Lapas karte
AA+A++
A AAA
aizkraukles novads jaunumi

Aktualitātes

Nordplus mobilitāte Ķēdaiņu speciālajā skolā Lietuvā

28.09.2021

nordplus_sertifikati.jpglogo_nordplus.jpg       

Nordplus programma uzlabo un ievieš jauninājumus Ziemeļvalstu un Baltijas valstu izglītības sistēmās, atbalstot projektus, kas veicina zināšanu ieguvi, apmaiņu un sadarbības tīklu veidošanu. Viens no šīs programmas mērķiem ir atbalstīt, attīstīt un sekmēt inovatīvu rezultātu un pieeju izplatīšanu izglītībā, daloties pieredzē un informējot par labas prakses piemēriem.

Lasīt visu ziņu galerija (10)

Koknesē jauniešiem aug idejas

20.10.2021

_ylfhvie.jpgjauns_projektu_pieteikumu_konkurss_programmas_nvo_fonds_ietvaros.jpgJūlijā divas biedrības "Kokneses jauniešu biedrība" biedres Paula Užule un Kristiāna Lagzdiņa ieguva Zemgales NVO centra projektu konkursa "Šeit aug idejas" finansējumu. Jaunietes projekta pieteikumā paredzēja trīs dažādas aktivitātes: sadraudzības spēles futbolā starp jauniešiem un politiķiem, speciālista moderētas debates par jaunatnes politiku un video materiāla izveidi ar Aizkraukles novada politiķu un jauniešu ekspress intervijām. 

Lasīt visu ziņu galerija (18)

Aicinām laivu īpašniekus pārvietot laivas pie attīrīšanas iekārtu žoga

14.10.2021

latlit_logo_lat_full_rgb.jpgKoknesē, Daugavas krastā šoruden sāksies laivu piestātnes izbūve jeb “Koka laivu kompleksa "No varjagiem uz grieķiem” izbūve 1.kārtā paredzētie darbi. Būvdarbu rezultātā paredzēta sakaru un gaisvadu līnijas demontāža un pazemes kabeļu izbūve, laivu piestātnes izbūve, gājēju celiņa izbūve, laivu būves laukuma izbūve un zāliena ierīkošana. 

Lai būvdarbi varētu sākties, aicinām laivu īpašniekus, kuru laivas atrodas Gundegas-1 teritorijā, Koknesē, tās pārvietot ielas pretējā pusē pie attīrīšanas iekārtu žoga līdz 2021.gada 18.oktobrim! Būsim pateicīgi par Jūsu sapratni!

Lasīt visu ziņu galerija (11)

Dzejas stunda

04.10.2021

dzejas_diena_20210922_4_l.jpg

2021.gada 22.septembrī “Grāmatu nedēļas” noslēgumā Kokneses pamatskolā – attīstības centrā notika “Dzejas stunda”. Pie mums ciemojās Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas 11. klases audzēkņi – Megija, Lolita, Mikus, Kristīne, Igors un viņu audzinātājas. Jaunieši deklamēja dzejoļus, fonā skanot atbilstošai mūzikai, un sniedza lirisku priekšnesumu skolas saimei.

Lasīt visu ziņu galerija (8)

Rudens raibumi

04.10.2021
20211001_125306.jpg

Rudenī savas dziesmas

Visas tinu kamolā;

Pavasara saulītē

Pa vienai ritināju.

Ar rudens iestāšanos septembra mēnesī ir klāt Miķeļi, latviešu rudens saulgrieži. Balstoties uz senču kalendāru, Miķeļdiena tika svinēti laikā ap 21. – 23. septembri, proti, laikā, kad dienas ilgums bija astronomiski vienāds ar nakts ilgumu.

