faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads
Svarīga informācija iedzīvotājiem
Koknese veselīgāka vide visiem

ReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Viesošanās sadraudzības pilsētā Vitingenā02.08.2012

26. jūnijā Kokneses novada delegācija devās ceļā uz partnerpilsētu Vitingenu Vācijā. Delegācijas sastāvā šoreiz Kokneses novada pedagogi, novada domes pārstāvji un viesuzņēmēji. Viskuplāk pārstāvēta bija Kokneses mūzikas skola, jo skolotāju ansamblis ar sagatavotu koncertprogrammu devās pārstāvēt Koknesi arī Starptautiskajās Jauno laiku Hanzas dienās, kuras šogad norisinājās Vācijas pilsētā Lineburgā, un ar koncertu iepriecināt Vitingenas iedzīvotājus. Pārliecinoši lielākā daļa līdzbraucēju uz Vitingenu devās pirmo reizi, lai iepazītu seno sadraudzības pilsētu un gūtu pieredzi izglītības jomā. Uz Vitingenu pirmo reizi devās arī Kokneses novada priekšsēdētājs Dainis Vingris.

Pavadītās dienas turpceļā pagāja ātri – ar savstarpējām sarunām un satraukumu par nedēļā gaidāmo. Braukšanu vieglu padarīja arī Polijas jaunie un plašie autoceļi, kas ar savu labo kvalitāti pārsteidza daudzus līdzbraucējus.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (150)

Informācija Bebru pagasta iedzīvotājiem20.07.2012

21. jūlijā Vecbebros noslēdzas sporta nometņu darbība. Informējam pagasta iedzīvotājus, ka 21. jūlijā plkst. 23:00 stadionā notiks nometņu dalībniekiem veltīts salūts. Būsim saprotoši!

Bebru pagasta pārvalde

printēt

Par grozījumiem vilcienu sarakstā16.07.2012

Akciju sabiedrība “Pasažieru vilciens” informē, ka saistībā ar otrā sliežu ceļa izbūvi iecirknī Skrīveri-Krustpils tiks veikti pārmiju likšanas darbi Skrīveru, Aizkraukles, Kokneses un Pļaviņu stacijās, tādēļ 24.,26.,31.jūlijā, kā arī 2.augustā, noteiktas būtiskas izmaiņas Aizkraukles, Krustpils, Daugavpils un Zilupes virzienu vilcienu kustības sarakstos.

Daži vilcieni nekursēs visā maršrutā, savukārt vairāki būs atcelti dzelzceļa iecirknī Lielvārde-Aizkraukle. Lielākoties šo vilcienu vietā pasažieru pārvadājumus starp Lielvārdes un Aizkraukles stacijām nodrošinās īpaši norīkoti autobusi, kuri piebrauks pie Jumpravas un Skrīveru dzelzceļa stacijām, kā arī apstāsies uz šosejas autobusu pieturās Kaibala, Dendroloģiskais parks un Aizpurves. Autobusos būs derīgas visu veidu dzelzceļa braukšanas biļetes.

Izmaiņas vilcienu kustību sarakstos skatīt šeit.

printēt

Kokneses pilsdrupās skanēs Spānijas karaļa galma mūzika

13.07.2012 21:00 kur : Kokneses pilsdrupas un parks

13. jūlijā plkst. 21:00, Kokneses novada svētku ietvaros, Kokneses pilsdrupās notiks Senās Mūzikas koncerts „Spānijas karaļa galma mūzika”, uz kuru aicināts ikviens mūzikas un mākslas baudītājs. Koncertu sniegs senās mūzikas ansamblis” Trakula”.

Koncertprogramma veidota kā teatrāls uzvedums, kur mūziku papildina dalībnieku lasījumi no Kārļa V dzīves. Tikpat raiba kā šī monarha biogrāfija būs arī koncertā iekļautā mūzika.

Ieejas maksa 2.00 Ls

 Zane Zariņa, Tūrisma informācijas konsultante

Atbalstīsim Patrīciju Eiduku – Latvijas Izcilnieku 2012 pusfinālisti!13.07.2012

Pirmdien, 9.jūlijā, sākās sabiedrības balsošana par Maxima konkursa Latvijas Izcilnieki 2012 pusfinālistiem, lai noteiktu kuri pieci skolēni iegūs 1000 Ls stipendijas. Ikviens par pusfinālistiem varēs nobalsot mājas lapā www.maxima.lv/latvijasizcilnieki vai ar telefona balsojuma palīdzību līdz pat 5. augustam.

Par izcilniekiem var balsot mājas lapā http://www.maxima.lv/latvijasizcilnieki/lv/balso/ un ar telefona balsojuma palīdzību, nosūtot attiecīgā izcilnieka kodu uz numuru 157*. Latvijas Izcilnieku 2012 pusfinālā sporta kategorijā iekļuvusi Kokneses novada Bebru pamatskolas skolniece Patrīcija Eiduka – labākā distanču slēpotāja savā vecuma grupā aizvadītajā sezonā. Balsojot par Patrīciju – īsziņas kods Lim 12. Novēlēsim Patrīcijai veiksmi un balsosim!

