Izmaiņas Āfrikas cūku mēra likvidēšanas un draudu novēršanas kārtībā13.05.2017

Otrdien, 3. novembrī, valdība atbalstīja Zemkopības ministrijas (ZM) sagatavotos grozījumus noteikumos, kas nosaka Āfrikas cūku mēra (ĀCM) likvidēšanas un draudu novēršanas kārtību. Grozījumi noteikumos sagatavoti, lai noteiktu prasību piemērošanu ĀCM apkarošanai savvaļas cūku sugas dzīvniekiem, kuri tiek turēti norobežotās platības. Tāpat noteikumos precizētas ĀCM riska zonas Latvijas Republikā, Igaunijas Republikā un Lietuvas Republikā.

printēt Lasīt visu ziņu

Noslēdzies ikgadējais biznesa ideju konkurss Kokneses novada iedzīvotājiem „ESI UZŅĒMĒJS!”13.05.2017

Lai atbalstītu un motivētu novada iedzīvotājus jaunu produktu vai pakalpojumu radīšanai un sekmētu saimnieciskās darbības attīstību novadā, no 2015.gada 1.oktobra līdz 30.oktobrim Kokneses novada dome organizēja otro biznesa ideju konkursu novada iedzīvotājiem „Esi uzņēmējs!". Pavisam kopā tika iesniegti seši pieteikumi. Konkursa pieteikumus izvērtēja vērtēšanas komisija, kuras sastāvā bija Kokneses novada domes pārstāvji, deputāti, uzņēmēji un uzņēmējdarbības konsultants.

printēt Lasīt visu ziņu

Slēgs satiksmi pār Ķeguma HES13.05.2017

No trešdienas, 20. aprīļa, sakarā ar AS “Latvenergo” veiktajiem tilta remontdarbiem tiks slēgta satiksme pār Ķeguma HES.

No 20. aprīļa līdz 20. oktobrim satiksme pār tiltu būs atļauta katru dienu no pulksten 5:00 līdz 10:00 un no pulksten 17:30 līdz 21:00, bet pārējā laikā tilts būs slēgts.

Daugavas šķērsošanai aicinām izvēlēties Rīgas vai Pļaviņu HES tiltus (Rīgas apvedceļš Salaspils – Babīte (A5) un reģionālais valsts ceļš Bauska – Aizkraukle (P87)).

Satiksmes un skolēnu autobusi kursēs pēc apstiprinātā saraksta. Arī gājēju kustība pār tiltu netiks ierobežota.

Par visiem apgrūtinātiem braukšanas apstākļiem, avārijas bedrēm, šķīdoni un citiem faktiem uz valsts autoceļiem aicinām informēt Satiksmes informācijas centru, zvanot pa bezmaksas diennakts tālruni 8000 5555.

VAS “Latvijas Valsts ceļi” (LVC) mājaslapā www.lvceli.lv ir iespējams sekot līdzi aktuālajiem būvdarbiem un ar tiem saistītajiem satiksmes ierobežojumiem.

VAS Latvijas Valsts ceļi Komunikācijas daļa

printēt

Jauno džudistu pirmie panākumi13.05.2017

20. novembrī Rīgā, „Sporta kluba Ziemeļblāzma” rīkotajās džudo sacensībās skolēniem un jauniešiem, Bebru pamatskolas zēni un meitenes izcīnīja zelta, sudraba un bronzas medaļas.

Jau otro gadu Bebru pamatskolā divas reizes nedēļā – pirmdienās un ceturtdienās skolēni var piedalīties džudo nodarbībās, kuras vada pieredzējis treneris Bogdans Kmita un viņa palīdze Liāna Teplova. Nodarbības ir bez maksas - tas ir Bogdana Kmita entuziasms un vēlme savā garajā sportista mūžā apgūto nodot jaunajai paaudzei.

Bogdans Kmita ar džudo un sambo cīņu veidiem ir nodarbojies 30 gadus, un ir divpadsmitkārtējs Latvijas čempions džudo cīņā, arī Eiropas čempions šajā sporta veidā un divkārtējs pasaules čempions sambo cīņā (2000.g., 2004.g.). Savulaik par treneri strādājis Rīgā, bet nu jau daudzus gadus ar ģimeni dzīvojot Iršos, labprāt turpina iemīļoto trenera darbu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (22)

Uzsākta pieteikšanās šovam Lauku sēta13.05.2017

Piesakies šovam Lauku sēta un izbaudi neaizmirstamu vasaru! LNT uzsāk dalībnieku meklēšanu šovam Lauku sēta, kuram tiek aicināti pieteikties aizrautīgi, enerģiski un strādīgi cilvēki.

