Lapas karte
AA+A++
A AAA
aizkraukles novads jaunumi

Aktualitātes

15. septembrī uzņēmēju info stunda

13.09.2021

15_09_2021_infostunda.jpgAicinām piedalīties tiešsaistes pasākumā "Uzņēmēju info stunda" 15. septembrī plkst.10:00.

Pasākums notiks programmā MS Team, lūgums reģistrēties aizpildot reģistrācijas formu šeit:

https://docs.google.com/forms/...

Pēc reģistrācijas apstiprinājuma, jums tiks nosūtīta MS Teams saite pasākumam.

Lasīt visu ziņu

Donoru diena Koknesē

22.09.2021 10:00 - 13:00 kur : Kokneses kultūras nams

vadc_nestavi_mala.jpg22. septembrī no plkst. 10:00 līdz 13:00 Kokneses kultūras namā notiks Valsts asinsdonoru centra (VADC) organizētā donoru diena.

Covid-19 vīrusa izplatība un ieviestie drošības pasākumi radījuši daudz jaunus izaicinājumus visiem, tai skaitā donoru kustībai. Tomēr vīruss  nav apturējis citas smagas saslimšanas un nelaimes gadījumus. Arī šobrīd slimnīcās atrodas daudzi pacienti, kuriem vajadzīga asins pārliešana. Lai glābtu šo pacientu dzīvības, nepieciešams donoru atbalsts.  

Lasīt visu ziņu

Adaptācijas pasākumi Pērses sākumskolā

10.09.2021

14.jpgVasara aizsteigusies gājputniem līdzi. Septembra dienas vēl lutina ar siltajiem saules stariem, bet Pērses sākumskolā sācies jaunais mācību gads.

Pēc Zinību dienas sirsnīgiem, padomu veicinošiem mirkļiem un atkalredzēšanās priekiem, 2.septembris iesākās ar Adaptācijas dienu. Šajā dienā 1.-6.klašu skolēni tikās ar Ivetu Hveckoviču, kuras vadībā skolēni izmēģināja jaunu metodi, kas palīdz ielūkoties savā emocionālajā pasaulē un labāk izprast sevi - neirografiku.  

Lasīt visu ziņu galerija (21)

Dardzāns gūst astoņus punktus EČ pret Olimpiskajiem čempioniem

10.09.2021

ev_1024x680.jpgVakar Tallinā Latvijas volejbola izlase piedzīvoja zaudējumu trīs setos (18:25, 14:25, 17:25) pret Olimpisko spēļu uzvarētāju Francijas izlasi. Tā bija pirmā spēle, kurā Latvijas neuzvarēja ne setu, bet joprojām saglabā izredzes iekļūt astotdaļfinālā, ja mūsējiem veiksmīgi noslēgsies atlikušās divas spēles.

Šajā mačā pie lielāka spēles laika tika arī koknesietis Kristers Dardzāns, kurš diagonāles pozīcijā guva 8 punktus, kļūdams par otro rezultatīvāko spēlētāju Latvijas izlasē. Par punktu vairāk Kristapam Šmitam – 9 punkti. Latvijas izlasei lielas problēmas sagādāja Francijas izlases servēšana, kas neļāva tikt pie labām uzbrukumu iespējām, līdz ar ko zaudējums visnotaļ pārliecinošs.

Kopumā čempionāta piecās spēlēs Kristers Dardzāns guvis 15 punktus (14 ar uzbrukumu, 1 ar bloku).

Izmantots foto no eurovolley.cev.eu

KSC

Izsludināts lielākais konkurss nevaldības organizācijām – “NVO fonds”

09.09.2021

Sabiedrības integrācijas fonds izsludinājis projektu pieteikumu konkursu lielākajā programmā nevaldības organizāciju (NVO) atbalstam  “NVO fonds”, kuras mērķis ir stiprināt pilsoniskās sabiedrības ilgtspējīgu attīstību un demokrātiju Latvijā. Programmas ietvaros pieejamais finansējums 2022.gadā ir gandrīz par 500 000 EUR lielāks nekā šogad, sasniedzot nepilnus 2 milj. EUR.

