faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads
Svarīga informācija iedzīvotājiem
Koknese veselīgāka vide visiem

ReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Ģimenes dienas pasākums ĢADC

17.05.2013 kur : Kokneses Ģimenes atbalsta dienas centrs

Cilvēkam, tāpat kā kokam, ir savas saknes. Un šīs saknes – vieta, kur tev kārts šūpulis… Ar šādiem vārdiem, šī gada 17. maijā, Ģimenes atbalsta dienas centrā (ĢADC) notika „Ģimenes dienai” veltīts pasākums. Vienojāmies kopīgās dziesmās, zīmējām katrs savu māju, savas mājas gariņu. Uzsākām aust Sapņu gobelēnu.

Gatavojoties šiem svētkiem, centra pagalmā, kopīgiem spēkiem , tika radīta māja stārķēniem. Milzīgs PALDIES Mārītei Gražulei, kura palīdzēja īstenot mūsu ideju, kas raksturo ĢADC patieso sūtību. Vēlos pievienoties Kārļa Skalbes teiktajam: „Laime ir ligzdā ,kur daudz bērnu, kur draudzīgi dala azaidu un kopīgi pārdzīvo bēdas un priekus. Un, ja jūs tam neticat, paklausieties gavilējošās putnu balsīs, kas atskan plaukstošā pavasara mežā.”

ĢDC vadītāja Aija Rimša

TAVA uzsāk kampaņas „Atklāj Latviju no jauna!” vasaras sezonu16.05.2013

Tūrisma attīstības valsts aģentūra (TAVA) uzsāk vietējā tūrisma veicināšanas kampaņas „Atklāj Latviju no jauna!” vasaras sezonu un aicina ģimenes ar bērniem šovasar apceļot Latvijas pilsētas un novadus, atklājot atpūtas un izklaides iespējas visai ģimenei.

Armands Slokenbergs, TAVA direktors: „Kad pērn, gada tumšākajā laikā izsludinājām vietējā tūrisma popularizēšanas kampaņu „Atklāj Latviju no jauna!”, Tūrisma attīstības valsts aģentūru vadīja stipra griba mainīt vienu otru mūsu ieradumu - ieradumu gada tumšajā, lietainajā vai citādi neomulīgajā laikā labāk palikt mājās pie televizora vai datora. Ieradumu meklēt interesanto ārpus mūsu valsts, nevis mūsu pašu valstī. Ieradumu drīzāk meklēt attaisnojumu, kāpēc vietējā tūrisma piedāvājumu neizmantojam, nekā meklējam un atrodam iespēju ceļot.

printēt Lasīt visu ziņu

26.maijā stāsies spēkā jauns vilcienu kustības saraksts16.05.2013

Nākamās nedēļas beigās – 26.maijā – stāsies spēkā pasažieru vilcienu kustības 2013./2014.gada saraksts.

Saskaņā ar dzelzceļa pasažieru pārvadājumu valsts pasūtījumu arī turpmāk pamatā saglabāts pašreizējais vilcienu saraksts, tomēr, ņemot vērā atsevišķos dzelzceļa posmos noteiktās kustības ātruma izmaiņas, nedaudz mainīti gandrīz visu maršrutu elektrovilcienu un dīzeļvilcienu atiešanas un pienākšanas laiki.

Būtiskākās izmaiņas vilcienu kustības 2013./2014.gada sarakstā saistītas ar otrā sliežu ceļa izbūvi iecirknī Skrīveri-Krustpils. Šī projekta veicamo darbu laikā noteikti vilcienu kustības ātruma ierobežojumi, kuri šogad un arī 2014.gadā ietekmēs visu minētajā iecirknī kursējošo vilcienu grafiku.

printēt Lasīt visu ziņu

Amigo Kokneses novadā nodrošina sakarus 100% visā novada teritorijā15.05.2013

Lai arī pēc Datorikas institūta „Divi” datiem kopējais mobilo sakaru operatoru mainītāju skaits paliek praktiski nemainīgs, tad jau kopš pagājušā gada lielāko klientu skaitu no citiem operatoriem saņem nevis jaunpienācējs tirgū Bite, bet gan Amigo ar savu Zemcenu piedāvājumu.

