Lapas karte
AA+A++
A AAA

Aktualitātes

Drošības pasākumi no 7. aprīļa

06.04.2021

169114833_3033727950189651_2087963163285659247_n.jpgMinistru kabinets 1. aprīlī precizēja Covid-19 saslimstības ierobežošanai nepieciešamos noteikumus, kādi būs spēkā no 7. aprīļa pēc ārkārtējās situācijas beigām. Ņemot vērā, ka pēdējās nedēļās vairs nav vērojams saslimstības kritums, valdība nostiprināja stingrus drošības pasākumus, kurus kopīgi ievērojot ir iespējams piesardzīgi paplašināt izglītības procesu un mazumtirdzniecību klātienē, kā arī privātu pulcēšanos. Ja saslimstība strauji pieaugs, Ministru kabinets var pastiprināt drošības pasākumus un ieviest jaunus ierobežojumus.

Tā kā Covid-19 pandēmija apdraud ikviena veselību un dzīvību, turpmāk ikvienam jāievēro drošas sadzīves pamatprincipi – roku un virsmu dezinfekcija, telpu vēdināšana, fiziska distance no apkārtējiem, kā arī masku lietošana darbā un vietās, kur ir daudz cilvēku. Tāpat jācenšas izmantot iespējas saņemt pakalpojumus attālināti, iepirkties internetā un izmantot bezskaidras naudas norēķinus.

Lasīt visu ziņu galerija (6)

Turpinās vingrošanas nodarbības attālināti platformā ZOOM

19.03.2021

afisa_fizioterapeits_koknese_1.jpgĀrstnieciskā vingrošana fizioterapeita pavadībā notiks attālināti platformā ZOOM otrdienās un ceturtdienās! Nodarbību sākums otrdienās no plkst.18:00, ceturtdienās no plkst.19:00. 

Nodarbības ilgums - 1 stunda. 

Pieslēdzoties nepieciešams norādīt savu vārdu un uzvārdu! Links uz nodarbību ZOOM:https://zoom.us/j/8162343610?pwd=M2VsMmF0djhPRDVxV05RUGs2REkxZz09

Meeting ID: 816 234 3610

Passcode: Vingro21
Nepieciešams dators ar interneta pieslēgumu, vingrošanas paklājiņš un ērts apģērbs!
Nodarbības vadīs sertificēta fizioterapeite Žanete Vingre. Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama.
Nodarbības ir bez maksas un tās tiek organizētas projekta nr.9.2.4.2./16/I/019 "Koknese-veselīgākā vide visiem!" ietvaros.

Lasīt visu ziņu

Kokneses pamatskola – attīstības centrs iegūst Erasmus akreditāciju

06.04.2021

skola_akred.jpgKokneses pamatskola – attīstības centrs jau vairākus gadus veiksmīgi realizē Erasmus+ projektus, kā rezultātā gūta starptautiska pieredze un jaunas zināšanas mūsdienīgas izglītības nodrošināšanā, iepazīta  inovatīvu un modernu mācību metožu pielietošana izglītojamiem ar speciālām vajadzībām, sekmēta pedagogu personības, pozitīvās domāšanas un pašpilnveides kompetences attīstīšana, uzlabotas pedagogu svešvalodu zināšanas un izpratne par Eiropas kultūrām.

2020.gada rudenī VIAA izsludināja konkursu Erasmus akreditācijai skolu, pieaugušo izglītības, profesionālās izglītības un mācību jomā. Katrai izglītības iestādei tā ir iespēja aktīvi iesaistīties starptautiskā pieredzes apmaiņā un sadarbībā, lai rosinātu  stratēģiski plānot mobilitātes tās attīstības veicināšanai un apliecina plānu īstenot augstas kvalitātes mobilitātes kā attīstības pasākumu kopuma sastāvdaļu.

Lasīt visu ziņu

Aptaujas rezultātu apkopojums

06.04.2021

aptaujas_rezultati.jpgJaunveidojamā Aizkraukles novada Ilgtspējīgas attīstības stratēģijas 2021. – 2037. gadam un attīstības programmas 2021. – 2028.gadam izstrādes ietvaros 2020. gada nogalē Aizkraukles novada pašvaldība, sadarbībā ar  Jaunjelgavas, Kokneses, Skrīveru, Neretas un Pļaviņu novadiem ir uzsākusi darbu pie jaunveidojamā Aizkraukles novada Ilgtspējīgas attīstības stratēģijas un attīstības programmas izstrādes (turpmāk - attīstības plānošanas dokumenti). 

Attīstības plānošanas dokumentu izstrādes ietvaros no  2021. gada 1. februāra līdz 28. februārim notika iedzīvotāju aptauja ar  mērķi noskaidrot Aizkraukles, Kokneses, Pļaviņu, Neretas, Jaunjelgavas, Skrīveru novada iedzīvotāju viedokli par pašvaldības attīstību, problēmām un to iespējamajiem risinājumiem turpmāk. Aptauja ietvēra arī jautājumus par pašvaldības sniegto pakalpojumu kvalitāti un iedzīvotāju dzīves līmeni, iespējamām pašvaldības attīstības prioritātēm un vajadzībām nākotnē.

Lasīt visu ziņu

Eiduka sezonu noslēdz pasaules ranga simtniekā

06.04.2021

eiduka_pc.jpgLatvijas vadošā distanču slēpotāja Patrīcija Eiduka no Kokneses novada noslēgusi sezonu ar stabilām vietām simtniekā pasaules rangā gan distances, gan sprinta vērtējumā, informē slēpotājas pārstāvis Ivars Bācis.

