faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads
Svarīga informācija iedzīvotājiem
Koknese veselīgāka vide visiem

ReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Konrāda Ubāna gleznu izstāde Kokneses tuvumā jeb „mana mīlestība – zaļā krāsa”10.06.2013

Jāņa Akuratera muzejā Rīgā, O.Vācieša ielā 6a no 2013.gada 18.maija līdz 31.jūlijam Konrāda Ubāna gleznu izstāde Kokneses tuvumā jeb „mana mīlestība – zaļā krāsa”.

„Vērtīgākais manā mūžā, bez šaubām, ir tas, kur esmu spējis izteikt pats sevi. Man ir izdevies uzgleznot labus darbus tad, ja dvēselē bijusi saskaņa un reizē arī liela darbošanās trauksme. Protams, man ir vairākas labas „Irbenes ielas”, bet es domāju Pērse, tieši vecā Pērse, ir tā, kur esmu visvairāk no sevis dabūjis ārā.” – tā mākslinieks Konrāds Ubāns (1893-1981) ir izteicies par sevi.

Šogad decem

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

VIAA izsludina SF projektu fotokonkursu04.06.2013

Valsts izglītības attīstības aģentūra izsludina fotokonkursu „Izglītības attīstība bildēs”, kurā var piedalīties ikviens interesents. Fotogrāfijās jāatspoguļo kāds no 700 struktūrfondu izglītības un zinātnes projektiem. Labāko darbu autori iegūs skaistu nedēļas nogali vienā no Latvijas atpūtas vietām.

Aicinām piedalīties konkursā!

Vairāk: http://sf.viaa.gov.lv/lat/aktualitates/?text_id=345

Valsts izglītības attīstības aģentūra

printēt

Iespēja saņemt Eiropas Komisijas finansētās pārtikas pakas04.06.2013

Jūnijā Kokneses novada iedzīvotāji var saņemt Eiropas Komisijas finansētās pārtikas pakas. Šo palīdzību var saņemt trūcīgās vai maznodrošinātās personas (ģimenes), uzrādot pašvaldības sociālā dienesta izsniegtu izziņu. Pārtikas pakas pieejamas:

printēt Lasīt visu ziņu

Būsiet gaidīti Dienas centrā arī vasaras periodā!03.06.2013

Vasara iegriezusi savu karuseli, sākušās skolēnu vasaras brīvdienas. Ģimenes atbalsta dienas centrs piedāvā bērniem un jauniešiem dažādas radošās nodarbības un aktivitātes. Visi kopā sekosim vasarai pa pēdām. Katru darba dienu no pl.12:00 notiks radošās nodarbības un dažāda veida aktivitātes. Katrai nedēļai ir noteikta tēma, kura nedēļas garumā tiks pētīta un izspēlēta. Aicinām bērnus un vecākus piedalīties un izbaudīt vasaras radošo gaisotni dienas centrā!

printēt Lasīt visu ziņu

Vēlēšanu rezultāti02.06.2013

2013. gada 1. jūnija pašvaldību vēlēšanas provizoriskos rezultātus variet apskatīt šeit: http://www.pv2013.cvk.lv/ResNovPart-3261.html

printēt

Kokneses novada svētki 2013

01.06.2013 - 07.06.2013

Sākot ar 1.jūniju, nedēļas garumā svinējām Kokneses novada svētkus. Rīkotie pasākumi - sporta sacensības, teātra izrādes, mākslas darbu izstādes, koncerti u.c. aktivitātes priecēja novada iedzīvotājus un ciemiņus.

Svētku noslēguma svinības 8.jūnijā Koknesē, no luterāņu baznīcas, sākās ar krāšņu svētku dalībnieku gājienu, kurā piedalījās Kokneses novada domes, Bebru un Iršu pagasta pārvaldes un novada iestāžu darbinieki, pašdarbības kolektīvi. Katra iestāde un kolektīvs bija padomājis par svētku ietērpu, kas raksturo viņu darbību. Skaisti, krāsaini, karogiem plīvojot un ar smaidu uz sevi palūkojoties, pirmo reizi šajos svētkos devāmies kopīgā gājienā, sajūtot sevi kā daļiņu no vienota veseluma. Kokneses pūtēju orķestra melodiju pavadībā, gājiens vijās cauri Kokneses ielām, pulcējot svētku dalībniekus un apmeklētājus uz pašdarbības kolektīvu koncertu Blaumaņa pagalmā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (310)

IESNIEDZ DARBUS 4. LATVIJAS JAUNIEŠU ĪSFILMU UN FOTO FESTIVĀLAM!30.05.2013

4. Latvijas jauniešu īsfilmu un foto festivāls ir radošo un jauno režisoru, aktieru un fotomākslinieku konkurss, kurā tiek noteikta gada labākā īsfilma un fotogrāfija, ko pēc dažādiem vērtēšanas kritērijiem nosaka kompetenta žūrija.

Festivāla fināla filmu skate notiks 20. jūlijā, savukārt, festivāla norises vieta apzināti nemainīga – Iecava.

2013. Gada Festivāla devīze ir: „Manam stāstam robežu nav!”

printēt Lasīt visu ziņu

Vasarā notiks Zemgales izzināšanas velotūres29.05.2013

Zemgales Plānošanas reģions (ZPR) šajā vasarā aicina piedalīties gada trīs idilliskākajos velobraucienos Latvijas dienvidu reģionā, iepazīstot novadus, lieliski pavadot laiku un izaicinot sevi. Pirmais velobrauciens norisināsies jau 15.un 16.jūnijā.