Piedāvājot zemāko cenu par mobilo saziņu un Vislatvijas pārklājumu, Amigo gada sākumā piesaistījis kopumā vairāk nekā 30 000 jaunu klientu. Klientu pieaugums vērojams arī Koknesē, kas ir viens no Latvijas novadiem, kurā, pateicoties LMT tīklam, Amigo sakari ir pieejami visā 100% novada teritorijā (vidējais rādītājs valstī – 99%).

printēt Lasīt visu ziņu

Valsts asinsdonoru centra pateicība15.05.2013

14. maijā Vecbebru Profesionālajā vidusskolā Valsts asinsdonoru centra rīkotajā donoru dienā piedalījās 73 donori, no kuriem asinis nodeva 56 , bet 17 cilvēkiem tika atteikts pazemināta hemoglobīna līmeņa dēļ. Valsts asinsdonoru centrs izsaka pateicību Vecbebru Profesionālās vidusskolas kolektīvam par atsaucību donoru dienas organizēšanā, viesmīlīgu uzņemšanu un gardajām pusdienām. Centra darbinieki pateicas par palīdzību VPV audzēkņiem Kristīnei Gregersonei, Marekam Zālītim, Atim Lakšam, kā arī Aijai Panasjukai, Modrītei Zvirbulei, LSK brīvprātīgajai Bebros – Lībai Zukulei un visiem donoriem, kuri ar savu labo gribu palīdz dzīvot citiem!

Kokneses Novada Vēstis

Foto: L. Zukule

printēt Lasīt visu ziņu galerija (14)

Donoru diena Vecbebros09.05.2013

Otrdien, 14.maijā, no plkst. 10.00 līdz 13.00 Vecbebru Profesionālajā vidusskolā notiks donoru diena. Asinis ziedot ir aicināti visu grupu asins donori!

Valsts asinsdonoru centrs atgādina, ka līdz ar gaisa temperatūras paaugstināšanos, sākusies arī ērču aktivitātes sezona. Atcerieties, ka ērces sastopamas ne tikai mežos un krūmājos, bet arī pilsētas parkos, piemājas dārzos, un tās var pārnēsāt mājdzīvnieki! Esiet uzmanīgi un ievērojiet drošības pasākumus, lai izvairītos no ērču piesūkšanās!

printēt Lasīt visu ziņu

Uzsākti vecāku reidi Kokneses novada teritorijā08.05.2013

Sākoties vasaras sezonai, jaunieši biežāk atrodas ārpus mājas – brīvo laiku pavada skeitparkā, stadionā, parka un estrādes teritorijā, kā arī citās jauniešiem iecienītās vietās.

Lai nodrošinātu kārtību, Kokneses novada teritorijā turpmāk notiks reidi, kuru laikā Kokneses novada domes, pašvaldības un valsts policijas pārstāvji, skolotāji, vecāki, administratīvās komisijas un zemessardzes pārstāvji veiks kontroles reidus novadā.

printēt Lasīt visu ziņu

Ineses Prisjolkovas seminārs07.05.2013

Nākamais Ineses Prisjolkovas seminārs par SIEVIŠĶĪBU notiks ceturtdien, 23.maijā plkst.17.30 Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolā, dalības maksa Ls 10,-

printēt

Paldies Lielās talkas talciniekiem!03.05.2013

Paldies visiem talciniekiem Kokneses novadā, kuri gan Lielās talkas dienā 27. aprīlī, spītējot nelabvēlīgajam laikam, gan citās talkošanas dienās ir čakli strādājuši, lai pēc spirgtā pavasara lietus, zeme uzplauktu priecīgā zaļumā.

Vāra Lielās talkas zupu

Lielajā talkā Bebru pagastā katoļu draudzes locekļi un citi talkot gribētāji rosījās pie Vecbebru katoļu baznīcas. Viņi saposa dievnama apkārtni, parkam piegulošo teritoriju un taciņas.

Vecajos Zutēnu kapos, kapu pārziņa Jāņa Soloveikas vadībā, lietus nenogurdināmie talcinieki, nogrāba lapas un savāca kritalas bez piederīgajiem palikušajās kapuvietās. Paldies talciniecei Rasmai Lustei un Jānim Soloveikam par sarūpēto cienastu nosalušajiem talciniekiem!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (39)

Pārtikas un veterinārā dienesta informācija03.05.2013

Pārtikas un veterinārais dienests 22. aprīlī uzsāka savvaļas lapsu un jenotsuņu kārtējo vakcināciju pret trakumsērgu. Vakcinācijai izmanto dzīvu novājinātu trakumsērgas vīrusa SAD BERN MSV Bio 10 celmu saturošu vakcīnu „Lysvulpen por.a.u.v.”. Vakcīna šķidrā veidā ievietota folija kapsulā, kas iestrādāta barības apvalkā. Ēsma izskatās kā brūngans kubiks, nedaudz mazāks par sērkociņu kastīti. Vakcīnas ar lidaparātu tiks izvietotas vienmērīgi visā Latvijas Republikas sauszemes teritorijā, ieskaitot piepilsētas un neapdzīvotas pilsētu teritorijas, uz 1km 2 izsviežot 20-23 vakcīnas ēsmas ar 500 metru atstarpi starp lidojumu joslām.

printēt

ESF PROJEKTA AKTIVITĀTE „DARBNĪCAS JAUNIEŠIEM”30.04.2013

Vecbebru Profesionālā vidusskola 2013.gada februārī piedalījās Labklājības ministrijas Nodarbinātības valsts aģentūras izsludinātajā Eiropas sociālā fonda projekta „Kompleksi atbalsta pasākumi” Nr.1DP/1.4.1.1.1./09/IPIA/NVA/001 aktivitātes „Darbnīcas jauniešiem” iepirkumā un uzvarēja.