Kokneses Novada Vēstis

printēt

Par atvaļinājumu11.07.2012

o 09.07. - 01.08.2012. sabiedrisko attiecību speciāliste Anita Šmite atrodas atvaļinājumā. Jautājumos par informācijas publicēšanu laikrakstā "Kokneses Novada vēstis" griezties pie Sarmītes Rodes, e-pasts: sarmite.rode@koknese.lv, tel. 65164294.

printēt

Aicinājums Kokneses novada iedzīvotājiem!10.07.2012

Aicinām Kokneses novada iedzīvotājus izteikt atsauksmes par operatora Tele2 sniegto pakalpojumu kvalitāti Kokneses novada teritorijā. Savu viedokli līdz 24. jūlijam varat izteikt elektroniski, rakstot uz e-pastu: dzintra.krisane@koknese.lv vai nosūtot vēstules uz adresi: Kokneses novada dome, Melioratoru iela 1, Kokneses pagasts, Kokneses novads, LV-5113.

printēt

Starptautiskā folkloras festivāla „Baltica” dziesmu ceļš ievijas Koknesē

08.07.2012 kur : Kokneses estrāde

No 5. jūlija līdz 9. jūlijam pa Latvijas vasaras ceļiem iet Dziesma – savu 25. gadskārtu svin Starptautiskais folkloras festivāls „Baltica”.

„Latviešu tautas atmiņā „Baltica” vienmēr visdziļāk sakņosies tieši ar 1988. gadā Trešās atmodas laikā pirmoreiz publiski pacelto sarkanbaltsarkano karogu. Priecājamies, ka apaļās jubilejas reizē šie visā pasaulē pazīstamākie Baltijas valstu tradicionālie kultūras svētki notiek tieši Latvijā, un mums ir tas gods pulcēt ne tikai ap 2000 Latvijas dziedātāju, dejotāju, muzikantu, stāstnieku, amatnieku un meistaru, bet arī tautas tradīciju uzturētājus un kopējus no citām valstīm” - šo svētku nozīmību raksturo kultūras ministre Žaneta Jaunzeme-Grende.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (15)

Aicina uz Lustēm Jēkabpilī un operas „Rigoleto” izrādi

06.07.2012 19:00

Šī gada 6.jūlijā pulksten 19:00 Jēkabpilī, Sēļu sētā, notiks VI Starptautiskais Tautas mūzikas festivāls „Lustes Jēkabpilī”.

Festivālā piedalīsies kapelas „Heino Tartes un draugi” (Igaunija), „Provincia”, „Lakštingele”, „Toncius” (Lietuva), „Sokolwiane” (Polija) un pašmāju tautas mūzikas izpildītājgrupas „Malta”, „Rakari”, „Feinie letiņi” un pasākuma rīkotāji „Kreicburgas ziķeri”. Visās kapelās darbojas talantīgi un profesionāli mūziķi, kas ar degsmi un aizrautību izpilda lustīgākās un jestrākās melodijas no tautas mūzikas klāsta. Festivālā piedalās arī folkloras un deju kopas, līdz ar to skatītājiem tiek piedāvāts atraktīvs un krāšņs uzvedums par satikšanos, samīlēšanos, pārskatīšanos un citiem pārpratumiem.

„Lustes Jēkabpilī” ir stabilākais un viens no nozīmīgākajiem Latvijā organizētajiem starptautiskajiem tautas mūzikas festivāliem.

printēt Lasīt visu ziņu

AS Pasažieru vilciens sniedz skaidrojumu par situāciju Koknesē06.07.2012

Ņemot vērā iedzīvotāju sūdzības par apgrūtinātu izkāpšanu un iekāpšanu vilcienos no pagaidu perona Koknesē, Kokneses novada dome š.g. 11. jūnijā nosūtīja vēstuli A/S "Pasažieru vilciens", lūdzot skaidrojumu par radušos situāciju.

Atbildes vēstules pilnu tekstu variet lasīt šeit.

printēt

Nedēļas nogalē Koknesē norisināsies folkloras festivāls Baltica 2012, kuru atbalsta arī Sixt auto noma05.07.2012

No 5. līdz 10. jūlijam Rīgā, Turaidā, Ikšķilē, Ķekavā, Koknesē un Madonas novadā notiks folkloras festivāls Baltica 2012, kas norisināsies jau 25. gadu. Vēsturiski festivāls demonstrē tautu tradicionālo kultūru - dziesmas, instrumentālo mūziku, stāstījumus, rotaļas, dejas, kā arī tautas lietišķo mākslu, amatniecību, un citas tautas kultūras izpausmes formas.