Vairākās Baltijas jūras reģiona valstīs īstenotā projekta “CentralBalticCycling” iepazīšanās velobraucieni ļaus labāk iepazīt Latvijas dabu, brīnišķīgos tūrisma objektus, neskartās ainavas un reģioniem raksturīgās kultūras iezīmes.

printēt Lasīt visu ziņu

Kļūsti par viesģimeni!28.05.2013

Piesakies kļūt par viesģimeni kādam viesskolēnam no Austrālijas, Brazīlijas, Beļģijas, Itālijas, Čīles, Kostarikas, Ungārijas, Taizemes, Turcijas, Vācijas vai Venecuēlas!

Kas nepieciešams no viesģimenes?

  • Vēlme visai ģimenei gūt šo pieredzi;
  • Brīva gultasvieta;
  • Nodrošināt skolēnu ar ēdināšanu;
  • Uzņemt kā savu ģimenes locekli;
  • Būt spējīgiem pieņemt citādo.
printēt Lasīt visu ziņu

IZM ministrs Vjačeslavs Dombrovskis vizītē Vecbebru Profesionālajā vidusskolā27.05.2013

27. maijā Vecbebru Profesionālo vidusskolu apmeklēja Izglītības un Zinātnes ministrs Vjačeslavs Dombrovskis, Ministra biroja vadītāja Anna Kononova un Valsts sekretāra vietniece - departamenta direktore Evija Papule. Tikšanās laikā ar Kokneses novada domes, Vecbebru Profesionālās vidusskolas un Bebru internātvidusskolas vadību un iestāžu pārstāvjiem tika pārrunāta Vecbebru Profesionālās vidusskolas pārņemšana pašvaldības īpašumā, kā arī jautājumi, kas saistīti ar skolu optimizācijas projektu. Ministrijas pārstāvji informēja par Izglītības un Zinātnes ministrijas plānotajām darbībām profesionālās izglītības jomā. Tika aplūkoti arī skolu finansēšanas jautājumi un skolu sadarbības iespējas ar dažādām organizācijām, realizējot izglītības programmas.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)

Pasažieru vilciens informē27.05.2013

Akciju sabiedrība “Pasažieru vilciens” informē, ka 4., 6., 11. un 13.jūnijā tiks mainīti Krustpils, Daugavpils un Zilupes virzienu vilcienu kustības saraksti.

Izmaiņas dīzeļvilcienu satiksmē noteiktas saistībā ar otrā sliežu ceļa izbūvi iecirknī Skrīveri-Krustpils.

4., 6., 11. un 13.jūnijā tiks atcelti dīzeļvilcieni:

• Rīga (plkst.15:25)-Krustpils (17:37) Nr.614;

• Daugavpils (plkst.6:14)-Rīga (9:24) Nr.863.

printēt Lasīt visu ziņu

Kopā nākotnes mežam!24.05.2013

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) projekts „Latvijas iedzīvotāji kopā nākotnes mežam” ieguvis Meža attīstības fonda finansiālu atbalstu, lai veiksmīgi turpinātos tradīcija ik gadu Meža dienās padarīt Latviju krāšņāku ar koku stādījumiem, labiekārtotām atpūtas vietām, kā arī radot jaunas aktīva dzīvesveida veicinošās mazās arhitektūras formas. Arī Kokneses novada dome ir Latvijas pašvaldību vidū, kas iesaistījusies šajā projektā un Meža dienu aktivitātēs. Bebru pagasta pārvalde LPS iesniedza projekta pieteikumu ar mērķi pilnveidot Vecbebros atpūtas vietu „Mežaparks”.

printēt Lasīt visu ziņu

Likteņdārza Skatu terase saņem Latvijas arhitektūras Gada balvu24.05.2013

17. maijā noslēgusies Latvijas arhitektūras 2012. gada labāko darbu skate. Didža Jaunzema un Lauras Lauderes sadarbībā ar SIA „Arhitektu birojs Jaunromāns un Ābele” projektētā Likteņdārza Skatu terase ar paviljonu saņēmusi arhitektūras Gada balvu, SIA „Velux” simpātiju balvu, kā arī balvu no nekustamo īpašumu kompānijas „Pillar”. Lielā gada balva tikusi Saldus mūzikas un mākslas skolai (autori – Miķelis Putrāms, Linda Krūmiņa, Evelīna Ozola, Uldis Sedlovs un Liene Amoliņa, birojs MADE arhitekti).

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Stāsies spēkā pasažieru vilcienu kustības 2013./2014.gada saraksts24.05.2013

Akciju sabiedrība „Pasažieru vilciens” atkārtoti informē, ka svētdien, 26.maijā, stāsies spēkā pasažieru vilcienu kustības 2013./2014.gada saraksts. Saskaņā ar dzelzceļa pasažieru pārvadājumu valsts pasūtījumu arī turpmāk pamatā ir saglabāts pašreizējais vilcienu saraksts, tomēr, ņemot vērā atsevišķos dzelzceļa posmos noteiktās kustības ātruma izmaiņas, nedaudz mainīti gandrīz visu maršrutu elektrovilcienu un dīzeļvilcienu atiešanas un pienākšanas laiki.

printēt Lasīt visu ziņu
Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top