Lapas karte
AA+A++
A AAA

Aktualitātes

IEDZĪVOTĀJI AICINĀTI PIEDALĪTIES ATTĀLINĀTĀ VIDES DARBA GRUPAS SANĀKSMĒ

03.03.2021

2020. gada nogalē Aizkraukles novada pašvaldība sadarbībā ar Jaunjelgavas, Kokneses, Skrīveru, Neretas un Pļaviņu novadiem ir uzsākusi darbu pie jaunveidojamā Aizkraukles novada Ilgtspējīgas attīstības stratēģijas un attīstības programmas izstrādes.

 03.03.2021. plkst. 13:00 notiks attālinātā Vides darba grupas sanāksme, kurā tiks diskutēts par esošo situāciju vides jomā jaunveidojamā Aizkraukles novadā.

 Augstākminēto pašvaldību iedzīvotāji tiek aicināti piedalīties sanāksmē, lai izteiktu savu viedokli, pieslēdzoties attālināti 03.03.2021. plkst. 13:00 ZOOM LINKAM:  https://us02web.zoom.us/j/85395809397

 Sanāksmes darba kārtība

Lasīt visu ziņu

Kultūras un izklaides profesionāļi dalīsies savās zināšanās vērtīgās meistarklasēs

02.03.2021

afisa.jpgLaikā, kad pašreizējās situācijas dēļ daudziem ir jāpārkvalificējas un daudzi tikai meklē savu ceļu dzīvē, ne reizi vien sev un apkārtējiem esamu uzdevuši jautājumu – kam ir jāpiemīt un kas ir jāzina, lai spētu sevi pierādīt un konkurēt izvēlētajā profesijā?

 Lai rastu atbildes uz šiem jautājumiem, radošās industrijas profesionāļi – mūziķi, aktieri, menedžeri, producenti u.c. – ir sagatavojuši meistarklases (tās norisināsies video formātā), kurās dalīsies gan ar savu pieredzi un zināšanām, gan praktiskiem piemēriem, kas balstīti uz pašu pieredzi.

Lasīt visu ziņu

Vakance - pirmsskolas izglītības skolotājs

26.02.2021

Pērses sākumskola uz noteiktu laiku aicina darbā PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJU.

 Prasības pretendentam:

  • Augstākā pedagoģiskā izglītība specialitātē
  • Pozitīva un radoša attieksme pret darbu
  • Labas saskarsmes iemaņas
  • Labas datorprasmes
Lasīt visu ziņu

SIA “Kokneses Komunālie pakalpojumi” informācija par izmaiņām pakalpojumu cenās

25.02.2021

SIA "Kokneses Komunālie pakalpojumi" informē, ka, saistībā ar izmaiņām nodokļos, no 01.04.2021. tiek mainītas asenizācijas pakalpojumu cenas:

  • asenizācijas pakalpojuma maksa Kokneses pagasta teritorijā (muca 3,5 m³) 34,00 EUR, t.sk. PVN,
  • pārvietojamās BIO tualetes vienas reizes apkalpošanas maksa 13,50 EUR, t.sk., PVN.
Lasīt visu ziņu

Šķīdoņa dēļ masas ierobežojumi ieviesti 428 valsts autoceļu posmos

01.03.2021

Turpinoties pavasara atkusnim, daudzviet uz grants autoceļiem iestājies šķīdonis, tāpēc autotransporta masas ierobežojumi ir ieviesti jau 428 valsts autoceļu posmos ar grants segumu. Masas ierobežojumus turpina ieviest, izvērtējot katra ceļa faktisko stāvokli un tā nestspēju. 

 Patlaban visvairāk ierobežojumi ir ieviesti Jēkabpils apkārtnē 58 ceļu posmos, Kuldīgas un Aizkraukles apkārtnē katrā pa 36 ceļu posmiem, Liepājas apkārtnē 34 ceļu posmos, Ogres un Preiļu apkārtnē katrā pa 30 ceļu posmiem. Karte ar masas ierobežojumiem ir pieejama šeit.