Lasīt visu ziņu galerija (9)

Sociālā dienesta informācija apmeklētājiem

13.10.2021

No 2021. gada 11. oktobra, kad valstī ir izsludināta ārkārtējā situācija infekcijas COVID 19 ierobežošanai, sociālais dienests turpina darbu ar sekojošiem ierobežojumiem: 

1. atceļ klātienes klientu konsultācijas tiktāl, cik tas iespējams, lai varētu turpināt klientu apkalpošanu, klientu konsultēšana darba telpās ir iespējama tikai gadījumos, ja klients var uzrādīt sadarbspējīgu sertifikātu par pabeigtu vakcināciju pret Covid 19 vai infekcijas izslimošanu, testēšanas sertifikātu vai laboratorijas izziņu par pēdējo 72 stundu laikā veikta skrīninga testu ar negatīvu rezultātu, un tikai tad, ja attālināti to nav iespējams izdarīt, tikšanās laikā gan darbiniekam, gan klientam ir noteikta obligāta individuālo aizsardzības līdzekļu lietošana;

2. klienti iesniegumus par sociālās palīdzības vai sociālo pakalpojumu nepieciešamību var iesniegt:

2.1. izmantojot pasta pakalpojumus,

2.2. parakstītu ar drošu elektronisku parakstu uz e-pastu soc.dienests@koknese.lv

2.3. atstāt īpaši šim nolūkam izveidotā kastītē sociālā dienesta priekštelpā;

3. klientu apsekošanu dzīvesvietā veic tikai īpašos gadījumos, kas saistīti ar krīzes situāciju un iepriekš neparedzētiem apstākļiem;

4. ja klients ir ziņojis, ka viņa sociālā situācija nav mainījusies, apsekošanas un pakalpojumu pārvērtēšanas termiņus pagarina līdz laikam, kad ārkārtējā situācija tiks atcelta;

5. noteikts maksimāli izvairīties no skaidras naudas izmaksas klientiem, veicot pārskaitījumus uz klientu norādītajiem kontiem;

6. nodrošina dušas pakalpojumu klientiem, kuri var uzrādīt sadarbspējīgu sertifikātu, pēc iepriekšēja pieraksta, bet ne vairāk kā diviem klientiem dienā;

7. nodrošina veļas mazgāšanas pakalpojumu pēc iepriekšēja pieraksta, bet ne vairāk kā diviem klientiem dienā. Ja klients nevar uzrādīt sadarbspējīgu sertifikātu, veļas nodošana un pieņemšana tiek nodrošināta, nekontaktējoties ar klientu klātienē;

8. pensijas vecuma personu sveikšanu nozīmīgās dzīves jubilejās veic darbinieki, kuriem ir sadarbspējīgs sertifikāts, sveikšanas laikā lieto individuālos aizsardzības līdzekļus.

Lasīt visu ziņu

Ekskursija uz ādas dizaina darbnīcu “Dunense”

22.09.2021

20210922_ekskursija_dunense_1.jpg2021. gadā 22.septembrī rudenīgā pēcpusdienā 7.internātgrupas skolēni devās uz Koknesi, lai iepazītos ar ādas dizaina izstrādājuma meistara profesiju un darbnīcas darbu, izmēģinātu ādas apstrādes tehniku. Ekskursijas laikā izglītojamos iepazīstināja ādas veidiem, pārstrādi, krāsošanu, iegādāšanānās iespējām. Skolēni bija patiesi pārsteigti, ka pat no zivs ādas var izgatavot daudz dažādas skaistas lietas.

Lasīt visu ziņu galerija (8)

Rudens ekskursijā izzinošs brauciens ar kuģīti “Gulbis” pa Daugavu

22.09.2021

whatsapp_image_2021_09_23_at_12_58_24_2.jpgKokneses pamatskolas – attīstības centra skolēniem jaunais 2021./2022. mācību gads iesācies darbīgi – krājot zināšanas, apgūstot jaunas prasmes un plānojot rudens ekskursijas.

7. – 9. klašu skolēni rudens ekskursijai izvēlējās programmā “Latvijas Skolas soma” iekļauto maršrutu – izzinošo braucienu ar kuģīti “Gulbis” pa Daugavu.

Lasīt visu ziņu galerija (8)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top