faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads
Svarīga informācija iedzīvotājiem
Koknese veselīgāka vide visiem
Biznesa ideju konkurss „ESI UZŅĒMĒJS KOKNESES NOVADĀ!”
Koknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaClean rŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Pēdējās aktivitātes projektā "AttractiveFORyou"08.11.2018

Kokneses novada domes īstenotais projekts "AttractiveFORyou" jeb "Ilgtspējīgu tūrisma pakalpojumu attīstība un tūrisma infrastruktūras pieejamības uzlabošana" Nr.LLI-211 tuvojas noslēgumam. 30.septembrī Jēkabpilī notika projekta noslēguma sanāksme un projekta partneru kultūras kolektīvu dalība Jēkabpils rudens gadatirgū. Koknesi pārstāvēja folkloras kopa "Urgas", Tūrisma un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Anita Šmite un projekta vadītāja Māra Bitāne.

Projekta pēdējos mēnešos līdz šī gada decembra beigām vēl tiks īstenotas vairākas aktivitātes Kokneses novadā saistībā ar tūrisma piedāvājuma uzlabošanu – tiks izveidots audiogids sešās valodās Kokneses pilsdrupās, iegādātas lielformāta spēles āra apstākļiem (puzle, domino, cirks, ķekatas), izveidots dizains pašvaldības reprezentatīvajam stendam dalībai starptautiskajās un reģionālajās tūrisma izstādēs un gadatirgos, izveidota ar virtuālajām brillēm skatāma virtuālā 360 grādu panorāmas tūre ar 12 populārākajiem apskates objektiem Kokneses novadā.

printēt Lasīt visu ziņu

Par ziemas dienestu un pašvaldības ceļiem08.11.2018

Kokneses novada dome 2018. gada 31. oktobra domes sēdē iepazinās ar sagatavoto informāciju par ziemas dienestu, pamatojoties uz Ministru kabineta  09.03.2010. noteikumiem Nr.224 "Noteikumi par valsts un pašvaldību autoceļu ikdienas uzturēšanas prasībām un to izpildes kontroli" un pieņēma zināšanai informāciju  par dienestu gatavību  ziemas dienesta darbu uzsākšanai Kokneses pagastā, Bebru pagastā un Iršu pagastā.

Domes sēdē noteica, ka ziemas dienests darbu uzsāk ar 2018.gada 1.novembri un darbu pabeidz ar 2019. gada 31. martu, kā arī apstiprināja autoceļu vai to posmu un ielu uzturēšanas klases sarakstu 2018./2019. gada ziemas periodam.

printēt Lasīt visu ziņu

Līdz 15.novembrim veicams kārtējais nodokļa maksājums08.11.2018

Atgādinām, ka līdz 2018. gada 15.novembrim veicams kārtējais nekustamā īpašuma nodokļa maksājums. Saskaņā ar likumu "Par nekustamā īpašuma nodokli", nekustamā īpašuma nodokļa maksājumi veicami vienu reizi ceturksnī ne vēlāk kā 31. martā, 15. maijā, 15. augustā un 15. novembrī - vienas ceturtdaļas apmērā no nodokļa gada summas vai arī reizi gadā - avansa veidā (ja termiņš ir brīvdiena, tas tiek pārcelts uz tuvāko darba dienu).

Nomaksāt NĪN iespējams pašvaldības norēķinu punktos, bankā, internetbankā, portālā www.epakalpojumi.lv un www.latvija.lv. Veicot maksājumu internetbankā, būtiski ir pārliecināties, vai pārskaitījums adresēts pašvaldībai, kas izsūtījusi paziņojumu par NĪN nomaksu. Pārskaitījums veicams uz kādu no tiem pašvaldības kontiem, kas norādīti sagatavotajā maksāšanas paziņojumā.

printēt Lasīt visu ziņu

Sveicam Kokneses novada apbalvojumu saņēmējus!06.11.2018

Kokneses novada Apbalvojumu piešķiršanas komisija 2018.gada 5.novembrī  (protokols Nr.1) nolēma piešķirt Kokneses novada apbalvojumus:

