DUS rekonstrukcija13.05.2017

SIA "Astarte Nafta" informē, ka no 2015.gada 21. augusta ir uzsākta degvielas uzpildes stacijas Koknese (1905.gada ielā 14a) pirmās kārtas rekonstrukcija, kas paredz DUS modernizāciju - jaunu uzpildes iekārtu uzstādīšanu, degvielas tvertņu, sūkņu un cauruļvadu nomaiņu, papildus autostāvvietu ierīkošanu.

Rekonstrukcijas laikā būs pieejami šādi degvielas veidi: 95 markas benzīns, DD Euro, DD LPR un Autogāze, bet nebūs pieejams 98 markas benzīns un DD Super. Veikals strādās bez izmaiņām. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Valdes priekšsēdētājs

Ojārs Karčevskis

printēt

LATVIJAS EKSPRESIS SIMTGADEI jau ceļa jūtīs!12.05.2017

No 26. – 28. maijam cauri visiem Latvijas vēsturiskajiem novadiem ceļā dosies speciāls vilciena reiss Latvijas ekspresis simtgadei ar vairāk kā 180 pasažieriem – dziedātājiem un dejotājiem. Gaidot XXVI Vispārējos latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkus un Latvijas simtgadi, īpašais vilciens piestās 12 Latvijas vietās un dzelzceļa staciju laukumos, kopā ar koriem BALSIS, Monēta un Rīga, deju ansambļiem Ačkups, Auda, Dardedze un vietējiem māksliniekiem, trijās dienās sniegs 12 unikālus bezmaksas koncertus.

Dzelzceļš vēsturiski ir vienojis dažādos novadus un to cilvēkus. Tieši pa dzelzceļu dziedātāji un dejotāji krāšņos, izrakstītos tautas tērpos no visas Latvijas devās ceļā un saplūda Rīgā, lai karstajās vasaras dienās vienotos kopīgā dziesmā un dejā, kas vēl šodien kā tradīcija simbolizē tautas saknes, vienotību un spēku.

printēt Lasīt visu ziņu

Maija beigās uzsāks Latvijas dabas vērtību apzināšanu12.05.2017

Lai gan Latvija tiek uzskatīta par vienu no zaļākajām valstīm pasaulē, arī mūsu valsts dabas bagātības ir ierobežotā daudzumā. Lai šos resursus efektīvi pārvaldītu kā arī, lai plānotu teritoriju saimniecisko darbību, maija beigās plānots uzsākt Latvijas dabas vērtību apzināšanas projektu.

Projekta “Priekšnosacījumu izveide labākai bioloģiskās daudzveidības saglabāšanai un ekosistēmu aizsardzībai Latvijā” jeb vienkāršāk – “Dabas skaitīšanas” mērķis ir iegūt informāciju par mūsu valsts dabas vērtībām, to apjomu un kvalitāti. Projektu līdzfinansē Eiropas Savienības Kohēzijas fonds.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Izstāde "Kokneses cimds"11.05.2017

Lepojoties ar savām Kokneses vērtībām un lokālajām tradīcijām, ar vēlmi celt tās gaismā - Kokneses Tūrisma centrs sadarbībā ar biedrību "Baltaine" ir devis iespēju ieraudzīt šo bagātību arī citiem. IZSTĀDE "Kokneses cimds" iedvesmojās no Mirdzas Slavas grāmatas "Latviešu rakstainie cimdi", kurā ir pieci Kokneses cimdu raksti!

Pavisam apskatāmi septiņu rokdarbnieču adītie darbi. Izstāde apskatāma Kokneses novada domes ēkas 1. stāva vestibilā, Melioratoru ielā 1 - Kokneses Tūrisma centrā. Laipni visi aicināti!

Latviešu rakstainie cimdi.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Kokneses novada jaunieši aicināti pieteikties projektam “PROTI un DARI”11.05.2017

Ja tu esi jaunietis vecumā no 15-29 gadiem, kurš nestrādā, nemācās un neapgūst arodu, piesakies projektam “PROTI un DARI”! Projektu īsteno Kokneses novada dome sadarbībā ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru.

Veiksim Tavu profilēšanu (novērtēšanu) un uzzināsim, kādas ir Tavas prasmes, intereses un iegūtā izglītība, kā arī noteiksim Tavus attīstības virzienus!

