Aicinām ekskursijā kopā ar folkloras kopu "URGAS"!02.10.2017

Svētdien, 8.oktobrī brauciens uz Līgatni. Maršrutā ietilpst: 

  •  10.00 -11.00 Līgatnes tirdziņa apmeklēšana 
  •  11.00 - 12.30 Ekskursija pa pilsētu kopā ar gidu  
  •  12.30 - 14.00 Amatu centrā darbosimies dažādās darbnīcās (pēc izvēles): papīra gatavošana, vannas bumbas gatavošana, filcēšana, kokapstrāde, lelles vai putniņa gatavošana  
  •  14.00 - 16.00 Vienkoču parka apmeklējums  
  •  16.00 - 17.00 Ciemos pie tāšu meistariem 
printēt Lasīt visu ziņu

Septembra mēnesis Pērses sākumskolā02.10.2017

Vasara projām. Pīlādžos mirdz sarkanas krelles. Ozolos šūpojas zīles. Lai gan saule vēl nedaudz, atgādina par vasaru, tomēr, paveroties apkārt, redzam zelta rudens valstību- dzelteno, brūno, sārto un zaļo krāsu paleti.

Septembris aizgājis, atstājot aiz sevis skaistus notikumus Pērses sākumskolā.  Jau daudzus gadus par  tradīciju  kļuvusi radošo darbu izstāde.  Tā ir iespēja izpausties  dažādos veidos. Jaunāko klašu skolēni latviešu valodas stundās sevi pierādīja sacerot dzeju. Skolēni veidoja galda, sienu dekorus, rotas no dabas veltēm, gatavoja ziedu un dārzeņu kompozīcijas. Darbojoties ar dabas materiālu, bērns kļūst tuvāks dabai, viņš mācās saskatīt tās skaistumu un varenību, mācās mīlēt dabu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (37)

Sveicam Pasaules skolotāju dienā!29.09.2017

Cik vien labi spēj, dari to, kas tev

vislabāk padodas, un savā dvēselē

apjautīsi, ka tev pieder pasaules

dižākie sasniegumi.

/O. Mandino/

Cienījamie skolotāji!

Paldies par jūsu pašaizliedzīgo un godprātīgo darbu! Par sirdsdegsmi, pacietību un ieguldīto darbu mūsu bērnu nākotnei!

Vēlam notikumiem un radošām idejām bagātu, jaunām zināšanām un piedzīvojumiem piepildītu mācību gadu! 

Kokneses novada dome

sveic visus novada pedagogus Starptautiskajā skolotāju dienā!

printēt

Aicina ikgadējās Kamermūzikas dienas Pļaviņās29.09.2017

Sestdien 30. septembrī plkst. 15.00 Pļaviņu novada kultūras centrā ar Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra metāla pūšamo instrumentu grupas “LNSO BRASS” koncertprogrammas “BRASS 4EVER” pirmatskaņojumu tiks atklātas nu jau  piektās Kamermūzikas dienas Pļaviņās.

       Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra metālpūšaminstrumentu ansamblī spēlē LNSO mūziķi: trīs trombonisti – Kaspars Majors, Artūrs Hrustaļovs, Artūrs Bērziņš un viens tubists – Raivis Māgurs. Šīm četrām varenajām metālbalsīm sitaminstrumentālists Ernests Mediņš pievieno ritma kontūras un padara skanējumu viegli pikantāku.

printēt Lasīt visu ziņu

Latvijas profesionālās izglītības iestāžu audzēkņu kross un vieglatlētikas sacensības Vecbebros28.09.2017

Vairāk kā 500 audzēkņi no 24 profesionālās izglītības iestādēm Latvijā savu sportisko garu un izturību 28. septembrī visas dienas garumā apliecināja Kokneses novada Bebru pagastā, Vecbebru stadionā, kur norisinājās Profesionālās izglītības sporta kluba „AMI” un Ogres Tehnikuma organizētās Latvijas profesionālo izglītības iestāžu audzēkņu krosa un vieglatlētikas sacensības. „Ar jauno mācību gadu Ogres tehnikuma profesionālās izglītības programmu īstenošanas vieta ir arī Vecbebros, pateicoties veiksmīgai sadarbībai ar Kokneses novada domi, nolēmām sacensības šoruden rīkot Vecbebros, teicami renovētā  stadionā,” stāsta Ogres Tehnikuma direktore Ilze Brante.

 „AMI” sporta kluba vadītāja Irēna Bukovska ar saviem domubiedriem jau 28. reizi aicināja profesionālo skolu un tehnikumu audzēkņus piedalīties rudens krosa un vieglatlētikas sacensībās. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (21)

Jaunā latviešu spēlfilma

13.10.2017 15:00 - 18:00 kur : Kokneses kultūras nams

13.oktobrī plkst. 15.00 un 18.00
Kokneses kultūras namā
Jaunā latviešu spēlfilma
"VECTĒVS, KAS BĪSTAMĀKS PAR DATORU".
Ieeja: 2 eiro.

Kokneses novada domes aģentūras Tūrisma informācijas centra mājas lapas atklāšana28.09.2017

Viena no koknesiešu lielākajām vērtībām ir novada kultūrvēsturiskais mantojums, ainavas un vietējo produktu loki, kas tiek mērķtiecīgi saglabāti un saudzēti  nākamajām paaudzēm. Mūsdienās aizvien mazāk cilvēku spēj atrast informāciju un  normāli funkcionēt bez globālā tīmekļa un tā instrumentiem. Pareizi izstrādāta virtuālā reklāma nozīmē pirmām kārtām atpazīstamību, vienkāršāku informācijas pārskatīšanu un reģiona izzināšanu, ne tikai tūristiem, bet arī vietējiem iedzīvotājiem un uzņēmējiem.

Lai veicinātu tūristu piesaisti, informētu par atpūtas iespējām un saglabātu vērtīgo informāciju vienkopus, Hanzas projekta ietvaros  esam izveidojuši jaunu tūrisma informācijas mājas lapu – www.visitkoknese.lv

printēt Lasīt visu ziņu

Vācu valodas dienas Latvijā 2017

17.10.2017 09:00 - 19.10.2017 kur : Kokneses pagasta bibliotēka

Oktobrī Latvijā pirmo reizi norisināsies Vācu valodas dienas. Virkne notikumu un pasākumu visā Latvijā pulcēs cilvēkus, kas vēlas aktīvi iesaistīties un parādīt savu interesi par vācu valodu.

 Par norisēm Latvijā skati te:https://www.goethe.de/ins/lv/lv/index.html

Esi gaidīts arī Kokneses bibliotēkā!


Evitas Dardzānes gleznu izstāde

26.09.2017 09:00 - 21.11.2017 kur : Kokneses pagasta bibliotēka

No 26. septembra līdz 21. novembrim Kokneses pagasta bibliotēkā ir izlikta un apskatāma jauna izstāde. Darbu autore - Evita Dardzāne.

        Evita ir dzimusi 1976.gadā Līvānos. Dzīvojusi Krustpils novadā, pirmās skolas gaitas sākusi Pļaviņu vidusskolā. Pēc 9.klases  Valsts Vecbebru tehnikumā apguva biškopes profesiju, bet tajā strādāt gan nav sanācis, jo dzīve ievirzījusi citā darbā.
       No 2005.gada strādā Kokneses pagastā Z/S Sietiņi par gaļas izgriezēju.
        Evita gleznot sākusi pirms 5 gadiem pavisam nejauši. Uz to pamudināja meitas Laines vizuālās mākslas stundas Kokneses vidusskolā, kas viņai radīja grūtības, bet Evitai tīri labi patika. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top