Lapas karte
AA+A++
A AAA

Aktualitātes

Līdz 31. martam veicams kārtējais nekustamā īpašuma nodokļa maksājums

31.03.2021

nin_vizualis.jpgAtgādinām, ka līdz 2021. gada 31. martam veicams kārtējais nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) maksājums. Saskaņā ar likumu „Par nekustamā īpašuma nodokli”, nekustamā īpašuma nodokļa maksājumi veicami vienu reizi ceturksnī ne vēlāk kā 31.martā, 17.maijā, 16.augustā un 15.novembrī vai kā katra pašvaldība lēmusi atbilstoši “Covid-19 infekcijas izplatības seku pārvarēšanas likuma” 5.pantā minētajām tiesībām 2021.gadā noteikt citus nekustamā īpašuma nodokļa samaksas termiņus, kas atšķiras no likumā "Par nekustamā īpašuma nodokli" noteiktajiem, tos pārceļot uz vēlāku laiku 2021. gada ietvaros.

Saskaņā ar Kokneses novada domes sēdes lēmumu Nr.3-4.6 no 2021.gada 29.marta ir nolemts:

1. 2021.gadā  pārcelt nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) maksāšanas termiņus. 2021.gada 31.marta un 2021.gada 17.maija termiņus pārcelt uz 2021.gada 16.augustu. Līdz 2021.gada 16.augustam par 2021.gada maksājumiem neaprēķināt kavējuma naudu.

1.1. NĪN maksājams reizi ceturksnī, vienas ceturtdaļas apmērā no nodokļa gada summas, ierastajā kārtībā.  Attiecīgi līdz 2021.gada 16.augustam nodokļa maksātājiem ir jāveic trīs maksājumi (1., 2. un  3. ceturkšņa maksājumi).

Lasīt visu ziņu

Aicinām piedalīties diskusijā “Aizkraukles novads nākotnē”

29.03.2021

diskusija.jpgAicinām iedzīvotājus un citus interesentus iesaistīties Aizkraukles novada plānošanas dokumentu izstrādē. Diskusijā “Aizkraukles novads nākotnē” ar pašvaldību pārstāvjiem aicināti piedalīties iedzīvotāji un nevalstiskās organizācijas.

 2020. gada nogalē Aizkraukles novada pašvaldība sadarbībā ar Jaunjelgavas, Kokneses, Skrīveru, Neretas un Pļaviņu novadiem ir uzsākusi darbu pie jaunveidojamā Aizkraukles novada Ilgtspējīgas attīstības stratēģijas un attīstības programmas izstrādes. Attīstības plānošanas dokumentu izstrādei pašvaldība ir piesaistījusi konsultantus SIA Baltkonsults un SIA JB Consulting.

Lasīt visu ziņu

LVC mājaslapā publicēta karte ar 2021. gadā plānotiem valsts autoceļu remontdarbiem

30.03.2021

lvc2.jpgVSIA Latvijas Valsts ceļi (LVC) mājaslapā www.lvceli.lv ir publicēta remontdarbu karte, kurā ikviens var iepazīties ar šogad valsts autoceļu tīklā plānotajiem ceļu remontdarbiem un arī spēkā esošajiem satiksmes ierobežojumiem: karte

Kartē iezīmēti gan tie būvdarbi, kas jau notiek, gan tie, kas vēl tikai plānoti uz valsts galvenajiem, reģionālajiem un vietējiem autoceļiem. Tāpat redzami posmi, kuros darbi iesākušies jau pagājušajā sezonā un turpinās šogad.

2021. gada būvdarbu sezonā valsts autoceļu tīklā darbus plānots veikt nedaudz vairāk kā uz 1100 kilometriem ceļu. Visvairāk darbu notiks uz reģionālajiem autoceļiem, atjaunojot to segumu. Plānots, ka šogad darbi noritēs uz 826 kilometriem reģionālo autoceļu, uz 128 kilometriem valsts galveno autoceļu un uz 150 kilometriem vietējo autoceļu.

Lasīt visu ziņu

Skolā ienāk pavasaris!

01.04.2021

23_4.jpgNeskatoties uz valstī notiekošo, mūsu skolā ir ienācis pavasaris. Telpu logos čivina putni, uz saules gaismu tiecas sniegpulksteņi.  Kaut nedaudz klusāk kā ierasts, skolas gaiteņos dzirdami bērnu smiekli, atkal redzēšanās, kopā būšanas prieks.

Kā zināms, svētku gaidīšanas laiks ir skaistāks nekā pašas svinības - ir jārada īpaša noskaņa mājā, skolā, pagalmā, jāiemācās kāda dziesma vai dzejolis  par pavasari. Šogad Lieldienu svinības skolā notikt nevar, bet skolotāji, pirmsskolas grupiņu audzinātājas un skolas tehniskie darbinieki, centušies radīt bērniem svētku noskaņu.

