Taka Kokneses parkā ar uzdevumiem15.09.2017

12.septembrī I.Gaiša Kokneses vidusskolas 1.- 4.klašu skolēni devās Kokneses parkā, lai to ieraudzītu mazliet citādākām acīm, kā ikdienā. Bija sagatavoti uzdevumi. Mums bija arī palīgi - bērnu māmiņas: Gunta Strazdiņa, Kristīne Rudmieze, Antra Vasiļevska, Dina Jansone, Olga Šinke, Anita Siliņa, Inga Mangale un Olga Noreika. Paldies viņām!!! Paldies Kokneses Tūrisma centram un Kokneses novada domei par atbalstu! 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (45)

Piedāvā darbu pavāram15.09.2017

Ģimenes atbalsta centrs "Dzeguzīte" aicina darbā pavāru uz noteiktu laiku. Sīkāka informācija pa tālr.26175385

printēt

KSC atklātās sacensības vieglatlētikā

09.09.2017 11:00 - 15:00 kur : Kokneses sporta centrs

Aizvadītajā sestdienā Kokneses stadionā norisinājās otrās Kokneses sporta centra atklātās sacensības vieglatlētikā, kurās šoreiz piedalījās gandrīz 80 dalībnieki no Kokneses, Aizkraukles, Neretas, Rīteriem, Meņģeles un Jelgavas. Pavisam tika sadalīti 37 medaļu komplekti četrās vecuma grupās – U12, U14, U16 un pieaugušo grupā.

printēt Lasīt visu ziņu

Par lietavu nodarītajiem postījumiem13.09.2017

Lai arī Kokneses novads pagaidām nav to novadu skaitā, kuri atzīti par plūdos cietušajām teritorijām, iesniegumu LAD var iesniegt. Iesniegumus pieņem, bet vēl tiek spriests par situācijas risinājumu.

http://www.lad.gov.lv/lv/atbalsta-veidi/valsts-atbalsts/kompensacijas/pludu-nodarito-zaudejumu-kompensacijas/

Pielikumā veidlapas un kultūraugu saraksts, par kuriem var iesniegt iesniegumu.

Jāiesniedz:

  1. Informācija par lietavu nodarītiem postījumiem
  2. Iesniegums (par 2017. gada pieteiktām platībām un par 2017. gada rudens sējumiem ), kurā norāda lauka bloku numuru, platību un kultūru.
  3. Izdrukāta karte no EPS, kur atzīmētas platības, kuras cietušās no lietavām.

Iesniegumu var iesniegt Lielrīgas RP vai ieskanēt. Parakstīt elektroniski ar elektronisko parakstu un nosūtīt uz lielriga@lad.gov.lv

  Pēc tam LAD vai LLKC darbinieki apsekos pieteiktās platības.

printēt Lasīt visu ziņu

Clean R iedzīvotāju aptauja11.09.2017

Saistībā ar noslēgto līgumu par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu Kokneses novadā, SIA "Clean R" veic iedzīvotāju anketēšanu, lai noskaidrotu novada iedzīvotāju apmierinātību par sniegtajiem pakalpojumiem. Saite uz aptauju: www.visidati.lv/aptauja/129878... 

printēt
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top