Izglītības un zinātnes ministre Ina Druviete viesosies Likteņdārzā10.05.2017

Svētdien, 13. jūlijā, izglītības ministre Ina Druviete apmeklēs Likteņdārzu, lai kopā ar Latvijas sporta veterānu-senioru savienības, Latvijas Sporta muzeja un sporta darbiniekiem un viņu ģimenes locekļiem godinātu dažādās represijās cietušo Latvijas sportistu piemiņu.

Tieši pirms gada - 13.jūlijā – Likteņdārzā netālu no Ābeļu alejas tika atklāta īpaša piemiņas vieta „Latvijas sportistiem – dažādu represiju upuriem”, lai godinātu Latvijas izcilāko sportistu piemiņu. I. Druviete tiks iepazīstināta ar būtiskāko līdz šim Likteņdārzā paveikto, kā arī tiem darbiem, kas vēl darāmi, lai 2018. gadā Likteņdārzs kļūtu par dāvanu Latvijai 100. dzimšanas dienā. Pasākumā piedalīsies arī „Kokneses fonda” un Kokneses novada domes pārstāvji.

printēt Lasīt visu ziņu

Zirga pajūgā pa Kokneses parku!10.05.2017

ZIRGU PAJŪGS – VAGONETTE kursēs:

Sestdien, 23.augustā,  no plkst.14:00 līdz 16:00 pa Kokneses parku. Tiekamies pieturvietā „PIE PILS DĀMAS”, pie Kokneses estrādes.

Informācija un pieteikšanās maršrutam pa tel.29120878 (Ilona)

Visi laipni gaidīti, arī bez pieteikšanās.

Biedrība „SB Koknesis”

Sliktos laika apstākļos nekursē

printēt

Paldies visiem Sama modināšanas svētku dalībniekiem un atbalstītājiem!10.05.2017

Esam pamodinājuši Kokneses Samu ar krāšņiem svētkiem! Lai neaizmirstamais Tvīda brauciens, dzīvesprieks, kas virmoja viduslaiku sporta spēlēs, senatnes burvība Kokneses pilsdrupās mums visu gadu atgādina – Koknese ir vislabākā vieta, kur dzīvot un radīt svētkus! Paldies mums visiem un katram vienam par ieguldīto darbu Sama modināšanas svētkos!

Īpaši Kokneses Tūrisma centrs pateicas visiem Kokneses novada domes darbiniekiem, kas piedalījās organizēšanā. Pateicamies arī visiem Sama modināšanas svētku atbalstītājiem:

printēt Lasīt visu ziņu

Izsludināts biznesa ideju konkurss Kokneses novada iedzīvotājiem „ESI UZŅĒMĒJS!”10.05.2017

Lai sniegtu pašvaldības atbalstu novada iedzīvotāju biznesa ideju realizēšanai, sekmētu saimnieciskās darbības veicēju veidošanos Kokneses novadā un motivētu iedzīvotājus īstenot savas biznesa idejas jaunu produktu un pakalpojumu radīšanai, Kokneses novada dome izsludina biznesa ideju konkursu „Esi uzņēmējs!”, kurā var piedalīties ikviena fiziska persona, kura nav jaunāka par 18 gadiem un kuras deklarētā dzīvesvieta atrodas Kokneses novadā.

Konkursa pirmo trīs vietu ieguvēji saņems naudas balvas savu biznesa ideju īstenošanai: 1.vieta – EUR 1300.00; 2.vieta – EUR 1000.00; 3.vieta – EUR 500.00.

printēt Lasīt visu ziņu

Plānotie pasākumi 2014. gadā10.05.2017

Kokneses novadā paredzētie pasākumi 2014. gadā. Apskati, kādi kultūras, sporta un izglītības pasākumi plānoti novadā!

printēt

Latvijas un Lietuvas jaunieši dāvina Likteņdārzam koktēlniecības darbus10.05.2017

Piektdien, 12.maijā savu dāvanu Likteņdārzam un Latvijai tās simtgadē pasniegs koka mākslas un radošā vārda simpozija “Mani sirdsvārdi Latvijai” dalībnieki no Latvijas un Lietuvas profesionālās izglītības skolām. To studenti vienu no Likteņdārza atpūtas vietām papildinās ar mazajiem apmeklētājiem paredzētiem radoši izglītojošiem koka elementiem. Savukārt visus dārza viesus turpmāk priecēs simpozija dalībnieku kokā veidotā virziena norāde ar uzrakstu „Likteņdārzs”.

Dace Cine, Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikuma direktore: “Visi ikgadējā plenēra darbi jau kopš 2015. gada tiek veltīti Latvijas simtgades godināšanai: 2015.gadā dāvinājums Bērnu klīniskai slimnīcai Rīgā, 2016.gadā - O.Kalpaka piemiņas vietā "Airītēs". Šogad tēma ir latvju likteņgaitu piemiņai - dāvinājums Likteņdārzam.”

printēt Lasīt visu ziņu

Par meža ugunsnedrošo laikaposmu09.05.2017

Pamatojoties uz 2016. gada 19. aprīļa Ministru kabineta noteikumu Nr.238 "Ugunsdrošības noteikumi" 412. punktu un hidrometeoroloģisko prognozi, ir noteikts meža ugunsnedrošā laikaposma sākums visā valsts teritorijā sākot ar 2017. gada 1. maiju.

