastaigā!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (14)

Latvijas publisko bibliotēku lasītājiem jauna iespēja – bez maksas lasīt e-grāmatas tiešsaistē mobilajā ierīcē vai datorā.09.01.2019

Visās Latvijas pašvaldību publiskajās bibliotēkās šajā – 2019. – gadā lasītājiem tiek piedāvāts jauns, inovatīvs pakalpojums – "3td e-GRĀMATU bibliotēka" vietnē www.3td.lv . To nodrošina Kultūras informācijas sistēmu centrs sadarbībā ar SIA "Tieto Latvia", apgādu “Zvaigzne ABC” un publiskajām bibliotēkām. No 7. janvāra ikvienam ir iespēja bez maksas lasīt latviešu autoru darbus e-grāmatas formātā tiešsaistē mobilajā ierīcē vai datorā. Tā ir kopīgi īstenota iniciatīva, lai veicinātu grāmatu lasīšanu mūsdienīgā un ērtāk pieejamā veidā.

""3td e-GRĀMATU bibliotēka" turpina publisko bibliotēku attīstības projektā "Trešais tēva dēls" (3td) uzsāktās aktivitātes. 3td projekta īstenošanas laikā Latvijas bibliotēkas tika apgādātas ar moderniem informācijas tehnoloģiju rīkiem un programmatūru, lai visiem Latvijas iedzīvotājiem nodrošinātu vienlīdzīgu piekļuvi informācijai un zināšanām. Izmantojot tehnoloģiju iespējas, mēs izvēlamies jaunus risinājumus un piedāvājam kvalitatīvu saturu bibliotēku lasītājiem. "3td e-GRĀMATU bibliotēka" ir vēl viens moderns un atraktīvs veids, lai uzrunātu lasītāju, veicinātu lasīšanas tradīciju un popularizētu latviešu literatūru, īpaši jaunatnes vidū," uzsver Kultūras informācijas sistēmu centra direktors Armands Magone.

printēt Lasīt visu ziņu

Skolotāji skolēnu brīvdienās izglītojas07.01.2019

Skolēnu ziemas brīvdienās, 3.janvārī, Kokneses novada vispārizglītojošo iestāžu pedagogi, pulcējās I.Gaiša Kokneses vidusskolā uz semināru- praktikumu. Pasākuma sākumā, kā sveiciens Jaunajā gadā, izskanēja Pļaviņu novada Klintaines pagasta sieviešu vokālā ansambļa “Dzirnas” muzikālais priekšnesums. Sveicienus saņēma arī  Kokneses internātpamatskolas- attīstības centra jaunā direktore Anita Ščerbinska, kura amatā tika apstiprināta ar Kokneses novada domes 2018. gada 27. decembra lēmumu.

 Uz semināru bija uzaicināta Izglītības un zinātnes ministrijas Izglītības departamenta direktora vietniece vispārējās izglītības jomā Ilze Seipule, kura pastāstīja par aktualitātēm izglītībā, t.sk. par  2018./2019. mācību gada aktualitātēm, noteikumiem par valsts pirmsskolas izglītības vadlīnijām un pirmsskolas izglītības programmu paraugiem, noteikumiem par valsts pamatizglītības standartu un pamatizglītības programmu paraugiem, grozījumiem Vispārējās izglītības likumā,  noteikumiem par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību, kritērijiem un kārtību, kādā valsts piedalās vispārējās izglītības iestāžu pedagogu darba samaksas finansēšanā vidējās izglītības pakāpē, obligāto centralizēto eksāmenu (OCE) indeksu analīzi 2016.-2018.gadā, skolu karti u.c. jautājumiem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (9)

​SIA “Kokneses Komunālie pakalpojumi" informācija07.01.2019

SIA “Kokneses Komunālie pakalpojumi" informē, ka saskaņā ar 27.12.2018. Kokneses novada domes lēmumu no 01.02.2019. Kokneses novada Kokneses pagastā tiek noteikti sekojoši ūdensapgādes un kanalizācijas tarifi:

  • ūdensapgādes tarifs: 0,85 EURO/m3 bez PVN
  • kanalizācijas tarifs: 1,45 EURO/m3 bez PVN
printēt

Pasaules sniega diena Koknesē

20.01.2019 11:00 - 15:00 kur : Kokneses sporta centrs

Pasaules sniega diena ir vispasaules sporta pasākums, kas tiek organizēts ar mērķi popularizēt ziemas sporta veidus. Sniega dienas mērķis nav noskaidrot vai atlasīt nākamos čempionus, bet gan dot iespēju bērniem un arī viņu vecākiem pārliecināties, ka aktivitātes uz sniega var kļūt par viņu ikdienu, kas sniedz pozitīvas emocijas un nodrošina veselīgu dzīvesveidu.

printēt Lasīt visu ziņu

Kokneses Ziņģe 2019

06.04.2019 15:00 kur : Kokneses kultūras nams

Pieteikšanās uz Kokneses Ziņģi ir beigusies!

Trīs dienu laikā (kopš 2.janvāra) ir sasniegts maksimālais dalībnieku skaits. Uz 2019.gada Kokneses Ziņģi dalībnieku pieteikšanās ir beigusies, bet jau tagad ir atvērts arī nākamā gada Ziņģes dalībnieku saraksts. Arī tajā jau ir viens ieraksts, un gan jau būs vēl. 

6.aprīlī Kokneses kultūras namā Jūs varēsiet redzēt un dzirdēt brīnišķīgus ziņģētājus un muzikantus no visas Latvijas. Kokneses Ziņģē 2019 piedalīsies: 

Rūjienas kultūras nama kapela "Rūvenas Aure", Zane Šmite un Ilze Grunte, Kokneses "Urgas", "Kokneses zēni", "Budēļi" no Rīgas, "Teikas muzikanti" no Rīgas,  "Bumburneicys" no Viļāniem, Bārtas etnogrāfiskais ansamblis, stāstniece Lidija Veidemane no Sēļiem, tautas muzikanti Māris un Lidija no Mazsalacas Sēļu pagasta,  "Aizezeres muzikanti" no Kokneses,  tautas muzikantu kapela "Kramiņi",  Valters Reiznieks un grupa "Ziemeļmala" no Limbažiem, Riestavas mazģimene, vīru kopa "Kūzuls" no Dekšāres,  kapela "Kā ir, tā ir" no Snēpeles,  Dobeles "Leimaņi", Ozolnieku "Knipati", Suntažu "Saule", Pļaviņu "Āre", Liepājas "Vēlava", Jelgavas novada Valgundes pagasta "Nāburdzīte", "Milzkalnieki" no Šlokenbekas muižas Engures novadā.

printēt Lasīt visu ziņu
Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top