Lasīt visu ziņu galerija (42)

Kokneses novads izrotāts Lieldienām

01.04.2021

20210326_110639.jpgGaidot Lieldienas, Kokneses novada katrā pagastā jau ieradušies pavasara gaišāko svētku vēstneši. Vienu reizi gadā omulīgie garauši kļūst par Lieldienu prieka nesējiem maziem un lieliem. Kamēr vēl trūkst spirgtā zaļuma dabā, uzziedējušas krāsainas olas un puķes, aicinot pasmaidīt un apjaust - svētki ir klāt!

Tieši šajā Lieldienu gaidīšanas laikā Koknesē redzami jauni svētku karogi, kuros attēlots mūsu lepnums – Kokneses viduslaiku pilsdrupas. Kokneses pagasta komunālās nodaļas vadītāja Benita Peciņa stāsta, ka tā bijusi apzināta izvēle – ar svētku karogiem popularizēt Kokneses viduslaiku pilsdrupas kā vienu no mūsu atpazīstamības zīmēm.

Lasīt visu ziņu galerija (18)

Starpnovadu sadarbības projekta "Sveiks, kaimiņ!" jaunatnes jomas atbildīgie rod jaunas idejas sadarbības stiprināšanai

01.04.2021

logo_kopums_sveiks_kaimin__1.jpgStarpnovadu sadarbības projekta “Sveiks, kaimiņ!” jaunatnes jomas atbildīgie vērtēja jaunatnes jomu Aizkraukles, Jaunjelgavas, Kokneses, Neretas, Pļaviņu un Skrīveru novados, rodot jaunas idejas sadarbības stiprināšanai un jomas attīstīšanai nākotnē! 

Aizkraukles novada pašvaldība ir noslēgusi līgumu ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru par Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2020. gadam 1. sadaļas Valsts atbalsta nodrošināšana jaunatnes politikas attīstībai pašvaldībās 1.2. apakšsadaļas “Starpnovadu un starpinstitūciju sadarbība jaunatnes politikas īstenošanai vietējā līmenī”, par projekta “Sveiks, kaimiņ!” (identifikācijas Nr. VP2020/1.2-4) īstenošanu.

Lasīt visu ziņu galerija (3)

Lieldienu dievkalpojumi Kokneses novada baznīcās

02.04.2021 - 04.04.2021

lieldienu_dievkalpojumi_2021.jpgKokneses evaņģēliski luteriskajā draudzē

  • 2. aprīlī pulksten 19 – Lielās Piektdienas dievkalpojums
  • 4. aprīlī pulksten 10 –  Lieldienu dievkalpojums

Dievkalpojumus vadīs  Pļaviņu Sv. Pētera ev. lut. draudzes mācītājs Haralds Biete. Lūgums ievērot epidemioloģiskos noteikumus un distancēšanos.

Kokneses Romas katoļu draudzes baznīcā

Lasīt visu ziņu

Lieldienu raibumi Koknesē

04.04.2021 12:00

atcelts_3.jpgPašvaldības izdevumā "Kokneses Novada Vēstis" marta numurā tika publicēta afiša "Lieldienu raibumi Koknesē". 

Lai izvairītos no pulcēšanās un ievērotu noteiktos distancēšanās noteikumus, "Lieldienu raibumi Koknesē" otrajā daļā ir veiktas izmaiņas. Svinēsim svētkus - būsim radoši, bet ļoti apzinīgi!

Lasīt visu ziņu

Lieldienu aktivitātes "Radošajā mājā"

04.04.2021 11:00 - 18:00 kur : Biedrības “Baltaine” Radošā māja Koknesē

lieldienu_plakats_o_k_3.jpg

4.aprīlī pie Radošās mājas, Koknesē, Melioratoru ielā 1a, ievērojot visus valstī esošos epidemioloģiskos ierobežojumus, Lieldienu aktivitātes.

Sociālajos tīklos biedrība "Baltaine" aicina dalīties ar olu krāsošanas receptēm vai to, kā tu svini Lieldienas!

Nofotografē vai nofilmē un ievieto sociālajos tīklos, pievieno #lieldienaskoknesē #koknese #urgas #radošāmāja. Ja gribi saņemt pārsteiguma balvu no biedrības “Baltaine”, sūti arī uz e-pastu: anciitis32@inbox.lv
Interesantākie darbi saņems pārsteiguma balvas un tiks publicēti Kokneses mājas lapā!

Lasīt visu ziņu
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top