faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads
Svarīga informācija iedzīvotājiem
Kokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs
Koknese veselīgāka vide visiem

ReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Aicina pieteikties jauniešus Latvijas prezidentūras praktikantu programmai11.12.2013

Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē sekretariāts izsludina pieteikšanos prezidentūras praktikantu programmai. Praktikantu programma sniegs iespēju ikvienam studentam veikt studiju praksi, piesakoties par ārvalstu delegāciju pavadoņiem vai palīgiem mediju informācijas centrā. Prezidentūras praktikantu programmā aicināti pieteikties visu Latvijas augstskolu studenti neatkarīgi no viņu izvēlētās studiju programmas, taču viņiem jāizpilda noteikti atlases kritēriji. Galvenās prasības ir teicamas latviešu un angļu valodas zināšanas, labas organizatoriskās prasmes un saskarsmes iemaņas. Prakses programmas atlasē tiks vērtēta arī jauniešu motivācija dalībai prezidentūras praktikantu programmā un sekmes mācībās. Pieteikumu iesniegšanas termiņš ir 2014.gada 2.februāris.

printēt Lasīt visu ziņu

Jēkabpilī notiks seminārs par ES programmu „Erasmus ” izglītības, apmācības, jaunatnes un sporta jomā10.12.2013

Trešdien, 18.decembrī pulksten 10, Jēkabpils Agrobiznesa koledžas dienesta viesnīcas sēžu zālē, Pasta ielā 1, Zemgales plānošanas reģiona ES struktūrfondu informācijas centrs sadarbībā ar Valsts izglītības attīstības aģentūru organizē bezmaksas semināru par Erasmus+ programmu, kas ir jauna Eiropas Savienības programma izglītības, apmācības, jaunatnes un sporta jomā 2014.-2020.gadam. Tā aizstāj vairākas esošās ES programmas, aptverot visas izglītības jomas: mūžizglītības programmu – Erasmus (augstākā izglītība), Leonardo da Vinci (arodizglītība), Comenius (vispārējā izglītība), Grundtvig (pieaugušo izglītība), "Jaunatne darbībā" programmu, kā arī piecas starptautiskās programmas (Erasmus Mundus, Tempus, Alfa, Edulink un programmu sadarbībai ar rūpnieciski attīstītajām valstīm). Pirmo reizi Erasmus+ piedāvās ES atbalstu sportam, jo īpaši tautas sportam.

printēt Lasīt visu ziņu

Noskaidrotas 30 skolas, kas bez maksas varēs apgūt digitālās prasmes un sacensties par 10 000 eiro jaunākajām tehnoloģijām10.12.2013

2013. gada 9. decembrī “Samsung Electronics Baltics” (turpmāk “Samsung”) nosauca tās 30 skolas, kas 213 skolu sīvā konkurencē izcīnīja iespēju piedalīties bezmaksas skolotāju digitālajā mācību programmā “Samsung Skola nākotnei”. No nākamā gada janvāra 120 skolotāji un direktori mācīsies, kā veidot un mācībās izmantot sociālos medijus, blogus, infografikas, foto, video un animācijas. Noslēgumā komanda, kas vispārliecinošāk nodemonstrēs tehnoloģiju izmantošanas ideju mācībās, saņems 10 000 eiro jaunākajām tehnoloģijām savai skolai.

Visvairāk pieteikumu programmai tika saņemts no kurzemniekiem – tika pieteiktas 48 skolas, kas ir aptuveni 38% no visām skolām Kurzemē. No Latgales un Vidzemes saņemts līdzīgs pieteikumu skaits – attiecīgi 45 un 44 skolu komandas, kas ir aptuveni 39% no visām skolām abos reģionos. No Rīgas un Rīgas rajona interesi izrādīja 62 skolu komandas (~32% no visām Rīgas un tās rajona skolām), bet no Zemgales 14 (~13% no visām skolām Zemgalē).

