Lapas karte
AA+A++
A AAA
aizkraukles novads jaunumi

Aktualitātes

"No trokšņa līdz skaņdarbam" Pērses sākumskolā

22.11.2021

skolas_som.jpgProjekta "Latvijas skolas soma" ietvaros 16. novembrī 1.-5.klašu skolēniem notika muzikāli izglītojoša nodarbība "No trokšņa līdz skaņdarbam" kopā ar Liepājas Simfoniska orķestra mūziķi. Izglītojošās un iesaistošās nodarbības mērķis bija veicināt bērnu piederības sajūtu latviešu tautas mantojumam - Kultūras kanonā iekļautajām latviešu tautasdziesmām.

Lasīt visu ziņu galerija (6)

Kokneses sporta centrā turpina darboties masieres privātprakse

22.11.2021

Kokneses sporta centrā savā privātpraksē darbu turpina masiere Aija Vītola. Iepriekšēja pieteikšanās pa tālruni 26551637.

Domes vadības tikšanās ar senioriem Koknesē

15.11.2021

23. novembrī pulksten 11 Kokneses kultūras namā Aizkraukles novada domes vadība tiksies ar Kokneses senioriem, lai pārrunātu dažādus  aktuālus jautājumus, saistītus ar senioru plānotajām aktivitātēm. Uz tikšanos aicinātas arī nevalstiskās organizācijas. Jautājumus un ierosinājumus jau iepriekš var iesniegt Aizkraukles novada domes priekšsēdētāja vietniekam attīstības un sadarbības jautājumos Dainim Vingrim.

Lasīt visu ziņu

Apkopotas iedzīvotāju līdzdalības iespējas Aizkraukles novada pašvaldības darbā

22.11.2021

logo_kopa.jpgBiedrība "Aizkraukles rajona partnerība" 2021.gadā projekta Nr. 2021.LV/NVOF/MIC/031/10 "Iedzīvotāju stiprināšana par pilsonisko līdzdalību Aizkraukles rajona partnerības darbības teritorijā" ietvaros ir īstenojusi NVO fonda projektu, kura laikā visos bijušajos novados ir īstenotas šādas aktivitātes:

* sešas NVO domnīcas novados – Ērberģē, Secē, Skrīveros, Aizkrauklē, Iršos, Pļaviņās; ar rezultātu apkopojumu iespējams iepazīties ŠEIT;

* divi pieredzes apmaiņas braucieni – uz Pierīgas (Jaunolaines attīstībai, Mežinieku apkaimes attīstībai) un Sēlijas (Sēļu pūrs, Sēlijas salas, Dvietes vīnogas, Ūdenszīmes) biedrībām;

* divi semināri par iedzīvotāju tiesībām iedzīvotāju valdēs un lauku cilvēku līdzdalības rīkiem – Jaunjelgavā un Sunākstē.

Lasīt visu ziņu galerija (3)

Koknesē un Skrīveros varēs nodot nolietotās automašīnu riepas par samazinātu maksu

22.11.2021

AS "AJ Power Recycling" sadarbībā ar SIA "R Recycling" aicina autovadītājus līdz šā gada 15. decembrim SIA "Ķilupe" šķiroto atkritumu pieņemšanas laukumos – Skrīveros un Koknesē – nodot nolietotās automašīnu riepas par samazinātu maksu. Riepas tiek uzskatītas par videi kaitīgiem atkritumiem, tāpēc to pārstrādi ir jāuztic pārstrādes uzņēmumiem.

Kāpēc ir svarīgi nodot nolietotās riepas?

Pēc AS "AJ Power Recycling" datiem, katru gadu Latvijas tirgū tiek ievesti un novietoti aptuveni 26 tūkstoši tonnu jaunu un mazlietotu riepu, un, pēc spēkā esošajiem noteikumiem, vismaz 80% jeb 21 tūkstotis tonnu būtu jāsavāc un jāpārstrādā, bet ne vienmēr tā notiek. Svarīgs ir jautājums ne vien par grāvī un mežā izmestajām riepām, bet arī par vēsturiskajiem riepu uzkrājumiem, kas gadiem nav nodotas pārstrādei un ilgtermiņā nodara kaitējumu videi.

Lasīt visu ziņu

Patrīcija Eiduka desmitniekā FIS sacensībās Zviedrijā slidsolī

22.11.2021

eiduka_davos_2020_finish_2.jpgSvētdien, 21. novembrī,  Zviedrijā pēdējā dienā spēcīga sastāva FIS sacensībās distanču slēpošanā Kokneses novada pārstāve Patrīcija Eiduka 45 dalībnieču konkurencē 10km brīvajā stilā ar intervāla startu iekļuva desmitniekā, iegūstot 8.vietu un vienai no pasaules vadošajām slēpotājām Frīdai Karlsonei zaudējot 1:44, informē slēpotājas pārstāvis Ivars Bācis.

Lasīt visu ziņu

Latviskais pasaules skatījums pirmajā vietā, lai būtu mums!

17.11.2021

img_20211117_wa0001.jpgŠāds nosaukums tika izraudzīts Valsts svētku pasākumam Bebru pamatskolā, kas notika 17. novembrī tiešsaistē.

Katra klase un skolēni, kuri atrodas attālināti no skolas, zoom platformā pieslēdzās, lai epidemioloģiski nedrošos apstākļos tomēr būtu visi kopā kā agrāk, lai kopīgi nodziedātu valsts himnu un godinātu Latviju.

Lasīt visu ziņu galerija (22)

No 22. novembra gaidāmas izmaiņas maršrutā Aizkraukle–Vecbebri

16.11.2021

lejupielade.jpgAtsaucoties pārvadātāja ierosinājumiem, no 2021. gada 22. novembra gaidāmas izmaiņas maršrutā Nr.6103 Aizkraukle–Vecbebri. Atsevišķos reisos tiks mainīts to uzsākšanas vai noslēgšanas laiks galapunktā.

Turpmāk autobuss, kas no pieturas "Vecbebri" darbadienās izbrauc plkst. 9.00 un katru dienu – plkst.12.00, galapunktā pienāks piecas minūtes vēlāk – attiecīgi plkst. 9.35 un 12.35. Savukārt piecas minūtes ātrāk pienāks autobuss, kas no Aizkraukles autoostas darbadienās izbrauc plkst.18.10 – tas galapunktā pienāks plkst.18.45. Reiss pieturā Aizkraukles autoosta katru dienu tiks uzsākts plkst.11.20, bet pieturā "Vecbebri" darbadienās – plkst.18.45 (līdz šim tika uzsākts attiecīgi plkst.11.25 un 18.50). Reisu pienākšanas laiks galapunktā paliks nemainīgs.

Lasīt visu ziņu
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top