faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads
Svarīga informācija iedzīvotājiem
Kokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs
Koknese veselīgāka vide visiem

ReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Latvijā pazīstami cilvēki aicina atbalstīt draugu ceļa izveidi Likteņdārzā22.11.2013

21. novembrī t/c „Galerija Centrs” apmeklētāji tika iepazīstināti ar jauno Rīdzenes ielas izstādi, kas veltīta Likteņdārza draugu ceļa izveidei. Atklāšanas pasākuma laikā sabiedrībā zināmi sportisti, aktieri, mūziķi un citu jomu pārstāvji, izsakot savu atbalstu Likteņdārzam un tā izveidei, ievietoja savus personalizētos bruģakmeņus izstādes motīvā, ko būs iespējams apskatīt līdz pat 8. decembrim.

"Kokneses fonda" valdes loceklis Bruno Cīrulis: „Likteņdārzs ir vieta, kurā mēs varam rast mierinājumu pagātnei, gūt spēku šodienai un iedvesmu saviem nākotnes sapņiem. Tā ir vieta, ko veidojam nākamajām paaudzēm - nākotnes Latvijai. Draugu ceļš, kurā mums ir iespēja iestrādāt bruģakmeņus ar personu vārdiem, Likteņdārzam piešķirs īpašu vērtību. Katrs bruģakmens ir kā vēstījums, kurā arī pēc vairākiem gadiem sajutīsim to, kas bijām vakar. Priecājamies par katru ģimeni, sporta komandu vai darba kolektīvu, kas draugu ceļā ieliek kopības izjūtu un domas par Latviju.”

printēt Lasīt visu ziņu

Izsludina trīs dienu sēras22.11.2013

Ministru kabinets piektdien, 23. novembrī, ārkārtas sēdē nolēma 23. 24. un 25. novembrī izsludināt trīs dienu sēras saistībā ar Zolitūdē notikušo traģēdiju. Šajās dienās valsts karogs ir jāizkar sēru noformējumā, bet 25. novembrī plkst. 10.00 visā Latvijā izsludināts trīs minūšu klusuma brīdis bojā gājušo piemiņai.

Informē Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija

printēt

Karogu alejā plīvoja arī Kokneses novada karogs20.11.2013

Latvijas valsts svētku un festivāla "Staro Rīga" laikā kultūras un atpūtas parkā "Mežaparks" norisinājās pasākums patriotiskās noskaņās "Lepni zem Latvijas karoga".

Mežaparka alejas no Rīgas Zooloģiskā dārza līdz Lielajai estrādei bija izgreznota ar vairāk nekā 100 karogiem, veidojot sarkanbaltsarkano karogu aleju, kuras turpinājumā pirmo reizi bija iespējams vienkopus aplūkot Latvijas pilsētu un novadu karogus, kuru vidū ar Kokneses novada domes atbalstu plīvoja arī Kokneses novada karogs.

Nonākuši Lielās estrādes teritorijā, apmeklētāji atdeva godu pasaulē lielākajam Latvijas karogam, kas noseda gandrīz visu kora podestūru un kura izmērs bija vairāk nekā 1000 kvadrātmetri. Tam līdzās no degošām svecītēm veidoti latvju ornamenti atgādināja par šīs vietas lielo nozīmi mūsu tautas vēsturē.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Komentārs par LNT un TV3 paziņojumiem par bezmaksas apraides atstāšanu20.11.2013

Lattelecom nodrošinās gan TV3, gan LNT, gan arī LTV1 un LTV7 bezmaksas apraidi Virszemes televīzijā līdz šī gada beigām, t.i. 2013.gada 31.decembrim. Savukārt, atbilstoši likumam un MK lēmumiem, no nākamā gada 1.janvāra, Virszemes TV bezmaksas apraidi pilnībā nodrošinās valsts uzņēmums LVRTC (Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs). Līdz ar to par turpmākiem plāniem un iecerēm saistībā ar bezmaksas apraidi, kanālu skaitu un cita veida informāciju būtu jājautā LVRTC vai atbildīgajai institūcijai – Nacionālajai Elektronisko Plašsaziņas līdzekļu padomei.

printēt Lasīt visu ziņu

VUGD 22.novembrī veiks trauksmes sirēnu pārbaud19.11.2013

Šī gada 22.novembrī, plkst. 10.00, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) uz trim minūtēm visā Latvijā iedarbinās trauksmes sirēnas, lai pārbaudītu civilās trauksmes un apziņošanas sistēmas ieslēgšanas kārtību un tās darbību, kā arī konstatētu bojājumus vai traucējumus trauksmes sirēnu un to centrālās vadības pults darbībā un skaņas signāla dzirdamību. Trauksmes sirēnu iedarbināšana tiks veikta atbilstoši Ministru kabineta 2007.gada 7.augusta noteikumu Nr.530 „Civilās trauksmes un apziņošanas sistēmas izveidošanas, izmantošanas un finansēšanas kārtība” 17.punktam.

printēt Lasīt visu ziņu

Ar visas Latvijas līdzdalību taps unikāls videostāsts – “Latvija bilžu rāmītī”19.11.2013

13. novembrī Tūrisma attīstības valsts aģentūra (TAVA) kampaņas „Atklāj Latviju no jauna!” ietvaros uzsāka unikāla videostāsta – “Latvija bilžu rāmītī” – veidošanu. Līdz 1. decembrim ikvienam ir iespēja balsot par skaistāko Latvijas vietu video fragmentiem, no kuriem tiks izveidots Latvijai veltīts videostāsts.