Lasīt visu ziņu

Eiduka pasaules čempionātā pirmo reizi iekļūst četrdesmitniekā distancē

01.03.2021

eiduka_pc2019_sc.jpgPasaules čempionātā distanču slēpošanā sievietēm 15km skiatlonā (7,5km klasikā+7,5km slidsolī) Latvijas vadošā slēpotāja Patrīcija Eiduka 59 dalībnieču vidū finišēja 38.vietā (+5:18.7), sasniedzot savu otro labāko rezultātu pasaules čempionātos un pirmo reizi distancē tiekot četrdesmitniekā, informē slēpotājas pārstāvis Ivars Bācis. Titulu pārliecinoši nosargāja norvēģiete Terēze Juhauga.

Lasīt visu ziņu

Aicinām iesniegt jaunatnes iniciatīvas projektus mācību motivācijas palielināšanai

26.02.2021

nenosaukts_pielikums_00064.jpgKokneses novada dome aicina biedrības/nodibinājumus, kas veic darbu ar jaunatni, no 2021.gada 1.marta iesniegt jaunatnes iniciatīvu projektu pieteikumus mācību priekšlaicīgas pārtraukšanas mazināšanai. Projekta "PuMPuRS" ietvaros tiks atbalstīti jauniešu iniciatīvu projekti, lai veicinātu atbalsta aktivitātes jauniešu vidū arī ārpus formālās izglītības.

Konkursa mērķi:

* Palielināt priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas riska grupas izglītojamo motivāciju turpināt izglītību un veicināt viņu aktīvu līdzdalību ikdienas dzīvē.

Iesaistīt priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas riska grupas izglītojamos jauniešu aktivitātēs un jaunatnes iniciatīvu projektos ārpus formālās izglītības, nodrošinot aktivitāšu pieejamību iespējami tuvu bērnu un jauniešu dzīves un mācību vietai.

Projektu konkursu īsteno Izglītības kvalitātes valsts dienests sadarbībā ar pašvaldībām un valsts profesionālās izglītības iestādēm Eiropas Sociālā fonda projekta "PuMPuRS" ietvaros.

Lasīt visu ziņu

Uz karantīnas laiku slēgtais bērnudārzs "Bitīte" atsāks darbu

26.02.2021

bitite1.jpgKokneses novada Bebru pagasta pirmsskolas izglītības iestāde "Bitīte" no 1. marta atsāks darbu. Bērnudārzs bija slēgts uz karantīnas laiku no 17. februāra līdz 27. februārim, kad saslimšana ar Covid-19 bija konstatēta divām darbiniecēm.

PII "Bitīte" vadītāja Justīne Miezīte informē, ka iestādes kolektīvs ir veicis Covid-19 testus, visiem darbiniekiem, kuri strādā ar bērniem, ir apstiprināti negatīvi rezultāti.

Lasīt visu ziņu

"Dzeguzītē" sāk vakcinēt pret Covid-19

25.02.2021

vakcinacija.jpgĢimenes atbalsta centrā  "Dzeguzīte" vakar, 24. februārī,  pieaugušo sociālās aprūpes nodaļas pirmie 13 klienti un 9 darbinieki saņēma Covid-19 vakcīnas. Viņus vakcinēja uz vietas iestādē ģimenes ārstes Daces Graudas uzraudzībā ģimenes ārsta prakses medmāsa.

Iestādes direktore Gaļina Kraukle stāsta, ka Covid-19 vakcīnas saņēma klienti, kuri iepriekš bija izteikuši vēlmi vakcinēties un kuri nav izslimojuši šo infekciju. "Vecākā kliente, kura vakcinējās, ir 94 gadus veca kundze. Gan viņa, gan pārējie klienti pēc vakcīnas saņemšanas jūtas labi. Pēc diviem mēnešiem, kad vakcinētie klienti un darbinieki saņems otru vakcīnas devu, pirmās vakcīnas saņems vēl citi klienti un iestādē strādājošie. Savukārt vēl vairākiem klientiem, kuri ir izslimojuši ar Covid-19, vakcinācija plānota apmēram pēc trīs mēnešiem – tāds laiks noteikts saskaņām ar vakcinēšanas vadlīnijām," informē Gaļina Kraukle.

Lasīt visu ziņu
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top