1.apbalvojumu "Kokneses novada Goda pilsonis" - nodibinājuma "Kokneses Fonds"  valdes priekšsēdētājai  Valdai Auziņai;

 2.apbalvojumu "Gada koknesietis 2018" – SIA "Jaunzemitāni" valdes loceklei Inārai Čeičai;

3.apbalvojumu "Gada bebrēnietis 2018" - sportistei, Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas skolniecei Patrīcijai Eidukai;

4.apbalvojumu "Gada iršēnietis 2018" - Eiropas Parlamenta deputātam, grāmatas "Hiršenhofas stāsts. Kultūrvēsturiska eseja" autoram  Artim Pabrikam.

printēt Lasīt visu ziņu

Koknesē būs pieejami jauni metālapstrādes pakalpojumi06.11.2018

Koknesē būs  pieejami jauni metālapstrādes pakalpojumi. “NN metālapstrāde” līdz šī gada nogalei plāno uzstādīt jauno metālapstrādes darba galdu ar kura palīdzību varēs veikt lielāka apjoma darbus.

Jaunais uzņēmējs Kokneses novadā “NN metālapstrādes” pārstāvis Nauris Noreiks iesniedza savu projekta iesniegumu-“Metālapstrādes virpas iegāde uzņēmumam SIA „NN Metālapstrāde”  Atklāta projektu iesniegumu konkursā Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma”19.2 “Darbības īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” aktivitātes: 19.2.1 “Vietējās ekonomikas stiprināšanas iniciatīvas, kur tika pieņemts lēmums šo projektu atbalstīt.

printēt Lasīt visu ziņu

Noslēgusies deviņu pašvaldības grants ceļu pārbūve06.11.2018

2018.gadā augustā un septembrī nodoti ekspluatācijā deviņi  pašvaldības grants ceļu posmi ELFLA projektu „Kokneses novada grants ceļu pārbūve un izbūve” 1. un 3.kārtas ietvaros pasākumā “Pamatpakalpojumi un ciematu atjaunošana lauku apvidos”.

1.kārtā ir pārbūvēti pieci ceļu posmi Bebru pagastā – Domēni-Vēži, Riemeri-Vijas (jaunbūve Vecriemeri-Šturmes), Rudzīši-Jaundzērvēni, Rožkalni-Birzes, Tupiešēni-Kroglejas. Iršu pagastā darbi veikti diviem ceļu posmiem - Slapsiles-Vilkāres, Vilkāres-Pamati. Ceļiem veikta seguma pastiprināšana, grāvju rakšana un tīrīšana, atsevišķās vietās grāvju padziļināšana, caurteku un kolektoru  izbūve u.c. saistītie darbi. Kopējais pārbūvētais garums 10,5 km. Darbus veica SIA „Krustpils”, būvuzraudzību nodrošināja SIA „Ceļu inženieri”.

 3.kārtas projektā īstenota divu ceļu pārbūve - Mazvecsviļi-Aizelkšņi Kokneses pagastā un Blankas-Mucenieki (jaunbūve Mucenieki-Sviķi) Bebru pagastā. Kopējais pārbūvētais garums 1,2 km. Darbus īstenoja SIA “Biostoker”, autoruzraudzību nodrošināja SIA “K-RDB”, būvuzraudzību – SIA “IR & VS”.

Šobrīd vēl tiek pārbūvēts pēdējais 3.kārtas grants ceļš Jirjeni-Melderi, darbus veic būvfirma SIA „MIKOR”.

printēt Lasīt visu ziņu

Radošajā mājā atkal gaidāma RADOŠA un RAŽĪGA nedēļa! 05.11.2018

Nāc ciemos jau trešdien, 7.novembrī uz Atvērto durvju dienu biedrības "Baltaine" Radošajā mājā Koknesē (Melioratoru ielā 1A) no plkst.10.00-14.00! Mums ir iespējams "iesēsties stellēs" un izmēģināt - kā veicas. Cik prasmīgs audējs no tevis var sanākt! Ir daudz jaunu un interesantu amatnieku darinājumu! Gan rotas lietas, lielām un mazām meitenēm, arī dāmām. Tās ir visdažādākās kakla rotas, matu sprādzes, rokas sprādzes. Ir arī dažādi interesanti koka darinājumi - karotes, spēles visjaunākajiem... pat mašīna! Ir arī apskatāma kokle, kuru var arī iegādāties! Ir papildināts arī adījumu klāsts ar jaunām, siltām zeķēm! 

