Par mutes un deguna aizsega lietošanu23.11.2020

No 2020.gada 20. novembra par mutes un deguna aizsega nelietošanu vietās, kur to paredz normatīvais regulējums, piemēram, sabiedriskajā transportā vai veikalā, personai var piemērot administratīvo sodu – brīdinājumu vai naudas sodu līdz 50 eiro.

To paredz Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldības likuma 50.pants, kuru sāk piemērot no 20. novembra vienlaicīgi ar citu likuma Pārejas noteikumos iekļauto normu, kas paredz pašvaldību pienākumu nodrošināt mutes un deguna aizsegu pieejamību trūcīgām un maznodrošinātām personām.

printēt Lasīt visu ziņu

NVA organizē bezmaksas attālinātās mācības19.11.2020

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) informē par organizētajām bezmaksas mācībām attālinātās izglītības platformā "Coursera" ne tikai NVA reģistrētajiem bezdarbniekiem un darba meklētājiem, bet arī nodarbinātām personām, kuras pakļautas bezdarba riskam

 Starptautiskā attālinātās izglītības platforma "Coursera" piedāvā vairāk nekā 3,8 tūkstošus mācību kursu ap 400 specializācijās. "Coursera" kursu programmas izstrādājušas dažādu valstu izglītības iestādes, tostarp tādas plaši pazīstamas universitātes kā Hārvarda, Oksforda, Jeila un citas. Covid-19 seku mazināšanas iniciatīvas “Coursera for Workforce Recovery” ietvaros NVA reģistrētajiem bezdarbniekiem, darba meklētājiem, kā arī bezdarba riskam pakļautajiem nodarbinātajiem tiek piedāvāti kursi, kas palīdzēs iekļauties darba tirgū un sagatavoties tālākai izglītībai, uzlabot psiholoģisko noturību, pilnveidot digitālās uzņēmējdarbības un citas prasmes.

printēt Lasīt visu ziņu

Sveicam Latvijas dzimšanas dienā!17.11.2020

Kokneses novada domes priekšsēdētāja Daiņa Vingra svētku uzruna Latvijas Republikas proklamēšanas 102.gadadienā!


Koknesei ir sava himna, kuras autors ir Jānis Lazda. Kokneses novada Goda pilsonis Andris Kristons – mūziķis un ārsts no Liepājas, ir radījis savu veltījumu vietai Pērses un Daugavas krastā, kuru nosaucis "Himna Koknesei". Pateicoties Kokneses novada Goda pilsonim Ernestam Skopānam un viņa mazdēlam Valtam Eglītim, ir tapis skaists video sveiciens, kurā atviz senās Kokneses cildenums un apliecinājums, cik ļoti mēs lepojamies ar Kokneses šodienu! Dziesmu izpilda Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra vokālais ansamblis "Šokolāde".

printēt

Jauna iespēja novadniekiem19.11.2020

 Tiek izsludināts Gemoss grantu konkursu veselīgu, inovatīvu pārtikas produktu izstrādei, ražošanai un attīstībai. Iniciatīvas mērķis ir sniegt profesionālu atbalstu augstvērtīgu un oriģinālu produktu ideju autoriem un atbalstīt ar resursiem, kas nepieciešami to attīstīšanai, izgatavošanai un ieviešanai tirgū.

printēt Lasīt visu ziņu

Mācāmies Latviju un gaismu svinēt citādi nekā ierasts19.11.2020

Latviju paņem rokās, Latviju pieliec pie auss!

Izgaršo Latviju, sasmaržo Latviju,

Un Latvija paliks tevī.

Latvija garšo kā maize, un maize garšo kā Latvija,

Latvija salda kā konfekte un skābene skāba.

Es pieskaros, pieskaros Latvijai

Un sajūtu, sajūtu prieku,

Es pieskaros, pieskaros Latvijai

printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)

No 16. novembra gaidāmas izmaiņas maršrutā Kokneses vidusskola–Kokneses stacija–Vecbebri, Aizkraukle–Vecbebri un Aizkraukle–Skrīveri09.11.2020

Lai pasažieri paspētu pārsēsties no autobusa vilcienā, no 2020. gada 16. novembra gaidāmas izmaiņas maršrutā Nr.6146 Kokneses vidusskola–Kokneses stacija–Vecbebri un Nr.6103 Aizkraukle–Vecbebri. Papildus tam izmaiņas gaidāmas arī maršrutā Nr.6101 Aizkraukle–Skrīveri.

 Maršruta Nr.6149 Koknese vidusskola–Kokneses stacija–Vecbebri autobuss no pieturas Vecbebri darbadienās izbrauks plkst.6.00 (līdz šim izbrauca plkst.6.10).

Savukārt maršruta Nr.6103 Aizkraukle–Vecbebri reiss Aizkraukles autoostā darbadienās tiks uzsākts plkst.5.30 (līdz šim tika uzsākts plkst.5.40).

 Atsaucoties pasažieru ierosinājumiem, pieturas Veckrape nosaukums ir mainīts uz nosaukumu Krapes muiža. Izmaiņas skar maršruta Nr.6101 Aizkraukle–Skrīveri autobusu, kas no pieturas Lobe darbadienās izbrauc plkst.7.45.

printēt Lasīt visu ziņu

Sadzīves atkritumu šķirošana samazinās pakalpojuma izmaksas09.11.2020

Katru gadu tiek paaugstināts dabas resursu nodoklis par nešķiroto sadzīves  atkritumu apglabāšanu poligonā. Lai iedzīvotājiem būtiski nepaaugstinātos samaksa par sadzīves atkritumu izvešanu, aicinām atšķirot papīru, plastmasu, stiklu un metālu un tos ievietot šķiroto atkritumu konteineros, kurus izved bez maksas. Lielgabarīta atkritumus lūdzam vest uz šķiroto atkritumu laukumu Paugu iela 1d Koknesē.

Šķiroto atkritumu laukuma darba laiks:

* Pirmdiena - brīvs

* Otrdiena, trešdiena - no plkst. 10:00 līdz 18:00

* Ceturtdiena - no plkst. 12:00 līdz 20:00

* Piektdiena, sestdiena - no plkst. 10:00 līdz 18.00

* Svētdiena – brīvs

printēt Lasīt visu ziņu

Svētku sajūta Likteņdārzā 18. novembrī neizpaliks13.11.2020

Lai arī saulrieta sagaidīšana par godu Latvijas dzimšanas dienai 18. novembrī Likteņdārza amfiteātrī ir viena no dārza tradīcijām, šogad valsts svētki ikvienam būs personiskāki un ģimenes lokā. Ievērojot ārkārtas situācijas dēļ noteiktos pulcēšanās ierobežojumus, “Kokneses fonds” aicina Likteņdārzu apmeklēt vienīgi ar saviem vistuvākajiem, pastaigu laikā ievērot distanci no citiem cilvēkiem un nepieciešamības gadījumā valkāt arī mutes un deguna aizsegu.

Svētku sajūta Likteņdārzā 18. novembrī neizpaliks – no pusdienlaika amfiteātrī būs iedegtas sveces un ugunskuri, svinot Latvijas valstiskuma 102. gadadienu.

printēt Lasīt visu ziņu
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top