Lapas karte
AA+A++
A AAA

Aktualitātes

IEDZĪVOTĀJI AICINĀTI PIEDALĪTIES ATTĀLINĀTĀ IZGLĪTĪBAS, SPORTA, TŪRISMA UN KULTŪRAS DARBA GRUPAS SANĀKSMĒ

24.02.2021

anketam.jpg2020. gada nogalē Aizkraukles novada pašvaldība sadarbībā ar Jaunjelgavas, Kokneses, Skrīveru, Neretas un Pļaviņu novadiem ir uzsākusi darbu pie jaunveidojamā Aizkraukles novada Ilgtspējīgas attīstības stratēģijas un attīstības programmas izstrādes.

25.02.2021. plkst. 13:00 notiks attālinātā  Izglītības, sporta, tūrisma un kultūras darba grupas sanāksme, kurā tiks diskutēts par esošo situāciju izglītības, sporta un kultūras jomā jaunveidojamā Aizkraukles novadā.

Augstākminēto pašvaldību iedzīvotāji tiek aicināti piedalīties sanāksmē, lai izteiktu savu viedokli, pieslēdzoties attālināti 25.02.2021. plkst. 13:00 ZOOM LINKAM: https://us02web.zoom.us/j/84499049874

 Darba kārtība

Lasīt visu ziņu

Patrīcija Eiduka apsteidz pasaules U23 čempioni sprintā un ieņem 43. vietu klasikas sprintā

25.02.2021

eiduka_2020nov_1.jpgLatvijas labākā slēpotāja Patrīcija Eiduka Oberstdorfā (Vācijā) notiekošo pasaules čempionātu iesāka ar 112 dalībnieču vidū uzrādīto 43 laiku (+ 15 sek.) prologā jeb sprinta klasiskajā stila kvalifikācijā apsteidzot šī gada pasaules U23 čempioni sprintā Līzu Lomani no Vācijas un sasniedzot Latvijas visu laiku otro labāko rezultātu pasaules čempionātos, informē slēpotājas pārstāvis Ivars Bācis.

 Šodien, 25. februārī,  Vācijas slēpošanas centrā Oberstdorfā sākās pasaules čempionāts distanču slēpošanā, pirmajā disciplīnā noskaidrojot ātrākos sprintā, kas pēc sešu gadu pārtraukuma bija klasiskajā stilā, jo 2017.gadā Lahti un 2019.gadā Zēfeldē slēpotāji sprintoja brīvajā stilā, jo pa vidu 2018.gadā Olimpiskajās spēlēs sprints bija klasikā.

Lasīt visu ziņu

3. Nacionālā skaļās lasīšanas sacensība ir sākusies!

24.02.2021

thumbnail_fb_img_1614241412152.jpgLai veicinātu lasītprasmi un lasīt prieku, Latvijas Nacionālā bibliotēka, sadarbībā ar Latvijas bērnu un jaunatnes literatūras padomi, 2021.gadā turpina Skaļās lasīšanas sacensības - https://lnb.lv/lv/lnb-aicina-skolenus-piedalities-skalas-lasisanas-sacensibas

  5. klašu skolēni visā valstī ir aicināti gatavoties aizraujošam pirmās kārtas konkursam, sadarbojoties ar savu skolu vai bibliotēku. Sacensības notiks trīs kārtās: 

* Vietējās sacensības interneta vidē jeb attālināti (februāris – maijs) -Kokneses novadā.

* Reģionālais fināls (aprīļa beigas – vasara)  - Aizkraukles reģionā.

* Nacionālais fināls (septembra beigas)  - Rīgā, LNB Ziedoņa zāle.

Lasīt visu ziņu

Ģimenes valsts pabalsta saņēmēja maiņu var veikt līdz 1.martam

23.02.2021

euro.jpgPēc valdības iniciatīvas Saeima lēmusi izmaksāt 500 eiro lielu vienreizēju atbalstu ģimenēm par katru bērnu. To līdz šī gada 31. martam veiks Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra. Šāds atbalsts par katru bērnu pienākas tam vecākam, kurš saņem bērna kopšanas pabalstu par bērnu līdz viena gada vecumam vai ģimenes valsts pabalstu, vai arī piemaksu pie ģimenes valsts pabalsta par bērnu ar invaliditāti.

Lasīt visu ziņu

Par nekustamā īpašuma nodokļa samaksu

23.02.2021

par_nekustama_ipasuma_nodokla_samaksu_1.jpgNekustamā īpašuma nodokli, uzrādot Kokneses novada pašvaldības maksāšanas paziņojumu ar svītru kodu, var samaksāt Maxima veikalu kasēs. Pamatojoties uz ārkārtas situāciju valstī saistībā ar Covid-19 pandēmijas izplatīšanos un valdības ierobežojumiem attiecībā uz veikalu noslodzi, Maxima Latvija SIA, ar mērķi ierobežot apmeklētāju plūsmu veikalos, ir pieņēmusi lēmumu noteikt, ka no 15.februāra līdz turpmākajiem paziņojumiem apmaksāt rēķinus veikalu tīklā “Maxima” varēs rīta stundās no plkst. 8:00 līdz 10:00 un vakara stundās no plkst. 20:00 līdz 22:00. Ceram uz sapratni un aicinām klientus ievērot veikala noteiktos ierobežojumus.