Projekta mērķis ir dot iespēju jauniešiem izglītības iestādē iepazīt trīs profesionālās jomas un katrā jomā darboties trīs nedēļas, lai iepazītos ar to specifiku un gūtu pirmo pieredzi, kas jaunietim ļautu izvēlēties izglītības un profesionālās darbības jomu.

Projekta mērķa grupu veido jaunieši vecumā no 15 līdz 24 gadiem, kuri atbilst vismaz vienam no šādiem kritērijiem:

printēt Lasīt visu ziņu

Tīra Latvija sākas tavā galvā!

27.04.2013

Lielā talka notiks sestdien, 27. aprīlī, no plkst. 9:00 – 15:00 vienlaicīgi visā Latvijā. Lielās talkas koordinators Kokneses novadā - Juris Bārs, juris.bars@koknese.lv, T. 26411238.                                                                                                 

KUR TALKOT?

printēt Lasīt visu ziņu

Lielā Talka pārcelta uz 27.aprīli

27.04.2013

Ņemot vērā pavasarim netipiski vēsos laika apstākļus un biezo sniega kārtu, Lielās Talka pārcelta uz 27.aprīli. Tādējādi gatavošanos talkai pagarinot par nedēļu un dabai ilgāk ļaujot atmosties no ieilgušās ziemas.

Lēmums pārcelt Lielās Talkas norises laiku pieņemts ņemot vērā iedzīvotāju un Lielās Talkas pašvaldību koordinatoru pastiprinātās bažas par netipiski vēsajiem laika apstākļiem un pārdomām, vai aprīļa vidū esošā sniega kārta būs nokususi un būs iespējams realizēt plānotās aktivitātes. Arī Valsts prezidents un Lielās Talkas patrons Andris Bērziņš ir atbalsta šīs izmaiņas un 27.aprīlī piedalīsies Lielajā Talkā.

printēt Lasīt visu ziņu

Esi atsaucīgs un piedalies aptaujā!25.04.2013

Labdien, cien., Kokneses novada iedzīvotāj!                                                                         Esmu Latvijas Universitātes Ekonomikas un vadības fakultātes Vides pārvaldības maģistrantūras studente un Kokneses novada iedzīvotāja Arta Ločmele. Šī anketa ir sastādīta topošā maģistra darba „Mārketings, kā instruments ilgtspējīga tūrisma attīstībai Kokneses novadā” ietvaros, lai izzinātu Kokneses iedzīvotāju viedokli par videi draudzīgu tūrismu novadā, tā attīstības iespējām un efektīvāko mārketinga komunikācijas veidu un kanālu izvēli šī mērķa sasniegšanai. Anketa ir anonīma un iegūtie rezultāti tiks izmantoti tikai apkopotā veidā zinātniskajam mērķim.

Uz anketas jautājumiem, lūdzu, atbildēt atklāti, jo nav pareizu vai nepareizu atbilžu. Katra aizpildītā anketa sniegs būtisku ieguldījumu mana maģistra darba pētījumā un rezultāta izstrādē.

printēt Lasīt visu ziņu

Valsts zemes dienests godina aktīvākos sadarbības partnerus Jēkabpils pusē17.04.2013

16. aprīlī Krustpils novada domē norisinājās Valsts zemes dienesta (VZD) 20 gadu jubilejai veltīts pasākums, kur VZD ģenerāldirektores vietniece kadastra jautājumos Maija Bērziņa un Zemgales reģionālās nodaļas vadība tikās ar sadarbības partneriem.

Pasākuma laikā Dienesta vadība pateicās saviem esošajiem un bijušajiem Jēkabpils biroja darbiniekiem, pašvaldībām un citiem sadarbības partneriem, kas devuši ieguldījumu Dienesta darba kvalitātes veicināšanā. Īpaši tika godināti un VZD Pateicības rakstus un piemiņas veltes Zemgales reģionālās nodaļas vadītāja Tālivaldis Zvaigznons pasniedza:

  • Jēkabpils novada Domei –par veiksmīgu sadarbību zemes reformas īstenošanā;
  • Jēkabpils pilsētas Domei – par sadarbību aktuālu kadastra datu uzturēšanā;
  • Kokneses novada Domei – par sadarbību kvalitatīvu adrešu datu nodrošināšanā.
printēt Lasīt visu ziņu
Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top