Mērķa grupa: jaunieši vecumā no 15 – 29 gadiem (ieskaitot), kuri nemācās un nestrādā, neapgūst arodu, nav reģistrēti NVA, vai ir reģistrēti NVA vismaz četrus mēnešus un pēdējo četru mēnešu laikā nav iesaistījušies NVA piedāvātajos pakalpojumos.

printēt Lasīt visu ziņu

LPS Domes sēdē plāno pieņemt oficiālo viedokli par jauno pašvaldību finanšu izlīdzināšanas modeli11.05.2017

Latvijas Pašvaldību savienība speciāli sasauktā Domes sēdē trešdien, 22. aprīlī plkst. 10.00 plāno diskutēt un vienoties par oficiālo viedokli par jauno pašvaldību finanšu izlīdzināšanas modeli, kas jau ir iesniegts izskatīšanai Saeimā.

Lai sagatavotos domes sēdei un veiktu Finanšu ministrijas piedāvājuma izvērtējumu, LPS eksperti veikuši rūpīgus aprēķinus, salīdzinot pašvaldību finansējumu pie esošā modeļa un iespējamām izmaiņām, ja tiks pieņemta jaunā kārtība.

printēt Lasīt visu ziņu

Lepns. Stiprs. Pamanāms.11.05.2017

"Vienīgā cilvēka robeža ir viņa sapņi!" Ar šādu atziņu aicinām ikvienu uz fotoizstādi "Lepns. Stiprs. Pamanāms." Fotoizstādes atklāšana notiks 2015. gada 26. februārī plkst.18.00 "Pop - up mākslas galerija", t/c "Galleria Riga" 6. stāvā. Dzirnavu iela 67, Rīga. Izstāde būs apskatāma no 27. februāra līdz 7. martam. Parādot cilvēku ar invaliditāti apņemšanos, spēku un drosmi nebaidīties, izstādes mērķis ir mudināt ikvienu uz mirkli apstāties un apdomāt „Ko tev nozīmē neatkarīga dzīve?”.

Fotoizstādē būs redzami cilvēki ar invaliditāti no dažādiem Latvijas reģioniem.

Gatis Caunītis,

Projekta Vadītājs

printēt

Kokneses novada nodaļas Sarkanā krusta informācija !!!11.05.2017

Maija mēnesī tiek uzsākta programma „Eiropas atbalsta fonds vistrūcīgākajām personām 2014-2020”, tas nozīmē, ka novada Sarkanā krusta telpās sadarbībā ar Kokneses novada Sociālo dienestu tiks dalītas Eiropas Pārtikas pakas novada TRŪCIGAJĀM personām un ģimenēm (uzrādot trūcīgās izziņas oriģinālu).

Pakas varēs saņemt:

  • Koknesē – pirmdienās un ceturtdienās no pl.10:00 – 17:00 (Vērenes iela 1, Sociālā dienesta telpās) – pirmā dalīšanas diena 7.maijs.
  • Bebros – otrdienās un piektdienās no pl.9:00 – 16:00 („Papardes” Bebru pārvaldes ēka, Sociālās palīdzības istaba) – pirmā dalīšanas diena 8.maijs
  • Iršos – pirmdienās un piektdienās no pl.9:00 – 13:00 („Kūlēni”, Iršu pārvaldes ēka, pie sociālā darbinieka) – dalīšanas diena 11.maijs
printēt Lasīt visu ziņu

Likteņdārzs aicina uz labdarības pasākumu 20. martā11.05.2017

Šo piektdien, 20. martā, pulksten 19 Likteņdārza īstenotāji aicina uz „Mūzikas namu Daile”, kur notiks Likteņdārza tapšanai veltīts īpašs koncerts, kurā uzstāsies maestro Raimonds Pauls, Latvijas Radio bigbends un soliste Kristīne Prauliņa. Pēc koncerta labdarības izsolē būs iespējams iegādāties 70 mākslas un vēstures priekšmetus.

Koncertā skanēs Raimonda Paula mūzika - dziesmas ar Guntara Rača vārdiem, kuras izpildīs maestro visjaunākais atklājums - starptautisku konkursu laureāte – soliste Kristīne Prauliņa, un skaņdarbi, ko aranžējuši Kārlis Vanags un Gunārs Rozenbergs. Tāpat īpaši gaidīts ir arī Latvijas Radio bigbends, kas pēc vairāk nekā 16 gadu pārtraukuma tika atjaunots pagājušajā gadā. Bigbenda vadītājs - Māris Briežkalns, diriģents - Kārlis Vanags.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Pateicība10.05.2017

Rīgas tekvondo kluba “Hadl” rīkotās treniņu nometnes dalībnieki un organizētāji pateicas par pavadīto laiku Vecbebros un informē, ka nometnes noslēgumā – 19.jūlijā, ap pulksten 23 būs tradicionālais salūts.

printēt
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top