faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads
Svarīga informācija iedzīvotājiem
Koknese veselīgāka vide visiem

ReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Komentārs par LNT un TV3 paziņojumiem par bezmaksas apraides atstāšanu20.11.2013

Lattelecom nodrošinās gan TV3, gan LNT, gan arī LTV1 un LTV7 bezmaksas apraidi Virszemes televīzijā līdz šī gada beigām, t.i. 2013.gada 31.decembrim. Savukārt, atbilstoši likumam un MK lēmumiem, no nākamā gada 1.janvāra, Virszemes TV bezmaksas apraidi pilnībā nodrošinās valsts uzņēmums LVRTC (Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs). Līdz ar to par turpmākiem plāniem un iecerēm saistībā ar bezmaksas apraidi, kanālu skaitu un cita veida informāciju būtu jājautā LVRTC vai atbildīgajai institūcijai – Nacionālajai Elektronisko Plašsaziņas līdzekļu padomei.

printēt Lasīt visu ziņu

VUGD 22.novembrī veiks trauksmes sirēnu pārbaud19.11.2013

Šī gada 22.novembrī, plkst. 10.00, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) uz trim minūtēm visā Latvijā iedarbinās trauksmes sirēnas, lai pārbaudītu civilās trauksmes un apziņošanas sistēmas ieslēgšanas kārtību un tās darbību, kā arī konstatētu bojājumus vai traucējumus trauksmes sirēnu un to centrālās vadības pults darbībā un skaņas signāla dzirdamību. Trauksmes sirēnu iedarbināšana tiks veikta atbilstoši Ministru kabineta 2007.gada 7.augusta noteikumu Nr.530 „Civilās trauksmes un apziņošanas sistēmas izveidošanas, izmantošanas un finansēšanas kārtība” 17.punktam.

printēt Lasīt visu ziņu

Ar visas Latvijas līdzdalību taps unikāls videostāsts – “Latvija bilžu rāmītī”19.11.2013

13. novembrī Tūrisma attīstības valsts aģentūra (TAVA) kampaņas „Atklāj Latviju no jauna!” ietvaros uzsāka unikāla videostāsta – “Latvija bilžu rāmītī” – veidošanu. Līdz 1. decembrim ikvienam ir iespēja balsot par skaistāko Latvijas vietu video fragmentiem, no kuriem tiks izveidots Latvijai veltīts videostāsts.

TAVA sadarbībā ar Latvijas jaunatklāšanas raidījuma „TE!” komandu ir apkopojuši skaistāko Latvijas vietu video fragmentus gan no vietējā tūrisma veicināšanas kampaņas „Atklāj Latviju no jauna!” 20 vēstnešu videostāstiem, gan raidījuma TE!” sērijām un aicina ikvienu Latvijas iedzīvotāju, kā arī visā pasaulē mītošos latviešus kopīgiem spēkiem radīt unikālu videostāstu. Skaistāko Latvijas vietu video fragmentus montēs „Vides filmu studija”, bet videostāsta pavadījums būs īpaši šai kampaņai veidots jauns aranžējums Renāra Kaupera un Imanta Ziedoņa dziesmai “Mazā bilžu rāmītī”.

printēt Lasīt visu ziņu

Latvijas kausa izcīņa volejbolā

16.11.2013 - 17.11.2013 kur : Kokneses sporta centrs

Šo sestdien un svētdien (16. un 17. novembrī) Kokneses Sporta centrā norisināsies Latvijas kausa izcīņa volejbolā 1997.g. un 1998.g. dzimušajiem zēniem. Sacensībās par uzvaru cīnīsies arī Kokneses volejbolisti. Sacensību sākums - plkst. 10:00. Mūsējie cīnīsies ar stiprākajiem Latvijā: Kuldīgu, Jēkabpili, Ozolniekiem un Daugavpili, tieši tāpēc viņiem būs nepieciešams līdzjutēju atbalsts. Esiet laipni aicināti un gaidīti Kokneses Sporta centra hallē, lai atbalstītu mūsu zēnus!

No 21. novembra „Galerijā Centrs” - izstāde Likteņdārza draugu alejas atbalstam15.11.2013

Pirms gada ar 1000 akmeņu iebruģēšanu tika atklāta Likteņdārza draugu alejas būvniecība. Šogad uz 18. novembri būs iebruģēti 6 050 bruģakmeņi ar Likteņdārza atbalstītāju vārdiem. Pavisam Ābeļu alejas ceļā līdz amfiteātrim nepieciešami 114 000 bruģakmeņu, tāpēc no 21. novembra līdz 8. decembrim t/c „Galerija Centrs” Rīdzenes ielā katrs ir aicināts apskatīties Likteņdārza draugu alejai veltītu izstādi un iesaistīties tās tapšanā, ziedojot septiņus latus par bruģakmeni ar savu vārdu un uzvārdu.

