faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads
Svarīga informācija iedzīvotājiem
Kokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs
Koknese veselīgāka vide visiem

ReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Jūnijs Ģimenes atbalsta dienas centrā09.07.2013

Jūnija mēnesis Ģimenes atbalsta dienas centrā bijis bagāts –dažādām aktivitātēm. Kokneses novada svētku ietvaros notika pasākums „Kad bērni aug un puķes zied”, kad kopā ar mazo puķu meitenīti Īkstīti ceļojām pa Puķu valstību.

Katra jūnija nedēļa aizritēja radošā gaisotnē. Iegrimām pašu radītajos mākoņu vālos, rīkojām izstādi „Jāņu ugunskura liesmās”, ieburbuļojām prieku Burbuļu pasaulē, meklējām, pētījām Jānu zāles pie un ap mums.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (25)

Svarīgi katram zemes īpašniekam – robežām jābūt kārtībā09.07.2013

Valsts zemes dienests (VZD) no šodienas, 4. jūlija atver informatīvo uzziņu tālruni, kur zemes īpašniekiem iespēja saņemt detalizētu informāciju un skaidrojumus parsava īpašuma robežuun robežzīmju sakārtošanu un atjaunošanu. Katru darba dienu līdz 12. jūlijam zemes īpašniekiem būs iespēja saņemt speciālistu konsultācijas un atbildes uz neskaidrajiem jautājumiem.

printēt Lasīt visu ziņu

Īstenots projekts „Primārās veselības aprūpes infrastruktūras uzlabošana Andas Elstes ģimenes ārsta praksē”, Nr.3DP/3.1.5.1.1/10/APIA /VEC/15108.07.2013

Ģimenes ārstes Andas Elstes prakses telpās pabeigti aprīlī uzsāktie būvdarbi. Projekta ietvaros veikta uzgaidāmās telpas un pacientu reģistrācijas telpas vienkāršota renovācija.

Pacientu uzgaidāmajā telpā nomainītas septiņas durvis, veikta grīdas betona pamatnes sagatavošana un grīdas flīžu ieklāšana, iekārto griestu konstrukcijas montāža, kā arī sienu izlīdzināšana un apdare un elektroinstalācijas pārbūve.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (12)

Atmiņu Daugava ceļā pie lasītājiem27.06.2013

Kokneses Tūrisma centrā no 18.06. iespējams saņemt iepriekšējā rezervācijā pasūtītās grāmatas "Atmiņu Daugava" vai tās iegādāties. Cena grāmatai - 12,- Ls. Vairāk par Kokneses Tūrisma centru: http://www.kokneseturisms.info/

printēt

Vecbebru katoļu dievnamā iesvētīs piemiņas plāksni26.06.2013

8. jūlijā Vecbebros viesosies Svētā Krēsla apustuliskais nuncijs Baltijas valstīs arhibīskaps Luidži Bonaci un arhibīskaps Zbigņevs Stankevičs, lai Vecbebru katoļu dievnamā pulksten 14 svinīgā piemiņas dievkalpojumā iesvētītu piemiņas plāksni pāvesta sūtnim Latvijā  Antonio Zechini un priesterim Humberti Miniussi. Dievkalpojumā piedalīsies vairāki priesteri, bērnu kristīgās nometnes dalībnieki, Kokneses novada domes pārstāvji un Bebru pagasta iedzīvotāji. Visi laipni aicināti būt kopā šajā Vecbebru katoļu draudzei nozīmīgajā dienā!

Kokneses Novada Vēstis

printēt

Par domes priekšsēdētāju atkārtoti ievēl Daini Vingri19.06.2013

19. jūnijā Kokneses novada domes jaunievēlētie deputāti tikās pirmajā domes sēdē, kurā ievēlēja Kokneses novada domes priekšsēdētāju un domes priekšsēdētāja vietnieku. Domes priekšsēdētāja amatam atklātai balsošanai tika izvirzīts viens kandidāts - domes deputāts Dainis Vingris ("Reformu partija"). Atklāti balsojot, ar 12 balsīm par, 0-pret, 3-atturas, par domes priekšsēdētāju ievēlēts Dainis Vingris.

Par domes priekšsēdētāja vietnieku ievēlēts Māris Reinbergs ("Reformu partija").

printēt Lasīt visu ziņu galerija (43)

Vairākās Zemgales pilsētās līdz augusta beigām plānots palielināt Lattelecom optiskā interneta pieejamību18.06.2013

Tādās Zemgales pilsētās un apdzīvotās vietās kā Bauska, Bērzkalni, Brankas, Koknese, Nākotne un Sala šovasar tiks paplašināta Lattelecom optiskā interneta pieejamība, liecina Latvijas vadošā elektronisko pakalpojumu sniedzēja Lattelecom dati. Šovasar Zemgalē izbūves darbi aptvers vairāk nekā 850 mājsaimniecībās, bet līdz 2013. gada beigām šajā reģionā tīklam plānots pieslēgt kopumā 2500 mājsaimniecības. Gada nogalē Lattelecom optikas pārklājums Latvijā sasniegs 484000 mājsaimniecības, kas ir 58% no visām mājsaimniecībām.

