Ārstnieciskā vingrošana ūdenī dažāda vecuma un fiziskās sagatavotības dalībniekiem

09.10.2018 19:00 kur : Kokneses sporta centrs

afisa_peldesana_dazada_vecuma_grupas.jpgSākot ar 9. oktobri, otrdienās un ceturtdienās iedzīvotājiem būs iespēja apmeklēt ārstnieciskās vingrošanas nodarbības ūdenī - dažāda vecuma un fiziskās sagatavotības dalībniekiem Kokneses sporta centra baseinā! Otrdienās nodarbību laiks ir plkst. 19:00, bet ceturtdienās plkst. 17:30. Nodarbību vadītāja ir fizioterapeite Zane Skadiņa.

Obligāta iepriekšēja pieteikšanās pa tālr. 28314921 (Zane), jo vienā nodarbībā var piedalīties ierobežots dalībnieku skaits. Ja uz vienu nodarbību grupa nokomplektējas un ir pilna un netiekat, tad iespējams pierakstīties uz nākamo nodarbību. Gadījumā, ja rodas neparedzētas izmaiņas un nodarbību nevarat apmeklēt – lūdzu paziņot par to nodarbību trenerei tiklīdz iespējams. Nodarbības dažāda vecuma un fiziskās sagatavotības dalībniekiem ir ar mazāku intensitāti, tāpēc lieliski piemērotas senioriem, jaunajām māmiņām, cilvēkiem ar bijušām traumām vai jauniešiem u.c. interesentiem. Taču, ja esi jaunietis, cilvēks darbspējas vecumā vai seniors labā fiziskā formā vai vienkārši vēlies treniņus ar lielāku piepūli, droši nāc apmeklēt ārstnieciskās vingrošanas nodarbības ūdenī ar augstu intensitāti – tajās pašās dienās, vienu stundu vēlāk, tas ir, otrdienās plkst. 20:00, bet ceturtdienās plkst. 18:30.

Nodarbības ir bez maksas! Nodarbības tiek rīkotas projekta nr. 9.2.4.2/16/I/019 "Koknese-veselīgākā vide visiem!" ietvaros. Aicināti visi interesenti! Jautājumu gadījumā sazinieties ar fizioterapeiti Zani Skadiņu (28314921).

Aicina piedalīties topošos un esošos uzņēmējus izglītojošos pasākumos 02.10.2018

plakats_16_10_2018_biznesa_ideju_darbnica.jpg11.oktobrī no plkst. 10:00-13:00 Aizkraukles pilsētas kultūras nama 2. stāva zālē notiks informatīva diena par projektu jauniešiem “CREAzone 2.0./ Reinvent”. Tas ir unikāls jauniešu uzņēmējdarbības projekts, kura mērķis ir palīdzēt  jauniešiem apvienot uzņēmējdarbības modeļus un radošumu organiskos, jaunos un daudzsološos uzņēmumos. Projekta mērķa grupa ir 240 jaunieši no Latvijas un Lietuvas vecumā no 18-25 gadiem.

16. oktobrī no plkst. 9:30 – 16:00 aicinām uz Biznesa ideju darbnīcu un LLKC informatīvo pusstundu par pasākumu “Laukiem būt”, Aizkraukles profesionālā vidusskola, Jaunceltnes iela 21, Aizkraukle

  17. oktobrī. no plkst. 9:30 – 16:00 notiks seminārs “Tiesiskā forma un nodokļi jaunajiem uzņēmumiem”, Domes sēžu zālē, Lāčplēša iela 1, Aizkrauklē.

printēt Lasīt visu ziņu

Noslēdzies Latvijas skolu jaunatnes fotokonkurss “Mana zeme skaistā”01.10.2018

Latvijas valsts simtgades pasākumu ietvaros Latvijas novados norisinās projekts “Latvijas skolu jaunatnes fotokonkurss ”Mana zeme skaistā””, kura mērķis ir stiprināt Latvijas skolu jaunatnē piederības sajūtu un mīlestību pret savu zemi, īstenojot mūsdienu tehniskām iespējām atbilstošas radošās aktivitātes. Konkursa mērķa auditorija ir skolēni no 1. līdz 12.klasei.