printēt Lasīt visu ziņu

Sveicam 2013. gada Kokneses Goda pilsoņus13.11.2013

Ar Kokneses Goda pilsoņa nosaukuma piešķiršanas komisijas 2013. gada 6. novembra lēmumiem Nr.1 un Nr.2, Kokneses Goda pilsoņa nosaukums 2013. gadā ir piešķirts:

 • ĀRIJAI ĀREI
 • ANNAI BITEI
 • DZINTARAM GREĻAM
 • DZINTRAI STĀRASTIŅAI
 • ANTOŅINAI STREŽAI
 • JĀNIM IVARAM PADEDZIM

Goda pilsoņu godināšana notiks 16. novembrī plkst. 12.00 Kokneses kultūras namā Latvijas Republikas proklamēšanas dienas pasākumā "...UZ ZEMESLODES, ZEM SAULES IR TĀDA TAUTA - LATVIEŠI.." Koncertu sniegs Kokneses pūtēju orķestris un kori.

printēt

Par izmaiņām Aizkraukles, Krustpils, Daugavpils un Zilupes virzienu vilcienu sarakstos 21.novembrī12.11.2013

Akciju sabiedrība “Pasažieru vilciens” informē, ka 21.novembrī tiks mainīti Aizkraukles, Krustpils, Daugavpils un Zilupes virzienu vilcienu kustības saraksti.

Izmaiņas vilcienu satiksmē noteiktas saistībā ar otrā sliežu ceļa izbūvi iecirknī Skrīveri-Krustpils, kā arī ar sliežu ceļu remontdarbiem posmā Lielvārde-Skrīveri. Pasažieru pārvadājumi starp Skrīveru un Aizkraukles stacijām, tāpat kā līdz šim, tiks nodrošināti ar elektrovilcienu satiksmei pieskaņotiem autobusiem.

21.novembrī tiks atcelti dīzeļvilcieni:

• Nr.614 Rīga (plkst.15:25)-Krustpils (17:37);

• Nr.863 Daugavpils (plkst.6:14)-Rīga (9:24).

printēt Lasīt visu ziņu

Atklās jaunizbūvēto autoceļa E22 posmu no Tīnūžiem līdz Koknesei06.11.2013

Rīt, 7. oktobrī, atklās autoceļa E22 posmu no Tīnūžiem līdz Koknesei. Svinīgais atklāšanas pasākums sāksies plkst.10.30, maršruta E22 (a/c P80 Tīnūži–Koknese) 29,5 kilometrā, satiksmes mezglā ar autoceļu V972 Madliena–Lēdmane, informē uzņēmums “Latvijas Valsts ceļi” (LVC). Pasākumā piedalīsies ministru prezidents Valdis Dombrovskis, satiksmes ministrs Anrijs Matīss, LVC un ceļa posma būvētāju – SIA “Binders” un pilnsabiedrības “Kokneses ceļš” vadība (SIA “8.CBR”, SIA “Strabag” un SIA “Rīgas tilti”).

printēt

Nacionālās veselības dienesta Zemgales nodaļas informācija05.11.2013

Nacionālā veselības dienesta Zemgales nodaļa informē, ka no 2013. gada 1. novembra līgumattiecības ar Nacionālo veselības dienestu pārtrauc ģimenes ārste Zigrīda Balode un pie viņas reģistrētie pacienti tiek atreģistrēti. Atreģistrētajiem pacientiem sešu mēnešu laikā jāizvēlas cits ģimenes ārsts, kurš ir līgumattiecībās ar Nacionālo veselības dienestu. Nacionālā veselības dienesta Zemgales nodaļa piedāvā pārreģistrēties pie ģimenes ārsta Ziedoņa Mauliņa, kas ir ģimenes ārstes Zigrīdas Balodes prakses pārņēmējs. Jautājumu gadījumā aicinām vērsties Nacionālā veselības dienesta Zemgales nodaļā, tālr. 63027249; 63007086; e-pasts: zemgale@vmnvd.gov.lv.

Nacionālās veselības dienesta Zemgales nodaļa

printēt

Pateicības pasākums asins donoriem

01.11.2013 kur : Kokneses kultūras nams

1. novembrī pulksten 18 Kokneses kultūras namā Pateicības pasākums Kokneses novadā dzīvojošajiem asins donoriem un Latvijas Sarkanā Krusta biedriem!

 • Svinīga pasākuma atklāšana.
 • Balle. (Pasākums būs pie galdiņiem, tāpēc iespējams līdzi ņemt savu cienastu.)

Pieteikties līdz 30. oktobrim: T.26423431 (Lība); 28256071 (Sofija).

