Jēkabpils biznesa inkubators Koknesē

27.01.2017 11:00 kur : Kokneses novada dome

27.janvārī, no plkst. 11:00 Kokneses novada domē notiks informatīvs seminārs par Jēkabpils biznesa inkubatora sniegtajiem pakalpojumiem (prezentāciju vadīs Jolanta Šūmakere, Jēkabpils biznesa inkubatora vadītāja). Pēc prezentācijas būs iespēja saņemt atbildes uz neskaidrajiem jautājumiem un individuāli konsultēties par iespējām iesaistīties inkubatorā. Aicinām uz semināru novada iedzīvotājus un uzņēmējus, kuri vēlētos uzzināt vairāk par atbalstu savas biznesa idejas attīstībai.

Atgādinām, ka inkubatora sniegtie pakalpojumi (biznesa idejas novērtējums, apmācības, semināri, prasmju apguve u.c.) pirmsinkubācijas periodā ir bez maksas, inkubācijas periodā atbalsts iekārtām, telpu nomai, materiāliem ir 50%.

printēt Lasīt visu ziņu

Desmito gadu meklē „Gaismas nesējus“ Latvijas pagastos25.01.2017

Latvijas Nacionālās bibliotēkas Atbalsta biedrība (Biedrība) aicina lasītājus pieteikt bibliotekārus balvai „Pagasta bibliotekārs – gaismas nesējs“. Līdz 10. martam Biedrība gaidīs vēstules un stāstus par pagastu bibliotekāriem, kas ir pašaizliedzīgi, radoši, aktīvi, entuziasma pilni savā darbā un neaizstājami savā pagastā.

Konkurss norisināsies desmito reizi. Katru gadu tiek apbalvoti četri bibliotekāri – viens no katra Latvijas reģiona: Kurzemes, Latgales, Vidzemes, Zemgales. Konkurss “Pagasta bibliotekārs – gaismas nesējs” ir īpaši Latvijas mazo gaismas piļu darbiniekiem veltīts pasākums, lai novērtētu viņu darbu un veikumu savā pagastā un pievērstu visas Latvijas uzmanību pozitīviem, iedvesmojošiem notikumiem reģionus. Tā ir lasītāju balva un atzinība saviem bibliotekāriem.

Pieteikuma vēstules un fotogrāfijas sūtāmas uz gaisma@gaisma.lv vai LNB Atbalsta biedrībai, Mūkusalas ielā 3, Rīgā, LV1048.

Vairāk informācijas:

Sanita Kitajeva

29355624

gaisma@gaisma.lv

www.gaisma.lv

printēt

Jēkabpils biznesa inkubators25.01.2017

Jēkabpils biznesa inkubatorā atbalstu 50% apmērā savas biznesa idejas attīstībai, biznesa plāna izstrādei vai jau esoša jauna uzņēmuma darbības veicināšanai būs iespējams saņemt Jēkabpils,Krustpils,Pļaviņu,Kokneses,Aizkraukles,Skrīveru,Jaunjelgavas,Neretas,Viesītes, Aknīstes un Salas novadu fiziskām personām (biznesa ideju autoriem), uzņēmējiem un uzņēmējdarbības uzsācējiem. ar atbalsta intensitāti 50%.

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) biznesa inkubatoru atbalsta mērķis ir attīstīt uzņēmējam tādas prasmes, lai pēc izstāšanās no inkubatora tas spētu patstāvīgi būt konkurētspējīgs un pelnošs.

printēt Lasīt visu ziņu

VADC lūdz O rēzus negatīvās asinsgrupas donoru palīdzību25.01.2017

Valsts asinsdonoru (VADC) centrs īpaši aicina atsaukties O rēzus negatīvās asins grupas donorus. Pašlaik asins krājumā ir tikai 18 asins devas. Tuvākie izbraukumi atrodami VADC mājaslapā www.donors.lv Informācijai Zane Mousavi, VADC preses sekretāre 67408878, zane.mousavi@vadc.gov.lvValsts asinsdonoru (VADC) centrs īpaši aicina atsaukties O rēzus negatīvās asins grupas donorus. Pašlaik asins krājumā ir tikai 18 asins devas.

Tuvākie izbraukumi atrodami VADC mājaslapā www.donors.lv

Informācijai

Zane Mousavi, VADC preses sekretāre

67408878, zane.mousavi@vadc.gov.lv

printēt

Koknesē aizvadīta Pasaules sniega diena 201725.01.2017

Nu jau trešo gadu pēc kārtas Koknesē norisinājās Pasaules sniega dienas pasākums, kurā dalībniekiem bija iespēja piedalīties stafešu skrējienos, distanču slēpošanā un biatlonā. Pirms pasākuma radās nelielas bažas par sniega kvalitāti, jo iepriekšējā dienā paslēpot bija praktiski neiespējami un lietus smidzināja arvien stiprāk, bet nelielais sals naktī trasi padarīja stingru un ātru. Bija arī divi palīgi - sniega mašīnas, kas paveica ļoti labu darbu un lielākās bedres aizbēra ar lāpstām, lai slēpošana būtu kaut cik pieņemama.