Kokneses novada domes kasē nekustamā īpašuma nodokļa maksājumu var samaksāt pirmdienās un ceturtdienās no pulksten 8 līdz 13; no pulksten 14 līdz 17.

Tāpat maksājumu iespējams veikt internetbankā (SWEDBANK, bankas kods HABALV22, konts LV94HABA0551003424462), maksājuma mērķī norādot: NĪN; personīgā konta Nr. īpašumam; īpašnieka vārds, uzvārds; īpašuma nosaukums; kadastra numurs.

Lasīt visu ziņu

Precizēta informācija - PII "Gundega" slēgta līdz 7.martam

22.02.2021

lidz_0703.jpgKā ziņots iepriekš, Kokneses novada pirmsskolas izglītības iestādē "Gundega" saslimšana ar Covid-19 apstiprināta iestādes medmāsai. Iestāde no šodienas, 22.februāra, slēgta uz karantīnas laiku. Plānojot turpmāko iestādes darbu, ir pieņemts lēmums iestādi slēgt līdz 7.martam (ieskaitot). 

PII "Gundega" vadītāja Rita Gabaliņa skaidro: "Šodien ir pieņemts lēmums pagarināt noteikto karantīnas laiku par vienu darba dienu un iestādi slēgt līdz 7.martam, lai daļa iestādes darbinieku un tehniskais personāls šajā periodā varētu doties atvaļinājumā. Šāds lēmums ļaus veiksmīgāk plānot iestādes darbu vasaras periodā un nodrošināt pakalpojumu pieejamību ilgāk vasarā."

Lasīt visu ziņu

Algoti pagaidu sabiedriskie darbi – atbalsts bezdarbniekiem, kuri nesaņem bezdarbnieka pabalstu

22.02.2021

Lai sniegtu atbalstu bezdarbniekiem, kuri nesaņem bezdarbnieka pabalstu un kuriem jāattīsta vai jāuztur darba iemaņas, Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) sadarbībā ar pašvaldībām īsteno pasākumu "Algoti pagaidu sabiedriskie darbi". Īpaša nozīmē šim NVA aktīvajam nodarbinātības pasākumam ir to pašvaldību teritorijās, kur vāji attīstīta uzņēmējdarbība un trūkst brīvo darba vietu.

Lasīt visu ziņu

LIAA Biznesa inkubatoros gaida jaunos uzņēmējus

22.02.2021

liaa_ogres_biznesa_inkubators_01.jpgLatvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) biznesa inkubatori visā Latvijā izziņo 2021. gada pavasara uzņemšanu pirmsinkubācijas un inkubācijas programmās. Pieteikumu pieņemšana dalībai biznesa atbalsta programmās būs atvērta no 1. līdz 22. martam.

LIAA Ogres biznesa inkubatorā pavasara uzņemšanas kārtā tiks uzņemti 7 komersanti inkubācijas programmā un 15 biznesa ideju autori pirmsinkubācijas programmā Ogres biznesa inkubatorā, kā arī 15 biznesa ideju autori pirmsinkubācijas programmā Jēkabpils atbalsta vienībā. Pretendenti inkubācijas un pirmsinkubācijas programmām tiek aicināti no Stopiņu, Salaspils, Ikšķiles, Ogres, Ropažu, Lielvārdes, Ķeguma, Kokneses, Skrīveru, Aizkraukles, Salas, Jaunjelgavas, Neretas un Viesītes novadiem, kā arī Jēkabpils pilsētas.

Lasīt visu ziņu

Folkloras kopai "Tīne" 30. dzimšanas diena!

22.02.2021

pirma_tine.jpgSākusies folkloras kopas "Tīne" svētku nedēļa! Ja vienā saimes istabā 26. februārī - Ingunas Žogotas vadītās bērnu folkloras kopas "Tīne" 30. dzimšanas dienā varētu sapulcēties visi, kuriem tuvs ir "Tīnes" vārds, tā būtu varena sadziedāšanās un priecīga atkal satikšanās! Svētku diena sākotnēji bija ieplānota kā Piedaugavas novada folkloras kopu skate, bet šobrīd jubilejas svinības jāatliek līdz kādam citam brīdim, kad atkal ieskanēsies tautasdziesma par mīļo Māras istabiņu, jo ar šo dziesmu "Tīnē" ienācis katrs bērns.

Lasīt visu ziņu galerija (196)

"Dzeguzītē" sāksies vakcinācija pret Covid-19

22.02.2021

Sociālajos aprūpes centros Latvijā jau norit vakcinācija pret Covid-19. Šonedēļ klientu un darbinieku vakcinācija notiks Iršu pagasta Ģimenes atbalsta centrā "Dzeguzīte".

 "Vēl nav zināms konkrēts datums, bet ir saņemta informācija, ka tuvākajās dienās vakcinācija sāksies. Sociālajos centros Skrīveros un Pļaviņās ir lielāks personāls un atsevišķi medicīnas kabineti, tāpēc tur vakcinācija ir sākusies ātrāk. Mūsu iestādē par senioru veselību rūpējas viena  medmāsa. Vakcinācija tiks veikta ģimenes ārstes Daces Graudas uzraudzībā. 17. februārī veiktie Covid-19 testi uzrādīja tikai negatīvus rezultātus. Priecājamies, ka "Dzeguzītē" visi klienti un  darbinieki ir veseli," stāsta iestādes direktore Gaļina Kraukle.

Lasīt visu ziņu
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top