Lapas karte
AA+A++
A AAA
aizkraukles novads jaunumi

Aktualitātes

"Dzeguzīte" pateicas prieka nesējiem

12.01.2022

26.jpgĢimenes atbalsta centrā "Dzeguzīte" Iršu pagastā aizvadītā gada nogale izvērtās par sirsnīgu apsveikumu un dāvanu saņemšanas laiku, jo, tāpat kā citus gadus, tik daudzi "Dzeguzītes" draugi un labvēļi - organizācijas, biedrības, iestādes, Aizkraukles novada iedzīvotāji un prieka nesēji no citiem Latvijas novadiem un ārzemēm vēlējās iepriecināt vecļaudis.

Lasīt visu ziņu galerija (39)

Galda teniss Iršu sporta hallē

17.01.2022 19:00 - 19.01.2022 - 21:00

Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas 11. klašu skolēni izrādē "Draugi satiekas 13 krēslu krodziņā"

06.01.2022

ekranuznemums-9.jpgPēc ilgāka pārtraukuma, kuru ienesa mūsu ierastajā skolas dzīvē pandēmija, 21.decembrī Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas 11.klašu skolēni un viņu audzinātājas Alla Tarasova un Jevgēnija Zune uzaicināja vidusskolēnus un skolotājus kopā sagaidīt Ziemassvētkus viesmīlīgajā "13 krēslu" krodziņā. Izrādes ideja tika aizgūta no 60. - 70. gadu populārā televīzijas raidījuma, izveidoto scenāriju skolēni nolēma papildināt ar dziesmām un pašu iestudētām dejām. Tika nolemts arī saglabāt neatkārtojamos un kolorītos tēlus, smalkos jokus, savdabīgo uzrunu "Pans....Paņi..." , kas liktu skatītājiem izjust šo savdabīgo laikmetu.

Lasīt visu ziņu galerija (10)

VKKF pieņem pieteikumus konkursos

06.01.2022

lejupielade.jpgValsts kultūrkapitāla fonds (VKKF) līdz šā gada 28. janvārim pieņem pieteikumus 2022. gada 1. projektu konkursā un konkursos mērķprogrammās: Dizaina un arhitektūras izglītības iestāžu materiāli tehniskās bāzes uzlabošana; Mūzikas un dejas mākslas izglītības iestāžu materiāli tehniskās bāzes uzlabošana; Vizuālās mākslas izglītības iestāžu materiāli tehniskās bāzes uzlabošana; Muzeju nozares attīstības programma; VKKF un “Latvijas valsts mežu” atbalsts kultūras programmām reģionos.

Lasīt visu ziņu

Turpinās attālināti vingrošanas nodarbības kopā ar fizioterapeitu

06.01.2022

afisaarstn-vingr-fizioterapeits.jpgPirmdienās un ceturtdienās turpinās attālināti ārstnieciskā vingrošana fizioterapeita pavadībā platformā ZOOM!

Nodarbību norises laiks pirmdienās no plkst.18:00 - 19:00, ceturtdienās no plkst.17:30 - 18:30. Ieteikums nodarbībai pieslēgties nedaudz ātrāk, jo vietu skaits ir limitēts - līdz 100 dalībniekiem. Aicinām iedzīvotājus būt aktīviem un izmantot iespēju vingrot fizioterapeites pavadībā, lai stiprinātu savu veselību! Nodarbības ir bez maksas!

Pieslēdzoties nepieciešams norādīt savu vārdu un uzvārdu! Links uz nodarbību ZOOM: https://us02web.zoom.us/j/9031214951?pwd=Uk91OEhrMmJ6RUd3Nmx1eHd2V0lUdz09

Lasīt visu ziņu

Jauni norēķinu konti

28.12.2021

kase.jpgNo 1. janvāra visā jaunajā Aizkraukles novadā pašvaldības grāmatvedība tiks kārtota vienotā sistēmā. Līdz ar to apmē­ram divas nedēļas janvāra sākumā kasēs ne­būs iespējami skaidras naudas norēķini, un iedzīvotājiem jāseko līdzi informācijai rēķinos, lai ar laiku norēķiniem izmantotu jaunos pašvaldības kontus. Kokneses apvienības pārvaldes kase būs slēgta no 30. decembra līdz 17. janvārim.

Ilze Samsone, kura no 1. janvāra vadīs Aizkraukles novada pašvaldības Finanšu un grāmatvedības nodaļu, informē: noslēdzot 2021. gadu un uzsākot jauno, grāmatvežiem jāveic visu grāmatvedības datu pārnešana jaunajā sistēmā, līdz ar to nav iespējams nodrošināt skaidras naudas apriti.

Plānots, ka skaidras naudas norēķini ne Aiz­kraukles novada, ne apvienību un pagasta pakalpojumu centru kasēs nebūs iespējami apmēram divas nedēļas. 

Lasīt visu ziņu

Pateicība par nesavtīgu darbošanos

03.01.2022

img-20211230-wa0049.jpgSagaidot Latvijas valsts dzimšanas dienu, Iršu pagasta pakalpojumu centrs aicināja ieteikt cilvēkus, kuri būtu pelnījuši saņemt Pateicības rakstu par gada garumā padarītajiem labajiem darbiem Iršu pagastā. Gada nogalē godinājām aktīvos un pašaizliedzīgos ļaudis, kuri darbojušies un snieguši atbalstu Iršu pagasta attīstībā un izrādījuši rūpes par līdzcilvēkiem.

Lasīt visu ziņu galerija (8)

Informācija par izcenojumiem šķiroto atkritumu savākšanas laukumā Jaunceltnes ielā 9B, Aizkrauklē

29.12.2021

Informējam iedzīvotājus, ka šķiroto atkritumu savākšanas laukumā Jaunceltnes ielā 9B, Aizkrauklē, var nodot lielgabarīta un būvniecības atkritumus vairāk nekā 100 kilogrami no personas. Šķiroto atkritumu pieņemšanas laukumā Paugu ielā 1D, Koknesē, pieņem lielgabarīta atkritumus no vienas mājsaimniecības līdz 100 kilogramiem.

Šķiroto atkritumu savākšanas laukumā Jaunceltnes ielā 9B, Aizkrauklē, Aizkraukles novadā, apsaimniekošanai no fiziskām personām pieņemamo atkritumu izcenojumi no 2021. gada 1. janvāra

Lasīt visu ziņu
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top