Vispirms gan pasākumu iesākām ar iesildīšanos un kopīgām stafetēm, kur šoreiz piedalījās vien kādi 20 cilvēki, bet izskrieties dabūja visi un par to tika atalgoti ar saldām balvām. Pēc tam interesenti tika aicināti piedalīties distanču slēpošanas sacensībās. Pavisam 11 slēpot gribētāji izgāja uz starta. Vispirms 800 metru distancē piedalījās 5 dalībnieki – 3 zēni, 1 meitene un 1 seniore. Vislabāk šoreiz veicās Andrejam Zvejniekam - pirmā vieta, otrais bija Kristers (kurš pieteicās bez uzvārda), bet trešajā vietā Kristers Gražulis. Tā kā meitenēm un seniorēm bija tikai pa vienam dalībniekam, tad abām arī pirmās vietas – Laurai meiteņu grupā un Lībai Zukulei senioru grupā.

printēt Lasīt visu ziņu

Līdz 21.martam pagarināta pieteikšanās dalībai kultūras notikumā “Baznīcu nakts”23.01.2017

Saglabājoties interesei par dalību kultūras notikumā “Baznīcu nakts”, izsludināta pieteikšanās otrā kārta, kas ilgs līdz 2017.gada 21.martam. Pasākumā aicināti piedalīties kristīgo konfesiju dievnami visā Latvijā. Reģistrēt baznīcu dalībai aicinām notikuma vietnē www.baznicunakts.lv. Šis kultūras notikums visā Latvijā norisināsies 2017. gada 2. jūnija vakarā.

Noslēdzoties pirmajai kārtai, dalībai reģistrētas jau vairāk par 80 baznīcām visā Latvijā, tostarp astoņas no tām piedalīsies pirmo reizi. Baznīcu skaits turpina augt un ar aktuālo informāciju ikviens aicināts iepazīties pasākuma mājas lapas interaktīvajā kartē.

printēt Lasīt visu ziņu

Skati dāmu no cepures!

21.01.2017 10:00 - 15:00 kur : Kokneses novada dome

Ikviena dāma ziemas sezonā vēlas atrast piemērotu galvassegu, kura gan lieliski piestāvētu, gan būtu ērta un silta. 27. janvārī no pulksten 10 līdz 15 Kokneses novada domes sēžu zālē 1.stāvā būs apskatāma dāmu cepuru izstāde, kuru autore ir Latvijā pazīstamā cepuru māksliniece Sanda Ezeriņa.

28. janvārī no pulksten 10 - 15 daiļā dzimuma pārstāves būs gaidītas amatu, atpūtas un mācību centrā „Mazā kāpa” Koknesē, kur varēs apskatīt un iegādāties Sandas Ezeriņas cepuru darbnīcā Rīgā radītās dāmu cepures. Uzņēmuma īpašniece pati cepures gatavo jau vairāk kā 20 gadus. Viņai ir Rīgas dizaina un mākslas vidusskolā iegūta izglītība. Pēc tam vairākus gadus Sanda Ezeriņa strādājusi pie vairākiem modes dizaineriem un pašmācības ceļā, eksperimentējot, kļūdoties un tās labojot, apguvusi cepurnieka arodu, jo Latvijā citādi šo arodu nemaz nevar apgūt. „Cepuru kolekciju veidošanai iedvesmu un idejas iegūstu, sadarbojoties ar klientiem, tāpēc pati braucu uz gadatirgiem vai citiem publiskiem pasākumiem tirgot savas cepures. Esmu ievērojusi, ka pircējiem patīk redzēt pašu darbu autoru – mākslinieku, no kura viņi pērk produktu,” stāsta Sanda Ezeriņa. Arī mums Koknesē būs lieliska iespēja satikties ar Latvijā pazīstamo cepuru meistari.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

DZĪVOJAMO ĒKU ENERGOEFEKTIVITĀTES PAAUGSTINĀŠANA20.01.2017

Aicinām Kokneses daudzdzīvokļu māju iedzīvotājus izvērtēt iespēju piedalīties daudzdzīvokļu māju energoefektivitātes paaugstināšanas projektu konkursā.  Sagatavojot pielikumā pievienoto aptaujas lapu, katras mājas pārstāvis līdz 2017. gada 23. janvārim to var iesniegt SIA “Kokneses Komunālie pakalpojumi” lietvedei, 1905.gada ielā 7, Koknesē (3.stāvā), tālrunis 65161838.

printēt Lasīt visu ziņu

Kokneses novada barikāžu dalībnieki pieņem Rezolūciju iesniegšanai Saeimai17.01.2017

2017. gada 13. janvārī 1991. gada barikāžu aizstāvju atceres pasākumā Kokneses kultūras namā Kokneses novada barikāžu dalībnieki pieņēma Rezolūciju.

Mēs, Kokneses novada barikāžu dalībnieki, kuri apbalvoti ar Barikāžu nozīmi un Goda rakstu par piedalīšanos 1991. gada barikādēs, ierosinām Latvijas Republikas Saeimai barikāžu dalībniekiem nodrošināt:

1. Ārsta vizītes bez samaksas;

2. Sabiedriskā transporta izmantošanu bez maksas;

3. Pensijas palielināšanu līdz minimālajai algai.

Pasākuma dalībnieku vārdā,

Kokneses nodaļas bijušās Tautas frontes vadītājs Jānis Rudaks

printēt

Atgādinājums suņu īpašniekiem!13.01.2017


Atgādinām, ka no 2017.gada 1. janvāra suņiem jābūt obligāti čipētiem un reģistrētiem. Visiem, kuri to vēl nav izdarījuši, lūgums sākt Jauno gadu ar vērtīgu un labu darbiņu - veterinārārsta apmeklējumu un suņa reģistrēšanu. Pārējo mājdzīvnieku čipēšana un reģistrēšana ir brīvprātīga.

Biežāk uzdotie jautājumi:

• Kā cilvēkiem jārīkojas, ja viņu mājdzīvnieki vēl nav čipoti un reģistrēti? Vai ir noteikts kāds termiņš, kurā tas jāizdara?

printēt Lasīt visu ziņu
back to top