Uzsāk pieteikumu pieņemšanu dīkstāves atbalstam un atbalstam algu subsīdijai02.12.2020

Lai palīdzētu tautsaimniecībā aktīvajiem iedzīvotājiem Covid-19 dēļ noteikto drošības pasākumu laikā, ir paredzēti atbalsta pasākumi darbinieku atlīdzību, kā arī pašnodarbināto un patentmaksātāju ienākumu kompensēšanai. Atbalsta izmaksu nodrošinās Valsts ieņēmumu dienests (VID) un pieteikumus Elektroniskās deklarēšanas sistēmā (EDS) var iesniegt, sākot no 1. decembra.

 Laikā no ārkārtējās situācijas pirmās dienas, 9. novembra, līdz nākamā gada 9. janvārim uzņēmējiem pieejams atbalsts to dīkstāvē esošajiem darbiniekiem, kā arī algas subsīdija tiem darbiniekiem, kas valstī noteikto ierobežojumu dēļ strādā nepilnu darba laiku. Savukārt pašnodarbinātajiem un patentmaksas maksātājiem pieejams atbalsts par dīkstāvi.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

ALTUM programmas Covid-19 ietekmes pārvarēšanai uzņēmējiem pieejamas arī nākamgad01.12.2020

Lai turpinātu palīdzēt uzņēmumiem iespējami ātrāk pārvarēt Covid-19 krīzes izraisītās grūtības, komersanti arī 2021. gadā varēs pieteikties Attīstības finanšu institūcijas ALTUM krīzes atbalsta instrumentiem. Līdz šim ALTUM krīzes atbalsta instrumentus izmantojuši un veiksmīgi pielietojuši daudzi uzņēmēji, un visu ALTUM programmu kopējā pozitīvā ietekme uz ekonomiku kopš krīzes sākuma ir pārsniegusi jau 650 miljonus eiro.

Vienlaikus ALTUM turpinās piedāvāt arī visas ikdienas atbalsta programmas dažādām uzņēmēju vajadzībām.

printēt Lasīt visu ziņu

Latvijas Biškopības biedrības sveiciens pirmklasniekiem01.12.2020

Latvijas Biškopības biedrība (LBB) ir lielākā nevalstiskā lauksaimniecības nozares organizācija, kas apvieno vairāk nekā 3300 biškopjus no visas Latvijas. Jau septīto gadu biedrība piedalās Eiropas mēroga akcijā "Eiropas medus brokastis". Šogad Latvijas biškopības biedrība katram 1. klases skolēnam ir sarūpējusi mazu dāvaniņu, kura sastāv no rapša, dažādu ziedu un meža medus paraudziņiem un informatīvi izglītojoša magnētiņa.

Šo mazo dāvaniņu saņēma visi Kokneses novada 1. klašu skolēni Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolā, Bebru pamatskolā, Kokneses pamatskolā – attīstības centrā un Pērses sākumskolā.

printēt Lasīt visu ziņu

Aicina pieteikties sociālā biznesa ideju autorus30.11.2020

Sociālās uzņēmējdarbības akselerators "New Door" sadarbībā ar "British Council" pārstāvniecību Latvijā aicina iedzīvotājus no visas Latvijas pieteikt savas biznesa idejas akselerācijas programmai. Ideju autoriem būs iespēja piedalīties intensīvās trīs mēnešu apmācībās, kas palīdzēs no idejas nonākt pie reāla biznesa plāna un tā īstenošanas.

printēt Lasīt visu ziņu

VUGD 30. novembrī veiks trauksmes sirēnu pārbaudi 30.11.2020

Šodien, 30.novembrī, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) visā Latvijā veiks trauksmes sirēnu pārbaudi, iedarbinot tās uz trim minūtēm.

"Trauksmes sirēnas ir paredzētas iedzīvotāju brīdināšanai gadījumos, kad notikusi dabas vai tehnogēna katastrofa, vai arī pastāv tās draudi. Ir būtiski regulāri pārbaudīt trauksmes sirēnas, lai, ja būtu nepieciešams tās izmantot reālā situācijā, tas nostrādātu bez aizķeršanās" norāda VUGD Civilās aizsardzības pārvaldes priekšnieks pulkvedis Ivars Nakurts.

printēt Lasīt visu ziņu

Eiduka sasniedz savu labāko rezultātu un otro reizi karjerā iekļūst pasaules kausā trīsdesmitniekā30.11.2020