printēt Lasīt visu ziņu

Ģimenes krīzes centra „Dzeguzītes” lepnums09.12.2013

Iršos, Ģimenes krīzes centrā „Dzeguzīte” par tradīciju kļuvis ik gadu decembrī, klusajā Adventes laikā, aicināt ciemos savus draugus un atbalstītājus, lai pasacītu paldies par sadarbību gada garumā. Šoreiz, 6. decembrī, sirsnīgajam pateicības brīdim tika dots nosaukums „Dzeguzītes lepnums”. Atklājot pasākumu mājīgajā Pērses pamatskolas aktu zālē, ĢKC „Dzeguzīte” direktore Inga Ķieģele sacīja: „Es lepojos, ka pie mums zem viena jumta draudzīgi dzīvo trīs paaudzes. Jaunākais bērniņš Samanta pasaulē nākusi pirms nepilna mēneša, bet mūsu vecākā iemītniece Alma Ozola pārkāpusi 100 gadu slieksnim.” ĢKC „Dzeguzīte” veiksmīgi darbojas izveidotās piecas struktūrvienības: bērnu nams, Jauniešu māja, Atbalsta nodaļa ģimenēm ar bērniem, pirmsskolas rotaļu grupa un sociālā pansija.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (45)

Konsultāciju diena Kokneses Ģimenes atbalsta dienas centrā

06.12.2013 kur : Kokneses Ģimenes atbalsta dienas centrs

2013.gada 6.decembrī Kokneses Ģimenes atbalsta dienas centrā Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija sadarbībā ar Kokneses novada domes Sociālo dienestu rīko konsultāciju dienu Kokneses pašvaldības iestāžu darbiniekiem un novada iedzīvotājiem. Konsultācijas paredzētas:

  • no plkst. 10.00 līdz 11.30 iestāžu darbiniekiem,
  • no plkst. 11.30 līdz 12.30 iedzīvotājiem.
printēt Lasīt visu ziņu

Par Koknese-Tīnūži pārbrauktuvi03.12.2013

06.12.2013. no plkst. 10.00 - 15.00 tiks slēgta Tīnūži - Koknese pārbrauktuve sakarā ar ceļa zīmju uzstādīšanu.

Kustības drošības organizēšanas shēma

printēt

FOTOKONKURSS „Fotoaparāts rokā – Kokneses novads uzmanības lokā” ir noslēdzies03.12.2013

Jau trešo gadu ar lielā Sama modināšanu tika uzsākta tradīcija simboliski atzīmēt tūrisma sezonas atklāšanu Koknesē. Līdzīgi kā pagājušajā gadā, arī šopavasar Kokneses Tūrisma centrs deva iespēju Kokneses novada iedzīvotājiem un tūristiem parādīt savus talantus fotomākslas jomā. Fotokonkursa darbi bija jāiesniedz Kokneses Tūrisma centrā līdz 31.10.2012.

Tika saņemti 8 autoru darbi. Kopskaitā iesūtītas 58 fotogrāfijas, kuras izmantosim pozitīva, atraktīva Kokneses tēla veidošanai.

Žūrija vērtēja fotogrāfiju māksliniecisko oriģinalitāti, tehnisko izpildījumu, individuālo redzējumu un radošumu. Pēc punktu summēšanas tika piešķirta pirmā vieta ar galveno balvu 50 Ls, ko ieguva koknesietis Ainārs Briedis. Godpilnajā otrajā vietā ierindojās Mārcis Briška. Trešajā vietā – Sandra Grīnberga.

printēt Lasīt visu ziņu

Iespēja ievietot informāciju par savu uzņēmumu02.12.2013

Lai veicinātu novada uzņēmumu un saimniecību atpazīstamību un reklamētu to ražoto produkciju un sniegtos pakalpojumus, Kokneses novada dome piedāvā bezmaksas iespēju ievietot informāciju par Jūsu uzņēmumu Uzņēmējdarbības sadaļā interneta mājas lapā www.koknese.lv.

Šī iespēja attiecas arī uz pašnodarbinātajiem, individuālā darba veicējiem un piemājas lauku saimniecībām, kas vietējiem iedzīvotājiem vēlas piedāvāt savā saimniecībā audzētos lauku labumus.

Iesūtiet informāciju par savu uzņēmumu, ko izmantosim Jūsu produkcijas un pakalpojumu popularizēšanai.

printēt Lasīt visu ziņu

Izmaiņas vilcienu sarakstos02.12.2013

Akciju sabiedrība “Pasažieru vilciens” informē, ka 10., 12. un 17.decembrī tiks mainīti Aizkraukles, Krustpils, Daugavpils un Zilupes virzienu vilcienu kustības saraksti.

