faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads
Svarīga informācija iedzīvotājiem
Koknese veselīgāka vide visiem

ReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Pļaviņu HES ūdenskrātuvē 9.novembrī un 10.novembrī iespējams pazemināts ūdenslīmenis09.11.2012

Šodien, 9.novembrī un rīt, 10.novembrī, Pļaviņu HES ūdenskrātuvē iespējams īslaicīgs ūdenslīmeņa pazeminājums robežās no 69,30 – 69,00 metru atzīmei.

Uzņēmumam strādājot brīvā elektroenerģijas tirgus apstākļos, daudz intensīvāk un arī mainīgāk nākas reaģēt uz kopējo Latvijas energosistēmas darbību elektroenerģijas ražošanā no elektroapgādes un staciju drošuma viedokļa. Tādējādi tiek veikta īslaicīga ūdenslīmeņa pazemināšana.

AS „Latvenergo” strādā saskaņā ar ūdens resursu lietošanas atļauju, kas izsniegta 2012. gada 1.martā, šajā periodā Pļaviņu HES atļautais zemākais ūdenslīmenis ir 69.00 metri.

Ilvija Līvmane, AS “Latvenergo”

Komunikācijas projektu vadītāja

Tālr.: 67728815; 29335228

Ilvija.livmane@latvenergo.lv

printēt

Likteņdārzu piepildīs skolēnu vēlējumi Latvijai08.11.2012

Vieni no aktīvākajiem Likteņdārza apmeklētājiem ir skolēni. Mācību gadam sākoties, sadarbībā ar Likteņdārza pastāvīgajiem atbalstītājiem – AS „Latvijas valsts meži”, AS „Latvijas Pasts”, Valsts izglītības satura centru un „Dinamo Rīga” - īpaši skolēniem tika organizēts sociālais projekts „Dāvini savai Latvijai”, kurā skolēniem bija jāizgatavo koka plāksnītes ar vēlējumu Latvijai dzimšanas dienā. Kopumā tika saņemtas 1 739 vēlējumu plāksnītes. Turpmāk visi vēlējumi būs apskatāmi Likteņdārzā.

AS „Latvijas valsts meži” Komunikācijas projektu vadītāja Līga Zute – Abizāre: „Projekta īstenotāji ir pateicīgi par lielo atsaucību un veltītajiem sirsnīgajiem vārdiem Latvijai. „Lai katra manas Latvijas zvaigzne mirdz kā cerība mūsu tautai!”, „Tu, Latvija, dzīvo mūžīgi!” - šie un citi uzraksti uz vēlējuma plāksnītēm stāsta, ka skolēni domā par mūsu zemi un viņiem rūp Latvijas nākotne.”

printēt Lasīt visu ziņu

2012. gada Kokneses Goda pilsoņi08.11.2012

Ar Kokneses Goda pilsoņa nosaukuma piešķiršanas komisijas 2012.gada 6. novembra sēdes lēmumu Nr.1 ir piešķirts Kokneses Goda pilsoņa nosaukums sekojošām personām:

  • Antrai Ķimenei;
  • Irmai Eglītei;
  • Ziedonim Puķītim;
  • Druvim Andriksonam;
  • Mirdzai Geidānei.

Sveicam 2012. gada Kokneses Goda pilsoņus!

printēt

Iedegsim svecītes Likteņdārzā!07.11.2012

Kā katru gadu – 11. novembrī – aicinām Likteņdārzā iedegt svecītes Brīvības cīņās kritušo piemiņai. Savukārt 18. novembrī ar SIA „Dreamway” iniciatīvu un atbalstu šogad pirmo reizi tiks izgaismots Likteņdārza ābeļu alejas ceļš, kas vedīs uz amfiteātri, kur pulksten 16.06 būs iespēja vērot saulrietu.

printēt

Par vilcienu kursēšanu valsts svētkos07.11.2012

Akciju sabiedrība “Pasažieru vilciens” informē, ka Latvijas Republikas Proklamēšanas svētku brīvdienās tiks norīkoti vairāki papildu vilcieni un noteiktas izmaiņas dīzeļvilcienu kustības sarakstā maršrutos Rīga-Krustpils, Rīga-Daugavpils, Rīga-Rēzekne, Rīga-Madona-Gulbene, Rīga-Liepāja un Rīga-Sigulda. Pasažieru pārvadājumu labākai nodrošināšanai šajās dienās tehnisko iespēju robežās tiks palielināts atsevišķu dīzeļvilcienu vagonu skaits. Sarakstus skatīt šeit.

printēt

Izmaiņas vilcienu kustību sarakstos 15. novembrī06.11.2012

Akciju sabiedrība “Pasažieru vilciens” informē, ka 15.novembrī noteiktas būtiskas izmaiņas Aizkraukles, Krustpils, Daugavpils un Zilupes virzienu vilcienu kustības sarakstos.