 Pēc panākumiem bagātā "Tour de ski" Patrīcija Eiduka mēnesi nepiedalījās sacensībās, gatavojoties pasaules čempionātam U23, kur sanāca abos startos tikt desmitniekā. Tiesa, pieaugušo čempionātā Vācijā februāra beigās un marta sākumā bija iestājies pārgurums, kā rezultātā 21 gadu vecā Patrīcija nevarēja savā līmenī nostartēt un iegūt labus punktus.

Lasīt visu ziņu

Pašvaldība sniedz palīdzību ugunsgrēkā cietušajiem

06.04.2021

20210406_122524.jpgOtro Lieldienu vakars traģisks izvērtās iedzīvotājiem Koknesē, 1905. gadā ielā Nr. 64. Ap pulksten 21:30 divstāvu koka ēkā vienā no dzīvokļiem izcēlās ugunsgrēks. Pirms Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) ierašanās no mājas bija evakuējušies 11 cilvēki, diemžēl viens cilvēks ugunsnelaimē zaudēja dzīvību. Dzēšanas darbi notikuma vietā noslēdzās pulksten 3:07.

Lasīt visu ziņu

Igaune izcīna ceturto uzvaru sezonā, metot tālāk par 70 metriem

06.04.2021

laura_igaune__foto_guntis_berzins.jpgAmerikas savienoto valstu Ziemeļkarolīnas štata pilsētā Haipointā 1. un 2.aprīlī norisinājās vienas no daudzajām ASV universitāšu sacensībām vieglatlētikā “High Point Vertklasse meeting”, kurās piedalījās arī latviešu vesermetēja un bijusī koknesiete Laura Igaune. Laura guva uzvaru ar rezultātu 70.56 metri.

Laurai Igaunei šīs bija jau ceturtās sacensības šajā sezonā un viņa turpina demonstrēt ļoti augstu stabilitāti. Šajā reizē visi seši metieni bija tālāki par 69 metriem un viens – tālāks par 70 metriem. Laurai padevās šāda metienu sērija – 69.54m, 70.56m, 69.60m, 69.65m, 69.77m, 69.31m. Otrās vietas īpašniece tika apsteigta Mateja Hainza tika apsteigta par gandrīz 13 pilniem metriem.

Lasīt visu ziņu

Noslēgusies orientēšanās spēle "Tveram pavasari Iršos"

06.04.2021

24.jpgAizraujošās spēles uzdevums bija no 15. marta līdz 31. martam meklēt un atrast 30 volejbola bumbas simbolus Iršu pagastā. Tie bija paslēpti dažādās vietās - pie ēkām, koku zaros, logos.

Atrodot simbolu, tas bija jānofotografē, kā arī jāuzraksta tā atrašanās vieta. Sportiskajā aktivitātē iesaistījās 36 dalībnieki gan individuāli, gan pāros, gan ģimenes – kopumā iesūtot 16 darbus.

Lasīt visu ziņu galerija (7)

"EKO dienas 2021" Kokneses novadā

20.04.2021 - 21.04.2021

eko_diena_2021_koknese.jpgPavasaris ir laiks, kad vairāk domājam par sava īpašuma un vides sakārtošanu. Atkritumu apsaimniekotājs "Ķilupe" piedāvā gan privātmāju un dzīvokļu īpašniekiem, kā arī uzņēmumiem un pašvaldības iestādēm iespēju ērti un bez maksas atbrīvoties no nolietotas elektrotehnikas, makulatūras un stikla iepakojuma.

EKO dienu laikā no Kokneses novada iedzīvotājiem bez maksas tiks pieņemta makulatūra (avīzes, žurnāli, grāmatas), stikla iepakojums (tukšas stikla burkas un pudeles) un visdažādākā sadzīves elektrotehnika – televizori, ledusskapji, gāzes plītis, veļasmašīnas, trauku mazgājamās mašīnas, datori un monitori, radioaparāti, mūzikas centri, magnetolas, telefoni, putekļusūcēji, gludekļi, fēni, tējkannas, blenderi un cita mazā virtuves sadzīves tehnika, mobilie telefoni un to lādētāji utt. Atgādinām, ka nolietotās elektropreces nedrīkst būt izjauktas.

EKO dienas Kokneses novadā notiks 2021. gada 20. un 21. aprīlī.

Makulatūras, stikla iepakojuma un sadzīves elektrotehnikas savākšana un izvešana notiks bez maksas ar "Ķilupe" transportu un darbaspēku, piebraucot pie katra klienta individuāli. EKO dienu ietvaros pieteiktie atkritumi būs jāizliek plkst. 8 no rīta ārpus vārtiņiem, dienas laikā piebrauks kravas transports un visu savāks. Līdz ar to iedzīvotājiem nav jābūt mājās.

Lasīt visu ziņu

Vakance administratora amatam Likteņdārzā

31.03.2021

ld_admin.jpgJa Tev patīk darbs ar cilvēkiem, esi komunikabla(-s), atvērta(s), 

nodibinājums „Kokneses fonds” aicina pievienoties Likteņdārza īstenotāju komandai 

pozitīvu, enerģisku un atsaucīgu

ADMINISTRATORI/U

nepilnas slodzes darbam

Galvenie darba pienākumi:

  • laipni sagaidīt un uzņemt Likteņdārza apmeklētājus,
  • nodrošināt apmeklētājus ar informāciju par Likteņdārzu,
  • rūpēties par kārtību Likteņdārza Informācijas ēkā un dārza teritorijā,
  • līdzdarboties Likteņdārzā notiekošo pasākumu norisē.
Lasīt visu ziņu
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top