Ja esiet gatavi mesties lauku darbos, tad šo iespēju nevar laist garām! Aizpildīt pieteikuma anketu var līdz 4.jūnijam ziņu un izklaides portāla Skaties.lv sadaļā Startē šovā Lauku sēta: http://skaties.lv/sovi-seriali/sovi/piesakies-lauku-setai-un-piedzivo-neaizmirstamu-vasaru/

Šova Lauku sēta producents Andis Mizišs atklāj: „Ar prieku varam paziņot, ka ir atklāta pieteikšanās Lauku sētas jaunajai sezonai, kurā arī šogad aicinām pieteikties strādīgus un centīgus cilvēkus. Atšķirībā no iepriekšējās sezonas, šogad uzvarētāju pēc labi padarīta darba sagaida brīnišķīgs piedzīvojums – ceļojums uz Brazīliju!”

printēt Lasīt visu ziņu

IESPĒJA BŪT LABESTĪBAS DIENAS KONCERTĀ!13.05.2017

Labdarības akcijas "Labestības diena" organizatori Swedbank, LNT, Ziedot.lv un RIMI aicina arī Jūs atbalstīt šī gada labdarības akciju Labestības diena. Aicinām jūs apmeklēt Labestības dienas noslēguma koncertu Kongresu namā, šī gada 31. maijā, plkst. 21:00 (ierašanās zālē ne vēlāk kā plkst. 20:20).

Koncertā ar savu priekšnesumu labdarības akciju atbalstīs vairāki Latvijā iemīļoti mūziķi. Koncerta tiešraide būs vērojama arī LNT kanālā.

Labdarības akcijā "Labestības diena" tiek piesaistīti līdzekļi smagi slimu bērnu ārstniecībai un rehabilitācijai.

printēt Lasīt visu ziņu

Lauku diena Viļānu novadā13.05.2017

9. jūlijā lauksaimnieki un visi interesenti tiek aicināti uz jau ierasto Lauku dienu 2015. Pasākuma laikā notiks jaunās lauksaimniecības tehnikas demonstrējumi, apmeklētāji tiks iepazīstināti ar laukaugu audzēšanas tehnoloģiju agrotehnisko paņēmienu pētījumu rezultātiem, ar vasaras rapša jaunākajām šķirnēm un to audzēšanas tehnoloģijām, ar kaņepju šķirņu audzēšanas tehnoloģijām, kā arī ar šķiedras linu kolekciju un selekciju.

Lauku dienas norises vieta: Viļānu – Rēzeknes šosejas 3. km.

printēt Lasīt visu ziņu

VECEBEBRU PROFESIONĀLĀ UN VISPĀRIZGLĪTOJOŠĀ INTERNĀTVIDUSSKOLA TURPINA AUDZĒKŅU UZŅEMŠANU13.05.2017

Saskaņā ar Izglītības un zinātnes ministrijas rīkojumu Nr. 422 Vecbebru Profesionālā un vispārizglītojošā internātvidusskola turpina audzēkņu uzņemšanu, piedāvājot bezmaksas apgūt 4 gadīgo izglītības programmu “Ēdināšanas pakalpojumi”, kvalifikācija – ēdināšanas pakalpojumu speciālists ( iepriekšējā – pamatizglītība, III kursā uzņem ar vidējo izglītību).

Skola piedāvā:

• Valsts stipendiju atbilstoši valsts noteiktajai kārtībai un apmēram;

• Bezmaksas labiekārtotu, renovētu dienesta viesnīcu;

• Bezmaksas pusdienas;

• Interešu izglītības nodarbības – deju kolektīvs “Kāre”, koris, sporta pulciņi;

• B kategorijas autovadītāju apmācību;

• Bezmaksas mācību ekskursijas;

• Dalību ERASMUS+ projektā, stāžējoties Vācijas un Igaunijas ēdināšanas uzņēmumos (II, III ,IV kursā, pēc skolas beigšanas).

Kontaktinformācija: 65133600, 65133606

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)

Piedzimstot bērniņam, kuģa kapteiņi ģimenē ir vecāki!13.05.2017

2.novembrī labdarības programmas „Palīdzi trūcīgiem mazuļiem” ietvaros ar jaunajiem vecākiem Koknesē un Ķegumā tikās projekta vēstnese, psiholoģijas zinātņu doktore Diāna Zande, sniedzot nepieciešamās zināšanas par mazuļu aprūpi un emocionālo atbalstu bērnu audzināšanā lekcijā „Kā izprast savu mazuli?”. „Palīdzi trūcīgiem mazuļiem” ir labdarības organizācijas Ziedot.lv un veikalu tīklu SIA „Maxima Latvija” rīkota programma, kuras mērķis ir palīdzēt ap 2000 bērnu no maznodrošinātām ģimenēm visā Latvijā.

Koknesē uz lekciju bija ieradušās 35 mammas, bet Ķegumā lekciju apmeklēja 22 māmiņas, tēti un viņu mazās atvases. Uz lekcijām bija ieradušās mammas ar dažādu dzīves pieredzi – daļa mammu šobrīd audzina savu pirmdzimto bērniņu, bet citām ģimenē aug jau četri un vairāk bērni, un viņām visām ir vienlīdz interesanti klausīties D.Zandes padomos.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)

Informācija Kokneses novada politiski represēto nodaļas biedriem13.05.2017

3. februārī pulksten 14 Kokneses kultūras namā tiek rīkota Kokneses novada politiski represēto nodaļas biedru sapulce, kurā paredzēta tikšanās ar Kokneses novada domes priekšsēdētāju Daini Vingri, kā arī tiks apspriestas 2016. gada aktualitātes.

printēt
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top