Latvijas distanču slēpošanas līdere Patrīcija Eiduka Somijas pilsētā Rukā notiekošā sezonas pirmā pasaules kausa posma trīs dienu minitūri no sākotnēji startējušajām 76, bet pēdējā dienā 66 uz starta izgājušām dalībniecēm noslēdza 45. vietā (+ 4:05), bet atsevišķi svētdienas 10km brīvajā stila distancē uzrādīja 24. laiku (+1:20) un nopelnīja 61,11 FIS punktus, otro reizi karjerā tiekot pasaules kausa posmos trīsdesmitniekā un sasniedzot savu labāko rezultātu, informē Slēpotājas pārstāvis Ivars Bācis. Piektdien klasiskā stila sprinta kvalifikācijā 76 dalībnieču vidū slēpotāja no Kokneses novada spēja iekļūt labāko piecdesmitniekā un iegūt 41.vietu (101 FIS punkts), kas ir viņas labākais rezultāts pasaules kausa posmos sprintā klasikā, bet sestdien viņa 10km klasiskā stila distancē ar intervāla startu ieņēma 53. vietu, uzvarētājai Terēzei Juhaugai (Norvēģija) zaudējot 2:44,3 (87,54.FIS punkti).

printēt Lasīt visu ziņu

Kokneses novada izglītības iestādēs 1. – 6. klašu skolēni turpinās mācīties klātienē27.11.2020

Pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr. 655 "Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu", no šī gada 6. novembra visā valsts teritorijā ir pārtraukta mācību procesa norise klātienē 7. – 12. klašu skolēniem, un mācību process tiek organizēts attālināti. Savukārt 24. novembrī ar grozījumiem minētajā Ministru kabineta rīkojumā noteikts, ka, sākot ar 2020. gada 30. novembri vispārējās izglītības programmu apguvē izglītības iestādēm jānodrošina, ka vienam izglītojamam  ir ne mazāk kā 3 kvadrātmetri no mācību norises telpas platības, un pedagogi mācību procesa laikā un ārpus tā lieto mutes un deguna aizsegus.

 "Kokneses novada izglītības iestādēs: Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolā, Kokneses pamatskolā – attīstības centrā, Bebru pamatskolā un Pērses sākumskolā veikti pasākumi, lai nodrošinātu izglītojamiem drošu vidi mācībām klātienē. 30. novembrī 1. – 6. klašu skolēni turpinās mācīties savās skolās," informē Kokneses novada izglītības darba speciāliste Ilona Lazda.

printēt Lasīt visu ziņu

Patrīcija Eiduka Somijā uzrāda savu labāko rezultātu klasikas sprintā pasaules kausa posmos27.11.2020

Latvijas labākā distanču slēpotāja Patrīcija Eiduka no Kokneses novada šīs sezonas pirmajā pasaules kausa posmā, kas norisinās Somijas pilsētiņā Rukā, klasiskā stila sprinta kvalifikācijā 76 dalībnieču vidū spēja iekļūt labāko piecdesmitniekā un iegūt 41.vietu (101 FIS punkts), kas ir viņas labākais rezultāts pasaules kausa posmos sprintā klasikā (pagājušā sezonā iegūtā 35.vieta slidsoļa sprintā Drēzdenē ir labākais rezultāts pasaules kausos sprintā – aut.piez.) un ceturtais labākais rezultāts no visiem līdzšinējiem startiem pasaules kausa posmos, informē slēpotājas pārstāvis Ivars Bācis.

printēt Lasīt visu ziņu

Par Pasaules AIDS dienu 1. decembrī27.11.2020

Katru gadu 1.decembrī tiek atzīmēta Pasaules AIDS diena. Šogad tā tiks atzīmēta jau 32. reizi. Šīs dienas mērķis ir aktualizēt HIV/AIDS tematiku un uzrunāt sabiedrību, lai mazinātu tajā valdošos aizspriedumus un stigmu pret HIV inficētiem cilvēkiem un AIDS pacientiem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

1. decembris - Zemgales Biznesa diena26.11.2020

Zemgales Plānošanas reģions informē, ka 1. decembrī tiešsaistē norisināsies Zemgales Biznesa diena, kurā kopā ar ekspertiem notiks diskusija par aktuālo uzņēmējdarbībā šodien un 2021. gadā: Tēma:  KĀ SAGATAVOTIES VEIKSMĪGAI UZŅĒMĒJDARBĪBAI 2021. GADĀ? AR UN BEZ COVID-19.

printēt Lasīt visu ziņu
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top