Noslēgusies projekta būtiskākā aktivitāte  – fotokonkurss, kura ietvaros skolēni tika aicināti uzņemt Latviju raksturojošas fotogrāfijas, izmantojot mobilos telefonus un fotoaparātus. Konkursa darbu iesniegšana notika projekta interneta vietnē www.manazemeskaista.lv, kur skolēniem bija iespēja ievietot savu attēlu pie sava novada, skolas un klases. Mājaslapas apmeklētājiem bija iespēja nobalsot par labākajiem attēliem. 

Latvijas skolu jaunatnes foto konkursā "Mana zeme skaistā" piedalījās Kokneses internātpamatskola - attīstības centrs.

printēt Lasīt visu ziņu

Izziņas diena28.09.2018

img_20180925_wa0003.jpgRudenīgi skaistajā 25.septembra dienā Pērses sākumskolas un pirmsskolas skolēni devās ekskursijā uz Latvijas dzelzceļa muzeju un Rīgas Nacionālo zooloģisko dārzu.

Pirmajā pieturas vietā, Latvijas dzelzceļa muzejā, skolēnus sagaidīja jauni, smaidīgi gidi, kuri mūs laipni uzņēma  un izrādīja  muzeja telpas un eksponātus.Tika rādīti dažādi dzelzceļa attīstības posmi, no tvaika lokomotīves līdz tagadējiem elektrovilcieniem un dīzeļvilcieniem. Tika stāstīs arī par dzelzceļa uzņēmumā nepieciešamajām profesijām toreiz un tagad. Tas ir,  par mašīnista, pavadones, dispečera, dzelzceļa pārmijnieka, dzelzceļa operatora un citām profesijām. Ekskursijas laikā ar dažādiem uzskates līdzekļiem skolēniem tika parādīts, kas un kā notiek uz dzelzceļa, kāda ir darba specifika, vide, drošība un atbildība. Kā arī uzdodot dažādus jautājumus skolēni varēja noskaidrot, kādas prasmes nepieciešamas, lai strādātu dzelzceļa nozarē, kādi ir galvenie darba pienākumi, speciālais  apģērbs un, kādas īpašības nepieciešamas, lai veidotu karjeru dzelzceļa jomā. Skolēni guva zināšanas arī par izglītības iespējām Latvijā šajā jomā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (21)

Aizvadīts Kokneses atklātais čempionāts spiningošanā no laivām01.10.2018

koknese_cempionats_2018_59.jpg29. septembrī Daugavas ūdenskrātuvē, Koknesē pie viesu nama “Kalnavoti”, norisinājās ceturtais “Kokneses atklātais čempionāts spiningošanā no laivām”. Sacensību dalībnieki priecājās par saulaino rudens dienu un mierīgo Daugavas ūdeni, kas ļāva krastā iznest gana lielus lomus.

Šogad sacensībās piedalījās 76 makšķernieki no visas Latvijas. Sacensības, kā jau katru gadu, notika laivu ekipāžu un komandu konkurencē. Ekipāžu veidoja divi cilvēki, savukārt komanda sastāvēja no divām ekipāžām (4 cilvēkiem). Kopumā spiningošanas čempionātā startēja 38 ekipāžas un 15 komandas.

Līdz pulksten 15 makšķernieki krastā atveda 92.24 kg zivju. Par sacensību lielāko veiksminieku šogad tika atzīts Juris Fjodorovs, kuram izdevās izvilkt 4 kg smagu līdaku un 1.48 kg zandartu. Toties Oļegs Siņicins varēja lepoties ar lielāko asari 0.48 kg!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (54)

Atvērto durvju diena Radošajā mājā01.10.2018


logo_7.jpgPiektdien, 5.oktobrī, "Baltaine" Radošajā mājā Koknesē, Melioratoru ielā 1A plkst.10.00 – plkst.14.00  ATVĒRTO DURVJU DIENA!   

