Piesaki savu kūku05.08.2016

Straujiem soļiem tuvojas skaista jubileja - Latvijas simtgade. Šajos svētkos vēlamies sagādāt mūsu dzimtenei dāvanu, kas ir pilna ar tās iedzīvotāju siltiem vārdiem un skaistām receptēm, ar ko dalīties pašiem un saglabāt nākamajām paaudzēm.

Tāpēc mēs, kulinārijas žurnāls "Četras Sezonas" un "Rimi Latvija" 2018. gadā Latvijai 100 gadu dzimšanas dienā kopā vēlamies dāvināt grāmatu “100 kūkas un 1 svecīte”. Tajā tiks apkopotas Latvijas saimnieču kūku receptes no visiem reģioniem.

printēt Lasīt visu ziņu

Astotā ziedojumu akcija „Top Latvijas Likteņdārzs!”05.08.2016

Piedalies! Skaties! Ziedo! Mazāk nekā pēc mēneša, 6. augustā, kvienu novadnieku aicinām uz Likteņdārzu, kur baudīsim brīnišķīgu koncertu un visi kopā palīdzēsim tapt Likteņdārzam vēl spēcīgākam un krāšņākam.

Jau astoto gadu akcijas rīkotāji – Latvijas Televīzija un „Kokneses fonds” – priecāsies, ja arī Kokneses novada iedzīvotāji kopā ar saviem radiem un draugiem apciemos un atbalstīs Likteņdārzu, skatoties koncertu klātienē. Ieeja uz koncertu – par ziedojumiem Likteņdārzam.

printēt Lasīt visu ziņu

Ielu un ceļu labiekārtošana Koknesē03.08.2016

Ar jūlija mēnesi Kokneses novada pašvaldība ir uzsākusi frēzētā asfaltbetona mehanizētu ieklāšanu uz mazajiem grants ceļiem, pa kuriem nenotiek smagā transporta kustība.

Asfaltbetona ieklāšanas darbus veic SIA “DSM Meistari” no Daugavpils novada, kuru piedāvājums bija labākais Kokneses novada domes izsludinātajā iepirkumā.

Princips pēc kāda tika uzsākta ielu ieklāšana ar frēzēto asfaltbetonu ir pavisam vienkāršs – tas tika sākts ar visnoslogotākajām, vairāk apdzīvotākajām ielām (rēķinot māju skaitu ielas garumā). Pašlaik materiāls ielu klājumam ir pietiekoši un tas tiek ieklāts prioritārā secībā. Kopumā ar frēzēto asfaltbetonu tiks ieklāti vairāk kā 25000 m2.

printēt Lasīt visu ziņu

Pirtsslotas veselības nostiprināšanai

03.08.2016 kur : Sidrabi, viesu māja

AICINĀM VISUS INTERESENTUS UZ BEZMAKSAS SEMINĀRU-PRAKTISKO NODARBĪBU

Pirtsslotas veselības nostiprināšanai

Seminārs notiek š.g. 3. augustā plkst. 10:00 Viesu namā „Sidrabi”, Kokneses pag., Kokneses nov.

(pielikumā programma un norises vieta kartē). Lektore - Daiga Liepa, pirtniece un pirtsslotu meistare

printēt Lasīt visu ziņu

Koknesieši pārstāv Latvijas vieglatlētikas U-20 izlasi Baltijas sacensībās29.07.2016

28.jūlijā, Igaunijas pilsētā Rakverē notika Baltijas valstu sacensības vieglatlētikā U-20 grupā, kur Latvijas izlases sastāvā startēja arī divi Kokneses vieglatlēti – Agnese Vilcāne un Ilmārs Kalniņš. Agnese piedalījās šķēpa mešanas sacensībās un izcīnīja trešo vietu ar rezultātu, tuvu savam personiskajam rekordam, – 49.85 metri (Agneses personīgais rekords – 50.09 metri). Savukārt Ilmārs uzstādīja jaunu personisko rekordu tāllēkšanā – 6,88 metri, ar ko bija pietiekami 2.vietai. Tāpat Ilmārs startēja arī 4x100 metru stafetes skrējiena komandā un ar rezultātu 42.83 sekundes pietika trešajai vietai.

printēt Lasīt visu ziņu

Satiksmes ministrijas pārstāvji ierodas vizītē Kokneses pašvaldībā29.07.2016

28. jūlijā darba vizītē Kokneses novada domē viesojās Satiksmes ministrijas pārstāvji - parlamentārais sekretārs Edgars Tavars.