printēt Lasīt visu ziņu

Latvijas Kopienu Iniciatīvu fonds atsāk projektu pieteikumu pieņemšanu programmā „Atbalsts kopienu centriem”!18.06.2013

Viena no populārākajām un ilglaicīgākajām Latvijas Kopienu Iniciatīvu fonda (LKIF) programmām ir „Atbalsts kopienu centriem”. Tajā atbalstu var saņemt biedrības vai nodibinājumi , kas veic kopienu centru funkcijas Latvijas reģionos, kuru darbības mērķis ir vietējo iedzīvotāju dzīves kvalitātes uzlabošana; kas īsteno dažādas iniciatīvas sociālā atbalsta vai pakalpojumu, veselības veicināšanas un izglītības jomā un kam ir stabila un ilglaicīga sadarbība ar vietējo pašvaldību un/vai vietējiem uzņēmējiem.

printēt Lasīt visu ziņu

Lattelecom televīzijā būs skatāms unikāls Dziesmusvētku TV kanāls13.06.2013

Lattelecom un Latvijas Televīzija sadarbībā ar Latvijas Nacionālo kultūras centru ir izveidojuši unikālu Dziesmu un deju svētku TV kanālu, kas skatītājiem būs pieejams no 17.jūnija līdz pat 14.jūlijam, un tas būs skatāms Lattelecom televīzijas visās platformās – Interaktīvā, Virszemes un Interneta TV.

Dziesmu un deju svētku TV ik dienas raidīs 6 stundas, ļaujot skatītājiem aplūkot gan vēsturiskus materiālus no iepriekšējiem svētkiem, gan arī šī gada svētku aktualitātes. Bet pēcsvētku nedēļā Lattelecom televīzijas Dziesmusvētku kanāla programma tiks veidota tā, lai arī paši dalībnieki varētu noskatīties svētku koncertus.

printēt Lasīt visu ziņu

Donoru diena Koknesē

11.06.2013 kur : Kokneses kultūras nams

Šā gada 11. jūlijā no plkst. 10.00 līdz 13.00 Kokneses kultūras namā, Hanzas ielā 2, notiks donoru diena. Asinis ziedot ir aicināti visu grupu asins donori, bet īpaši lūdzam atsaukties O rēzus negatīvās, A rēzus negatīvās un B rēzus negatīvās asins grupas donorus!

printēt Lasīt visu ziņu

Paziņojums. Remontdarbu laikā tiks slēgta autotransporta kustība.10.06.2013

Sakarā ar remontdarbiem, uz dzelzceļa pārbrauktuvēm tiks slēgta autotransporta kustība 11., 13. un 18. jūnijā. Kustības drošības organizēšanas shēmas ar darba izpildes vietām, laikiem un izpildāmo darbu raksturu skatīt šeit.

printēt

Konrāda Ubāna gleznu izstāde Kokneses tuvumā jeb „mana mīlestība – zaļā krāsa”10.06.2013

Jāņa Akuratera muzejā Rīgā, O.Vācieša ielā 6a no 2013.gada 18.maija līdz 31.jūlijam Konrāda Ubāna gleznu izstāde Kokneses tuvumā jeb „mana mīlestība – zaļā krāsa”.

„Vērtīgākais manā mūžā, bez šaubām, ir tas, kur esmu spējis izteikt pats sevi. Man ir izdevies uzgleznot labus darbus tad, ja dvēselē bijusi saskaņa un reizē arī liela darbošanās trauksme. Protams, man ir vairākas labas „Irbenes ielas”, bet es domāju Pērse, tieši vecā Pērse, ir tā, kur esmu visvairāk no sevis dabūjis ārā.” – tā mākslinieks Konrāds Ubāns (1893-1981) ir izteicies par sevi.

Šogad decem

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

VIAA izsludina SF projektu fotokonkursu04.06.2013

Valsts izglītības attīstības aģentūra izsludina fotokonkursu „Izglītības attīstība bildēs”, kurā var piedalīties ikviens interesents. Fotogrāfijās jāatspoguļo kāds no 700 struktūrfondu izglītības un zinātnes projektiem. Labāko darbu autori iegūs skaistu nedēļas nogali vienā no Latvijas atpūtas vietām.

Aicinām piedalīties konkursā!

Vairāk: http://sf.viaa.gov.lv/lat/aktualitates/?text_id=345

Valsts izglītības attīstības aģentūra

printēt

Iespēja saņemt Eiropas Komisijas finansētās pārtikas pakas04.06.2013

Jūnijā Kokneses novada iedzīvotāji var saņemt Eiropas Komisijas finansētās pārtikas pakas. Šo palīdzību var saņemt trūcīgās vai maznodrošinātās personas (ģimenes), uzrādot pašvaldības sociālā dienesta izsniegtu izziņu. Pārtikas pakas pieejamas:

printēt Lasīt visu ziņu
Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top