PASĀKUMS AR STĀSTNIECI ANITU ATCELTS!!!! 

Pasākums - vakara saruna "Kas to būtu domājis..." pārcelts uz citu reizi. Par to visus informēsim! 

Inguna Žogota
Biedrības "Baltaine" priekšsēdētāja

printēt

Kā sadzīvot ar savu glaudāmo telefonu?

03.11.2018 10:00 kur : Kokneses pagasta bibliotēka

3. novembrī Kokneses pagasta bibliotēkā bija iespējams uzzināt visu nezināmo par viedtālruņu lietošanu, tā priekšrocībām, raksturu un arī niķiem.

 Interesantākais bija tas, ka skolotāju lomā bija 2 jaunieši-Asnate un Dominiks, bet skolnieces-Birutas un Sofijas kundzes. Jau sākumā vienojāmies, ka drīkst jautāt visus jautājumus, jo tas, kas jauniešiem ir pašsaprotams, tas senioriem var būt mīkla!

 Paldies abām kundzēm par ieinteresētību un vēlmi sekot līdzi laikam. Asnate ar Dominiku savukārt ir priecīgi par pieredzi un sarunām. Viņi atzīst, ka viņiem paveicies ar ļoti labām skolniecēm. Sarunu tēmas bija visdažādākās-sociālie tīkli, datu apjoms, kur veidojas un paliek fotogrāfijas, kā fotografēt, kā regulēt skaļumu, saprast, kad ir un kad nav brīva pieeja internetam, par parolēm un uzstādījumiem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Kā ar kājām un sirdi apiet apkārt Latvijai?

03.11.2018 - 03.01.2019 kur : Kokneses pagasta bibliotēka

      Koknesieti Modrīti Spilbergu uzklausījām jau Ceļotāju sestdienā bibliotēkā, kad viņa mums ļoti iedvesmojoši stāstīja par savu ceļu uz Kilimandžaro - no sapņa rāmītī uz galda līdz pat tā realizācijai! Jau tad mēs vienojāmies, ka tiksimies vēl! Modrīte ir ceļotāja no matu galiņiem līdz papēžiem!

     3.novembra sestdienā šī tikšanās arī notika, un mēs varējām būt liecinieki tam, kā ar kājām un sirdi noiet nepilnus 500 kilometrus 17 pārgājienos apkārt Latvijai. Modrīte nolēma šo savu ieceri realizēt un veltīt Latvijas 100-gadei!  Mēs, visi bibliotēkas apmeklētāji, savukārt radījām dāvanu Modrītei - kopgleznu, kurā maza meitenīte sēž šūpolēs un skatās plašajā pasaulē!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (8)

Darba vakance Pērses sākumskolas pirmsskolas grupā02.11.2018

Pērses sākumskola aicina  darbā uz nenoteiktu laiku  PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJU (1 LIKME).

 Prasības: Nepieciešama atbilstoša izglītība. Pedagoģiskā darba pieredze tiks uzskatīta par priekšrocību.