Izmaiņas vilcienu satiksmē noteiktas saistībā ar otrā sliežu ceļa izbūvi iecirknī Skrīveri-Krustpils, kā arī ar kontakttīkla remontdarbiem posmā Ogre-Salaspils. Pasažieru pārvadājumi starp Skrīveru un Aizkraukles stacijām, tāpat kā līdz šim, tiks nodrošināti ar elektrovilcienu satiksmei pieskaņotiem autobusiem.

printēt Lasīt visu ziņu

Pašā galvaspilsētas sirdī – Kokneses pils29.11.2013

Pie tirdzniecības centra Origo izveidots deviņus metrus plats interaktīvs un izglītojošs dizaina objekts Saules pulkstenis – Origo Universi, kas ikvienu rosina noteikt laiku un iepazīt Latvijas viduslaiku pilis un nozīmīgākos objektus Eiropas pilsētās. Tajā skaitā ikviens rīdzinieks un pilsētas viesis var aplūkot arī informāciju par Kokneses pili.

Izmantojot koordinātes, kas atzīmētas uz vietzīmēm - 11 Latvijas viduslaiku pilīm un 10 nozīmīgākiem kultūras objektiem Eiropas pilsētās, iespējams uzzināt plašāku informāciju par konkrēto kultūras objektu. Tajā skaitā, iespējams nolasīt Kokneses pils koordinātes un savā mobilajā ierīcē uzreiz uzzināt vairāk par Kokneses pils vēsturi.

printēt Lasīt visu ziņu

Par VZD klientu apkalpošanu gada nogalē27.11.2013

2013.gada nogalē ir mainīti Valsts zemes dienesta darba laiki. Informācija par pakalpojumu saņemšanu un klientu apkalpošanu gada nogalē pieejama mājas lapā www.vzd.gov.lv , sadaļā „Kontakti” – „Klientu apkalpošanas centri”. No 2013.gada 27.decembra plkst.8:30 līdz 2014.gada 2.janvāra plkst.8:30 iespējami datu apmaiņas sistēmu darbības traucējumi.

Mirdza Martukāne

klientu apkalpošanas centra vadītāja

printēt

Par dzelzceļa pārbrauktuvi Tīnūži - Koknese slēgšanu 28.11.201326.11.2013

28.11.2013. no plkst. 10.00 - 15.00 tiks slēgta dzelzceļa pārbrauktuve Tīnūži - Koknese sakarā ar dzelzceļa līnijas Rīga - Krustpils km 91+784 ceļa zīmju uzstādīšanu.

Kustības drošības organizēšanas shēma

printēt

Par Kaplavas dzelzceļa pārbrauktuves slēgšanu uz remonta laiku26.11.2013

28.11.2013. no plkst. 8.00-20.00 tiks slēgta pārbrauktuve transportlīdzekļu kustībai iecirknī Rīga-Krustpils 86.km 1.pk (Kokneses novads, Kaplavas pārbrauktuve) sakarā ar nepieciešamo dzelzceļa pārbrauktuves klātnes un sliežu ceļu remontu.

printēt

Par izmaiņām vilcienu kustības sarakstos25.11.2013

Akciju sabiedrība “Pasažieru vilciens” atkārtoti informē, ka 26. un 28.novembrī, kā arī 3. un 5.decembrī, tiks mainīti Krustpils, Daugavpils un Zilupes virzienu vilcienu kustības saraksti.

Izmaiņas vilcienu satiksmē noteiktas saistībā ar otrā sliežu ceļa izbūvi iecirknī Skrīveri-Krustpils.

printēt Lasīt visu ziņu

NVO forums Aizkrauklē - 07.12.201322.11.2013

Biedrība "Vecāki Aizkrauklei" sadarbībā ar Aizkraukles novada pašvaldību, Aizkraukles PIIAC un Aizkraukles reģionālo Tautskolu organizē "Aizkraukles un apkārtējo novadu NVO forumu". Foruma dalībniekiem būs iespēja noklausīties lektorus no Jelgavas, Jēkabpils un Rīgas, kuri iepazīstinās ar savu centru un biedrības darbību, mērķiem un to īstenošanas metodēm. Foruma mērķis apzināt Aizkraukles un apkārtējo novadu NVO stiprināšanas metodes, kā ari apspriest iespējama centra izveides nepieciešamību.

Foruma datums: 07.decembris, 2013

printēt Lasīt visu ziņu
Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top