Visi uz slidām!12.01.2017

„Visi uz slidām! Jāsteidz baudīt ziemas prieki!”, teic tie, kuri jau paguvuši apmeklēt slidotavu Zaļā tirgus laukumā Koknesē. Paldies jāteic Kokneses Komunālās nodaļas darbiniekiem, kuri no 9. līdz 11. janvārim čakli rosījās slidotavas ierīkošanā. Jau ceturto ziemu slidot gribētāji šajā vietā var pavadīt brīvo laiku. Laukums ir apgaismots, tāpēc līdz pat vēlam vakaram zib slidas un skan priecīgas čalas. Lūgums ziemas prieku baudītājiem un viņu vecākiem parūpēties par kārtību ledus laukumā!

Būsim atbildīgi un novērtēsim cilvēku ieguldīto darbu. Pavisam nesen no lielas samīļošanas bija nogāzies viens no eņģelīšiem, kuri uzstādīti līdzās laukumam. Diemžēl neviens neuzdrošinājās viņam palīdzēt piecelties.

Kamēr sals un kamēr sniegs, lai uz slidotavu doties prieks!

Sarmīte Rode

Benitas Peciņas foto

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Gada ienākumu deklarācijas par 2016. gadu VID pieņems no 1. marta10.01.2017

Valsts ieņēmumu dienests (turpmāk – VID) vērš uzmanību, ka gada ienākumu deklarāciju par 2016. gadā gūtajiem ienākumiem šogad ne tikai elektroniski, bet arī papīra formātā būs iespējams iesniegt no 2017. gada 1. marta. Tikai tad VID rīcībā būs visa darba devēju un citu ienākumu izmaksātāju iesniegta informācija, kas nepieciešama, lai varētu pilnvērtīgi apstrādāt iesniegtās deklarācijas un precīzi noteikt personai atmaksājamo iedzīvotāju ienākuma nodokļa pārmaksas summu.

printēt Lasīt visu ziņu

Drošākais uzņēmuma autoparks 2016 - PIESAKIES!06.01.2017

Ja Jūsu uzņēmuma autoparkā ir vismaz 10 spēkrati un Jūs esat gatavi sevi izaicināt, lai noskaidrotu, cik prasmīgi protat pārvaldīt savu autoparku, rūpējoties gan par darbinieku prasmēm un zināšanām, gan kopējo satiksmes drošību, aicinām pieteikties BALTA gada balvai “DROŠĀKAIS UZŅĒMUMA AUTOPARKS 2016”.

Kāds ir Jūsu uzņēmuma ieguvums piedaloties konkursā?

Zelta, Sudraba vai Bronzas godalga kā atzinība par uzņēmuma sasniegtajiem rezultātiem droša autoparka pārvaldīšanā. Kategorija tiks piešķirta, balstoties uz konkursa rezultātiem, un šo apbalvojumu saņems visi 2. kārtas dalībnieki;

printēt Lasīt visu ziņu

Aicinām atsaukties KNĪPAS UN KNAUĶUS!05.01.2017

Kokneses kultūras namā jaunajā gadā atsākas gatavošanās un turpinās pieteikšanās Mazo talantu atrastuves “KNĪPA un KNAUĶIS” pasākumam.

Pagājušajā gadā pasākumam bija pieteicies nepietiekams dalībnieku skaits un daži pieteicās novēloti, tāpēc tika nolemts to pārcelt uz 2017.gada 4.martu.

Šobrīd esam 3 knīpas un 2 knauķi, bet labprāt savā pulkā redzētu vēl kādu 4-6 gadus jaunu dalībnieku.

Pirmā tikšanās kultūras namā būs otrdien 24.janvārī plkst. 18.00. un tad sāksies aktīva gatavošanās, mācīšanās noslēguma pasākumam.

Pieteikties pa e pastu: inguna.strazdina@koknese.lv, vai t.26574538 līdz 20.janvārim.

printēt

Palielinās E-veselības sistēmas lietotāju skaits03.01.2017

Palielinās ārstniecības iestāžu un aptieku skaits, kas ir noslēgušas līgumu ar valsti par E-veselības sistēmas lietošanu. Kopumā līdz 2017. gada sākumam ir noslēgti vairāk nekā 900 līgumu, tajā skaitā nepilni 200 līgumi ar aptiekām un aptieku tīkliem.

Līdz šim E-veselības sistēmā izrakstītas vairāk nekā 1900 e-receptes un 1300 e-darbnespējas lapas. Līdz ar e-darbnespējas lapas izmantošanas uzsākšanu ir pilnībā elektronizēts slimības un maternitātes pabalsta saņemšanas process. Ja E-veselības sistēmā izrakstīta un noslēgta darbnespējas lapa B, iesniegumu par slimības vai maternitātes pabalsta saņemšanu Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūrai iedzīvotājs var iesniegt, izmantojot www.latvija.lv e-pakalpojumu.

printēt Lasīt visu ziņu

Pateicības koncerts donoriem03.01.2017

Kino “Splendid Palace” Rīgā, 28. janvārī pulksten 16.00 notiks Pateicības koncerts donoriem, kuri pērn visā Latvijā ziedojuši asinis un asins komponentus.

Koncertā piedalīsies Ieva Akuratere, Matīss Akuraters un Aivars Hermanis, “DAGAMBA”, Jānis Stībelis, Jenny May, Kārlis Kazāks, koris “Balsis” un Annija Putniņa.

Koncertu vadīs Zigfrīds Muktupāvels.

Lūdzam pieteikt savu ierašanos līdz 24.01.2016, zvanot pa tālruni +37167408878 vai rakstot uz san@vadc.gov.lv

Informācijai:

Zane Mousavi, VADC preses sekretāre

27894304, 67408878, zane.mousavi@vadc.gov.lv

printēt

Labas pārvaldības saukļi sabiedrības informēšanai02.01.2017

5. sauklis: Esi atbildīgs!

Ja kāda jautājuma izskatīšana neietilpst konkrētās valsts vai pašvaldības iestādes kompetencē, tā nekavējoties par to informē iesniedzēju, iespējami norādot par jautājuma izskatīšanu atbildīgo iestādi, vai, ja tas ir lietderīgi, pati pārsūta cilvēka iesniegumu kompetentajai iestādei. Taču, pārsūtot iesniegumu, iestādei ir jāpārliecinās, vai attiecīgā iestāde ir tā, kura patiesi var palīdzēt.

Evita Berķe,

Informācijas centra vadītāja

Latvijas Republikas Tiesībsarga birojs

printēt

Atliek jautājuma izskatīšanu par VPIV nākotni29.12.2016

28.decembrī Kokneses novada domes sēdē, ievērojot Izglītības likuma 23. panta 5.daļu, bija paredzēts izskatīt jautājumu par Vecbebru Profesionālās un vispārizglītojošās internātvidusskolas pedagogu, darbinieku un audzēkņu vecāku informēšanu par iespējamo mācību iestādes reorganizāciju.

Šajā dienā pirms Kokneses novada domes sēdes pie pašvaldības ēkas pulcējās Vecbebru Profesionālās un vispārizglītojošās internātvidusskolas skolotāji, skolēnu vecāki un citi Bebru pagasta iedzīvotāji, lai piketējot paustu savu nostāju pret mācību iestādes slēgšanu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top