TAVA sadarbībā ar Latvijas jaunatklāšanas raidījuma „TE!” komandu ir apkopojuši skaistāko Latvijas vietu video fragmentus gan no vietējā tūrisma veicināšanas kampaņas „Atklāj Latviju no jauna!” 20 vēstnešu videostāstiem, gan raidījuma TE!” sērijām un aicina ikvienu Latvijas iedzīvotāju, kā arī visā pasaulē mītošos latviešus kopīgiem spēkiem radīt unikālu videostāstu. Skaistāko Latvijas vietu video fragmentus montēs „Vides filmu studija”, bet videostāsta pavadījums būs īpaši šai kampaņai veidots jauns aranžējums Renāra Kaupera un Imanta Ziedoņa dziesmai “Mazā bilžu rāmītī”.

printēt Lasīt visu ziņu

Latvijas kausa izcīņa volejbolā

16.11.2013 - 17.11.2013 kur : Kokneses sporta centrs

Šo sestdien un svētdien (16. un 17. novembrī) Kokneses Sporta centrā norisināsies Latvijas kausa izcīņa volejbolā 1997.g. un 1998.g. dzimušajiem zēniem. Sacensībās par uzvaru cīnīsies arī Kokneses volejbolisti. Sacensību sākums - plkst. 10:00. Mūsējie cīnīsies ar stiprākajiem Latvijā: Kuldīgu, Jēkabpili, Ozolniekiem un Daugavpili, tieši tāpēc viņiem būs nepieciešams līdzjutēju atbalsts. Esiet laipni aicināti un gaidīti Kokneses Sporta centra hallē, lai atbalstītu mūsu zēnus!

No 21. novembra „Galerijā Centrs” - izstāde Likteņdārza draugu alejas atbalstam15.11.2013

Pirms gada ar 1000 akmeņu iebruģēšanu tika atklāta Likteņdārza draugu alejas būvniecība. Šogad uz 18. novembri būs iebruģēti 6 050 bruģakmeņi ar Likteņdārza atbalstītāju vārdiem. Pavisam Ābeļu alejas ceļā līdz amfiteātrim nepieciešami 114 000 bruģakmeņu, tāpēc no 21. novembra līdz 8. decembrim t/c „Galerija Centrs” Rīdzenes ielā katrs ir aicināts apskatīties Likteņdārza draugu alejai veltītu izstādi un iesaistīties tās tapšanā, ziedojot septiņus latus par bruģakmeni ar savu vārdu un uzvārdu.

printēt Lasīt visu ziņu

Sveicam 2013. gada Kokneses Goda pilsoņus13.11.2013

Ar Kokneses Goda pilsoņa nosaukuma piešķiršanas komisijas 2013. gada 6. novembra lēmumiem Nr.1 un Nr.2, Kokneses Goda pilsoņa nosaukums 2013. gadā ir piešķirts:

 • ĀRIJAI ĀREI
 • ANNAI BITEI
 • DZINTARAM GREĻAM
 • DZINTRAI STĀRASTIŅAI
 • ANTOŅINAI STREŽAI
 • JĀNIM IVARAM PADEDZIM

Goda pilsoņu godināšana notiks 16. novembrī plkst. 12.00 Kokneses kultūras namā Latvijas Republikas proklamēšanas dienas pasākumā "...UZ ZEMESLODES, ZEM SAULES IR TĀDA TAUTA - LATVIEŠI.." Koncertu sniegs Kokneses pūtēju orķestris un kori.

printēt

Par izmaiņām Aizkraukles, Krustpils, Daugavpils un Zilupes virzienu vilcienu sarakstos 21.novembrī12.11.2013

Akciju sabiedrība “Pasažieru vilciens” informē, ka 21.novembrī tiks mainīti Aizkraukles, Krustpils, Daugavpils un Zilupes virzienu vilcienu kustības saraksti.

Izmaiņas vilcienu satiksmē noteiktas saistībā ar otrā sliežu ceļa izbūvi iecirknī Skrīveri-Krustpils, kā arī ar sliežu ceļu remontdarbiem posmā Lielvārde-Skrīveri. Pasažieru pārvadājumi starp Skrīveru un Aizkraukles stacijām, tāpat kā līdz šim, tiks nodrošināti ar elektrovilcienu satiksmei pieskaņotiem autobusiem.