Lasīt visu ziņu

VKKF izsludina projektu pieņemšanu šā gada 3. konkursā un mērķprogrammās

09.09.2021

1de52f85065c1ce7fa650a1362469669_l.jpgLīdz 24. septembrim 23:59 VKKF pieņem projektus šā gada pēdējā konkursā Literatūras, Mūzikas un dejas mākslas, Teātra mākslas, Filmu mākslas, Vizuālās mākslas, Kultūras mantojuma, Tradicionālās kultūras, Dizaina un arhitektūras un Starpdisciplināru projektu nozarēs, kā arī mērķprogrammā "Latviešu oriģinālmūzika" un COVID -19 programmas "KultūrElpa" mērķprogrammās "Nemateriālā kultūras mantojuma vērtību attīstība un ilgtspēja", "Muzeju nozares pakalpojumu attīstības programma", "Daudzpusīgas profesionālās mākslas pieejamības nodrošināšana nacionālas vai reģionālas nozīmes attīstības centros Latvijā". COVID -19 programmas ir izveidota mērķprogrammas “KULTŪRELPA” ietvaros. Mērķprogramma “KULTŪRELPA” ir Valsts kultūrkapitāla fonda saskaņā ar VKKF kultūras projektu konkursa nolikumu īstenota programma, kas izstrādāta, ņemot vērā nepieciešamību aktīvi stimulēt kultūras nozares radošo un ekonomisko aktivitāti.

Lasīt visu ziņu

Bezmaksas apmācību programmu fiziskās un psihoemocionālās veselības stiprināšanai iedzīvotājiem vecumā no 54 gadiem

09.09.2021

54_plus_zemgales_reg_rudens.jpgLai veicinātu psihoemocionālo labklājību un stiprinātu fizisko veselību, Veselības ministrija sadarbībā ar veselības centru “Vivendi” aicina iedzīvotājus vecumā no 54 gadiem apmeklēt bezmaksas izglītojošu un praktisku nodarbību ciklu “Mani resursi spēkam, labklājībai, veselībai”.

Depresija un trauksme senioriem nav reta parādība, un gados vecāki cilvēki nereti jūtas vientuļi, atstumti, nenovērtēti. Šādas izjūtas mēdz pastiprināt arī dažādi notikumi, piemēram, dzīvesbiedra zaudēšana, došanās pensijā vai dažādas krīzes un citas grūtības.

Piecās bezmaksas nodarbībās būs iespējams apgūt gan teorētiskas zināšanas, gan dalīties pieredzē un iemācīties jaunas prasmes. Nodarbībās apgūtais palīdzēs vieglāk rast risinājumus sarežģītās situācijās, uzlabos savstarpējās attiecības ar līdzcilvēkiem, veicinās labu pašsajūtu, zināšanas un iemaņas psihiskās un fiziskās veselības saglabāšanā un uzlabošanā.

Lasīt visu ziņu

Izbraukuma vakcinācija pret saslimstību ar Covid-19

08.09.2021

vakcinacija_koknese_11092021.jpgŠonedēļ izbraukuma vakcinācijas pret Covid-19 notiks Koknesē, Kandavā, Pļaviņās, Bērzgalē, Jaunjelgavā, Skrīveros, Viļānos, Višķos, Ambeķos un Naujienā. Izbraukuma vakcinācija notiek bez iepriekšējā pieraksta, tās organizēšanā iesaistās pašvaldības un vakcinācijas pakalpojumu sniedzēji.

Sestdien, 11. septembrī, izbraukuma vakcinācija notiks:

  • no 10.00 līdz 15.00 Kandavas kultūras namā;
  • no 9:00 līdz 12:00 Koknese kultūras namā;
  • no 13:00 līdz 16:00 Pļaviņu kultūras namā;
  • no 10:00 līdz 15:00 Bērzgales kultūras namā.

Lasīt visu ziņu galerija (2)

Rudens tūrisma velobrauciens 2021

11.09.2021 08:00

velobraucienam_afisa_galapng_1.jpgSestdien, 11.septembrī, jau astoto gadu pēc kārtas norisināsies ikgadējais Kokneses tūrisma informācijas centra organizētais tūrisma velobrauciens. Šogad ceļi vedīs no Kokneses uz pretējo Daugavas krastu, apciemojot Staburaga, Sunākstes un Seces pagastus. Maršruta garums ir aptuveni 65 kilometri ar vidēju sarežģītības pakāpi, pa grants ceļa segumu.

Velobrauciena sākums ir plānots Kokneses viduslaiku pilsdrupās plkst. 8.00, kur notiks dalībnieku reģistrācija, lai jau plkst. 9.00 ar kuģīti "Vīgante" varētu pārcelties pāri Daugavai un uzsākt braucienu upes kreisajā krastā. Plānots apskatīt Staburaga piemiņas vietu "Dieva auss", kā arī Vīgantes saieta namu. Caur mežiem, vērojot gleznainās lauku apvidus ainavas, dalībnieku ceļš vedīs uz Sunāksti, kur tiks apskatīts vilnas nams un izzināti interesanti fakti par vilnu, tās ražošanu un pielietojumu. Sunākstē tiks aplūkots Zigfrīda Sapieša mākslas darbs - koka skulptūra "Sibīrijas krusti".

Lasīt visu ziņu
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top