Janvāra labākais spēlētājs 2. līgā - Niklāvs Vingris08.02.2018

Latvijas Florbola savienība (LFS) nosaukusi janvāra mēneša labāko spēlētāju Latvijas čempionāta vīriešu 2. līgā – šo godu izpelnījies komandas "Aizkraukle/Koknese" uzbrucējs koknesietis Niklāvs Vingris. Balva laureātam tiks pasniegta sadarbībā ar uzņēmumu "SPORT REVOLUTION", kas ražo pasaulē pirmos sertificētos florbola trenažierus ar zīmolu "MY FLOORBALL".

Florbola komanda "Aizkraukle/Koknese" ar Niklāvu Vingri uzbrukuma smailē pagājušajā mēnesī aizvadīja divas spēles - abas savā laukumā un abās tika gūta uzvara. Aizkraukliešu un koknesiešu apvienotā komanda ar 10:5 uzvarēja "Rēzeknes BJSS" (Vingrim 3 (1+2) punkti), kā arī ar 5:4 pagarinājumā pārspēja "Valmieras BSS" (Vingrim divas rezultatīvas piespēles).

printēt Lasīt visu ziņu

Animācijas filma bērniem "DŽUNGĻU PATRUĻA"

16.02.2018 16:00 kur : Kokneses kultūras nams

16.februārī pulksten 16 Kokneses kultūras namā animācijas filma bērniem "DŽUNGĻU PATRUĻA", ieejas maksa: 1 eiro.

Meteņi nosvinēti godam!08.02.2018

Ar Meteni, seno saimnieciskā gada sākumu, katru gadu iznāk līdzīgi - Metens sola saltas dienas, Sola visus sasaldēt, Krausim malku vezumā,  Vedīsim Meteņam. Tā arī šogad. 6.februāris bija puteņaina un sniega pilna diena, bet nākamajā dienā saule dāvāja savu skaisto vaigu visiem, kas to vēlējās, un aukstums pieņēmās spēkā. Skolas bērni Meteņus, kā ierasts, svinēja Kokneses parkā. 2.b klase bija nolēmusi izpriecāties uz Meteņa kalniņa, no kura, labi salielījušies par tēva garajiem liniem, nobrauca slaidi un tālu. Tas tāpēc, lai laba raža būtu!  Bija arī ugunskurs, pie kā sildīties, spēles un Meteņa pogas.  Arī Radošajā mājā svinēja Meteņus. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (33)

Meža cirsmu Izsole 07.02.2018

IZSOLE NOTIKUSI. LĪGUMS NOSLĒGTS.

printēt Lasīt visu ziņu

Meža darbinieku biatlona sacensības Dienvidtirolē07.02.2018

No 28. janvāra līdz 3. februārim Dienvidtiroles sporta bāzē Antholzā (Itālijā) norisinājās Eiropas meža darbinieku biatlona sacensības, kuras šogad sasniedza un svinēja jau 50. gadskārtu.

Tur bija iespēja piedalīties pulciņam slēpošanas entuziastu - mežinieku no Kokneses tuvuma un vēl kuplākam pulkam no citām Latvijas vietām, kopā sasniedzot ap 80 mežam tuvu cilvēku lielu Latvijas komandu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Pļaviņu kauss biatlonā un slēpošanas sprintā07.02.2018

8., 15., 22. februārī un 1. martā plkst. 16.00 – 19.30 slēpošanas, biatlona bāzē “Jankas” – Pļaviņu kauss biatlonā (3x1 km, 2 šautuves, 5 šāvieni katrā) un slēpošanas sprintā (1 km). Dalības maksa biatlonā pieaugušajiem EUR 3, bērniem – bez maksas.

printēt Lasīt visu ziņu

Aizvadīta 25. starptautiskā Baltijas tūrisma izstāde-gadatirgus “Balttour 2018”06.02.2018

Rīgā, Ķīpsalā nedēļas nogalē aizvadīta 25.ikgadējā tūrisma izstāde – gadatirgus “Balttour 2018”. Izstādē piedalījās un Kokneses novadu pārstāvēja Kokneses tūrisma informācijas centrs, piedāvājot ceļotājiem par savu brīvdienu galamērķi izvēlēties Kokneses novadu. Tradicionāli izstādē piedalījās arī pārējie Aizkraukles reģiona novadu tūrisma  informācijas centri un pakalpojumu sniedzēju pārstāvji.

Izstāde notika trīs dienas divās tematiskajās hallēs – “Apceļo Latviju!” un “Atklāj pasauli!”.

Hallē “Apceļo Latviju” bija sastopami visi Latvijas novadi. Šeit ar dalību trīs stendos rosījās arī Kokneses tūrisma informācijas centrs. Par jaunumiem un tūrisma iespējām Kokneses novadā bija iespēja uzzināt Zemgales Plānošanas reģiona, Latvijas-Lietuvas pārrobežu programmas ietvaros projekta “AttractiveForYou”, kā arī projekta  “Explore Hansa” stendos.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (25)

Var iesniegt lauku bloku precizējumus!05.02.2018

No šā gada 5.februāra lauksaimnieki var veikt lauku bloku / ainavu elementu precizēšanu 2018.gadam. Precizēšanas pieprasījumus varēs iesniegt līdz šā gada 3.aprīlim.

 Precizēšanas pieprasījumi jāiesniedz tikai tad, ja klients vēlas iekļaut lauku blokā vai izveidot jaunu lauku bloku , kura jau ir sakopta platība, pievienot jaunus ainavas elementus vai no lauku bloka izņemt neapsaimniekotu platību.

printēt Lasīt visu ziņu

Ziemas vidū uzbur pavasari

03.02.2018 16:00

Kurš gan nezina tautā iemīļoto melodiju ar Friča Bārdas vārdiem „Dzīvīte”, kurā laime un skumjas kā vītenis vijas? „Bet dzīve ir skaista un par to ir jāpriecājas!” – teic Silvija Cīrule un jauktā kora „Alaine” dziedātāji. Un tieši tāpēc 3. februārī Kokneses  kultūras namā uz draudzīgu sadziedāšanos koncertā, kam nosaukumā bija izvēlēti pazīstamās dziesmas vārdi „Sirds mana nerātnā” aicināja draugus no Skrīveriem, Iršiem un Bebriem, lai ziemas vidū uzburtu pavasari, kā arī uzsāktu svinēt Kokneses Dziedāšanas biedrības 150 gadu jubileju, kas zīmīgi iekrīt mūsu valsts simtgadē.

Iršu pagasta vokālā ansambļa šarmantās dziedātājas, Bebru pagasta vokālā ansambļa „Nianse” dalībnieces un Skrīveru senioru sieviešu kora „Baltābele” dāmas kopā ar mājiniekiem – jaukto kori „Alaine” klausītājiem savās dziesmās dāvāja īsti pavasarīgu ziedu buķeti.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (13)

Informācija ģimenes ārsta Ziedoņa Mauliņa pacientiem02.02.2018

Ģimenes ārsts Ziedonis Mauliņš būs atvaļinājumā no 23. februāra līdz 10. martam. Viņa prombūtnes laikā akūtu saslimšanu gadījumos pacientus pieņems ģimenes ārstes Daina Eglīte un Anda Elste. Ziedoņa Mauliņa ģimenes ārsta prakses kabinetā strādās ārsta palīgs noteiktajā pieņemšanas laikā. 1. martā  un 8. martā ģimenes ārsta prakse būs slēgta.

printēt
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top