Vizītes laikā notika tikšanās ar Kokneses novada domes priekšsēdētāju Daini Vingri, domes izpilddirektoru Ilmāru Klaužu, Attīstības nodaļas vadītāja p.i. Māru Bitāni un projektu vadītāju Martu Utāni. Tikšanās laikā tika diskutēts par Kokneses novada teritorijā esošo valstij piederošo autoceļu pārbūves iespējām. Kokneses novada domes pārstāvji īpaši akcentēja nepieciešamību pēc autoceļa V922 “Vecbebri – Irši” asfalta seguma izbūves 10,25 km garumā, autoceļa V915 “Koknese-Odziena” (Paugu iela Koknesē) uzlabošanas, autoceļa V920 “Koknese – Vērene” pārbūves 1,91 km garumā, ceļa posma no A6 uz Likteņdārzu „Ziediņi – Sala” asfalta seguma izbūves 670 m garumā. Saistībā ar Likteņdārza potenciālo attīstību būtu nepieciešams izbūvēt gājēju ietvi un veloceliņu autoceļa A6 ceļa posmā 1,3 km garumā no rotācijas apļa līdz pagriezienam uz Likteņdārzu. Kā atzina Edgars Tavars, ņemot vērā nestabilo ekonomisko situāciju, ES fondu finansējuma piesaistes iespēju samazināšanos turpmākajos gados un kopējo Latvijas situāciju ceļu sakārtošanas jomā, iespēju robežās tuvākajos gados varētu plānot tikai atsevišķu, pašu noslogotāko valsts ceļu posmu pārbūvi Kokneses novadā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

Par ceļa zīmēm uz ceļa Ozoli- Lobe25.07.2016

Bebru pagasta pārvalde informē, ka, sakarā ar mežizstrādes darbiem, A/S “Latvijas valsts meži” uz pašvaldībai piederošā ceļa Ozoli - Lobe 3.kilometrā (no Ozoliem) ceļa satiksmes drošības nodrošināšanai izvieto satiksmes regulēšanas ceļa zīmes. Esiet uzmanīgi un ievērojiet drošību uz ceļiem!

printēt

Deju kolektīvs „Irši” starptautiskajā apkārtceļojošā festivālā Ungārijā25.07.2016

Vidējās paaudzes deju kolektīvs „Irši” maija beigās nosvinēja 25 gadu jubileju. Kā dāvanu sev, dejotāji izvēlējās doties no 13.-18. jūlijam uz starptautisko festivālu Ungārijā. Festivālu organizēja Mako pilsēta, bet dažādi pasākumi notika vairākās vietās - Szegedā, Cserkeszolo, Kiralyhegyes. Tā bija lieliska iespēja iepazīties ar Ungāriju - tās skaisto dabu, vēsturi, kultūru. Festivālā piedalījās kolektīvi no Francijas, Slovākijas, Čehijas, Igaunijas un Latvijas. Latviju pārstāvējām mēs - deju kolektīvs „Irši” un Ogres kultūras centra deju kolektīvs „Aija”, ar kuru kopā sagatavojām koncerta programmu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (9)

Daugavā ielaiž zandartu mazuļus21.07.2016

AS „Latvenergo” ir svarīga gan videi draudzīga elektroenerģijas ražošana hidroelektrostacijās, gan vienlaikus arī apkārtējās vides un bioloģiskās daudzveidības saglabāšana, tāpēc, 21. jūlijā turpinoties zivju resursu atjaunošanas pasākumiem Kokneses pagastā, pie piestātnes Gundegas, Daugavas baseina ūdenstilpē tika ielaisti 80 000 zandartu mazuļu, kas izaudzēti zinātniskā institūta (z/i) „BIOR” Tomes zivjaudzētavā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (9)

Valsts atbalsts jūsu daudzdzīvokļu mājas renovācijai un energoefektivitātes paaugstināšanai21.07.2016

Skaista dzīve sākas ar laimīgiem cilvēkiem un sakārtotu vidi ap sevi. Lai palīdzētu Jūsu daudzdzīvokļu mājai tapt sakoptai un tādai, kas taupa gan energoresursus, gan saudzē iedzīvotāju maciņus, no šā gada pavasara Latvijā ir pieejama jauna valsts atbalsta programma no Eiropas struktūrfondiem daudzdzīvokļu māju energoefektivitātes paaugstināšanai.

Par daudzdzīvokļu māju energoefektivitātes programmu stāsta “Attīstības finanšu institūcijas Altum” Zemgales reģiona vadītāja Mārīte Lazdiņa.

printēt Lasīt visu ziņu
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top