Par atkritumu maisu iegādi31.10.2013

Sia „L&T” priekšapmaksas atkritumu maisus Kokneses novadā iespējams iegādāties sekojošās tirdzniecības vietās:

 • Veikalos „Elvi” Koknesē un Bebros;
 • Veikalā „Miki” Bormaņos;
 • Veikalā – kafejnīcā „Zemītes” Iršos.
printēt

Aicina skolotājus pieteikties bezmaksas digitālo prasmju mācību programmā30.10.2013

Lai veicinātu radošas un mūsdienīgas mācības Latvijas skolās, Samsung Electronics Baltics [turpmāk Samsung] sadarbībā ar Iespējamo Misiju izsludina vērienīgu digitālo prasmju apmācību programmu skolotājiem – „Samsung Skola nākotnei”, tā aizsākot digitālās izglītības iniciatīvu Latvijā. „Samsung Skola nākotnei” sniegs iespēju 120 skolotājiem un direktoriem bez maksas apgūt prasmes, kā veidot un mācībās izmantot sociālos medijus, blogus, infografikas, foto, video un animācijas. Skolotāju komanda, kas vispārliecinošāk nodemonstrēs tehnoloģiju izmantošanas konceptu mācībās, programmas noslēgumā saņems 10 000 eiro jaunu tehnoloģiju iegādei savā skolā.

Mācībām „Samsung Skola nākotnei” ir aicināta pieteikties ikviena vispārizglītojošā Latvijas skola, 4 cilvēku sastāvā, kurā ietilpst 3 skolotāji un skolas direktors. Programmas ietvaros kvalitatīvi apmācīt ir iespējams 30 skolas, un, ja pieteikto skolu skaits būs lielāks, skolu pieteikumus izvērtēs projektam piesaistīta žūrija. Skolotāju komandas 5 mēnešus bez maksas pilnveidos savas digitālās prasmes un noslēgumā varēs sacensties par 10 000 eiro Samsung jaunākajām tehnoloģijām savai skolai.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

„Sadales tīkls”: konkurence atvērtajā elektroenerģijas tirgū mājsaimniecībām būs. Iedzīvotāji varēs izvēlēties piemērotāko pakalpojuma sniedzēju30.10.2013

Pēc elektroenerģijas tirgus atvēršanas mājsaimniecībām, kas plānota nākamā gada aprīlī, AS „Sadales tīkls” prognozē, ka konkurence starp elektroenerģijas tirgotājiem būs. Pirmie tirgotāji jau uzsākuši informatīvas kampaņas potenciālajiem klientiem. Savukārt AS „Sadales tīkls” ir izveidojusi un nodevusi lietošanā elektroenerģijas tirgotāju biznesa portālu – tā ir darba vide, kas ļauj ikvienam tirgotājam sagatavot piedāvājumus potenciālajiem klientiem atbilstoši to elektrības patēriņam, kā arī izveidot ikmēneša rēķinus. Šis ir vitāli svarīgs IT atbalsts klientu apkalpošanai un neprasa papildu investīcijas no tirgotājiem biznesa sākuma posmā.

Tirgotājiem draudzīgs tirgus

„Kaut arī publiski izskanējuši minējumi, ka ienākšana Latvijas mājsaimniecību elektroenerģijas tirgū ir sarežģīta un dārga, kā dēļ tirgū konkurence nav gaidāma, potenciālo elektrības tirgotāju aktivitātes liecina par pretējo, tāpēc šādi argumenti neiztur kritiku un tās ir tikai baumas,” uzsver AS „Sadales tīkls” valdes priekšsēdētājs Andis Pinkulis. „Jau šobrīd 18 tirgotāji noslēguši ar mums līgumus, savukārt Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijā reģistrēti vairāk nekā 50 komersanti, kas vēlas tirgot elektroenerģiju. Turklāt ir uzņēmumi, kas jau tagad publiski pauduši gatavību sākt elektroenerģijas tirdzniecību iedzīvotājiem un veic informatīvas kampaņas, tādēļ esam pārliecināti, ka konkurence būs. Savukārt AS „Sadales tīkls” ir gatava būt par profesionālu sadarbības partneri visiem elektrības tirgotājiem, kas plāno strādāt ar iedzīvotājiem!”

printēt Lasīt visu ziņu

Būsim uzmanīgi vētras laikā!28.10.2013

Saskaņā ar Latvijas Vides, Ģeoloģijas un Meteoroloģijas centra (LVĢMC) sniegto informāciju šonakt Latviju sasniegs vētra. Vakarā pēc plkst. 18:00 dienvidrietumu vējš sāks pieņemties spēkā, nakts pirmajā pusē Baltijas jūras piekrastē brāzmās jau sasniedzot 25 m/s. Nakts vidū un otrajā pusē arī Vidzemes ziemeļos brāzmās sasniedzot 25 m/s. Rīgā pēc pusnakts ir gaidāmas vēja brāzmas līdz 20-23 m/s.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) aicina cilvēkus sagatavoties spēcīgajām vēja brāzmām un atgādina par drošu rīcību vētras laikā, lai pasargātu sevi un apkārtējos no vētras radītajiem postījumiem.

printēt Lasīt visu ziņu
Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top