  • varēs iepazīties un spēlēt dažādas spēles
  • apskatīt un iegādāties amatnieku darbus
  • darīt praktiskus rokdarbus kopā ar meistariem
  • ja kāds vēlēsies, varēs mieloties ar pankūkām   
printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Nodarbība, diskusija vecākiem Koknesē

02.10.2018 18:00 kur : Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskola

pz_afisa_koknese_atjaunota_2018_09_17_1_001.jpg2.oktobrī Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolā notiks nodarbība, diskusija vecākiem un visiem interesentiem par 10 soļiem, kas palīdzēs novērst bērnos atkarību veicinošu uzvedību. Vecāku uzmanībai ir liela nozīme bērnu pozitīvu paradumu veidošanā!

Nodarbību vadīs biedrība "Papardes zieds". Nodarbības, diskusijas ir bez maksas un tajās aicināti piedalīties visi interesenti! Nodarbība tiek rīkota projekta nr. 9.2.4.2/16/I/019 "Koknese-veselīgākā vide visiem!" ietvaros.

Rūpējies par savu bērnu paradumiem un izvēlēm jau šodien!

Pieredzes apmaiņas brauciens mājražotājiem19.09.2018

3. oktobrī esošie un topošie mājražotāji tiek aicināti uz pieredzes apmaiņas pasākumu Zemgalē. Braucienu atbalsta Kokneses novada dome ar transportu un Latvijas lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC) ar finansējumu lektoriem. Pasākumā piedalās Aizkraukles rajona teritorijas uzņēmēji.

Atkarībā no dalībnieku skaita būs līdzmaksājums no 3 līdz 8 eiro. Dalībnieku skaits 20 cilvēki. Priekšroka tiek dota mājražotājiem, kuri piedalās izstādē Riga Food, atbalsta novada pasākumus un mājražotāji, kuri ir piedalījušies LLKC mācībās mājražotājiem.

printēt Lasīt visu ziņu

FizioFit nometne Koknesē19.09.2018

fiziofit_nometne.jpgKoknesē notiks FizioFit nometne. Šī nometne paredzēta gan tiem, kas jau ir FizioFit Cēsis treniņu aktīvi dalībnieki, gan tiem, kas vēlas iepazīties. Tā būs atpūta prātam pie Daugavas ar fiziskām aktivitātēm un izglītojošām un izklaidējošām sarunām. Nometnes pamata programma paredzēta 6. un 7. oktobrī, bet ierašanās būtu ļoti vēlama jau 5. oktobrī, lai iekārtotos, jo sestdienas rīts sāksies agri. Tiem, kas vēlas, būs iespēja palikt pa nakti arī no svētdienas uz pirmdienu. Var atbraukt uz atsevišķu lekciju.

Nometnē iekļauts: 5 treniņi; 4 lekcijas/sarunas/praktiskās nodarbības: - sporta traumas un profilakse (Uldis Sproģis); - cilvēka stāja un anatomija (Uldis Sproģis); - uzturs (Uldis Sproģis); - apzinātības prakse /mindfulness/ – lekcija, praktiskie vingrinājumi un meditācija (vada Ansis Jurģis Stabingis);

printēt Lasīt visu ziņu

Vārdi zīmēs

07.10.2018 11:00 kur : Biedrības “Baltaine” Radošā māja Koknesē
no_rudenajiem_lidz_veliem.jpgbaltu_logo.jpg

Jaunums Radošajā mājā!

Aicinām uz pasākumu ciklu “No Rudenājiem līdz veļiem”

  • Svētdien, 7.oktobrī plkst.11.00 GITAS TENISAS 1.nodarbība “VĀRDI ZĪMĒS” -   piemiņas lietu radīšanas ceļš.
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top