CV un pieteikuma vēstuli lūgums sūtīt uz e-pasta adresi perses.sk@inbox.lv

printēt Lasīt visu ziņu

Darba vakance: Kokneses internātpamatskolas - attīstības centra direktors01.11.2018

KOKNESES NOVADA DOME (reģ. Nr.90000043494) IZSLUDINA KONKURSU:

AMATS: internātpamatskolas- attīstības centra direktors (profesijas kods 1345 08)

DARBA VIETA – Kokneses internātpamatskola - attīstības centrs

DARBA LAIKS – uz nenoteiktu laiku

 PRETENDENTAM IZVIRZĪTAS ŠĀDAS PRASĪBAS:

  1. uz pretendentu neattiecas Izglītības likumā un Bērnu tiesību aizsardzības likumā noteiktie ierobežojumi strādāt par pedagogu;
  2. Izglītības likumā un  Ministru kabineta noteikumos par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un profesionālās pilnveides kārtību noteiktajām prasībām; 
  3. valsts valodas prasme atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām un vēl vismaz vienas Eiropas Savienības oficiālās valodas prasme profesionālajai darbībai nepieciešamajā apjomā;  
  4. vismaz trīs gadu pedagoģiskā darba pieredze izglītības jomā vai izglītības vadības darbā;
  5. profesionālā pieredze izglītības iestādes vadīšanā tiks uzskatīta par priekšrocību;
  6. darbs speciālās izglītības iestādes administrācijā tiks uzskatīts par galveno priekšrocību. 

Pretendentiem līdz 2018. gada 26.novembrim plkst.1700 personīgi jāiesniedz Kokneses novada domes kancelejā ( 2.stāvs), Melioratoru ielā Nr.1, Kokneses pagastā vai jānosūta pa pastu uz  adresi:

printēt Lasīt visu ziņu

Spēlmanīšu orķestru parāde - dāvana Latvijai svētkos

30.10.2018 16:00 kur : Kokneses novada dome


Ar skanīgu koncertu "Orķestru parāde" 30. oktobrī Kokneses novada domes zālē mūsu novada pirmsskolas izglītības iestāžu bērni un Kokneses Mūzikas skolas jaunie talanti ieskandināja Latvijas valsts simtgades pasākumus Kokneses novadā. Ar latviešu komponistu skaņdarbiem veidotais koncerts bija skaists vainagojums Kokneses novada pirmsskolas izglītības iestāžu Latvijas valsts simtgadei veltītajam projektam "Spēlējiet, spēlmanīši!", kas aizsākās šī gada 1. februārī un turpināsies līdz nākamā gada februārim. Projekta idejas autore Kokneses pagasta pirmsskolas izglītības iestādes „Gundega” mūzikas skolotāja Marija Vilde stāsta, ka šī projekta mērķis bija veicināt bērnu patriotisko audzināšanu un savas valsts piederības sajūtas apzināšanos. Gandrīz gada garumā pirmsskolas izglītības iestādēs audzēkņi mūzikas nodarbībās iepazina latviešu komponistu darbus un mācījās spēlēt dažādus mūzikas ritma instrumentus.

"Orķestru parādes" vērotāji – bērnu vecāki, vecvecāki un citi skatītāji var droši apliecināt – spēlmanīši dāvāja visiem klātesošajiem pacilātu svētku brīdi no savām mazajām sirsniņām vēlot Latvijai daudz laimes dzimšanas dienā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)

Trešo gadu spēlē Mafiju

31.10.2018 15:00 kur : Kokneses pagasta bibliotēkas Bērnu nodaļa

Halovīnu jeb Visu svēto dienas priekšvakarā, kad var baisi, jocīgi un spocīgi saģērbties, jokoties un iegūt saldumu, arī Kokneses bibliotēkā bija iespēja spēlēt baisu lomu spēli Mafija.

Jau vairākus gadus bibliotēka atzīmē Halovīnu dienu gan ar  literatūras izstādi, kurā var atrast spoku un fantāzijas stāstus ar baisiem, jocīgiem un spocīgiem notikumiem, gan kādu spocīgu aktivitāti.  Pēdējos trīs gadus tā ir bijusi lomu spēle Mafija, kurā dalībnieki iejūtas sev piešķirtajās lomās un risina mīklainu slepkavību notikumus. Spēle bērniem ļoti patīk un jau trešo gadu dalībnieku netrūkst, un divas stundas paskrien nemanot.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (13)
Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top