21.novembrī tiks atcelti dīzeļvilcieni:

• Nr.614 Rīga (plkst.15:25)-Krustpils (17:37);

• Nr.863 Daugavpils (plkst.6:14)-Rīga (9:24).

printēt Lasīt visu ziņu

Atklās jaunizbūvēto autoceļa E22 posmu no Tīnūžiem līdz Koknesei06.11.2013

Rīt, 7. oktobrī, atklās autoceļa E22 posmu no Tīnūžiem līdz Koknesei. Svinīgais atklāšanas pasākums sāksies plkst.10.30, maršruta E22 (a/c P80 Tīnūži–Koknese) 29,5 kilometrā, satiksmes mezglā ar autoceļu V972 Madliena–Lēdmane, informē uzņēmums “Latvijas Valsts ceļi” (LVC). Pasākumā piedalīsies ministru prezidents Valdis Dombrovskis, satiksmes ministrs Anrijs Matīss, LVC un ceļa posma būvētāju – SIA “Binders” un pilnsabiedrības “Kokneses ceļš” vadība (SIA “8.CBR”, SIA “Strabag” un SIA “Rīgas tilti”).

printēt

Nacionālās veselības dienesta Zemgales nodaļas informācija05.11.2013

Nacionālā veselības dienesta Zemgales nodaļa informē, ka no 2013. gada 1. novembra līgumattiecības ar Nacionālo veselības dienestu pārtrauc ģimenes ārste Zigrīda Balode un pie viņas reģistrētie pacienti tiek atreģistrēti. Atreģistrētajiem pacientiem sešu mēnešu laikā jāizvēlas cits ģimenes ārsts, kurš ir līgumattiecībās ar Nacionālo veselības dienestu. Nacionālā veselības dienesta Zemgales nodaļa piedāvā pārreģistrēties pie ģimenes ārsta Ziedoņa Mauliņa, kas ir ģimenes ārstes Zigrīdas Balodes prakses pārņēmējs. Jautājumu gadījumā aicinām vērsties Nacionālā veselības dienesta Zemgales nodaļā, tālr. 63027249; 63007086; e-pasts: zemgale@vmnvd.gov.lv.

Nacionālās veselības dienesta Zemgales nodaļa

printēt

Pateicības pasākums asins donoriem

01.11.2013 kur : Kokneses kultūras nams

1. novembrī pulksten 18 Kokneses kultūras namā Pateicības pasākums Kokneses novadā dzīvojošajiem asins donoriem un Latvijas Sarkanā Krusta biedriem!

 • Svinīga pasākuma atklāšana.
 • Balle. (Pasākums būs pie galdiņiem, tāpēc iespējams līdzi ņemt savu cienastu.)

Pieteikties līdz 30. oktobrim: T.26423431 (Lība); 28256071 (Sofija).

Par atkritumu maisu iegādi31.10.2013

Sia „L&T” priekšapmaksas atkritumu maisus Kokneses novadā iespējams iegādāties sekojošās tirdzniecības vietās:

 • Veikalos „Elvi” Koknesē un Bebros;
 • Veikalā „Miki” Bormaņos;
 • Veikalā – kafejnīcā „Zemītes” Iršos.
printēt

Aicina skolotājus pieteikties bezmaksas digitālo prasmju mācību programmā30.10.2013

Lai veicinātu radošas un mūsdienīgas mācības Latvijas skolās, Samsung Electronics Baltics [turpmāk Samsung] sadarbībā ar Iespējamo Misiju izsludina vērienīgu digitālo prasmju apmācību programmu skolotājiem – „Samsung Skola nākotnei”, tā aizsākot digitālās izglītības iniciatīvu Latvijā. „Samsung Skola nākotnei” sniegs iespēju 120 skolotājiem un direktoriem bez maksas apgūt prasmes, kā veidot un mācībās izmantot sociālos medijus, blogus, infografikas, foto, video un animācijas. Skolotāju komanda, kas vispārliecinošāk nodemonstrēs tehnoloģiju izmantošanas konceptu mācībās, programmas noslēgumā saņems 10 000 eiro jaunu tehnoloģiju iegādei savā skolā.

Mācībām „Samsung Skola nākotnei” ir aicināta pieteikties ikviena vispārizglītojošā Latvijas skola, 4 cilvēku sastāvā, kurā ietilpst 3 skolotāji un skolas direktors. Programmas ietvaros kvalitatīvi apmācīt ir iespējams 30 skolas, un, ja pieteikto skolu skaits būs lielāks, skolu pieteikumus izvērtēs projektam piesaistīta žūrija. Skolotāju komandas 5 mēnešus bez maksas pilnveidos savas digitālās prasmes un noslēgumā varēs sacensties par 10 000 eiro Samsung jaunākajām tehnoloģijām savai skolai.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)
Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top