Aicinām darbā Likteņdārzā administratīvo direktori/u 09.02.2018

Mēs sagaidām: 

• uzņēmību un iniciatīvu

• administratīvās un organizatoriskās spējas

• vēlmi strādāt komandā un ar cilvēkiem

• vismaz vienas svešvalodas zināšanas    

• vēlama izglītība tūrismā vai biznesa vadībā

Mēs piedāvājam:

• darbu Latvijai nozīmīga projekta īstenošanā

• jaunu perspektīvi un iespējas tūrisma jomā

• iespēju iepazīt interesantus cilvēkus

• nenovērtējamu pieredzi  

CV un pieteikuma vēstuli līdz 2018. gada 8. martam sūtīt uz e pastu valda.auzina@koknesesfonds.lv. Tel. 2947 6146 www.liktendarzs.lv 

Foto: Gatis Balodis

printēt

Alfa kurss Koknesē09.02.2018

No 5. marta  Koknesē notiks Alfa kurss - 11 nedēļu cikls - iepazīšanās ar kristīgo ticību. Kokneses Romas katoļu baznīcas draudzes pārstāve un Kokneses Alfas kursa administratore Gunta Ziemele informē: „Uz šo kursu ir aicināti Kokneses novada iedzīvotāji, kā arī dalībnieki no citiem novadiem. Alfa kurss, kam sekojoši vairāk nekā 24 miljoni cilvēku visā pasaulē, iepazīstina ar kristīgo ticību, kā arī palīdz meklēt un rast skaidrojumu un risinājumus visnesaprotamākajām dzīves situācijām. Tas būs 11 nodarbību cikls, kas Koknesē notiks pirmdienās no 5. marta. Kursa nodarbības būs vakars brīvā atmosfērā, kurā iekļauta arī maltīte. Dalība Alfas kursā ir par brīvu. Taču ir iespējams ziedot par vakariņām. Tiekamies uz ATKLĀŠANAS SVĒTKIEM 5. martā plkst.18:30 Blaumaņa ielā 3, kafejnīcā RŪDOLFS. Organizē Kokneses Romas katoļu baznīca.” 

printēt

Saliek visas bibliotēkas puzles08.02.2018

No 29.janvāra līdz 2.februārim Kokneses pagasta bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā aicinājām atzīmēt Puzles dienu un visu nedēļu likt puzles. Pie datora varēja tikt tikai tie un tad, kad salikta kaut viena puzle vai atminēta krustvārdu mīkla. Bērniem ļoti patika un visbiežāk puzļu likšana neapstājās pie vienas puzles, bet tika liktas vairākas un līdz nedēļas beigām visas bibliotēkā esošas puzles bija saliktas.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (11)

Janvāra labākais spēlētājs 2. līgā - Niklāvs Vingris08.02.2018

Latvijas Florbola savienība (LFS) nosaukusi janvāra mēneša labāko spēlētāju Latvijas čempionāta vīriešu 2. līgā – šo godu izpelnījies komandas "Aizkraukle/Koknese" uzbrucējs koknesietis Niklāvs Vingris. Balva laureātam tiks pasniegta sadarbībā ar uzņēmumu "SPORT REVOLUTION", kas ražo pasaulē pirmos sertificētos florbola trenažierus ar zīmolu "MY FLOORBALL".

Florbola komanda "Aizkraukle/Koknese" ar Niklāvu Vingri uzbrukuma smailē pagājušajā mēnesī aizvadīja divas spēles - abas savā laukumā un abās tika gūta uzvara. Aizkraukliešu un koknesiešu apvienotā komanda ar 10:5 uzvarēja "Rēzeknes BJSS" (Vingrim 3 (1+2) punkti), kā arī ar 5:4 pagarinājumā pārspēja "Valmieras BSS" (Vingrim divas rezultatīvas piespēles).

printēt Lasīt visu ziņu

Animācijas filma bērniem "DŽUNGĻU PATRUĻA"

16.02.2018 16:00 kur : Kokneses kultūras nams

16.februārī pulksten 16 Kokneses kultūras namā animācijas filma bērniem "DŽUNGĻU PATRUĻA", ieejas maksa: 1 eiro.

Meteņi nosvinēti godam!08.02.2018

Ar Meteni, seno saimnieciskā gada sākumu, katru gadu iznāk līdzīgi - Metens sola saltas dienas, Sola visus sasaldēt, Krausim malku vezumā,  Vedīsim Meteņam. Tā arī šogad. 6.februāris bija puteņaina un sniega pilna diena, bet nākamajā dienā saule dāvāja savu skaisto vaigu visiem, kas to vēlējās, un aukstums pieņēmās spēkā. Skolas bērni Meteņus, kā ierasts, svinēja Kokneses parkā. 2.b klase bija nolēmusi izpriecāties uz Meteņa kalniņa, no kura, labi salielījušies par tēva garajiem liniem, nobrauca slaidi un tālu. Tas tāpēc, lai laba raža būtu!  Bija arī ugunskurs, pie kā sildīties, spēles un Meteņa pogas.  Arī Radošajā mājā svinēja Meteņus. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (33)

Meža cirsmu Izsole 07.02.2018

IZSOLE NOTIKUSI. LĪGUMS NOSLĒGTS.

printēt Lasīt visu ziņu

Meža darbinieku biatlona sacensības Dienvidtirolē07.02.2018

No 28. janvāra līdz 3. februārim Dienvidtiroles sporta bāzē Antholzā (Itālijā) norisinājās Eiropas meža darbinieku biatlona sacensības, kuras šogad sasniedza un svinēja jau 50. gadskārtu.

Tur bija iespēja piedalīties pulciņam slēpošanas entuziastu - mežinieku no Kokneses tuvuma un vēl kuplākam pulkam no citām Latvijas vietām, kopā sasniedzot ap 80 mežam tuvu cilvēku lielu Latvijas komandu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Pļaviņu kauss biatlonā un slēpošanas sprintā07.02.2018

8., 15., 22. februārī un 1. martā plkst. 16.00 – 19.30 slēpošanas, biatlona bāzē “Jankas” – Pļaviņu kauss biatlonā (3x1 km, 2 šautuves, 5 šāvieni katrā) un slēpošanas sprintā (1 km). Dalības maksa biatlonā pieaugušajiem EUR 3, bērniem – bez maksas.

printēt Lasīt visu ziņu

Aizvadīta 25. starptautiskā Baltijas tūrisma izstāde-gadatirgus “Balttour 2018”06.02.2018

Rīgā, Ķīpsalā nedēļas nogalē aizvadīta 25.ikgadējā tūrisma izstāde – gadatirgus “Balttour 2018”. Izstādē piedalījās un Kokneses novadu pārstāvēja Kokneses tūrisma informācijas centrs, piedāvājot ceļotājiem par savu brīvdienu galamērķi izvēlēties Kokneses novadu. Tradicionāli izstādē piedalījās arī pārējie Aizkraukles reģiona novadu tūrisma  informācijas centri un pakalpojumu sniedzēju pārstāvji.

Izstāde notika trīs dienas divās tematiskajās hallēs – “Apceļo Latviju!” un “Atklāj pasauli!”.

Hallē “Apceļo Latviju” bija sastopami visi Latvijas novadi. Šeit ar dalību trīs stendos rosījās arī Kokneses tūrisma informācijas centrs. Par jaunumiem un tūrisma iespējām Kokneses novadā bija iespēja uzzināt Zemgales Plānošanas reģiona, Latvijas-Lietuvas pārrobežu programmas ietvaros projekta “AttractiveForYou”, kā arī projekta  “Explore Hansa” stendos.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (25)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top