Valsts meža dienests

printēt

Dosies pieredzes apmaiņas braucienā uz sadraudzības pilsētu Vitingenu08.05.2017

No 26. jūnija līdz 3. jūlijam koknesieši dosies pieredzes apmaiņas braucienā uz sadraudzības pilsētu Vitingenu Vācijā. Šogad Vitingenu apmeklēs novada izglītības iestāžu darbinieki, domes pārstāvji, viesuzņēmēji un Kokneses Mūzikas skolas skolotāju kapela.

Vizītes laikā paredzēts Radenbekas, Knēzebekas pamatskolu, Vitingenas reālskolu, Vitingenas pamat- un vidusskolu, kā arī pirmsskolas izglītības iestāžu Vitingenā, Knēzebekā un Ordorfā apmeklējums. Programmā iekļauts Hamburgas apmeklējums, kā arī viena diena veltīta dalībai 32. Starptautiskajās Hanzas dienās Lineburgā, kas atrodas netālu no sadraudzības pilsētas Vitingenas. Kokneses vārdu Hanzas dienās ar kultūras programmu pārstāvēs Mūzikas skolas skolotāju kapela.

printēt Lasīt visu ziņu

Apkopo idejas novada turmākajai atīstībai07.05.2017

2012.gada 19.janvārī Kokneses novada pašvaldība sadarbībā ar SIA “Metrum” organizēja darba grupas „Tūrisms” (14.00) un „Lauksaimniecība” (16.00) novada plānošanas dokumentu izstrādei. Tajās katrā no darba grupām piedalījās 16 un 23 novada uzņēmēji, kas saistīti ar tūrisma un lauksaimniecības sfēru, pašvaldības speciālisti un deputāti, kā arī SIA „Metrum” konsultanti Ilze Circene, Andis Kublačovs un Armīns Skudra. Darba grupā tika izskatīta sagatavotā novada telpiskā koncepcija, piedāvājot tajā labojumus un papildinājumus, kā arī apkopoti viedokļi par ilgtermiņa un īstermiņa realizējamiem projektiem un idejām attiecībā uz tūrismu, lauksaimniecību un mežsaimniecību. 

Darba grupā tika izvirzīts priekšlikums teritorijas plānojumā noteikt novada nozīmes augstvērtīgās lauksaimniecības zemes, izstrādājot tām atsevišķus nosacījumus atļautajā izmantošanā, kā arī izstrādāt labvēlīgus nosacījumus tūrisma attīstībai teritorijās pie Daugavas, Pērses un Lobes ezera. Tāpat tika atzīmēti nākotnē realizējamie projekti un idejas – takas izveide gar Daugavu, veloceliņa attīstība gar A6 šoseju un ceļu, kas savieno Koknesi ar Iršiem.

Ar darba grupā izskatīto, un pēc tam papildināto novada telpisko attīstības koncepciju iespējams iepazīties šeit.

Ieguldījums Tavā nākotnē!

printēt

SIBILLA Iršos07.05.2017

Pateicoties biedrības "Palīdzi man izaugt" idejai veidot leļļu studiju, 18. augustā pie ĢKC "Dzeguzīte", Iršu pagasta lielie un mazie bērni kopā ar savām ģimenēm svinēja leļļu studijas "Sibilla" dzimšanas dienu.

SIBILLA - pelīte, kurai patīk dziedāt, dejot, spēlēt spēles, visus gaidīja savā teltī ar uzrakstu "SIBILLAS MĀJA". Viesu vidū pamanījās iesprukt arī kaķenīte Minnija, kura Sibillai uzdāvināja savu mīļāko ziedu priekšautiņu. Bērni rotāja Sibillas vienu asti - ikdienai, otru - svētku un "izejamajām" dienām, kopīgi dejoja, dziedāja un rotaļājās. Svētku reizē visiem radās ekskluzīva iespēja aplūkot Sibillas māju no iekšienes. Kas gan ir dzimšanas diena bez svētku salūta un kliņģera??? Jubilejas svinību noslēgumā pelīte Sibilla, kaķenīte Minnija kopā ar draugiem draiski ķēra salūta burbuļus un cienājās ar svētku kliņģeri. Līksmojoties, pavisam nemanot, aizsteidzās laiks.

Pelīte Sibilla ir pateicīga saviem draugiem par apciemojumu un 14. septembrī visus gaidīs savā leļļu studijā uz pirmo nodarbību, kurā iesāksies darbi pie jaunās leļļu izrādes "NOTIKUMS MEŽĀ".

ĢKC "Dzeguzīte" sociālais pedagogs I. Šlesere

printēt
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top