Jāņa Krievāra piemiņas kauss Iršu volejbolistiem

19.08.2017 10:00 kur : Bebru pagasta stadions un skeitparks

Bebru pagasta vecākā paaudze Jāni Krievāru vienmēr atcerēsies ne tikai kā prasmīgu lauksaimnieku, bet arī kā sporta entuziastu, kura vadībā izveidojās sporta svētku tradīcija, īpaši popularizējot volejbola spēli.  Pateicoties Lības Zukules ierosmei, Jāņa Krievāra dēla Ulda Krievāra ziedotajai naudas balvai un Bebru pagasta pārvaldes atsaucībai 19. augustā jau ceturto reizi norisinājās Jāņa Krievāra piemiņas kausa izcīņa volejbolā. Šoreiz sacensībās piedalījās tikai Kokneses novada volejbolisti no Bebriem un Iršiem, jo ļoti daudzi spēlētāji šajā dienā bija Jūrmalā, kur turpinājās Eiropas Volejbola konfederācijas (CEV) pludmales volejbola Eiropas čempionāta fināls.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (13)

Svarīga informācija donoriem un brīvprātīgajiem22.08.2017

Svarīga informācija donoriem un brīvprātīgajiem! 14.septembrī tiek organizēta ekskursija uz Odzienas pili, kā arī apskatīsim Pļaviņu novada ievērojamākās vietas. Lūdzam pieteikties pie Sofijas Tipaines Kokneses novada Sociālajā dienestā vai pie Lības Zukules Bebros.

printēt Lasīt visu ziņu

Ikšķilē notiks ikgadējais Latvijas politiski represēto salidojums 14.08.2017

26. augustā Ikšķiles estrādē pulksten 13 sāksies gadskārtējais politiski represēto personu salidojums. Koncerta daļā ar dziesmām priecēs  Nacionālā teātra aktieru ansamblis DRAMA - Dita Lūriņa, Karina Tatarinova, Mārtiņš Egliens un Mārcis Manjakovs. Zaļumballi turpat pļaviņā spēlēs grupa RUMBAS KVARTETS. Pirms pasākuma būs nodrošināts transports Ikšķiles dzelzceļa stacijā uz katru  ienākošo vilcienu.

Kokneses novada politiski represēto nodaļas biedri uz Ikšķili dosies ar satiksmes autobusu pulksten 10:30 no Kokneses auto pieturas.    

printēt

Īstenoti Ģimenes krīzes centra “Dzeguzīte” ēkas atjaunošanas darbi 22.08.2017

Projekta Nr. 4.2.2.0/16/I/002

Augusta sākumā noslēgušies energoefektivitātes paaugstināšanas darbi Ģimenes atbalsta centra “Dzeguzīte” ēkai.  Projekta īstenošanas gaitā veikti būvdarbi ietverot, ēkas fasādes esošās apdares un siltumizolācijas demontāžu, jumta pārkaru pagarināšanu un seguma nomaiņa, fasādes siltināšanu un apdari, cokola un pamatu hidroizolēšanu, siltināšanu un apdari, bruģakmens lietus ūdens novadīšanas apmales izbūvi, lietusūdens tekņu un noteku izbūvi u.c. darbus. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)

Īstenots projekts “Velna pagrabiņa pieejamības uzlabošana”22.08.2017

Ar biedrības „Daugavas Savienība” finansiālu atbalstu Kokneses novadā šī gada vasarā “Velna pagrabiņā” ierīkota elektroinstalācija un uzstādīta koka laipa, lai nodrošinātu vides pieejamību un padarītu objektu vizuāli pievilcīgāku arī diennakts tumšajā laikā. Projekta īstenošanas rezultātā apmeklētājiem pieejama sakopta, droša vide, kur pavadīt brīvo laiku un doties pastaigās. Projekts sekmē vides un kultūrvēsturisko vērtību pieejamību un kopšanu, uzsvaru liekot uz īpaši aizsargājamo dabas teritoriju iepazīšanu un saglabāšanu nākamajām paaudzēm.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Pirmās skolas dienas burziņš

01.09.2017 14:00 kur : Kokneses kultūras nams


PIRMĀS SKOLAS DIENAS BURZIŅŠ. Foršais ziepju burbuļa piedzīvojums, burbuļu darbnīcas, sejiņu apgleznošana un citi prieki.

Plkst. 15.00 kultūras namā animācijas filma "Misija "Rieksti" 2. Trakā daba". Ieeja brīva.

printēt Lasīt visu ziņu

Piedalies projektā “Latvijas dabas bagātības”!21.08.2017

Pasaules Dabas Fonds (PDF), īstenojot projektu “Latvijas dabas bagātības”, aicina ikvienu iedzīvotāju tajā piedalīties. Latvijas iedzīvotāji aicināti saplūst fotogrāfijā ar savām īpašajām vietām Latvijas dabā vai arī pastāstīt par to, ko viņiem nozīmē Latvijas dabas bagātības.

 "Priecāsimies, ja projektā piedalīsies arī Kokneses novada iedzīvotāji, tūrisma objektu pārstāvji un dabas aktīvisti," teic Dāvis Landorfs, Pasaules Dabas Fonda projektu vadītājs. Projekta dalībniekiem ir jānofotografējas savā mīļākajā vietā Latvijas dabā, tajā nomaskējoties un ar to pēc iespējas labāk saplūstot.  Fotogrāfiju piemērus var aplūkot projekta mājaslapā: http://www.dabasbagatibas.lv/ 

printēt Lasīt visu ziņu

Darba vakance Kokneses komunālajā nodaļā21.08.2017

Kokneses pagasta komunālā nodaļa aicina darbā palīgstrādnieku ar darba vietu „Atradzes” kapos, Kokneses pagastā. Darba laiks - 8 stundas 5 dienas nedēļā. Sīkāka informācija par darba pienākumiem pa tālruni 29421728.

printēt

„Slime” darbnīca Dienas centrā21.08.2017

Ja man jautā, kas ir „slime” – es parasti saku: „Ļumīgs, ļurīgs, staipīgs un uz tausti dīvains!” Ne par velti „slime” ir „gļotas” angļu valodā. Bet tāda lapiņa tika atrasta Ierosinājumu kastītē, tātad bija jāmēģina! Nodarbību apmeklēja 9 bērni un kopumā izmēģinājām 6 slime receptes. Jāsaka gan, savāca no visām trīs, bet slime īstajā izpratnē – tikai viena, tā kura bija gatavota no PVA līmes un šķidrā mazgāšanas līdzekļa. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

Viesošanās "Rijniekos"21.08.2017

15.augustā, kad saulīte sildīja un mākoņu aitiņas ganījās spilgti zilajās debesīs, Dienas centra bērni viesojās „Rijniekos” pie laipnās saimnieces Ilonas Miglānes, kura uzdāvināja bērniem atpūtu visas dienas garumā.

Braucienā devās tie apmeklētāji, kuri šovasar cītīgi apmeklēja Dienas centru, piedalījās koncertos, ekspedīcijās un aktivitātēs.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top