Festivālu atbalsta arī viens no Eiropas vadošajiem auto nomas pakalpojumu sniedzējiem Sixt, kas nodrošinās automašīnu nomu festivāla organizatoru vajadzībām.

No 8. līdz 10. jūlijam Sixt piedalīsies arī festivāla sētā Vērmanes parkā, kurā notiks vairākas meistardarbīcas, gadatirgus, kā arī uzstāsies vairākas ārvalstu un Latvijas folkloras grupas. Pasākuma laikā Sixt sniegs iespēju laimēt automašīnu MINI Cooper uz nedēļas nogali. Vairāk informācijas par konkursu http://www.facebook.com/sixt.latvija

printēt

PVN likmes maiņa elektroenerģijai05.07.2012

Š.g. 1.jūlijā, samazinoties PVN likmei, kas tiek piemērota elektroenerģijas patēriņa maksājumiem, tiek mainīts arī tarifa T1 maksājums. Norēķini pēc jaunās likmes par jūlijā patērēto elektroenerģiju, jāveic, sākot ar 1.augustu. AS „Latvenergo” informēs iedzīvotājus par tarifa izmaiņām.

Š.g. 1.jūlijā elektroenerģijai piemērojamā PVN likme samazināsies no 22% uz 21%. PVN likmes izmaiņas stājas spēkā visām tarifu grupām. Skaitliski vislielākā Latvenergo klientu grupa – mājsaimniecības – pārsvarā norēķinās pēc diferencētā tarifa T1 (Starta un Pamata tarifs). Piemērojot jauno PVN likmi, Starta tarifs samazinās līdz 0.0818202 Ls/kWh, Pamata tarifs - 0.1065163 Ls/kWh.

Informācijas pilnu tekstu skatīt šeit.

printēt

Aizkraukles reģionālā Tautskola piedāvā konsultācijas05.07.2012

Biedrība „Zemgales NVO Centrs” šobrīd īsteno projektu Kompleksi pasākumi pilsoniskās sabiedrības stiprināšanai Zemgales plānošanas reģionā.

Projekts paredz turpināt sniegt konsultatīvu, informatīvu un īpašu pasākumu atbalstu, lai nodrošinātu Zemgales plānošanas reģiona biedrībām un nodibinājumiem nepieciešamos pakalpojumus, kā arī palīdzētu jaunām NVO uzsākt darbību.

Mērķa grupas: Zemgales plānošanas reģiona biedrības un nodibinājumi, aktīvi indivīdi (jaunieši, pieaugušie un seniori).

printēt Lasīt visu ziņu

Portālā www.Latvija.lv/studijas varēs sākt reģistrēties pamatstudijām05.07.2012

No šī gada 2. jūlija līdz 17. jūlijam visiem studēt gribētājiem būs iespēja ātri un ērti pieteikties studijām 11 Latvijas augstskolās, izmantojot vienotā valsts un pašvaldību portāla www.Latvija.lv/studijas sniegto e - pakalpojumu. Topošie studenti varēs pieteikties studijām Latvijas Universitātē, Rīgas Tehniskajā universitātē, Latvijas Lauksaimniecības universitātē, Liepājas Universitātē, Rīgas Starptautiskajā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolā, Banku augstskolā, Ventspils Augstskolā, Daugavpils Universitātē, Informācijas sistēmu menedžmenta augstskolā, Rēzeknes Augstskolā, un Vidzemes Augstskolā. E-pakalpojumā reflektanti varēs sekot līdzi pieteikšanās gaitai un uzzināt konkursa rezultātus.

printēt Lasīt visu ziņu

Aicina uz Skrīveru novada svētkiem - Skrīveriem 130

30.06.2012 13:00

2012. gadā Skrīveru novads atzīmē Skrīveru centra (kopš dzelzceļa stacijas apkārtnē sāka veidoties pašreizējais centrs) 130. jubileju, un gada garumā notiek daudzveidīgi kultūras un sporta pasākumi. Š.g.30.jūnijā plkst.13:00 Skrīveru novada svētkos A.Upīša muzeja dārzā aicinām gan Skrīveru novada amatniekus, gan plašāku Latvijas Amatnieku loku no tuvākiem un tālākiem novadiem iekļauties kopējā svētku noskaņā, attīstot tautiskās tradīcijas.

Ar prieku vēlamies kuplināt mūsu svētkos māksliniecisko darinājumu un našķu meistarus, tāpēc pulcējam meistarus Amatnieku tirdziņā, jo īpaši rosinām meistarus radīt un atraisīt radošo darbnīcu daudzveidīgās aktivitātēs skrīveriešus un viesus.

Mīļie amatnieki, atsaucamies un esam kopā! Sīkāka informācija Skrīveru Kultūras centrā, sazinoties - tālrunis 65197244 vai 29475005.

Plašāka svētku pasākuma informācija: www.skriveri.lv

Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top