Saistībā ar pārmijas nomaiņu Ogres stacijā no plkst.9:40 līdz plkst.21:30 elektrotīklā tiks atslēgts strāvas spriegums, tādēļ gandrīz visi šajā laikā kursējošie elektrovilcieni būs atcelti visā maršrutā. Pasažieru pārvadājumu nodrošināšanai atcelto elektrovilcienu vietā līdz Ogrei vai Lielvārdei (no Ogres vai Lielvārdes) tiks norīkoti dīzeļvilcieni, savukārt no Ogres vai Lielvārdes līdz Aizkraukles stacijai (no Aizkraukles) kursēs īpaši norīkoti autobusi. Šie autobusi piebrauks pie Ogres, Ķeguma, Lielvārdes, Jumpravas, Skrīveru un Aizkraukles dzelzceļa stacijām, kā arī apstāsies uz šosejas autobusu pieturās Akmeņu iela, Ciemupe, Kaibala, Dendroloģiskais parks un Aizpurves. Autobusos būs derīgas visu veidu dzelzceļa braukšanas biļetes.

Izmaiņas paredzētas arī vairāku dīzeļvilcienu un elektrovilcienu kustības sarakstos.

Izmaiņas skatiet šeit.

printēt

Palīdzēsim izdot dzejas grāmatu par Koknesi!06.11.2012

Kaut kur tālu, laikam kontinentā citā,

Ļaudis teic – dzied brīnumputns košs.

Daudzi kuģim jau velk baltas buras

Tālām jūrām pāri brīnumputnu ķert.

          Kam man vajag košu brīnumputnu,

          Ja man Pērses krastos pogo lakstīgalas,

          Ja man augstu gaisā pelēks cīrulītis

          Pavasara rītā, ai, kā dzied!

/Maija Stepēna/

printēt Lasīt visu ziņu

Par elektroenerģijas pārtraukumu novada domē 31.10.201230.10.2012

31.10.2012. no plkst. 10.00 - 14.00 Melioratoru ielā 1, Kokneses novada domes ēkā, sakarā ar AS "Sadales tīkls" remonta darbiem tiks pārtraukta elektroenerģijas piegāde. Sakarā ar šiem apstākļiem, norādītajā laikā tiks traucēta klientu apkalpošana!

Kokneses novada dome

printēt

Aicina doties ekskursijā uz Igauniju26.10.2012

10. novembrī SIA "Remiro travel" organizē braucienu uz Ledus laikmeta centru Igaunijā un Hellenurme dzirnavām. Braucienā aicināti pievienoties arī koknesieši! Ekskursijas programmu un izmaksas skatīt šeit.

printēt

Paziņojums par dzelzceļa pārbrauktuves slēgšanu no 23.10.-25.10.18.10.2012

Sakarā ar darbu veikšanu uz Kokneses stacijas 1. un 2. sliežu ceļa būvprojekta "Otrā sliežu ceļa būvniecība Skrīveri - Krustpils (Rīga - Krustpils iecirknis)" ietvaros, tiks slēgta autotransporta kustība Kokneses stacijā 1905. gada ielā uz dzelzceļa pārbrauktuves no 23.10.2012. plkst. 08.00 - 25.10.2012. plkst. 17.00.

printēt

Noteikumi par valsts nodevu par informācijas saņemšanu no Iedzīvotāju reģistra18.10.2012

Pamatojoties uz Ministru kabineta noteikumiem Nr.844 „Noteikumi par valsts nodevu par informācijas saņemšanu no Iedzīvotāju reģistra” valsts nodevu par informācijas saņemšanu no reģistra maksā šādā apmērā:

informācijas saņemšana papīra formā:

  • 5 (piecu) darbdienu laikā par datiem par vienu personu – 3 lati;
  • 1 (vienas) darbdienas laikā par datiem par vienu personu – 6.lati;
  • 2 (divu) stundu laikā par datiem par vienu personu – 10.50 latu.
  • Persona , kura vairāk nekā divas reizes kalendāra gada laikā saņem visu reģistrā esošo informāciju (papīra formātā) par sevi un saviem bērniem, kuri jaunāki par 18 gadiem – 5 lati.
printēt Lasīt visu ziņu

Nedēļas nogalēs arī turpmāk kursēs vilciens Rīga – Gulbene – Rīga18.10.2012

Domājot par pasažieru vajadzībām un ērtībām, kā arī ņemot vērā lielo Gulbenes novada iedzīvotāju skaitu, kuri mācās un strādā Rīgā, AS „Pasažieru vilciens” ir pieņēmusi lēmumu turpināt pasažieru pārvadājumus maršrutā Rīga – Gulbene – Rīga.

Vilciens tāpat kā līdz šim uz Gulbeni dosies piektdienu un svētdienu vakaros, bet no Gulbenes uz Rīgu – agros sestdienu un pirmdienu rītos. Pašlaik vilciena kustības grafiks apstiprināts līdz 2012.gada beigām. Pārējās nedēļas dienās vilciens kursēs līdz Madonai.

printēt Lasīt visu ziņu

Graffiti uz bibliotēkas sienām!

11.10.2012 kur : Kokneses pagasta bibliotēka

11.oktobrī Kokneses pagasta bibliotēkā notika 11 gadus jaunā mākslinieka Helmuta Sokolova darbu izstāde. Mākslas veids-graffiti ir ļoti pierasts un populārs jauniešu vidū, bet mūsu bibliotēkā tāda veida izstāde ir pirmo reizi! Pārsteidza jaunā mākslinieka domāšanas veids, sava veida filozofija, šodienas un nākotnes redzējumi!

Izstādēs atklāšanā piedalījās arī skolotājs Aldis Dobenbergs, kurš uzteica Helmuta izvēli un veikumu. Savās izjūtās un priekā par padarīto dalījās arī Helmuta mamma.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

Aicinājums iesniegt ierosinājumus Goda pilsoņa nosaukuma pretendentiem08.10.2012

Kokneses novada iedzīvotāji līdz 2012. gada 31. oktobrim aicināti iesniegt ierosinājumus Goda pilsoņa nosaukuma pretendentiem! Ierosinājumus iesniegt Kokneses novada domē, Melioratoru ielā 1. Ierosinājumu iesniegšanas kārtību nosaka Kokneses Goda pilsoņa nosaukuma piešķiršanas noteikumi.

Lēmumu par Kokneses Goda pilsoņa nosaukuma piešķiršanu Kokneses novadā pieņem Kokneses Goda pilsoņa nosaukuma piešķiršanas komisija, ievērojot pretendenta darbību un personīgos nopelnus Kokneses novada labā, atbilstoši Kokneses Goda pilsoņa nosaukuma piešķiršanas komisijas Nolikumam. Kokneses Goda pilsoņa nosaukumu piešķir ne vairāk kā pieciem pretendentiem gada laikā par īpašiem nopelniem Kokneses novada labā. Nopelni var izpausties sabiedriskajā, kultūras, izglītības, sporta, sociālajā vai saimnieciskajā darbībā. Kokneses Goda pilsoņa nosaukumu var piešķirt ne tikai Kokneses novada iedzīvotājiem, bet arī citu novadu, pilsētu un valstu iedzīvotājiem. Par īpašiem nopelniem uzskatāma ilgstoša, priekšzīmīga un panākumiem bagāta darbība, kā arī atsevišķi izcili darbi Kokneses novada labā.

printēt Lasīt visu ziņu

Saeimas deputātes Initas Bišofas vizīte Kokneses novadā08.10.2012

5. oktobrī Kokneses novadā viesojās 11. Saeimas deputāte Inita Bišofa (Reformu Partija). Deputāti vizītē pavadīja palīdze Irēna Hadaņonoka un Reformu Partijas senioru grupas vadītājs Roberts Dambergs, kurš paralēli Initas Bišofas vizītēm tikās ar novada senioriem Bebros, Iršos un Koknesē, diskutējot par pensiju sistēmu Latvijā, tās uzlabošanas iespējām un Reformu Partijas darbību šajā jomā.

Dienas pirmajā pusē viesi devās uz Bebru pagastu. Tā kā Bišofas kundze ir skolotāja pēc pamatprofesijas, Vecbebru Profesionālajā vidusskolā deputāte vadīja valstiskās audzināšanas stundu, kur audzēkņiem stāstīja par darbu Saeimā, kā arī notika aktīva darbošanās grupās. Sadalot darba grupas pēc nosaukuma - partija, deputāts, Saeima un Ministru kabinets, audzēkņiem bija jāatbild uz sagatavotajiem jautājumiem un sagatavotās atbildes jāprezentē. Prezentāciju laikā izvērtās interesantas diskusijas gan par to, kas ir valsts, gan par to, cik līdzatbildīgs katrs no mums ir par notiekošo Latvijā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (41)
Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top